Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#8461 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta: 2020. december 18., péntek 15:01 Utálják madridban, legalábbis a szurkolok nagy része. Ő se tűnik olyan motiváltnak, ezek az állando elhízásai...

Egy Kova féle kölcsönt el tudnék képzelni, ugyanugy a realal. Ha bejön nekunk is jo és fizetünk érte, meg ők is megszabadulnak tőle.
Mennyire dicstelen egyébként ez. Szomorú vagyok miatta nagyon. Haragszom is rá és szánom is. Maradhatott volna itt, lehetett volna egy gigászi klubikon. Még a BL-re is meg lett volna az esélye a következő 3-5 évben, de valamiért ő is elhitte, hogy Madridban van a helye. Ez lett belőle: a világ egyik legjobbjából egy elhízott, motiválatlan kudarc.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8462 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Utálják madridban, legalábbis a szurkolok nagy része. Ő se tűnik olyan motiváltnak, ezek az állando elhízásai...

Egy Kova féle kölcsönt el tudnék képzelni, ugyanugy a realal. Ha bejön nekunk is jo és fizetünk érte, meg ők is megszabadulnak tőle.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#8463 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

broduer írta: 2020. december 18., péntek 13:17
Pityee írta: 2020. december 18., péntek 13:11 Ezt csak úgy itt hagyom :D

A Radio Marca szerint tárgyalásokat folytatunk a Real Madrid csapatával, Eden Hazard kölcsön vételéről.

A londoni csapat 15 millió eurót fizetne a kölcsönért és Frank Lampard csapata 50 millió euróért szeretnénk visszavásárolni szezon végén a belga játékost.
Óriási kacsa gondolom. De egyébként, ha el tudná fogadni, hogy nem ő A Sztár, és tűrné néha a rotációt, illetve ha Lamps se érezné, hogy a neve miatt játszania kell, akkor én örülnék neki. Hátha itt elkerülnék a sérülések is :D
Ha osszekapja magat meg mindig O lenne “A Sztar” szerintem ez nem kerdes :P
Biztosan jot tenne neki is, itt nem lenne gondja a beilleszkedessel, ujra szabadon jatszhatna es nem masok ala.
Bar nem nagyon hiszek benne, hogy ez megvalosul..

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#8464 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Mivel szélső poszton eléggé megkoppantunk és Werner nem igazán alkot bal szélső Müllerként maradandót, még nem is lenne akkora elvetemültség egy kölcsön. Meglátjuk hogy jövünk ki a decemberből, de egy Hazarddal a fedélzeten felturbózhatnánk a top4 és BL esélyeinket (esetleg ott lehetünk a PL-nél is a top körül)

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#8465 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2020. december 18., péntek 13:11 Ezt csak úgy itt hagyom :D

A Radio Marca szerint tárgyalásokat folytatunk a Real Madrid csapatával, Eden Hazard kölcsön vételéről.

A londoni csapat 15 millió eurót fizetne a kölcsönért és Frank Lampard csapata 50 millió euróért szeretnénk visszavásárolni szezon végén a belga játékost.
Óriási kacsa gondolom. De egyébként, ha el tudná fogadni, hogy nem ő A Sztár, és tűrné néha a rotációt, illetve ha Lamps se érezné, hogy a neve miatt játszania kell, akkor én örülnék neki. Hátha itt elkerülnék a sérülések is :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8466 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ezt csak úgy itt hagyom :D

A Radio Marca szerint tárgyalásokat folytatunk a Real Madrid csapatával, Eden Hazard kölcsön vételéről.

A londoni csapat 15 millió eurót fizetne a kölcsönért és Frank Lampard csapata 50 millió euróért szeretnénk visszavásárolni szezon végén a belga játékost.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#8467 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta:
Botond9797 írta:Szvsz ha pusztán az alapján ítéljük meg a lehetséges átigazolást, hogy Alaba milyen minőséget képvisel, mivel multifunkcionális és képességeit tekintve klasszis, természetesen nem könnyezném meg az érkezését. De! Felmerült bennem, hogy pontosan melyik posztra jönne, mert oké, hogy játszhat itt is, ott is, azért nem hiszem, hogy Alaba 28 évesen, karrierje közepe felé elfogadná a mindenes, padozó jolly joker szerepét. Két eset lehetséges:

1. Alapvetően középhátvédként számolunk vele a kezdőcsapatban. Ez esetben azért felmerülne bennem a kérdés, hogy a 180 centis Alaba miért lenne oké, és miért elvetemült ötlet 178 centis, klublegenda, csapatkapitány Azpi középen, a magasságát leszámítva szvsz mindene megvan ahhoz, hogy világklasszis liga top 5-ös középhátvéd legyen.

2. Alapvetően balhátvédként számolunk vele. Chilwell státuszára kötve hiszem, hogy veszélyt jelentene (ne is jelentsen), az angol tehermentesítésére pedig szerintem luxus egy Alaba, és nem hiszem, hogy az osztráknak vonzó lenne a szitu, otthagyni a világ talán legjobb, BL-esélyes klubcsapatát és egy polccal lejjebb igazolnia ráadásul úgy, hogy az új klubjánál hasonló státuszba kerül.

