Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10181 Hozzászólás Szerző: kazomester »

James Lee írta:
adrian1989 írta:Amúgy Isco-ról egyre több lap lehozta, hogy 44m fontot ajánlott érte a klub, remélem a Real ennyiért elengedi nekik úgysem kell és annyiból megtudják venni maguknak Eriksent.
Eriksennek amúgy is lejár a szerződése nyáron, úgyhogy akár ingyé is megszerezheti aki akarja. Bár azt valószínűbbnek tartom, hogy a Sp*rs pénzt akar belőle csinálni, Mou meg amúgy sem játszatja a nyílt távozási szándéka miatt.
Mindenesetre már hosszú ideje szívesen elnézném nálunk is.
Nem tudom így van-e még, de januártól már lehet neki szerződést ajánlani, viszont csak külföldről. Szóval mire mi sorra kerülhetnénk (július), addigra jó eséllyel vmelyik spanyol csapat vagy akár olasz már rég letárgyalja vele.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#10182 Hozzászólás Szerző: James Lee »

adrian1989 írta:Amúgy Isco-ról egyre több lap lehozta, hogy 44m fontot ajánlott érte a klub, remélem a Real ennyiért elengedi nekik úgysem kell és annyiból megtudják venni maguknak Eriksent.
Eriksennek amúgy is lejár a szerződése nyáron, úgyhogy akár ingyé is megszerezheti aki akarja. Bár azt valószínűbbnek tartom, hogy a Sp*rs pénzt akar belőle csinálni, Mou meg amúgy sem játszatja a nyílt távozási szándéka miatt.
Mindenesetre már hosszú ideje szívesen elnézném nálunk is.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#10183 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:
Pityee írta:
Gaba írta:Express | #Chelsea are interested in signing Jadon Sancho in January, but The Blues won’t pay the £100M Borussia Dortmund wants. #CF
Pedig fizessük csak ki, megéri az összes centet.
Zaha lesz belőle így. Én neki is örülnék, csak Lamps is a B-tervet kapja majd, mert nem fizetünk.
nem értem Zaha sem sokkal olcsóbb.
mert a lapok azt hozták le, hogy nyáron az 4rsenal 40m fontot ajánlottak érte de a CP 80m-ot kért érte.
na most 80m font az olyan 90-95m euró körül van ami már nem sokkal kevesebb mint a BVB által kért 100m euró.
remélem Sancho lesz belőle jobb játékosnak tartom mint Zaha-t és sokkal fiatalabb is.
Zaha is jó, de nekem ő kicsit önzőnek tűnik, de lehet ha lenne kinek passzolnia akkor letenné ez majd kiderül ha esetleg itt köt ki.
Amúgy Isco-ról egyre több lap lehozta, hogy 44m fontot ajánlott érte a klub, remélem a Real ennyiért elengedi nekik úgysem kell és annyiból megtudják venni maguknak Eriksent.
amúgy Sancho-ért mehetne pénz plusz Batshuayi és akkor jöhetne mondjuk Osimhen meg Isco télen, nyáron meg Chilwell azt akkor meg is lennénk. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10184 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:
Gaba írta:Express | #Chelsea are interested in signing Jadon Sancho in January, but The Blues won’t pay the £100M Borussia Dortmund wants. #CF
Pedig fizessük csak ki, megéri az összes centet.
Zaha lesz belőle így. Én neki is örülnék, csak Lamps is a B-tervet kapja majd, mert nem fizetünk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10185 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:Express | #Chelsea are interested in signing Jadon Sancho in January, but The Blues won’t pay the £100M Borussia Dortmund wants. #CF
Pedig fizessük csak ki, megéri az összes centet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10186 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Express | #Chelsea are interested in signing Jadon Sancho in January, but The Blues won’t pay the £100M Borussia Dortmund wants. #CF

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10187 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hawaii írta:
Botond9797 írta:Közben Mertens alighanem elhagyja a Napolyt, tudom, nem fiatal már, de én még mindig elneznem nálunk. Hozna kreativitást a támadó szekcióba, multifunkcionális, bevetheto szélén és közepén is, akár visszavont csatárként, akár első emberként.
Régen elnéztem volna nálunk, de így közelítve a 33-hoz már semmi keresnivalója sem lenne itt, még csak cserének sem hoznám el. Egy lassú olasz ligában sem tud már túl sokat hozzátenni a játékhoz, mi lenne vele egy sokkal dinamikusabb és magasabb játékintelligenciát igénylő Premier League-ben?
Nem Giroudról beszélgetünk, csak szólok.
6+8+5+4+1+1+2+1

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#10188 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Botond9797 írta:Közben Mertens alighanem elhagyja a Napolyt, tudom, nem fiatal már, de én még mindig elneznem nálunk. Hozna kreativitást a támadó szekcióba, multifunkcionális, bevetheto szélén és közepén is, akár visszavont csatárként, akár első emberként.
Régen elnéztem volna nálunk, de így közelítve a 33-hoz már semmi keresnivalója sem lenne itt, még csak cserének sem hoznám el. Egy lassú olasz ligában sem tud már túl sokat hozzátenni a játékhoz, mi lenne vele egy sokkal dinamikusabb és magasabb játékintelligenciát igénylő Premier League-ben?

