Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8401 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Frank Lampard el szerette volna adni Marcos Alonsot, Antonio Rudigert és Jorginhot a tél folyamán, Marina Granovskaia megtagadta ezt.

forrás: Sam Wallace (The Daily and Sunday Telegraph)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8402 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nem hiszem hogy lesz igazolás ma az utolso napon. Tuchel is utalt rá hogy nem várható.

Sztem se szükséges, amugy is van egy rakat játékosunk, senki se sérült, az ő helyüket kell megtalálni és formában hozni.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#8403 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Ilyenkor a legnagyobb kár, hogy Bakayoko-val befürödtünk...
211! NEW RECORD!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8404 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2021. február 1., hétfő 13:02
Botond9797 írta: 2021. február 1., hétfő 12:21 Közben állítólag a 'Castle kölcsönveszi Idrissa Gueye-t. Én Tuchel érkezésekor azt vártam, hogy esetleg bejelentkezünk érte egy kölcsönszerződéssel, Kanté mögé abszolút ideális lett volna a padra, legalább nyárig.
Szerintem pont inkább egy magas, robosztus ütközőre lenne szükségünk, ha már vkp poziba kéne ember. Egy gyengébb képességű Kanténak én sok értelmét nem látnám.
Techel is az mondta, hogy szerinte a double pivot Kante legjobb helye. Nem tudom milyen típusú játékost rakna mellé, de én is egy magas, erős védekező kp-t preferálnék ott.

Mivel Rice full esélytelen az én favoritom Zakaria lenne, halk pletyka is volt, Bundesliga, svájci stb. Igazából mindegy ki jön, ha ilyen profilú ember, nincs alternatíva a keretben.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8405 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Botond9797 írta: 2021. február 1., hétfő 12:21 Közben állítólag a 'Castle kölcsönveszi Idrissa Gueye-t. Én Tuchel érkezésekor azt vártam, hogy esetleg bejelentkezünk érte egy kölcsönszerződéssel, Kanté mögé abszolút ideális lett volna a padra, legalább nyárig.
Szerintem pont inkább egy magas, robosztus ütközőre lenne szükségünk, ha már vkp poziba kéne ember. Egy gyengébb képességű Kanténak én sok értelmét nem látnám.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#8406 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Közben állítólag a 'Castle kölcsönveszi Idrissa Gueye-t. Én Tuchel érkezésekor azt vártam, hogy esetleg bejelentkezünk érte egy kölcsönszerződéssel, Kanté mögé abszolút ideális lett volna a padra, legalább nyárig.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#8407 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Állítólag Tuchel és a vezetőség ma egyeztetnek az esetleges távozókról/érkezőkről. Gilmour lehetséges kölcsönadását leszámítva szerintem komoly játékosmozgás nem várható, de a tegnapi meccs ismeretében, ha esetleg érkezik új ember (90% sztem, hogy nem fog), én egy szárnyvédő/szélső figurát tudnék elképzelni. Szerintetek?
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#8408 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bandi írta: 2021. január 26., kedd 9:54
cech19960320 írta: 2021. január 25., hétfő 20:05 Neuhaust mondjuk csak akkor érteném, Ha Jorginho és még valaki menne a KP-ról. Reálisan inkább CB, RB vonalon lehet érkező.
Ha jól emlékszem akkor voltak pletykák arról korábban hogy Tuchel le akarja igazolni Jorginho-t, szóval lehet hogy megint nézhetjük egy darabig a műbrazilunkat.
Na akkor fogom befejezni a meccsnézést. :lol: :lol: :lol:

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#8409 Hozzászólás Szerző: Bandi »

cech19960320 írta: 2021. január 25., hétfő 20:05 Neuhaust mondjuk csak akkor érteném, Ha Jorginho és még valaki menne a KP-ról. Reálisan inkább CB, RB vonalon lehet érkező.
Ha jól emlékszem akkor voltak pletykák arról korábban hogy Tuchel le akarja igazolni Jorginho-t, szóval lehet hogy megint nézhetjük egy darabig a műbrazilunkat.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#8410 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Neuhaust mondjuk csak akkor érteném, Ha Jorginho és még valaki menne a KP-ról. Reálisan inkább CB, RB vonalon lehet érkező.