Jó esélyünk van rá, hogy az elkövetkező években topcsapat legyünk és tény, hogy egy topcsapatnál szükség van bivalyerős cserepadra, és szükség lesz rotálásra stb., de ha rajtam múlna, elengedném az Alonso-Emerson aranyduót és helyükre vagy felemelnék egy akadémistát (Maatsen, vagy ha felbukkan egy új ember), vagy igazolnék egy fiatalt (ahogy a Bayern kiszúrta Davies-t a tengerentúlon), ami pedig a középhátvéd posztot illeti, ha van pénz és lehetőség, egy vérbeli kh-t szerződtetnék (Upamecano pl.).
Nehez kerdes, de inkabb mi vigyuk el bagoert, mint valamelyik rivalisunk. + tud cdm-et is jatszani

egyébiránt az egyéni képességeit tekintve messze nem kiemelkedő ám középhátvédként, de a mi védőink szintjét ott is hozza. inkább legyen náunk néha padon néha kezdőben, mint emerson vagy Chris pl..
az viszont, hogy Azpinak minden képessége megvan, hogy klasszis CB legyen, finoman szólva is röhejes.

a gyorsasága kopik, a fejjátéka ne elég és fizikailag is gyenge, simán elnyomják.
A küzdőszelleme és a vezéregyénisége vitathatatlan, de a képességei már messze nem azok. pár éve azok voltak RB poszton, de most bőven jó ahol játszik, kap majd elég esélyt RBként.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6940
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8468 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Botond9797 írta:Szvsz ha pusztán az alapján ítéljük meg a lehetséges átigazolást, hogy Alaba milyen minőséget képvisel, mivel multifunkcionális és képességeit tekintve klasszis, természetesen nem könnyezném meg az érkezését. De! Felmerült bennem, hogy pontosan melyik posztra jönne, mert oké, hogy játszhat itt is, ott is, azért nem hiszem, hogy Alaba 28 évesen, karrierje közepe felé elfogadná a mindenes, padozó jolly joker szerepét. Két eset lehetséges:

1. Alapvetően középhátvédként számolunk vele a kezdőcsapatban. Ez esetben azért felmerülne bennem a kérdés, hogy a 180 centis Alaba miért lenne oké, és miért elvetemült ötlet 178 centis, klublegenda, csapatkapitány Azpi középen, a magasságát leszámítva szvsz mindene megvan ahhoz, hogy világklasszis liga top 5-ös középhátvéd legyen.

2. Alapvetően balhátvédként számolunk vele. Chilwell státuszára kötve hiszem, hogy veszélyt jelentene (ne is jelentsen), az angol tehermentesítésére pedig szerintem luxus egy Alaba, és nem hiszem, hogy az osztráknak vonzó lenne a szitu, otthagyni a világ talán legjobb, BL-esélyes klubcsapatát és egy polccal lejjebb igazolnia ráadásul úgy, hogy az új klubjánál hasonló státuszba kerül.

Jó esélyünk van rá, hogy az elkövetkező években topcsapat legyünk és tény, hogy egy topcsapatnál szükség van bivalyerős cserepadra, és szükség lesz rotálásra stb., de ha rajtam múlna, elengedném az Alonso-Emerson aranyduót és helyükre vagy felemelnék egy akadémistát (Maatsen, vagy ha felbukkan egy új ember), vagy igazolnék egy fiatalt (ahogy a Bayern kiszúrta Davies-t a tengerentúlon), ami pedig a középhátvéd posztot illeti, ha van pénz és lehetőség, egy vérbeli kh-t szerződtetnék (Upamecano pl.).
Nehez kerdes, de inkabb mi vigyuk el bagoert, mint valamelyik rivalisunk. + tud cdm-et is jatszani

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#8469 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Szvsz ha pusztán az alapján ítéljük meg a lehetséges átigazolást, hogy Alaba milyen minőséget képvisel, mivel multifunkcionális és képességeit tekintve klasszis, természetesen nem könnyezném meg az érkezését. De! Felmerült bennem, hogy pontosan melyik posztra jönne, mert oké, hogy játszhat itt is, ott is, azért nem hiszem, hogy Alaba 28 évesen, karrierje közepe felé elfogadná a mindenes, padozó jolly joker szerepét. Két eset lehetséges:

1. Alapvetően középhátvédként számolunk vele a kezdőcsapatban. Ez esetben azért felmerülne bennem a kérdés, hogy a 180 centis Alaba miért lenne oké, és miért elvetemült ötlet 178 centis, klublegenda, csapatkapitány Azpi középen, a magasságát leszámítva szvsz mindene megvan ahhoz, hogy világklasszis liga top 5-ös középhátvéd legyen.

2. Alapvetően balhátvédként számolunk vele. Chilwell státuszára kötve hiszem, hogy veszélyt jelentene (ne is jelentsen), az angol tehermentesítésére pedig szerintem luxus egy Alaba, és nem hiszem, hogy az osztráknak vonzó lenne a szitu, otthagyni a világ talán legjobb, BL-esélyes klubcsapatát és egy polccal lejjebb igazolnia ráadásul úgy, hogy az új klubjánál hasonló státuszba kerül.

