Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#9141 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Visszaolvasva, úgy írjátok itt, Mount, RLC vagy Tammy kiszorítását, mintha meccsről meccsre klasszis teljesítményt hoznának.

Tammy konkurenciájának mindenképp kell egy kompetens csatár. Ideális esetben a legjobbat hozzák majd ki egymásból.

Mount teljesítménye ingadozó, és a szezon második felében az sem volt túl maxos. Simán elfér Havertz a helyén, sőt Mount bevethető baloldalt, AM párként vagy akár egy sorral hátrébb. Az a bal oldal korántsem akkora életbiztosítás Puli sérülékenységével.

Ruben is ugyanúgy használható pivotban, mint Mount és egy sorral elébb is kb bárhol bevethető. A pivotot sem húzhatjuk le a Kanté-Kova-Billy trióval.

Remélem az akadékoskodás csak amiatt van, mert a védelmünk még sürgősebb erősítésre szorul, de ez nem érvényteleníti a minőségi játékosok hiányát a támadó szekcióból.

Szóba hoztak Chillwellel és Rice-al, ez kezdetnek már jó. A sajtó persze nem szentírás, de legalább rebesgetnek neveket a hiányposztjainkra és ezek a nevek az angolok közül minőségiek és nem Barkley meg Drinkwater félék. Ne legyünk telhetetlenek, baby steps...

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#9142 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Dante írta:
Pilgrim írta:Szamomra meglepo, hogy szelsot meg pletyka szinten sem hoznak szoba a csapattal. Pedro es Willian tavozik nagy valoszinuseg szerint, marad Pulisic es CHO. Ziyech, Mount es RLC is bevetheto ugyan szelen, de azert megsem igazi szelso tipusu jatekosok.
Persze nyilvanvalo, hogy a legegetobb egy CB es LB.
Havertz pedig egy varazslo, de a kozeppalyank szerintem rendben van. Ziyech,Kovacic,Kante kozeppalya meg akar a bajnoksagert is harcba lehet, ha elol es hatul jol sikerul az erosites.
Többször is eszembe jutott, hogy leírjam miért lehet jó, hogy pont Werner-t és Ziyech-et vettük meg, de nem akartam belemenni a felesleges jóslatokba, de ha már felhoztad, röviden leírom az elképzelésemet;
Lampard idén is kötetlen szerepkörben használ egy csomó játékost, nem kell jobb példa ennél, mint a WHU elleni meccs, a végén Mount szűrt bes osztogatott, Ruben kb csatárt játszott, ahogy Pulisic is. Alapvetoen nagyon keskeny formációban álltunk fel, Willian és Puli sokkal beljebb játszottak, mint szoktak. A lényeg, hogy mindenki állandóan cserélgeti a pozícióját és ebben az Ajax elég jó példa lehet, ahol Ziyech a jobb szélről irányított. Nagyon jól ad be a marokkói-holland és sokszor el is játszották a hosszúra ívelős taktikát, amiben Promes kvázi baloldali csatárként rugdosta/fejelte a gólokat. A képletbe nálunk Werner illene be, aki minden szempontból jobb, mint Promes. Werner általában két csatáros rendszerben játszik jól, az itteni Poulsen-Schick-je lehet Tammy, vagy Giroud, őket futkározhatja körbe. Amíg a magas center leköti a védőket Werner várhatja Ziyech kiugratását, beadását - elméletben. Persze ez csak 433 - 4231/451-ben értendő, Lamps huzhat váratlant 442-vel (stb), amire a két új támadónkkal minden lehetősége meglesz.