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#10189 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Közben Mertens alighanem elhagyja a Napolyt, tudom, nem fiatal már, de én még mindig elneznem nálunk. Hozna kreativitást a támadó szekcióba, multifunkcionális, bevetheto szélén és közepén is, akár visszavont csatárként, akár első emberként.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#10190 Hozzászólás Szerző: béla »

Szabi írta:
kazomester írta:Elvileg már megszűnt az a szabály, hogy nem játszhatsz másik csaapatban, ha az egyikben pályára léptél a csoportkörben.
Igazad van, köszi, ez valamiért kimaradt nekem.

Így viszont továbbra is szívesen elnéznék egy Osimhent.
Hát ő tényleg király lenne, fiatal, bármi lehet még belőle, akár klasszis is, de azért nem akkora név, hogy muszáj legyen a csapatba tuszkolni, ha nem megy neki

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10191 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:Elvileg már megszűnt az a szabály, hogy nem játszhatsz másik csaapatban, ha az egyikben pályára léptél a csoportkörben.
Igazad van, köszi, ez valamiért kimaradt nekem.

Így viszont továbbra is szívesen elnéznék egy Osimhent.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10192 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Elvileg már megszűnt az a szabály, hogy nem játszhatsz másik csaapatban, ha az egyikben pályára léptél a csoportkörben.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10193 Hozzászólás Szerző: Szabi »

béla írta:
Szabi írta:
kazomester írta:Chelsea closing in on Sancho deal. Working on a package to satisfy Dortmund.
Jadon Sancho close to £120m Chelsea move | @dwright75

Sun, de azért hátha.
Lehetne az egy olyan package, hogy a 120 millió mellé megkapják karácsonyi ajándéknak Drinkwatert, Barkley-t, Perdot és Giroud-t is. :D
Batshuayira lehet, hogy rárabolnának
Ezt én is sanszosnak gondolom, pláne, hogy 15 perces csereemberhez képest nincsenek is rossz statjai nálunk idén. Látjuk, hogy egy Schick is szép számmal rugdossa a gólokat, pedig ő aztán nagy flop volt a Romában, kaput alig találta el. Szóval Batshu-t be lehetne vetni, mint "érték", jól ismerik Dortmundban.

Viszont akkor ugye kéne egy épkézláb csatárt igazolni, mivel Giroud megy (olyat, aki BL-ben is szerepelhet, így pl. a pletykált nevek közül Dembelé vagy az alapból is esélytelen Werner se opció), az pedig annyira nem egyszerű feladat. Zaha rendben, hogy eljátszik ott, de kéne egy olyan ember, aki valóban center és padról be lehet dobni, ha kell a friss erő.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10194 Hozzászólás Szerző: Dante »

béla írta:Batshuayira lehet, hogy rárabolnának
Nekem is ő jutott eszembe. Rajta kívül is van olyan játékosunk, aki máshol nem feltétlen a "selejt" kategória, el tudom képzelni, hogy pl Christensen, Alonso jó formára találna egy új közegben.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#10195 Hozzászólás Szerző: béla »

Szabi írta:
kazomester írta:Chelsea closing in on Sancho deal. Working on a package to satisfy Dortmund.
Jadon Sancho close to £120m Chelsea move | @dwright75

Sun, de azért hátha.
Lehetne az egy olyan package, hogy a 120 millió mellé megkapják karácsonyi ajándéknak Drinkwatert, Barkley-t, Perdot és Giroud-t is. :D
Batshuayira lehet, hogy rárabolnának

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10196 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Kevés ez az összeg meg ez egyértelműen csak egy klikk vadász cikk. A dortmund télen ugyse engedné el, nyáron meg lesz sok kérő.
Ami azt illeti ez az ember már tavaly november közepe fele írt arról, hogy Pulisic-et megvesszük télen, szóval nem kell élből elutasítani amiért a Sun-nak dolgozik. De én is kételkedem mindaddig amíg komolyabb forrás nem ír róla.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10197 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kevés ez az összeg meg ez egyértelműen csak egy klikk vadász cikk. A dortmund télen ugyse engedné el, nyáron meg lesz sok kérő.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#10198 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Szabi írta:
kazomester írta:Chelsea closing in on Sancho deal. Working on a package to satisfy Dortmund.
Jadon Sancho close to £120m Chelsea move | @dwright75

Sun, de azért hátha.
Lehetne az egy olyan package, hogy a 120 millió mellé megkapják karácsonyi ajándéknak Drinkwatert, Barkley-t, Perdot és Giroud-t is. :D
Akkor nem lenne elég a 120 milla :mrgreen:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10199 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:Chelsea closing in on Sancho deal. Working on a package to satisfy Dortmund.
Jadon Sancho close to £120m Chelsea move | @dwright75

Sun, de azért hátha.
Lehetne az egy olyan package, hogy a 120 millió mellé megkapják karácsonyi ajándéknak Drinkwatert, Barkley-t, Perdot és Giroud-t is. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10200 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chelsea closing in on Sancho deal. Working on a package to satisfy Dortmund.
Jadon Sancho close to £120m Chelsea move | @dwright75

Sun, de azért hátha.

Válasz küldése