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#8411 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Amazing24 írta: 2021. január 25., hétfő 19:38 Pletykak szerint Tuchel csak azzal a feltetelel ul le a kispadra, ha hozhat magaval 2 jatekost, elmeletileg ezert is kesik a bejelentes. Hogy ki lenne ez a 2 jatekos egyenlore rejtely. Florian Neuhaus nevet kezdtek el bedobni, mint az egyik lehetseges erkezo, de nem tudom mennyi valosagalapja van ennek az egesznek.
Mondjuk ez siman elkepzelheto es mivel most az arak nincsenek ugy elszallva plusz Abranak is van penze, igy megkaphatja azt a ket embert :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1676
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolási pletykák

#8412 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Amazing24 írta: 2021. január 25., hétfő 19:38 Pletykak szerint Tuchel csak azzal a feltetelel ul le a kispadra, ha hozhat magaval 2 jatekost, elmeletileg ezert is kesik a bejelentes. Hogy ki lenne ez a 2 jatekos egyenlore rejtely. Florian Neuhaus nevet kezdtek el bedobni, mint az egyik lehetseges erkezo, de nem tudom mennyi valosagalapja van ennek az egesznek.
Mbappe :lol:

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8413 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Amazing24 írta: 2021. január 25., hétfő 19:38 Pletykak szerint Tuchel csak azzal a feltetelel ul le a kispadra, ha hozhat magaval 2 jatekost, elmeletileg ezert is kesik a bejelentes. Hogy ki lenne ez a 2 jatekos egyenlore rejtely. Florian Neuhaus nevet kezdtek el bedobni, mint az egyik lehetseges erkezo, de nem tudom mennyi valosagalapja van ennek az egesznek.
Rájött, hogy most még tud kérni játékost :D igaz, ezután is kérhet, csak kapni már nem azt fogja akit kért :D

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#8414 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Szabi írta: 2021. január 25., hétfő 19:40
Amazing24 írta: 2021. január 25., hétfő 19:38 Pletykak szerint Tuchel csak azzal a feltetelel ul le a kispadra, ha hozhat magaval 2 jatekost, elmeletileg ezert is kesik a bejelentes. Hogy ki lenne ez a 2 jatekos egyenlore rejtely. Florian Neuhaus nevet kezdtek el bedobni, mint az egyik lehetseges erkezo, de nem tudom mennyi valosagalapja van ennek az egesznek.
Ő mondjuk jöhetne, mert elég jó kis játékos, de kötve hiszem, hogy bárkit is igazolnánk...
En is kizartnak tartom, hogy barki is erkezne az elkovetkezendo napokban, bar azt is kizartnak tartottam, hogy Lampardot elkuldjek....

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8415 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Amazing24 írta: 2021. január 25., hétfő 19:38 Pletykak szerint Tuchel csak azzal a feltetelel ul le a kispadra, ha hozhat magaval 2 jatekost, elmeletileg ezert is kesik a bejelentes. Hogy ki lenne ez a 2 jatekos egyenlore rejtely. Florian Neuhaus nevet kezdtek el bedobni, mint az egyik lehetseges erkezo, de nem tudom mennyi valosagalapja van ennek az egesznek.
Ő mondjuk jöhetne, mert elég jó kis játékos, de kötve hiszem, hogy bárkit is igazolnánk...
6+8+5+4+1+1+2+1

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#8416 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pletykak szerint Tuchel csak azzal a feltetelel ul le a kispadra, ha hozhat magaval 2 jatekost, elmeletileg ezert is kesik a bejelentes. Hogy ki lenne ez a 2 jatekos egyenlore rejtely. Florian Neuhaus nevet kezdtek el bedobni, mint az egyik lehetseges erkezo, de nem tudom mennyi valosagalapja van ennek az egesznek.

