Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#8581 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dante írta:Szerintem túl sokan lettünk a három támadó pozícióra. Igaz Werner nem feltétlen 9-es, de Havertz sem egy sima középpályás, tavaly leginkább visszavont csatár volt és akkor még ott van Abraham. Amennyire Giroud-nak köszönhető a 4. hely a tavasszal nyújtott teljesítményéért, annyira Tammy-nek is az ősziért.

A francia mindig is ideiglenes megoldás volt, szerintem jó kiszálló a mostani, mindkét fél jól jár ezzel.
Zijes 4-3-3-ban valószínűleg jobb oldali középpályás lesz, míg 4-2-3-1-ben jobbszélső. Szóval előbbi taktikában a 3 támadó pozícióra jutni fog összesen 7 ember (Werner, Tammy, Giroud, Mount, Havertz, Pulisic, CHO), utóbbinál viszont Zijessel kiegészülve 8 ember jutna a 4 támadó posztra. Tekintve, hogy ez a szezon bő egy hónappal rövidebb lesz a járvány miatt, illetve a szokásosnál több válogatott szünet lesz, így hatalmas intenzitásra lehet majd készülni (heti 2 meccs kb folyamatosan), tehát egy bő keret nélkül nagy meggondolatlanság lenne nekivágni ennek a szezonnak.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#8582 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Fabrizio Romano
@FabrizioRomano
Chelsea are now close to sign Edouard Mendy from Rennes. New bid submitted on last hours and club ‘confident’ to complete deal on next hours. Personal terms already agreed. He’s pushing to leave and join #CFC... and he’s getting closer. #Chelsea #transfers

Bizom Cech valasztasaban, ugy nez ki kozel az uzlet. Nekem ez tetszik, hogy Kepat inkabb megversenyeztetjuk, mintsem eladjuk (mondjuk iden szerintem senki nem fizetne erte). Az elso szezonjaban, amikor szinten nem volt acelos vedelem, de valamivel jobb volt, akkor egy nagyon komoly szezont hozott le, egyaltalan nem hianyzott Courtois, sot, upgrade volt. Valami maganeleti problamat is olvastam nala, ezek sajnos mind kozrejatszanak. Nalam megerdemel meg egy eselyt, illetve par meccset, mert ha ugyanolyan foshalmaz lesz, akkor nem mehet a csapat karara, hiaba annyi volt az ara amennyi.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8583 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem túl sokan lettünk a három támadó pozícióra. Igaz Werner nem feltétlen 9-es, de Havertz sem egy sima középpályás, tavaly leginkább visszavont csatár volt és akkor még ott van Abraham. Amennyire Giroud-nak köszönhető a 4. hely a tavasszal nyújtott teljesítményéért, annyira Tammy-nek is az ősziért.

A francia mindig is ideiglenes megoldás volt, szerintem jó kiszálló a mostani, mindkét fél jól jár ezzel.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8584 Hozzászólás Szerző: James Lee »

kecske01 írta:
James Lee írta:Nagyon sajnálnám, ha elmenne, egy évet még elférne bőven. Tavaly végig profin viselkedett és többször is kihúzta a csapatot a szarból.
Nem is feltétlen harmadik lehetőségként gondolnék rá, hanem simán ki lehetne próbálni egy kétcsatáros felállást, ahogy már korábban is szót ejtettünk erről.
Konkretan neki koszonhetjuk a top4-et.
Pontosan. Nagyon örülök, hogy végre a fiatalokra építünk, de még szükség van rutinos és motivált (tehát nem vilmos, pödrő (?) és társaik) játékosokra. Tammy bár tehetséges, nagyon hullámzó, Timo pedig simán lehet lepke, ami az első három PL percben ki is derülhet akár. Ugyanez érvényes az összes új igazolásra, akik eddig nem olyan csapatokban kergették a labdát, ahol ekkora lenne az elvárás (kivéve Silva, de hát nyilván nem rá gondolok, bár egycsapatos bajnokságból jön).
Nyilván ne basszunk rá, de szükség lenne a tavalyi fix pontokra az újraformálódó csapatban. Botorság lenne így elengedni Zsirut.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8585 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

James Lee írta:Nagyon sajnálnám, ha elmenne, egy évet még elférne bőven. Tavaly végig profin viselkedett és többször is kihúzta a csapatot a szarból.
Nem is feltétlen harmadik lehetőségként gondolnék rá, hanem simán ki lehetne próbálni egy kétcsatáros felállást, ahogy már korábban is szót ejtettünk erről.
Konkretan neki koszonhetjuk a top4-et.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8586 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Nagyon sajnálnám, ha elmenne, egy évet még elférne bőven. Tavaly végig profin viselkedett és többször is kihúzta a csapatot a szarból.
Nem is feltétlen harmadik lehetőségként gondolnék rá, hanem simán ki lehetne próbálni egy kétcsatáros felállást, ahogy már korábban is szót ejtettünk erről.

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8587 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kecske01 írta:Olivier Giroud has agreed personal terms on a two-year contract with Juventus that will see him earn €9m.

Chelsea want a €5m fee for the striker.

(Source: @DiMarzio)
igazából elfért volna így 3. számú csatárnak, de Abraham nem baj ha több időt kap Werner mögött

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8588 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Olivier Giroud has agreed personal terms on a two-year contract with Juventus that will see him earn €9m.

Chelsea want a €5m fee for the striker.