Mellettük Pulisic és remélhetőleg CHO is sok szerephez jut majd, illetve Mount és Ruben is tud beugró szélső lenni, tehát szerintem előre megvan a mennyiség és a minőség is. (Két emberrel 3-4 posztot sikerült lefedni és nem kell megalkuvást sem kötni)

Havertz leigazolásával a támadó középpályásainkkal és a csatárainkkal is kicsesznénk, Mount, Ruben, CHO, Pulisic és Tammy szívják meg a legjobban. Ha már elkezdtük tavaly az építkezést nem lenne jó lerombolni egy nyár alatt, nagyon jó a mostani arculat. Ha sok pénz van költekezni, akkor tényleg a védelem legyen felpimpelve, nagyon ráfér a csapatra 2-3 ember.
Én is így látom, két lehetséges forgatókönyvet tudok jelenleg elképzelni, az egyik a 4-2-3-1, jobb oldalon Ziyech, balon Pulisic, középen Mount, elől Werner. Ziyech, Puli és Werner egyértelműen kezdőembereknek tűnnek jelenleg, adódik a kérdés, hogy amennyiben Werner elé akar Lamps egy éket (márpedig így hatékonyabbnak tűnik a német), hogyan bontja meg az előbbi négyest. Mount Lamps kedvence, tökéletesen beleillik a mester elképzeléseibe, vele is kalkulálhatunk a kezdőcsapatban. Amennyiben a Tammy/Giroud duó egyike Werner mellett játszik, a német alighanem balról mozog befelé, így Pulisic helyét kell átvennie, aki több, mint ígéretes. Elképzelhető egy 4-4-2 is, Werner és Tammy/Giroud elől, mögöttük Puli-Kanté-Kova-Ziyech. Így viszont Mount szorul ki a csapatból. Tudom, fontos a bő merítés és ahány meccs, annyi kezdő, de a felsorolt nevekből egyikük se padra való, és akkor még nem is említettem RLC-t, CHO-t, Williant (?), Barkley-t, Jorginho-t. Havertz nekem luxus jelenleg, persze, ha megnézzük a City-t, minden poszton két klasszist találunk elől, nálunk viszont idén elkezdett kirajzolódni egy másfajta, nekem szimpatikusabb arculat, és félek, hogy a 60-80 misiért vásárolt nevek már pusztán a nevük és fizetésük miatt is nyomást gyakorolva olyan embereket szorítanának kapásból a padra, mint Mount vagy Abraham.

Eközben a védelemben továbbra is Alonso, Christensen, Emeron, Zouma játszanak...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9143 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pilgrim írta:Szamomra meglepo, hogy szelsot meg pletyka szinten sem hoznak szoba a csapattal. Pedro es Willian tavozik nagy valoszinuseg szerint, marad Pulisic es CHO. Ziyech, Mount es RLC is bevetheto ugyan szelen, de azert megsem igazi szelso tipusu jatekosok.
Persze nyilvanvalo, hogy a legegetobb egy CB es LB.
Havertz pedig egy varazslo, de a kozeppalyank szerintem rendben van. Ziyech,Kovacic,Kante kozeppalya meg akar a bajnoksagert is harcba lehet, ha elol es hatul jol sikerul az erosites.
Többször is eszembe jutott, hogy leírjam miért lehet jó, hogy pont Werner-t és Ziyech-et vettük meg, de nem akartam belemenni a felesleges jóslatokba, de ha már felhoztad, röviden leírom az elképzelésemet;
Lampard idén is kötetlen szerepkörben használ egy csomó játékost, nem kell jobb példa ennél, mint a WHU elleni meccs, a végén Mount szűrt bes osztogatott, Ruben kb csatárt játszott, ahogy Pulisic is. Alapvetoen nagyon keskeny formációban álltunk fel, Willian és Puli sokkal beljebb játszottak, mint szoktak. A lényeg, hogy mindenki állandóan cserélgeti a pozícióját és ebben az Ajax elég jó példa lehet, ahol Ziyech a jobb szélről irányított. Nagyon jól ad be a marokkói-holland és sokszor el is játszották a hosszúra ívelős taktikát, amiben Promes kvázi baloldali csatárként rugdosta/fejelte a gólokat. A képletbe nálunk Werner illene be, aki minden szempontból jobb, mint Promes. Werner általában két csatáros rendszerben játszik jól, az itteni Poulsen-Schick-je lehet Tammy, vagy Giroud, őket futkározhatja körbe. Amíg a magas center leköti a védőket Werner várhatja Ziyech kiugratását, beadását - elméletben. Persze ez csak 433 - 4231/451-ben értendő, Lamps huzhat váratlant 442-vel (stb), amire a két új támadónkkal minden lehetősége meglesz.

