Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8481 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Moses :arrow: Spartak Moszkva (Kölcsönbe állítólag)

Hova süllyedt le ez is... internek nem kellett újra ha minden igaz. Dimarzio hozta le.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8482 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Malang Sarr is hivatalos, Porto kölcsön.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8483 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta: Amit én nem értek, h szegény MvG is felépült elvileg, kapott új szerződést, de nem adtuk kölcsön.. így még fél évig nem lép sehol pályára
https://www.psv.nl/english-psv/news/art ... th-psv.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
:arrow: PSV (kölcsönbe újra..)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#8484 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Transfermarkt szerint Baka szerződése még él 22-ig és rémlik valami,hogy az egyik kölcsön előtt hosszabbítottak vele. Jövőre még nem mehet ingyen szerintem . Azért erre figyelnek gondolom piacképes azért valamennyire. Mondjuk utolsó évben nem túl drágán fog távozni.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8485 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Durva, hogy Bakanak lejár jövőre a szerződése, így úgymond ingyen elmegy, nem mintha sok pénzt kaphattunk volna érte, ő sajnos nem vált be

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8486 Hozzászólás Szerző: Dante »

James Lee írta:
mikel12 írta:En orultem volna, ha legalabb Alonsot sikerul rasozni valakire, nem bomlasztana az oltozot a kis balheja utan (mondjuk szerintem o egyszeruen most nem kellett senkinek). Na meg Jorginhot..
Alonsoval kapcsolatban nagyon gyakran lehetett olvasni az Intert, Conte miatt. Az a sztori miért halt el?
Csak kölcsönbe akarták venni, opció nélkül.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8487 Hozzászólás Szerző: James Lee »

mikel12 írta:En orultem volna, ha legalabb Alonsot sikerul rasozni valakire, nem bomlasztana az oltozot a kis balheja utan (mondjuk szerintem o egyszeruen most nem kellett senkinek). Na meg Jorginhot..
Alonsoval kapcsolatban nagyon gyakran lehetett olvasni az Intert, Conte miatt. Az a sztori miért halt el?

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#8488 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Annyi fejlodes mindenkepp van, hogy nem volt kivitelezheto Rice, es nem nyultunk alternativakhoz, hanem valoszinuleg kiallunk mellette es januarban vagy legkesobb jovo nyaron szerintem be is huzzuk.

Biztos vagyok benne, ha annyira akartuk volna Partey-t, mi huzzuk be ot utolso nap, de gondolom Lampardnak nem o volt a kivansaga, a board pedig nem akart egy panik igazolast, ha valoszinuleg nem is lett volna az, mert egy oriasi fogas az Arsenalnak es nekunk is az lett volna.

Maradt Alonso es Emerson is, Rudiger es Tomori is. Meg szerencse, hogy azert nincs messze a januar, jo par jatekost el kell majd passzolnunk, de most oriasi a meritesi lehetoseg Lampardnak, de ez nem egeszseges. En orultem volna, ha legalabb Alonsot sikerul rasozni valakire, nem bomlasztana az oltozot a kis balheja utan (mondjuk szerintem o egyszeruen most nem kellett senkinek). Na meg Jorginhot..

Vissza kanyarodva Rice-ra, kar, hogy a klub csak most alkalmazza ezt a strategiat, hogy vagy a fo kiszemelt vagy senki, nyilvan kellett hozza egy ilyen edzo mint Lampard, akibe ennyire megbizik mindenki most klubnal.
Ohh Chelsea we love you..

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#8489 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta:
Bandi írta: Nem látok hivatalos megerősítést, de elvileg oda igazolt.

“The goal [of the loan] is to have more playing time, to improve and be able to return [to Chelsea] to play.”
-Malang Sarr; source: Telefoot via Mercado Azul

Érdekes hogy a top bajnokságok közül nem kellett senkinek, nem tudom hogy egy portugál bajnokságban mennyit tud fejlődni...
Hát igen most a francia bajnoksag utan a portugal. De ő a jovo embere, hatha jo szezont fut es jovore hasznalhato lesz.

Masik kerdojel az a Xavier Mbuyamba. Egyszer lattam h egy oriasi térdgéppel edzett. Vele is mi van? Várták sokan.
Egy képet felrakott pár hete valahova, amin mankóval sétál egy térdrögzítővel, szóval valószínűleg megműtötték. Akkor se tudta senki hogy mi van vele, mert semmi hír nem volt arról hogy megsérült volna.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8490 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bandi írta:
emsanya írta:Es Malang Sarr? Megakadt a portonal?
Nem látok hivatalos megerősítést, de elvileg oda igazolt.