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#8417 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Crap írta: 2021. január 19., kedd 17:34 Annyit még mellé tennék, hogy Tammy idén 15 meccsen vágot 6 gólt, úgy hogy 7-szer csere volt az utolsó 10 percre vagy ha kezdő volt, akkor is ő volt mindig az első akit lekaptak és akkor még a büntetők, amiket kiharcolt illetve a gólpasszok.

Engem Haaland akkor tudna meggyőzni, hogy olyan jó mint aminek állítják, amikor majd a Realba vagy egy angol csapatnál, fog úgy teljesíteni, mint most (netán esetleg a Bayernben vagy Juvéban és stb.).
Anno ahogy írtam korábban Batsu is verte a gólokat a Dortmundba és már akkor volt róla szó, hogy minek küldtük el, hívjuk vissza stb... Aztán a tényleg nem top csapat szint Alcácer vágott 18 gólt náluk 15 meccsen (ebből 4-szer csak csere volt). Rohadt jól működő rendszerük van, amiben egy csatárnak könnyű beilleszkednie, ráadásul ezt egy könnyebb bajnokságban.

Persze nem azt mondom, hogy rosszabb mint Abraham, de szerintem akkor is hasonló szinten vannak, de az a csapat rohadtul jól felvan építve, nagyon jól kijátszanak csatárra mindent és ahogy Dante is írta, Tammy sokkal hátrányosabb helyzetben van.
100 millióért szükségünk sincs rá és rohadt nagy bust is lehetne Haaland.
Batshuay soha nem volt egy top tehetseg es nem is lesz, ranezesre feltunik, hogy Haaland es Tammy is jobbak nala, meg ha ki is jott a lepes neki Dortmundban.
En amugy nem azt mondom, hogy Tammy egy Bats szint stb, O is egy tehetseges es ugyes csatartehetseg aki bizonyit itt, de Haaland osztonosebb golvago es emiatt eredmenyesebb is.
Igazan majd csak a kovetkezo csapatanal dol el, hogy tentyleg olyan brutal e, de nagy osszegben mernek ra fogadni es ha mozdithato es Havertz megerte azt a befektetest akkor Haaland vegkepp.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#8418 Hozzászólás Szerző: Crap »

Annyit még mellé tennék, hogy Tammy idén 15 meccsen vágot 6 gólt, úgy hogy 7-szer csere volt az utolsó 10 percre vagy ha kezdő volt, akkor is ő volt mindig az első akit lekaptak és akkor még a büntetők, amiket kiharcolt illetve a gólpasszok.

Engem Haaland akkor tudna meggyőzni, hogy olyan jó mint aminek állítják, amikor majd a Realba vagy egy angol csapatnál, fog úgy teljesíteni, mint most (netán esetleg a Bayernben vagy Juvéban és stb.).
Anno ahogy írtam korábban Batsu is verte a gólokat a Dortmundba és már akkor volt róla szó, hogy minek küldtük el, hívjuk vissza stb... Aztán a tényleg nem top csapat szint Alcácer vágott 18 gólt náluk 15 meccsen (ebből 4-szer csak csere volt). Rohadt jól működő rendszerük van, amiben egy csatárnak könnyű beilleszkednie, ráadásul ezt egy könnyebb bajnokságban.