Mellettük Pulisic és remélhetőleg CHO is sok szerephez jut majd, illetve Mount és Ruben is tud beugró szélső lenni, tehát szerintem előre megvan a mennyiség és a minőség is. (Két emberrel 3-4 posztot sikerült lefedni és nem kell megalkuvást sem kötni)

Havertz leigazolásával a támadó középpályásainkkal és a csatárainkkal is kicsesznénk, Mount, Ruben, CHO, Pulisic és Tammy szívják meg a legjobban. Ha már elkezdtük tavaly az építkezést nem lenne jó lerombolni egy nyár alatt, nagyon jó a mostani arculat. Ha sok pénz van költekezni, akkor tényleg a védelem legyen felpimpelve, nagyon ráfér a csapatra 2-3 ember.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolási pletykák

#9144 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Szamomra meglepo, hogy szelsot meg pletyka szinten sem hoznak szoba a csapattal. Pedro es Willian tavozik nagy valoszinuseg szerint, marad Pulisic es CHO. Ziyech, Mount es RLC is bevetheto ugyan szelen, de azert megsem igazi szelso tipusu jatekosok.
Persze nyilvanvalo, hogy a legegetobb egy CB es LB.
Havertz pedig egy varazslo, de a kozeppalyank szerintem rendben van. Ziyech,Kovacic,Kante kozeppalya meg akar a bajnoksagert is harcba lehet, ha elol es hatul jol sikerul az erosites.

dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9145 Hozzászólás Szerző: dacultras »

ugy néz ki az a cél, hogy ha kapunk hármat, rugjunk 4et :D

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák

#9146 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Megbocsájthatatlan hiba lenne nem leigazolni Havertzt, amennyiben igaz, hogy a többi csapat most pénzügyileg nem tud versenybe szállni érte. Ő egy olyan generációs tehetség, amilyen kalibert Hazard óta kb esélyünk sem volt leigazolni. Ez egy egyszeri lehetőség, ha normalizálódik a gazdaság fixen elviszi a Bayern vagy a Real. Valóban a védelem a leggyengébb, de oda jövőre sőt még akár idén is tud a klub erősíteni.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#9147 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

emsanya írta:
Dante írta:Marhára nem Havertz kéne, hanem CB, LB és akár a kapusposzton is lehetne upgrade-elni, amennyiben Kepa-ra van érdeklődés.

Remélhetőleg Emerson és Jorginho jegelése azt jelenti, hogy van rájuk kereslet.
Én is így vagyok vele, barmennyire is szeretem Havertzet, ket vedo es egy kapus sokkal nagyobb létszükség.


Inter have started talks with Chelsea to sign Emerson Palmieri. Antonio Conte wants him as LB for next season after Hakimi. Official bid to be made soon. @DiMarzio
Állítólag Alonso és Emerson is érdekli a milánói kék-feketéket, mindenképpen meg kellene próbálni egy ajánlatot Skriniar-ért, az egyik balbekk bevonásával kedvező helyzetben lennénk.

Havertz-et pedig engedjük el, amíg a védelem nincs rendben, ha minden poszton úgy állnánk, mint a középpálya közepén, most minimum tiszta harmadik helyen lennénk...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#9148 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:Marhára nem Havertz kéne, hanem CB, LB és akár a kapusposzton is lehetne upgrade-elni, amennyiben Kepa-ra van érdeklődés.

Remélhetőleg Emerson és Jorginho jegelése azt jelenti, hogy van rájuk kereslet.
Én is így vagyok vele, barmennyire is szeretem Havertzet, ket vedo es egy kapus sokkal nagyobb létszükség.


Inter have started talks with Chelsea to sign Emerson Palmieri. Antonio Conte wants him as LB for next season after Hakimi. Official bid to be made soon. @DiMarzio

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9149 Hozzászólás Szerző: Dante »

Marhára nem Havertz kéne, hanem CB, LB és akár a kapusposzton is lehetne upgrade-elni, amennyiben Kepa-ra van érdeklődés.

