Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10201 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

adrian1989 írta:http://www.fociclub.hu/2019/12/20/a-rea ... -sajtohir/
Én örülnék neki.
Nagy hasznára lehetne a csapatnak.
+1 szemely szerint nagyon adnam ha megszereznenk. Szerintem nagyon jo jatekos, hozna boven kreativitast a kozeppalyara es eleg tapasztalt is mar. A fiatalok is tudnanak tole mit tanulni.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#10202 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://www.fociclub.hu/2019/12/20/a-rea ... -sajtohir/" onclick="window.open(this.href);return false;
Én örülnék neki.
Nagy hasznára lehetne a csapatnak.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10203 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Haaland, Raiola és az egész család manchesterben tartozlodik. Gyakorlatilag biztosra vehető hogy a MU-ba megy a srác.

Sztem feküdni fog neki a PL, jol járnak vele.
Tök egyértelmű volt számomra, szeptemberben írtam is, hogy ha Ole megéri a januárt az MU kispadján, 70-ért viheti is oda. Nála debütált anno, honfitársak, világ legerősebb bajnokságába játszhat, mi kell még?

Ment a sajtóban a népbutítás, hogy a lábtörős sztori miatt szóba se jöhet neki az MU, teljességgel kizárt, így a Lipcse, úgy a Dortmund, aztán látjuk. Ezeket a mai gyerekeket már nem hatják meg ezek az őskori felvételek meg a lejárt mendemondák.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10204 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Haaland, Raiola és az egész család manchesterben tartozlodik. Gyakorlatilag biztosra vehető hogy a MU-ba megy a srác.

Sztem feküdni fog neki a PL, jol járnak vele.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10205 Hozzászólás Szerző: emsanya »

béla írta:
emsanya írta:Dortmund will demand £127m for Chelsea target, Sancho, and will not sell forward until the summer. (Forrás: @Fjortoft)

Szoval a dortmund max nyáron adná el és 127 millio font körüli árért. Egyébként az értesülés még megemlíti hogy a pool erősen érdeklődik a dolog de ez az ár egyelőre lefagyasztotta őket.
Ez annyira nem vészes ár egyébként, az utóbbi évek tendenciáit tekintve.
Sztem is reális lehet. Ha Lukaku több mint 100 volt, Pogba 100- Neymar 200 akkor még ez is elkérhető.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#10206 Hozzászólás Szerző: béla »

emsanya írta:Dortmund will demand £127m for Chelsea target, Sancho, and will not sell forward until the summer. (Forrás: @Fjortoft)

Szoval a dortmund max nyáron adná el és 127 millio font körüli árért. Egyébként az értesülés még megemlíti hogy a pool erősen érdeklődik a dolog de ez az ár egyelőre lefagyasztotta őket.
Ez annyira nem vészes ár egyébként, az utóbbi évek tendenciáit tekintve.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10207 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dortmund will demand £127m for Chelsea target, Sancho, and will not sell forward until the summer. (Forrás: @Fjortoft)

Szoval a dortmund max nyáron adná el és 127 millio font körüli árért. Egyébként az értesülés még megemlíti hogy a pool erősen érdeklődik a dolog de ez az ár egyelőre lefagyasztotta őket.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#10208 Hozzászólás Szerző: béla »