“The goal [of the loan] is to have more playing time, to improve and be able to return [to Chelsea] to play.”
-Malang Sarr; source: Telefoot via Mercado Azul

Érdekes hogy a top bajnokságok közül nem kellett senkinek, nem tudom hogy egy portugál bajnokságban mennyit tud fejlődni...
Hát igen most a francia bajnoksag utan a portugal. De ő a jovo embere, hatha jo szezont fut es jovore hasznalhato lesz.

Masik kerdojel az a Xavier Mbuyamba. Egyszer lattam h egy oriasi térdgéppel edzett. Vele is mi van? Várták sokan.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#8491 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta:Es Malang Sarr? Megakadt a portonal?
Nem látok hivatalos megerősítést, de elvileg oda igazolt.

“The goal [of the loan] is to have more playing time, to improve and be able to return [to Chelsea] to play.”
-Malang Sarr; source: Telefoot via Mercado Azul

Érdekes hogy a top bajnokságok közül nem kellett senkinek, nem tudom hogy egy portugál bajnokságban mennyit tud fejlődni...

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#8492 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:
cech19960320 írta:
Pityee írta:Nem igazán értem, hogy ha nem érkezett senki arra a posztra pluszba, akkor miért lett kölcsönadva Barkley és RLC is. Ha esetleg jön egy sérüléshullám, akkor meg bajba leszünk. Konkrétan két posztra maradt 3 ember (Kanté,Kovacic,Jorginho). Gilmour egyenlőre lábadozik.
ha 4-2-3-1 ben gondolkozunk, akkor is ott van James 4.nek, aki tud védekezni, de sokkal inkább tűnik ez egy rugalmasabb 4-3-3-nak.

abban a rendszerben pedig Ziyech és Mount is tud KP-n játszani. Arról nem is beszélve, hogy mind RLC, mind Barkley TKP ha a 4-2-3-1 et vesszük alapul, tehát nem az általad említett 3 konkurenciája, hanem Mount, Havertz, Ziyech, és a támadóké
RLC inkább CM, mint TKP. Ziyech és Mount pedig nem épp arra a posztra való amin a Kanté/Kovacic/jorginho trió játszik. RLC kölcsönadását megértem, legyenek játékpercei, de Barkleyt én meghagytam volna. Mondjuk az igaz, hogy a Havertz/Mount duó mögött ő sem játszott volna sokat.
mondom, ha a 4-2-3-1-et vesszük alapul.. a két DM poziba ő nem való, ahol szűrni és irányítani kéne.

Sanya, még őt elviheti ma a porto. meg úgy egyébként még nem lennék benne biztos hogy más deal nem történt, simán lehet hogy van amit lepapíroztak, de csak ma lesz bejelentve.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8493 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Es Malang Sarr? Megakadt a portonal?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8494 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta:
Pityee írta:Nem igazán értem, hogy ha nem érkezett senki arra a posztra pluszba, akkor miért lett kölcsönadva Barkley és RLC is. Ha esetleg jön egy sérüléshullám, akkor meg bajba leszünk. Konkrétan két posztra maradt 3 ember (Kanté,Kovacic,Jorginho). Gilmour egyenlőre lábadozik.
ha 4-2-3-1 ben gondolkozunk, akkor is ott van James 4.nek, aki tud védekezni, de sokkal inkább tűnik ez egy rugalmasabb 4-3-3-nak.

abban a rendszerben pedig Ziyech és Mount is tud KP-n játszani. Arról nem is beszélve, hogy mind RLC, mind Barkley TKP ha a 4-2-3-1 et vesszük alapul, tehát nem az általad említett 3 konkurenciája, hanem Mount, Havertz, Ziyech, és a támadóké
RLC inkább CM, mint TKP. Ziyech és Mount pedig nem épp arra a posztra való amin a Kanté/Kovacic/jorginho trió játszik. RLC kölcsönadását megértem, legyenek játékpercei, de Barkleyt én meghagytam volna. Mondjuk az igaz, hogy a Havertz/Mount duó mögött ő sem játszott volna sokat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2020. október 6., kedd 8:27-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#8495 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