Remélhetőleg Emerson és Jorginho jegelése azt jelenti, hogy van rájuk kereslet.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#9150 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Chelsea are planning to "step up" their hunt for Kai Havertz after Bayer Leverkusen play their final match of the season in the DFB Pokal final against Bayern Munich on Saturday. According to the Telegraph, Chelsea will battle with Bayern and Real Madrid for the German wonderkid's signature.

Hirek szerint Havertz szivesen csatlakozna hozzank, de mindenkepp szeretne a BL-ben jatszani, igy ha esetleg nem jutnank be, akkor lemaradhatunk a nemetrol.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9151 Hozzászólás Szerző: Dante »

Biztos vagyok benne, hogy létezik az a középhátvéd-üzlet, amiből hasonlóan kedevező, mint a Ziyech és Werner transzfer.

Egy belső védőre biztosan szükség lenne - valaki aki szintet tud emelni a védelmünkön. Én ilyennek tekintem a; Koulibaly, Škriniar, de Vrij, Umtiti, Giménez, de Ligt, Lucas Hernández csoportot. A Napoli - Inter - Atletico hármastól nem hiszem, hogy el lehet hozni bárkit, viszont a Juve-nál és Barca-nál kb létszámfelettiek és a Bayern is inkább játszatja Alaba-t, mint Hernandez-t. (Akivel amúgy balhátvédet is igazolnánk egyben)

Egy másik kategória a fiatalabb, de nagyon tehetséges CB-ké; Rúben Dias, Upamecano, Konate, Mukiele, Zagadou, Ferro, Aké, Luiz Felipe, Gabriel, Demiral, Salisu.
Ha a Christensen - Zouma - Rüdiger hármasból távozna valaki, akkor közülük bárkit szívesen látnék. Ake kivételével mind 187 cm magas, erős fizikumú és egy az egyben védekezni képes védő.

Személyes preferencia a Konate - Umtiti kettős lenne, bár nem tudom, hogy a Barca adna e el játékost nekünk, illetve, hogy a Liepzig-et mennyire akarják kiárusítani - mindenesetre mindkét csapat tudná nélkülözni őket, így, vagy úgy.


Ui: Az Inter-rel Alonso-t és esetleg Moses-t, a Juve-val Jorginho-t és Emerson-t lehetne boltolni.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9152 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:Sajtóhírek szerint Declan Rice az elsődleges célpont a védelem közepének megerősítésére.

Való igaz, hogy tegnap brutál jól tolta. Kanté mellé pont jó volna egy fizikailag jobban felépített, magasabb és ráadásul angol kp. Csomagban adnám érte a Barkley-Jorgi duót.
A vedelem kozepere vagy Kante melle akkor? En elsosorban olyan megoldast keresnek, aki nem csak hogy belsovedot is tud jatszani, hanem konkretan az es meg jo is. Foleg amikor ugy tunik van penz is.
Remelem nem csak az osszes Chelsea drukker latja, hogy a vedelem egy nulla, hanem azok is akiknek elsosorban latni kene es tesznek is erte, hogy megerositsek azt.
Hagyjak a pcsaba Havertzet es inkabb robbantsanak egy de leginkabb ketto belsovedot na meg ugye Chilwell.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#9153 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sajtóhírek szerint Declan Rice az elsődleges célpont a védelem közepének megerősítésére.

Való igaz, hogy tegnap brutál jól tolta. Kanté mellé pont jó volna egy fizikailag jobban felépített, magasabb és ráadásul angol kp. Csomagban adnám érte a Barkley-Jorgi duót.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#9154 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mocsok jó volt Rice és valóban vannak pletykák, bár semmi komoly.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#9155 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Jorgi teljes mellőzése és Pjanic eladása engem Jorgi lezsírozott Juvéba szerződésére enged következtetni (Arthurt szerintem inkább a Hamsik/Kova nyolcas posztra vették). Mi pedig a befolyt pénzt utalhatnánk is a West Hamnek, kell Kanté mellé egy magas ember a középpályára, tegnap Antonio és társai levegőben szétvertek minket a középpályán és a kapu előtt is. Declan Rice passzolna a csapatba, de persze csakis akkor, ha mellette top védő és balhátvéd is érkezne.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9156 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Chelsea are poised to make a bid for Kai Havertz after Bayer Leverkusen failed to qualify for the Champions League and Leicester City left-back Ben Chilwell once the Premier League season finishes.