kecske01 írta:
emsanya írta:
Gaba írta:According to Sportitalia, Chelsea are also interested in RB Salzburg striker Erling Braut Haaland. #CFCNews
Kb. hatodikok vagyunk a sorban, dortmund, lipcse, united már ajánlatokkal készül. Nem kell komolyan venni, csak megfigyelők vagyunk.
Nem is biztos hogy O kene nekunk. Inkabb valami Aguero fele csatar, aki megcsinalja maganak a helyzetet. Haalandnak jok a szamai, de az egy osztrak bundesliga csak.
Meg csak a BL-ben.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#10209 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta:
Gaba írta:According to Sportitalia, Chelsea are also interested in RB Salzburg striker Erling Braut Haaland. #CFCNews
Kb. hatodikok vagyunk a sorban, dortmund, lipcse, united már ajánlatokkal készül. Nem kell komolyan venni, csak megfigyelők vagyunk.
Nem is biztos hogy O kene nekunk. Inkabb valami Aguero fele csatar, aki megcsinalja maganak a helyzetet. Haalandnak jok a szamai, de az egy osztrak bundesliga csak.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10210 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:According to Sportitalia, Chelsea are also interested in RB Salzburg striker Erling Braut Haaland. #CFCNews
Kb. hatodikok vagyunk a sorban, dortmund, lipcse, united már ajánlatokkal készül. Nem kell komolyan venni, csak megfigyelők vagyunk.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#10211 Hozzászólás Szerző: James Lee »

emsanya írta:Liverpool are interested in signing Chelsea target, Timo Werner. (Forrás: ESPN)

Mondjuk az biztos ne legyen hogy a poolba megy. Klopp focijában ez az ember életveszély lenne. Épp ezért attol tartok hogy megszerzik.
Annak idején azt pletykálták, hogy Wernernek Klopp miatt vonzóbb a pool, mind bármely más PL klub.
Nagyon nem lenne jó vége, ha náluk kötne ki végül.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10212 Hozzászólás Szerző: Gaba »

According to Sportitalia, Chelsea are also interested in RB Salzburg striker Erling Braut Haaland. #CFCNews

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10213 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:
edeskeves írta:Azert valljuk be nem artana egy olyan csatar sem aki nagy meccseken villog, mert Tammy elott le a kalappal de nagy csapatok ellen egyenlore meg nem tudott tul sokat mutatni.
Ez sztem inkább azért van, mert az egész csapat fos szokott lenni nagy csaspatok ellen. Tammy pont az, akit nem nagyon lehet hibáztatni a gyenge szereplésekért.
Ez így ilyen formában nem igaz, ugyanis Tammy több 100%-os ziccer is rontott már nagy csapatok ellen. Gondolok itt a pool elleni 1v1-re vagy épp a city elleni helyzeteire. Ettől függetlenül Tammy az egyik legjobbunk idén csak még ki kell fejlődnie benne a gyilkos ösztönnek ami eldönt egy-egy nagy meccset. Ami megvolt pl. Drogbába. De való igaz, van több fontosabb betöltendő poszt is, mint hogy még egy támadót hozzunk. Megnézném én Tammy játékát, ha mondjuk egy Sancho futkosna mellette és kevesebb figyelem jutna rá a védőktől, sokkal felszabadultabb lenne.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10214 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Liverpool are interested in signing Chelsea target, Timo Werner. (Forrás: ESPN)

Mondjuk az biztos ne legyen hogy a poolba megy. Klopp focijában ez az ember életveszély lenne. Épp ezért attol tartok hogy megszerzik.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10215 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kazomester írta:
edeskeves írta:
emsanya írta:Poulsen visszalépeget, hátrébb játszik mint Werner. Tammy nem ilyen tipusu csatár, ő inkább a kapu előtt van mindig.

Sztem együtt nem tudna játszani a két ember és valamelyikük inkább padozna, ami nagyon nagy luxus. Nagyon nehéz lenne rotálni, ha az egyik fossa a golokat aztán csak ugy lerakod padra mert más is játszon. Továbbra is vagy egy rutinos csatár kéne vagy egy fiatalabb aki tűri a padot de nem egy top csatár.
Azert valljuk be nem artana egy olyan csatar sem aki nagy meccseken villog, mert Tammy elott le a kalappal de nagy csapatok ellen egyenlore meg nem tudott tul sokat mutatni.
Ez sztem inkább azért van, mert az egész csapat fos szokott lenni nagy csaspatok ellen. Tammy pont az, akit nem nagyon lehet hibáztatni a gyenge szereplésekért.
Emlekszek azert par meccsre mikor volt ziccere olyan is hogy 1v1 vezette a kapusra de elszurta. De ahogy irtam le a kalappal elotte es valoszinuleg tapasztalat hianyabol fakad ez. Viszont amig nem szerez kello tapasztalatot addig is jol jonne aki ilyen kielezett helyzetekben is tudna segiteni, egy mas tipusu csatar aki maganak is meg tudna teremteni a helyzetet.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10216 Hozzászólás Szerző: kazomester »