fst200 írta:
Bandi írta:Sajnos a nyakunkon maradt majdnem mindenki. Alonso, Emerson, Rüdiger és akkor ne is beszéljünk Moses-ről és Drunkwater-ről... Tomori-nak lett volna lehetősége a West Ham-be menni, de elutasította az utolsó pillanatban. Érdekes, ezek szerint az önbizalommal nincs gond, de félek hogy nem sok játéklehetőséget fog kapni, így hogy Rüdiger is maradt, valószínűleg a német is meg fogja kapni a lehetőséget. RLC-t legalább sikerült kölcsönadni, drukkoljunk neki, hátha sikerül felépítenie magát és akkor a jövő szezonra lesz egy új igazolásunk.
Tomorinak örülök hogy maradt, inkabb ő játszon mint Rudiger
Azt viszont nem értem hogy Alonsot és Moses nem vitte el senki kölcsönbe se..
Baba is rajtunk maradt nem?
Egy csapat kijon lassan a rajtunk maradt szár igazolasokbol akiket még kölcsön adni se tudtunk

Baba elvileg annyira egészséges jelenleg, mint Musonda...
Hutch óta mindig kell lennie olyan játékosunknak, akinek az egész ígérettes karrierjét tönkrekúrja a térdsérülés

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8496 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bandi írta:Sajnos a nyakunkon maradt majdnem mindenki. Alonso, Emerson, Rüdiger és akkor ne is beszéljünk Moses-ről és Drunkwater-ről... Tomori-nak lett volna lehetősége a West Ham-be menni, de elutasította az utolsó pillanatban. Érdekes, ezek szerint az önbizalommal nincs gond, de félek hogy nem sok játéklehetőséget fog kapni, így hogy Rüdiger is maradt, valószínűleg a német is meg fogja kapni a lehetőséget. RLC-t legalább sikerült kölcsönadni, drukkoljunk neki, hátha sikerül felépítenie magát és akkor a jövő szezonra lesz egy új igazolásunk.
Tomorinak örülök hogy maradt, inkabb ő játszon mint Rudiger
Azt viszont nem értem hogy Alonsot és Moses nem vitte el senki kölcsönbe se..
Baba is rajtunk maradt nem?
Egy csapat kijon lassan a rajtunk maradt szár igazolasokbol akiket még kölcsön adni se tudtunk

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#8497 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:Nem igazán értem, hogy ha nem érkezett senki arra a posztra pluszba, akkor miért lett kölcsönadva Barkley és RLC is. Ha esetleg jön egy sérüléshullám, akkor meg bajba leszünk. Konkrétan két posztra maradt 3 ember (Kanté,Kovacic,Jorginho). Gilmour egyenlőre lábadozik.
ha 4-2-3-1 ben gondolkozunk, akkor is ott van James 4.nek, aki tud védekezni, de sokkal inkább tűnik ez egy rugalmasabb 4-3-3-nak.

abban a rendszerben pedig Ziyech és Mount is tud KP-n játszani. Arról nem is beszélve, hogy mind RLC, mind Barkley TKP ha a 4-2-3-1 et vesszük alapul, tehát nem az általad említett 3 konkurenciája, hanem Mount, Havertz, Ziyech, és a támadóké

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8498 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem igazán értem, hogy ha nem érkezett senki arra a posztra pluszba, akkor miért lett kölcsönadva Barkley és RLC is. Ha esetleg jön egy sérüléshullám, akkor meg bajba leszünk. Konkrétan két posztra maradt 3 ember (Kanté,Kovacic,Jorginho). Gilmour egyenlőre lábadozik.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#8499 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Netherlands: Oct 6
Portugal: Oct 6
Switzerland: Oct 12
PL to EFL/EFL to PL: Oct 16
Russia: Oct 17
Croatia: Oct 19
USA: Oct 29

Ezek az ablakok még nyitva vannak, viszont ma le kell adni a BL/EL csapatokat is, úgyhogy aki játszani akar vmelyik sorozatban, sietnie kell.
Amit én nem értek, h szegény MvG is felépült elvileg, kapott új szerződést, de nem adtuk kölcsön.. így még fél évig nem lép sehol pályára
Elvileg megy vissza a PSV-be a negyedjére is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kazomester 2020. október 6., kedd 7:48-kor.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#8500 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

hát Alonso ott fog megrohadni ahol van. Emerson valszeg Chilwell cseréje lesz.
a Tomori Rüdiger páros valamelyik tagja keveset játszik majd és januárban valszeg lelép, gyanítom Rüdiger lesz az.
Drinkwater tuti volt h ránkrohad, senki még csak fele ennyi fizut sem akar neki adni.
Moses meg majd januárban kb 2 milla euróért akciósan ki lesz dobva.
Amit én nem értek, h szegény MvG is felépült elvileg, kapott új szerződést, de nem adtuk kölcsön.. így még fél évig nem lép sehol pályára

Válasz küldése