Jó esélyünk van rá, hogy az elkövetkező években topcsapat legyünk és tény, hogy egy topcsapatnál szükség van bivalyerős cserepadra, és szükség lesz rotálásra stb., de ha rajtam múlna, elengedném az Alonso-Emerson aranyduót és helyükre vagy felemelnék egy akadémistát (Maatsen, vagy ha felbukkan egy új ember), vagy igazolnék egy fiatalt (ahogy a Bayern kiszúrta Davies-t a tengerentúlon), ami pedig a középhátvéd posztot illeti, ha van pénz és lehetőség, egy vérbeli kh-t szerződtetnék (Upamecano pl.).
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8470 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:Én Emersont megtartanám. Előkelő Chilwell mögé a padra, ráadásul viszonylag fiatal, még visszaérhet arra a szintre amit egyszer lerakott a rómában, még a sérülése előtt. Szerintem neki is jó a pad, évi 10 meccs kezdőként plusz pár csere, de ez csak tipp.
Mivel még annak ellenére is ő számít az olasz válogatott kezdő balbekkjének (és ez egy nagyon súlyos kritika sajnos), hogy gyakorlatilag egyáltalán nem játszik nálunk, szerintem a jövő évi EB miatt ő januárban mindenképp váltani fog. Biraghi és Spinazzola van kb. a posztjára, tehát reális esélye van arra, hogy fontos láncszeme legyen az EB-n a csapatának, ezt kár lenne azzal kockára tennie, hogy nálunk marad és rohad a padon. És még én is örülnék ha elhúzna innen, mert egy nagyon szar játékosnak tartom, aki abszolút nélkülözhető.

Alabanak pedig nagyon örülnék, mind a két poszton klasszis, és ezzel Zouma is mehetne méltó helyére, a kispadra. De sajnos minimális esély van rá, hogy az osztrák nálunk köt ki.
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#8471 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:Én Emersont megtartanám. Előkelő Chilwell mögé a padra, ráadásul viszonylag fiatal, még visszaérhet arra a szintre amit egyszer lerakott a rómában, még a sérülése előtt. Szerintem neki is jó a pad, évi 10 meccs kezdőként plusz pár csere, de ez csak tipp.
már nyilatkozta, hogy nem elégedett a helyzetével és visszamenne olaszba..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#8472 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én Emersont megtartanám. Előkelő Chilwell mögé a padra, ráadásul viszonylag fiatal, még visszaérhet arra a szintre amit egyszer lerakott a rómában, még a sérülése előtt. Szerintem neki is jó a pad, évi 10 meccs kezdőként plusz pár csere, de ez csak tipp.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8473 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:David Alaba’s agent Pini Zahavi has plans to talk to Chelsea in January about a move for the player, who hasn’t signed a new deal at Bayern.

He’s 28 (prime), can play CB and LB, and has won everything there is to win in European football. No brainer.
Nagyon jo kis igazolás lenne. A két szerencsétlen barom balhátvédünk ugyis távozik (Alonso, Emerson), helyükön is tudna játszani ha kell. És középhátvédben is bőven jó.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6940
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8474 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

David Alaba’s agent Pini Zahavi has plans to talk to Chelsea in January about a move for the player, who hasn’t signed a new deal at Bayern.

He’s 28 (prime), can play CB and LB, and has won everything there is to win in European football. No brainer.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#8475 Hozzászólás Szerző: Bandi »

fst200 írta:Megjeneltek Dybala pletykák, nem tudom miért őt pletykáljak amikor egy kp ra lenne inkább szükség
Gondolom mert ezt a nevet dobta a random generátor az egyik újságírónál.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8476 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Megjeneltek Dybala pletykák, nem tudom miért őt pletykáljak amikor egy kp ra lenne inkább szükség

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6940
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8477 Hozzászólás Szerző: kecske01 »


Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#8478 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

A bajnoki aranyeremhez, azert o munkassaga is kellett. Conte alatt remekul futotta be a jobb szelt es magabiztosan vedekezett, viszont sajnalatos modon nem tudta allandositani a jo formajat, igy az a szezon marad meg az ember emlekezeteben vele kapcsolatban.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#8479 Hozzászólás Szerző: Bubi »

almos írta:
Pityee írta:Moses :arrow: Spartak Moszkva (Kölcsönbe állítólag)

Hova süllyedt le ez is... internek nem kellett újra ha minden igaz. Dimarzio hozta le.
Nem egy jó játékos (a mi szintünkön), most szerintem a helyére került.
Sose felejtem el, amikor leigazoltuk az első nyilatkozata az volt, hogy egyszer szeretne a barcában játszani, az az álma... :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :D :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#8480 Hozzászólás Szerző: almos »

Pityee írta:Moses :arrow: Spartak Moszkva (Kölcsönbe állítólag)

Hova süllyedt le ez is... internek nem kellett újra ha minden igaz. Dimarzio hozta le.
Nem egy jó játékos (a mi szintünkön), most szerintem a helyére került.
LAMPARD#8

Válasz küldése