(Source: @DiMarzio)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8589 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:Mandanda, igaz hogy Kongóban született, de két éves kora óta Franciaországban él és ezáltal francia válogatott is. Szóval, őt konkrétan nem számoltam az afrikai kapusok közé. De legyen, mondjuk ő is csak középcsapatoknál fordult meg. (Marseille, Crystal Palace) Kameni annyiban más tészta hogy ő kameruni válogatott, viszont sosem védett top csapatnál ő sem. A La Liga volt a maximum és azon belül is két középcsapatnál (Espanyol,Malaga) tudott maradandót alkotni.
Kameni fénykorában nem volt egy rossz kapus, szerintem védhetett volna bőven egy fokkal jobb csapatokban is, csak hát valószínűleg megbélyegezte a származása.

Viszont Mendy-vel nekünk valóban az lehet a tervünk, amit emsanya is írt korábban, hogy a szögleteknél, szabiknál jöjjön ki és taroljon le mindenkit, ez valószínűleg menni fog neki, első lépésként ez is fejlődés lenne tavalyhoz képest (ahol Kepa az egész szezonban egy labdát se fogott meg szögletek után...) aztán az majd kiderül, hogy ha a reflexeire van szükség, abban mennyire lesz hatékony.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8590 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mandanda, igaz hogy Kongóban született, de két éves kora óta Franciaországban él és ezáltal francia válogatott is. Szóval, őt konkrétan nem számoltam az afrikai kapusok közé. De legyen, mondjuk ő is csak középcsapatoknál fordult meg. (Marseille, Crystal Palace) Kameni annyiban más tészta hogy ő kameruni válogatott, viszont sosem védett top csapatnál ő sem. A La Liga volt a maximum és azon belül is két középcsapatnál (Espanyol,Malaga) tudott maradandót alkotni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8591 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta:
James Lee írta:Van valami oka annak, hogy félünk az afrikai kapusoktól? Számok, tapasztalatok stb? Ezzel kapcsolatban nem vagyok képben.
Tudsz mondani Onanán kívül az elmúlt 20 évből egy top afrikai kapust? Vagy legalább egy olyat, aki top ligában védett és a jobbak közé tartozott.
Kézenfekvő magyarázat, de azt hittem, valami komolyabb dolog van a háttérben. Én is max Mandandát tudnám mondani, de gyors guglizással feldobott még jó pár nevet akikről fingom sincs kicsodák, pedig a cikkek alapján nem voltak lyukaskezűek.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8592 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta:
James Lee írta:Van valami oka annak, hogy félünk az afrikai kapusoktól? Számok, tapasztalatok stb? Ezzel kapcsolatban nem vagyok képben.
Tudsz mondani Onanán kívül az elmúlt 20 évből egy top afrikai kapust? Vagy legalább egy olyat, aki top ligában védett és a jobbak közé tartozott.
Kameni :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8593 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta:Van valami oka annak, hogy félünk az afrikai kapusoktól? Számok, tapasztalatok stb? Ezzel kapcsolatban nem vagyok képben.
Tudsz mondani Onanán kívül az elmúlt 20 évből egy top afrikai kapust? Vagy legalább egy olyat, aki top ligában védett és a jobbak közé tartozott.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1559
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#8594 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Van valami oka annak, hogy félünk az afrikai kapusoktól? Számok, tapasztalatok stb? Ezzel kapcsolatban nem vagyok képben.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#8595 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:
Szabi írta:Kiváló reflexei vannak, de nagy lepkefogó ő is. Egyáltalán nem lett volna előrelépés Kepa-hoz képest. A Fulham szintjéhez talán túl jó, de topcsapat kapujába kevés ő, sehol se tudta megvetni a lábát, mint kezdőkapus.
Nem vagyok benne biztos, hogy Edouard Mendy, a maga 28 évével és a vajmi kevés tapasztalatával előrelépést jelent majd. Azért Areola védett egy PSG-ben és a Real Madridban is, ahol nemzetközi meccseken is tudott bizonyítani. Ráadásul az afrikai kapusok sose a magabiztosságukról voltak híresek.
Kepahoz képest előre lépés lesz. Én is félek az afrikai kapusoktol (nem vagyok rasszista), nincsenek élcsapatoknak fekete kapusak, de valamit lépni kellett és Oblak nem elérhető jelenleg.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8596 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta:Kiváló reflexei vannak, de nagy lepkefogó ő is. Egyáltalán nem lett volna előrelépés Kepa-hoz képest. A Fulham szintjéhez talán túl jó, de topcsapat kapujába kevés ő, sehol se tudta megvetni a lábát, mint kezdőkapus.
Nem vagyok benne biztos, hogy Edouard Mendy, a maga 28 évével és a vajmi kevés tapasztalatával előrelépést jelent majd. Azért Areola védett egy PSG-ben és a Real Madridban is, ahol nemzetközi meccseken is tudott bizonyítani. Ráadásul az afrikai kapusok sose a magabiztosságukról voltak híresek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8597 Hozzászólás Szerző: Szabi »

AwayRoller írta:Gugli a spanod Pityee :mrgreen:
Az nem gyenge... :D :shock: :shock:
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4792
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#8598 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Gugli a spanod Pityee :mrgreen:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#8599 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:
Pityee írta:A Fulham!! leigazolta Areolat. Nekünk ő nem lett volna jó Kepa mellé? :roll:
Kölcsönről van szó, nem átigazolásról. Szvsz még Kepa bénázásait is felülmúlja Areola... ráadásul ez a név instant röhögőgörcs
Mi a gond a nevével? :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#8600 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kiváló reflexei vannak, de nagy lepkefogó ő is. Egyáltalán nem lett volna előrelépés Kepa-hoz képest. A Fulham szintjéhez talán túl jó, de topcsapat kapujába kevés ő, sehol se tudta megvetni a lábát, mint kezdőkapus.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése