Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#7001 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta: 2021. augusztus 25., szerda 9:45 Na a MU aztán serényen kussolhat, Pogba, De Gea, Bruno és Cavani is mind két fillérért játszik valóban :D Vicc.
Alexis Sanchez bérét inkább ne is emlegessük fel velük kapcsolatban :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#7002 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

James Lee írta: 2021. augusztus 25., szerda 9:45 Na a MU aztán serényen kussolhat, Pogba, De Gea, Bruno és Cavani is mind két fillérért játszik valóban :D Vicc.
Jo par evvel ezelott szerintem senki vagy max nagyon kevesen kerestek annyit, mint Alexis amikor leigazoltak.. sok dolog feledesbe merul az embereknel :D
Egyebkent ha jol emlekszek ezen a nyaron eddig igazolt a klub egy Lukakut meg egy harmadik szamu kapust, talan meg erkezhet ket jatekos. Talan egy BL gyozelem utan belefer az erosites es raadasul olyan posztokra ahonnan tavoztak emberek igy kotelezo volt potolni oket.
Tavaly tobb erkezo volt, de be kellett potolni egy ev kimaradast. Plusz a fizuk is osszehasonlitva sok klubbal teljesen atlagosak, nem latom hogy itt valaki keresne 300-400k hetente.
Ez a penz dolog amugy nem erdekel engem, mivel nem az enyem, nem tolem veszik el, nekem ugyanannyi marad ha Haaland jon es heti 500k kap, viszont mielott okoskodnak meg kellene egy kicsit vizsgalni jobban a dolgot, pl jatekos eladasokbol befolyt osszegek, ezaltal felszabadult fizetesek stb.

Talan nem veletlen, hogy a Chelsea jelen pillanatban a keves klubok egyike akiket kevesbe erintett a virus miatti kieses es evek ota eleg jo szamokat hoz ami a merleget illeti es itt nem arrol van szo, hogy Abra meg ilyen olyan sejkek meg tobb penzt olnek bele, hanem pl van egy extra Marinank meg egyeb dolgozok akik kezben tartjak a klub penzugyi helyzetet.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#7003 Hozzászólás Szerző: Traxver »

James Lee írta: 2021. augusztus 25., szerda 9:45 Na a MU aztán serényen kussolhat, Pogba, De Gea, Bruno és Cavani is mind két fillérért játszik valóban :D Vicc.
Varane és Sancho se bagóért kergeti a labdát

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7004 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Na a MU aztán serényen kussolhat, Pogba, De Gea, Bruno és Cavani is mind két fillérért játszik valóban :D Vicc.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#7005 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bandi írta: 2021. augusztus 25., szerda 9:12
emsanya írta: 2021. augusztus 25., szerda 8:33 Mino Raiola was asking Chelsea for £43m wages a year for Erling Haaland, plus £34m in agent fees, according to BILD.

Na hat ezaz... Elmebetegek. Azert jo hogy ebbe nem mentünk bele.
Valószínűleg ezért nem fogunk mi soha olyan szupersztárt igazolni, mint Haaland, Messi, Mbappe stb., okosan vezetik Marina-ék a klubot, ilyen giga fizetéseket nem fogunk bevállalni.
Aztán a mu szurkolói közben azt írják, hogy mi mindenkit megveszunk és csak nekünk meg a citynek van pénze arra hogy nagy fizetéseket adjunk :shock:

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#7006 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta: 2021. augusztus 25., szerda 8:33 Mino Raiola was asking Chelsea for £43m wages a year for Erling Haaland, plus £34m in agent fees, according to BILD.

Na hat ezaz... Elmebetegek. Azert jo hogy ebbe nem mentünk bele.
Valószínűleg ezért nem fogunk mi soha olyan szupersztárt igazolni, mint Haaland, Messi, Mbappe stb., okosan vezetik Marina-ék a klubot, ilyen giga fizetéseket nem fogunk bevállalni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7007 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mino Raiola was asking Chelsea for £43m wages a year for Erling Haaland, plus £34m in agent fees, according to BILD.