edeskeves írta:
emsanya írta:Poulsen visszalépeget, hátrébb játszik mint Werner. Tammy nem ilyen tipusu csatár, ő inkább a kapu előtt van mindig.

Sztem együtt nem tudna játszani a két ember és valamelyikük inkább padozna, ami nagyon nagy luxus. Nagyon nehéz lenne rotálni, ha az egyik fossa a golokat aztán csak ugy lerakod padra mert más is játszon. Továbbra is vagy egy rutinos csatár kéne vagy egy fiatalabb aki tűri a padot de nem egy top csatár.
Azert valljuk be nem artana egy olyan csatar sem aki nagy meccseken villog, mert Tammy elott le a kalappal de nagy csapatok ellen egyenlore meg nem tudott tul sokat mutatni.
Ez sztem inkább azért van, mert az egész csapat fos szokott lenni nagy csaspatok ellen. Tammy pont az, akit nem nagyon lehet hibáztatni a gyenge szereplésekért.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10217 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:Poulsen visszalépeget, hátrébb játszik mint Werner. Tammy nem ilyen tipusu csatár, ő inkább a kapu előtt van mindig.

Sztem együtt nem tudna játszani a két ember és valamelyikük inkább padozna, ami nagyon nagy luxus. Nagyon nehéz lenne rotálni, ha az egyik fossa a golokat aztán csak ugy lerakod padra mert más is játszon. Továbbra is vagy egy rutinos csatár kéne vagy egy fiatalabb aki tűri a padot de nem egy top csatár.
Azert valljuk be nem artana egy olyan csatar sem aki nagy meccseken villog, mert Tammy elott le a kalappal de nagy csapatok ellen egyenlore meg nem tudott tul sokat mutatni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10218 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Poulsen visszalépeget, hátrébb játszik mint Werner. Tammy nem ilyen tipusu csatár, ő inkább a kapu előtt van mindig.

Sztem együtt nem tudna játszani a két ember és valamelyikük inkább padozna, ami nagyon nagy luxus. Nagyon nehéz lenne rotálni, ha az egyik fossa a golokat aztán csak ugy lerakod padra mert más is játszon. Továbbra is vagy egy rutinos csatár kéne vagy egy fiatalabb aki tűri a padot de nem egy top csatár.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10219 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

A masik pedig, hogy az eloszezonban sokszor probalta Lampard a ket csataros jatekot, es tetmeccseken is, ha hatranyban vagyunk szokta alkalmazni. Lehet nem engedte el ezt, es ezert akar egy top csatart, ami nem lenne hulyeseg. A Lipcse is ket csatarral jatszik altalaban, es akkor Yousuff Poulsen vagy Schick a parja, mondanom sem kell, hogy kivaloan mukodik.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 382
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák

#10220 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

emsanya írta: Wernernek semmi értelme. Vikágklasszis csatár lassan. Tammy mögé tök fölösleges, két csatárral meg nem fogunk játszani.
Szeirntem simán elférne, ha végre megszabadulunk Michytől. Az egyik legnagyobb problémája a csapatnak, hogy hiába lőnek nagyon sokat kapura, a helyzeteteket kis arányban váltják gólra. Az előző meccseken ki is jött rendesen a tavalyi Sarri-szindróma, hogy csak passzolgatnak eredmény nélkül. Tammyvel remekül kiegészítenék egymást, elég különböző kvalitásaik vannak.

Válasz küldése