Persze nem azt mondom, hogy rosszabb mint Abraham, de szerintem akkor is hasonló szinten vannak, de az a csapat rohadtul jól felvan építve, nagyon jól kijátszanak csatárra mindent és ahogy Dante is írta, Tammy sokkal hátrányosabb helyzetben van.
100 millióért szükségünk sincs rá és rohadt nagy bust is lehetne Haaland.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8419 Hozzászólás Szerző: Dante »

Az a gond, hogy Tammy a státuszából eredően nem kap annyi külső segítséget, mint egy nagy név kapna. Mindig ott lebegett eddig a feje felett a kérdőjel és lehet mondani, hogy "ne foglalkozzon vele" de mint tudjuk ez nem így működik. Az elvárások sem reálisak vele kapcsolatban, szerintem itt a fórumon a legtöbben sikertelennek mondanák a tavalyi szezonját, pedig 34 meccsen (5-ször csere) 15 gólt és 4 gólpasszt jegyzett.
Hány idősebb korára klasszissá váló játékosunk tudta volna ezt ilyen fiatalon megtenni ilyen körülmények között..?

És Haaland nyilván jobb játékos és jobb is lesz, de neki eddig sehol nem volt vetélytársa az aktuális csapatában - természetesen itt számít, hogy megragadja a lehetőségét, de az is számít, hogy tehetségéhez viszonyítva mindig alacsonyabb szinten játszott. (Molde-ban már Salzburg szint volt, Salzburgban már Dortmund stbstb) Neki nem volt média-szembeszél soha, nem volt német és francia válogatott csatártársa akik idősebbek és tapasztaltabbak és drágábbak, akikkel meg kell küzdeni a helyért és legfontosabb, hogy nem teljesen átalakuló csapatba, rendszerbe kellett beilleszkedniük.

Nagyon úgy fest, hogy James és Mount akik igazán tehetségesek az akadémiánkról, de ahhoz, hogy ezt megmutassák gyakorlatilag minden lehetőséget megkaptak Lampard-tól, míg Tammy nem tehette meg azt amit most Werner, korábban Torres.

Egyébként az Arsenal ellen több meccsen is betalált Tammy, követi a legutolsó igazán jó csatárunk szokását ezt illetően.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8420 Hozzászólás Szerző: Szabi »

edeskeves írta: 2021. január 19., kedd 13:34
Pityee írta: 2021. január 19., kedd 13:09
Crap írta: 2021. január 19., kedd 13:00 Haaland, az utolsó ember akire szükségünk lenne. Annyira jól összerakott csapat az minden évben és annyira más stílusú, hogy anno még Batyu is sorra fosta a gólokat és ha nincs a sérülése még bárminek is kilehetett volna kiáltani. Haaland szerintem kb. Abrahammel azonos képességű csatár és kövezzetek meg, de utóbbi rohadtul alul van értékelve, miközbe idén is mindig bever egy gólt, ha játszik, akárcsak Zsiru. Ennél többet, tőlük nem lehet elvárni, ahogy Haaland se tudna minden meccsen mesterhármast rúgni, de még minden 10. meccsen se, ha ennyi játéklehetősége lenne mint a fenti kettőnek.
Majd ha Tammy is vág egy laza mesternégyest csereként bevállva egy félidő alatt, akkor lehet őket egy szinten emlegetni. Tammy jó csatár, de Haaland teljesen más szint, már most világklasszis és későbbi aranylabda esélyes lehet belőle. Ennek ellenére én is azt mondom, hogy az ő leigazolása számunkra felesleges jelen állapotban.
Haaland helyezkedese es befejezesei mas szint Tammyhz kepest, de ezzel nincs gond, mert Haaland tenyleg egy kiveteles golgep es meg az evek alatt a rutinnal jonnek olyan extra dolgok amiket eddig nem lattunk tole...
Tammy akkor törhetne ki, ha a nagy meccseken virítana valamit. Azokon valahogy nem jöttek eddig se a gólok, se a kulcsmomentumok. Haaland 3 évvel fiatalabb nála és már most sokkal előrébb tart minden tekintetben, okafogyott kettejük összehasonlítása. Egyikük ott van Európa top3 legfelkapottabb fiatal játékosa között, és potenciális jövőbeli extraklasszisa, míg a másikuk egy ígéretes, alázatos, tehetséges csatár, akire egyelőre még nagy a kabát, de még lehet belőle akármi.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése