Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8461 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:Én Emersont megtartanám. Előkelő Chilwell mögé a padra, ráadásul viszonylag fiatal, még visszaérhet arra a szintre amit egyszer lerakott a rómában, még a sérülése előtt. Szerintem neki is jó a pad, évi 10 meccs kezdőként plusz pár csere, de ez csak tipp.
Mivel még annak ellenére is ő számít az olasz válogatott kezdő balbekkjének (és ez egy nagyon súlyos kritika sajnos), hogy gyakorlatilag egyáltalán nem játszik nálunk, szerintem a jövő évi EB miatt ő januárban mindenképp váltani fog. Biraghi és Spinazzola van kb. a posztjára, tehát reális esélye van arra, hogy fontos láncszeme legyen az EB-n a csapatának, ezt kár lenne azzal kockára tennie, hogy nálunk marad és rohad a padon. És még én is örülnék ha elhúzna innen, mert egy nagyon szar játékosnak tartom, aki abszolút nélkülözhető.

Alabanak pedig nagyon örülnék, mind a két poszton klasszis, és ezzel Zouma is mehetne méltó helyére, a kispadra. De sajnos minimális esély van rá, hogy az osztrák nálunk köt ki.
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#8462 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:Én Emersont megtartanám. Előkelő Chilwell mögé a padra, ráadásul viszonylag fiatal, még visszaérhet arra a szintre amit egyszer lerakott a rómában, még a sérülése előtt. Szerintem neki is jó a pad, évi 10 meccs kezdőként plusz pár csere, de ez csak tipp.
már nyilatkozta, hogy nem elégedett a helyzetével és visszamenne olaszba..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#8463 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én Emersont megtartanám. Előkelő Chilwell mögé a padra, ráadásul viszonylag fiatal, még visszaérhet arra a szintre amit egyszer lerakott a rómában, még a sérülése előtt. Szerintem neki is jó a pad, évi 10 meccs kezdőként plusz pár csere, de ez csak tipp.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8464 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:David Alaba’s agent Pini Zahavi has plans to talk to Chelsea in January about a move for the player, who hasn’t signed a new deal at Bayern.

He’s 28 (prime), can play CB and LB, and has won everything there is to win in European football. No brainer.
Nagyon jo kis igazolás lenne. A két szerencsétlen barom balhátvédünk ugyis távozik (Alonso, Emerson), helyükön is tudna játszani ha kell. És középhátvédben is bőven jó.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8465 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

David Alaba’s agent Pini Zahavi has plans to talk to Chelsea in January about a move for the player, who hasn’t signed a new deal at Bayern.

He’s 28 (prime), can play CB and LB, and has won everything there is to win in European football. No brainer.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#8466 Hozzászólás Szerző: Bandi »

fst200 írta:Megjeneltek Dybala pletykák, nem tudom miért őt pletykáljak amikor egy kp ra lenne inkább szükség
Gondolom mert ezt a nevet dobta a random generátor az egyik újságírónál.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8467 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Megjeneltek Dybala pletykák, nem tudom miért őt pletykáljak amikor egy kp ra lenne inkább szükség

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8468 Hozzászólás Szerző: kecske01 »


Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#8469 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

A bajnoki aranyeremhez, azert o munkassaga is kellett. Conte alatt remekul futotta be a jobb szelt es magabiztosan vedekezett, viszont sajnalatos modon nem tudta allandositani a jo formajat, igy az a szezon marad meg az ember emlekezeteben vele kapcsolatban.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#8470 Hozzászólás Szerző: Bubi »

almos írta:
Pityee írta:Moses :arrow: Spartak Moszkva (Kölcsönbe állítólag)

Hova süllyedt le ez is... internek nem kellett újra ha minden igaz. Dimarzio hozta le.
Nem egy jó játékos (a mi szintünkön), most szerintem a helyére került.
Sose felejtem el, amikor leigazoltuk az első nyilatkozata az volt, hogy egyszer szeretne a barcában játszani, az az álma... :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :D :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#8471 Hozzászólás Szerző: almos »

Pityee írta:Moses :arrow: Spartak Moszkva (Kölcsönbe állítólag)

Hova süllyedt le ez is... internek nem kellett újra ha minden igaz. Dimarzio hozta le.
Nem egy jó játékos (a mi szintünkön), most szerintem a helyére került.
LAMPARD#8

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8472 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Moses :arrow: Spartak Moszkva (Kölcsönbe állítólag)

Hova süllyedt le ez is... internek nem kellett újra ha minden igaz. Dimarzio hozta le.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8473 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Malang Sarr is hivatalos, Porto kölcsön.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8474 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta: Amit én nem értek, h szegény MvG is felépült elvileg, kapott új szerződést, de nem adtuk kölcsön.. így még fél évig nem lép sehol pályára
https://www.psv.nl/english-psv/news/art ... th-psv.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
:arrow: PSV (kölcsönbe újra..)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#8475 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Transfermarkt szerint Baka szerződése még él 22-ig és rémlik valami,hogy az egyik kölcsön előtt hosszabbítottak vele. Jövőre még nem mehet ingyen szerintem . Azért erre figyelnek gondolom piacképes azért valamennyire. Mondjuk utolsó évben nem túl drágán fog távozni.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8476 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Durva, hogy Bakanak lejár jövőre a szerződése, így úgymond ingyen elmegy, nem mintha sok pénzt kaphattunk volna érte, ő sajnos nem vált be

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8477 Hozzászólás Szerző: Dante »

James Lee írta:
mikel12 írta:En orultem volna, ha legalabb Alonsot sikerul rasozni valakire, nem bomlasztana az oltozot a kis balheja utan (mondjuk szerintem o egyszeruen most nem kellett senkinek). Na meg Jorginhot..
Alonsoval kapcsolatban nagyon gyakran lehetett olvasni az Intert, Conte miatt. Az a sztori miért halt el?
Csak kölcsönbe akarták venni, opció nélkül.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1564
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8478 Hozzászólás Szerző: James Lee »

mikel12 írta:En orultem volna, ha legalabb Alonsot sikerul rasozni valakire, nem bomlasztana az oltozot a kis balheja utan (mondjuk szerintem o egyszeruen most nem kellett senkinek). Na meg Jorginhot..
Alonsoval kapcsolatban nagyon gyakran lehetett olvasni az Intert, Conte miatt. Az a sztori miért halt el?

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#8479 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Annyi fejlodes mindenkepp van, hogy nem volt kivitelezheto Rice, es nem nyultunk alternativakhoz, hanem valoszinuleg kiallunk mellette es januarban vagy legkesobb jovo nyaron szerintem be is huzzuk.

Biztos vagyok benne, ha annyira akartuk volna Partey-t, mi huzzuk be ot utolso nap, de gondolom Lampardnak nem o volt a kivansaga, a board pedig nem akart egy panik igazolast, ha valoszinuleg nem is lett volna az, mert egy oriasi fogas az Arsenalnak es nekunk is az lett volna.

Maradt Alonso es Emerson is, Rudiger es Tomori is. Meg szerencse, hogy azert nincs messze a januar, jo par jatekost el kell majd passzolnunk, de most oriasi a meritesi lehetoseg Lampardnak, de ez nem egeszseges. En orultem volna, ha legalabb Alonsot sikerul rasozni valakire, nem bomlasztana az oltozot a kis balheja utan (mondjuk szerintem o egyszeruen most nem kellett senkinek). Na meg Jorginhot..

Vissza kanyarodva Rice-ra, kar, hogy a klub csak most alkalmazza ezt a strategiat, hogy vagy a fo kiszemelt vagy senki, nyilvan kellett hozza egy ilyen edzo mint Lampard, akibe ennyire megbizik mindenki most klubnal.
Ohh Chelsea we love you..

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#8480 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta:
Bandi írta: Nem látok hivatalos megerősítést, de elvileg oda igazolt.

“The goal [of the loan] is to have more playing time, to improve and be able to return [to Chelsea] to play.”
-Malang Sarr; source: Telefoot via Mercado Azul

Érdekes hogy a top bajnokságok közül nem kellett senkinek, nem tudom hogy egy portugál bajnokságban mennyit tud fejlődni...
Hát igen most a francia bajnoksag utan a portugal. De ő a jovo embere, hatha jo szezont fut es jovore hasznalhato lesz.

Masik kerdojel az a Xavier Mbuyamba. Egyszer lattam h egy oriasi térdgéppel edzett. Vele is mi van? Várták sokan.
Egy képet felrakott pár hete valahova, amin mankóval sétál egy térdrögzítővel, szóval valószínűleg megműtötték. Akkor se tudta senki hogy mi van vele, mert semmi hír nem volt arról hogy megsérült volna.

Válasz küldése