Na hat ezaz... Elmebetegek. Azert jo hogy ebbe nem mentünk bele.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7008 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea are prepared to submit an official bid for Jules Koundé in the next hours. Chelsea will proceed once Zouma-West Ham deal will be completed [€30m fee, still final details to be sorted on personal terms]. 🔵 #CFC

Personal terms agreed since weeks between Koundé-Chelsea.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#7009 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Amazing24 írta: 2021. augusztus 24., kedd 21:33 Az elmult orakban rengeteg pletyka latott napvilagot Portugaliaban, es a twitteren, miszerint Luis Diaz ugynokevel elorehaladott targyalasokat folytatunk, es Londonban tartozkodik tegnap ota. Diaz kivasarlasi ara 70 millio font.

Nem tudom mennyi valosagalapja van, (vszinuleg nem sok) de majd kiderul hamarosan.

https://www.google.com/amp/s/www.abola. ... ver/902177
Tuti kamu. Alig produkált szélső létére valamit a portugál bajnokságban. Sose láttam játszani, még videót se láttam róla, de ilyen statisztikával egy szélsőért nem szoktak ennyi pénzt adni. Max 30 millió.

Ha valaki ismeri a játékát írhat a róla..
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#7010 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Moldván írta: 2021. augusztus 24., kedd 22:16
Amazing24 írta: 2021. augusztus 24., kedd 21:59
James Lee írta: 2021. augusztus 24., kedd 21:54

Róla mit tudunk? Jóformán fogalmam sincs, hogy ki a csávó.
En sem tudom, meg a nevet sem hallottam.
Pedig játszott ellenünk az előző Bl kiírásban. Portoban játszik a srác. Remélem nincs valóságalapja ennek a sztorinak. Neki kifejezetten nem örülnék.
Full kamu, a büdös életbe nem hogy ilyen ajánlatot de fele ennyit se adnánk jelenleg érte.

Mbappé sztori ma este már izgalmasabb. Meg Ronaldo PSG is összejöhet.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolási pletykák

#7011 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Amazing24 írta: 2021. augusztus 24., kedd 21:59
James Lee írta: 2021. augusztus 24., kedd 21:54
Amazing24 írta: 2021. augusztus 24., kedd 21:33 Az elmult orakban rengeteg pletyka latott napvilagot Portugaliaban, es a twitteren, miszerint Luis Diaz ugynokevel elorehaladott targyalasokat folytatunk, es Londonban tartozkodik tegnap ota. Diaz kivasarlasi ara 70 millio font.

Nem tudom mennyi valosagalapja van, (vszinuleg nem sok) de majd kiderul hamarosan.

https://www.google.com/amp/s/www.abola. ... ver/902177
Róla mit tudunk? Jóformán fogalmam sincs, hogy ki a csávó.
En sem tudom, meg a nevet sem hallottam.
Pedig játszott ellenünk az előző Bl kiírásban. Portoban játszik a srác. Remélem nincs valóságalapja ennek a sztorinak. Neki kifejezetten nem örülnék.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7012 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kozben Real 160 millat ajanlott Mbappe-ert. :lol:

-Romano

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#7013 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

James Lee írta: 2021. augusztus 24., kedd 21:54
Amazing24 írta: 2021. augusztus 24., kedd 21:33 Az elmult orakban rengeteg pletyka latott napvilagot Portugaliaban, es a twitteren, miszerint Luis Diaz ugynokevel elorehaladott targyalasokat folytatunk, es Londonban tartozkodik tegnap ota. Diaz kivasarlasi ara 70 millio font.

Nem tudom mennyi valosagalapja van, (vszinuleg nem sok) de majd kiderul hamarosan.

https://www.google.com/amp/s/www.abola. ... ver/902177
Róla mit tudunk? Jóformán fogalmam sincs, hogy ki a csávó.
En sem tudom, meg a nevet sem hallottam.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#7014 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Amazing24 írta: 2021. augusztus 24., kedd 21:33 Az elmult orakban rengeteg pletyka latott napvilagot Portugaliaban, es a twitteren, miszerint Luis Diaz ugynokevel elorehaladott targyalasokat folytatunk, es Londonban tartozkodik tegnap ota. Diaz kivasarlasi ara 70 millio font.

Nem tudom mennyi valosagalapja van, (vszinuleg nem sok) de majd kiderul hamarosan.

https://www.google.com/amp/s/www.abola. ... ver/902177
Róla mit tudunk? Jóformán fogalmam sincs, hogy ki a csávó.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#7015 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Az elmult orakban rengeteg pletyka latott napvilagot Portugaliaban, es a twitteren, miszerint Luis Diaz ugynokevel elorehaladott targyalasokat folytatunk, es Londonban tartozkodik tegnap ota. Diaz kivasarlasi ara 70 millio font.