- @Matt_Law_DT
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#9157 Hozzászólás Szerző: James Lee »

edeskeves írta:Masik dolog amivel nem vagyok kepben, mert egyikuk csapatat sem kovettem tulzottan. Tagliafico vs Chilwell. Az angol boven jobb ahogy az arabol tunik vagy csak azert van igy felkapva, mert angol?
Chilwell utcalány jól muzsikál elől és hátul egyaránt, klub és válogatott szinten is. És bizony, az is valóban taszít egyet az árcédulán, hogy angol. Mindenesetre szerintem vitán felül áll, hogy ő így is megtérülne számunkra. Főleg, hogy ennyi pénzért egyes klubok olyan klasszisokat pakolnak kosárba, mint Maguire :lol: Persze ettől függetlenül drágának ítélem, de hát ilyen időket élünk.

Tagliaficoról sajnos én sem tudok sokkal többet, őt annyira nem követtem. De amennyire tudom, Chilwelléhez hasonló a beállítottsága, csak nem egy szint. Egyébként úgy hallottam, hogy őt is erősen csábítják spanyolhonból, leginkább a bőrszalonna.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#9158 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta:
Botond9797 írta:
Pityee írta:Az Ajax edzője (Eric ten Hag): " Számos játékosunk el szeretne igazolni más ligába. A megállapodások már folyamatban vannak Andre Onana, Donny van de Beek es Nicolas Tagliafico esetében is..."

Na kit vadászunk még le az Ajaxból, lehet tippelni 8)
Onana és Tagliafico szerintem mindketten sanszosak, főleg utóbbi. Van de Beek szerintem Spanyolországba tart.
Onana nem hiszem hogy megakar kuzdeni kepaval a kezdoert. Marpedig ugy nez ki kepa levetkozte a tavalyi szar formajat.
A Kepa elotti vedelmet kellene inkab megerositeni es megnezni ugy, hogy mire kepes. Mert ez a vedelem sajnos nagyon gyenge es kiscsapatok ellen is rendre hibaznak, az oke hogy elorefele bika lesz a csapat, de kellene 2-3 ember hatra is. En a Havertz dolgot hagynam inkabb es abbol a penzbol lehetne venni egy jo belsovedot akar.
Masik dolog amivel nem vagyok kepben, mert egyikuk csapatat sem kovettem tulzottan. Tagliafico vs Chilwell. Az angol boven jobb ahogy az arabol tunik vagy csak azert van igy felkapva, mert angol?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#9159 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Botond9797 írta:
Pityee írta:Az Ajax edzője (Eric ten Hag): " Számos játékosunk el szeretne igazolni más ligába. A megállapodások már folyamatban vannak Andre Onana, Donny van de Beek es Nicolas Tagliafico esetében is..."

Na kit vadászunk még le az Ajaxból, lehet tippelni 8)
Onana és Tagliafico szerintem mindketten sanszosak, főleg utóbbi. Van de Beek szerintem Spanyolországba tart.
Onana nem hiszem hogy megakar kuzdeni kepaval a kezdoert. Marpedig ugy nez ki kepa levetkozte a tavalyi szar formajat.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#9160 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Pityee írta:Az Ajax edzője (Eric ten Hag): " Számos játékosunk el szeretne igazolni más ligába. A megállapodások már folyamatban vannak Andre Onana, Donny van de Beek es Nicolas Tagliafico esetében is..."

Na kit vadászunk még le az Ajaxból, lehet tippelni 8)
Onana és Tagliafico szerintem mindketten sanszosak, főleg utóbbi. Van de Beek szerintem Spanyolországba tart.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Válasz küldése