Nem tudom mennyi valosagalapja van, (vszinuleg nem sok) de majd kiderul hamarosan.

https://www.google.com/amp/s/www.abola. ... ver/902177

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#7016 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Tényleg fantasztikus a keretünk, de fantasztikus kerete van a PSGnek, Reálnak, Barcának, Manunak, Citynek és mostmár a Poolnak is, így van ez idén és így volt tavaly is, még sem szerepelt igazán jól egyik csapat sem, kivéve a Cityt.

Idén lesz csak igazán nagy a nyomás Tuchelen és a csapaton. Bl győztesként legalább a PL megnyerését várja mindenki. A mi keretünk talán a legmélyebb + ha befut Koundé és Saul talán a legerősebb is az egész világon. Muszáj lesz trófeákat villantania, nincs kifogás. Ő is ki lesz rúgva mint bárki más ha nem jönnek az eredmények...

Fontos manapság az, hogy mély legyen a keret, de a legfontosabb az, hogy egységet alkossanak. A Pool úgy nyert BLt és játszott fantasztikusan évekig, hogy nem volt jó a padja. Végül le is rongyolódott a fél keret, de akkor is jól mutatja, hogy nem sztárok és 100 milliós igazolások kellenek, hanem egy jó akadémia, okos befektetések, okos edző = erős CSAPAT.

Minden esetre tényleg lenyűgöző ahogy erősítünk, joggal magasak az elvárások.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#7017 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A Sky is megerősítette a Saul pletykák hitelességét:
https://www.skysports.com/football/news ... er-on-loan

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#7018 Hozzászólás Szerző: focimark »

Sheenka írta: 2021. augusztus 24., kedd 16:45 Én mondjuk egyáltalán nem látom, miért lenne tele az United középpályája. Dupla pivottal játszanak általában, ahol Pogba és Fernandes nem igazán bevethetőek, így van oda négy emberük. Matic 40 éves, szerintem még mindig viszonylag rendben van de lassú és nem nagyon van támadópotenciálja, McTominay nem rossz, de nem is nagyon jó és már 24, nem az ígéret kategória. Fred szerintem ezen a szinten értelmezhetetlen, Van de Beek meg valószínűleg halálos beteg vagy én nem tudom, de focista már ő sem nagyon lesz. Bőven elfér ide egy rutinos mindenes.
Pogba azert nem keveset jatszott ott es valoszinuleg mikor ujra bevetheto lesz mindenki, akkor vissza is kerul oda. 5 ember 2 posztra azert csak eleg lesz nekik. Mondjuk az teny, hogy elfogult vagyok kicsit, mert Saulnak nagyon orulnek es nem szeretnem, ha a Unitedben kotne ki,

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#7019 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Sheenka írta: 2021. augusztus 24., kedd 16:45 Én mondjuk egyáltalán nem látom, miért lenne tele az United középpályája. Dupla pivottal játszanak általában, ahol Pogba és Fernandes nem igazán bevethetőek, így van oda négy emberük. Matic 40 éves, szerintem még mindig viszonylag rendben van de lassú és nem nagyon van támadópotenciálja, McTominay nem rossz, de nem is nagyon jó és már 24, nem az ígéret kategória. Fred szerintem ezen a szinten értelmezhetetlen, Van de Beek meg valószínűleg halálos beteg vagy én nem tudom, de focista már ő sem nagyon lesz. Bőven elfér ide egy rutinos mindenes.
Plusz Pogba utolsó éve itt szerintem

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#7020 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Én mondjuk egyáltalán nem látom, miért lenne tele az United középpályája. Dupla pivottal játszanak általában, ahol Pogba és Fernandes nem igazán bevethetőek, így van oda négy emberük. Matic 40 éves, szerintem még mindig viszonylag rendben van de lassú és nem nagyon van támadópotenciálja, McTominay nem rossz, de nem is nagyon jó és már 24, nem az ígéret kategória. Fred szerintem ezen a szinten értelmezhetetlen, Van de Beek meg valószínűleg halálos beteg vagy én nem tudom, de focista már ő sem nagyon lesz. Bőven elfér ide egy rutinos mindenes.

Válasz küldése