Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#10261 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Dante írta:Ezeket az árakat melyik szupermarket aktuális szórólapjában lehet megtalálni? És ha így is van, mi van akkor, ha Lampard és a stáb úgy gondolja, hogy Zaha-ra van szükség? Mert mondjuk most télen kell az erősítés, vagy BL-ben bevethető ember kell.
Ezt mondom én is. Lehet a klub magasról leszarja Sanchot és eszük ágában sincs idehozni. Lehet teljesen másképp gondolkodnak. Zaha itt van a PL-be, már bizonyított, a vak is látja, hogy kinőtte a palace-t. 27 évesen a legjobb korban van, teljesen kiforrott, már kész játékos. Stb Stb.
Azért ilyen drága, mert a palace egyetlen "sztárja", nélküle sokra nem mennének.
Szóval mondom, lehet itt 1-2 ember szerint Sancho lenne a jobb válaszás, de szerintem a klub más oldalról közelíti meg a kérdést.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10262 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ezeket az árakat melyik szupermarket aktuális szórólapjában lehet megtalálni? És ha így is van, mi van akkor, ha Lampard és a stáb úgy gondolja, hogy Zaha-ra van szükség? Mert mondjuk most télen kell az erősítés, vagy BL-ben bevethető ember kell.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#10263 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Zaha az egyik legjobban cselező játékos PL-be ha van kedve játszani akkor zseniális a srác, de nem ér 80m fontot szerintem.
Én is azon a véleményen vagyok, hogyha már van 80m font egy Zaha-ra akkor inkább csapjanak hozzá egy 20-ast és jöjjön Sancho akiben hatalmas potenciál van fiatal kora ellenére bizonyított top szinten is, jól lő, jól cselez és nem önző.

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 382
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák

#10264 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Bubi írta:
Ha zappacosta olvassa a párhuzamodat, most nagyon büszke lehet magára!

Persze az igazi happy end az lenne, ha Zaha visszamenne a Manuba mi pedig elhoznánk Sanchot.
:D

A párhuzamot az ár/minőség viszonylatban értettem, nem pedig konkrétan egymás mellé állítva a két játékost, Zaha nyílván jobb, mint a mi zappánk.
Amikor az olaszt vettük szükségünk volt egy szélsővédőre és nem is kis összeget leraktunk érte, de a klub valahogy ódzkodott fizetni még +15-20 millát, amiért vehettünk volna egy igazi klasszis szélsőbekket.

Zahánál is ezt érzem, egyszerűen bűn lenne érte lerakni 80 millió angol fontot, ha nyáron Jadon Sancho is abszolút mozdítható, csakhát kikell fizeni érte azt a pluszt. Szeirntem ő is szivesen játszana a kedvenc klubjában, ha a vezetőség lerak elé egy koncepciót, hogy igenis visszaakarnak kerülni európa top 4-5 klubja közé. Sancho fiatalabb és jobb, világklasszis potenciállal igazi prémium játékos, ha lehetőség van egy ilyen szintű játékos leigazolására, akkor élni kell vele és kifizetni az árát.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#10265 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Az a játékos, aki olyan emberrel meg tudja jegyeztetni a nevét, mint én, aki még Chelsea meccset is alig néz(sajnos) , az igazán szép eredmény. Nem is értem, hogy ki az, aki nem tárt karokkal várja.
Remélem megvesszük és Henry szintű játékot mutat majd.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10266 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Szegény Zaha még egy labdát se rúgott el Chelsea-mezben (lehet soha nem is fog), már az a megtiszteltetés érte, hogy olyan nagyságokkal szerepelhet egy mondatban a neve, mint Zappacosta, Bakayoko, Morata vagy legújabban Batshuayi. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10267 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Forditott esetben megnézném a palaceban évekig Williant mire menne. Gyanítom nem sokra vagy távozna hamar.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#10268 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:
kazomester írta:Premier League 16 2 2 688 1.375
Azt is érdemes ezek mellé feljegyezni, hogy a bajnokságban meccsenként 4.6 sikeres labdavezetése ("csele") van, amivel ő az első ebben a kategóriában. Hazard távozásával nem maradt olyan játékos, aki elvonja a védők figyelmét, több embert is leköt, kimozgat embereket a helyükről. Nem ő váltaná meg a világot, de mélységet, minőséget biztosítana. Az más kérdés, hogy védekezni nem nagyon szeret, viszont az új közeg, új szerepkör akár egy szintet is emelhet a játékán. (idei statisztikáira már a nyári TR is hatással van, bár így is húzza a Palace-t)
Plusz lehetne második számú csatár is egyben

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10269 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:
kazomester írta:Premier League 16 2 2 688 1.375
Azt is érdemes ezek mellé feljegyezni, hogy a bajnokságban meccsenként 4.6 sikeres labdavezetése ("csele") van, amivel ő az első ebben a kategóriában. Hazard távozásával nem maradt olyan játékos, aki elvonja a védők figyelmét, több embert is leköt, kimozgat embereket a helyükről. Nem ő váltaná meg a világot, de mélységet, minőséget biztosítana. Az más kérdés, hogy védekezni nem nagyon szeret, viszont az új közeg, új szerepkör akár egy szintet is emelhet a játékán. (idei statisztikáira már a nyári TR is hatással van, bár így is húzza a Palace-t)
Pulisic elég jól driblizik a játékosok között. Azért elszokott ő rakni egy-két néha három embert is, csak a befejezéseivel vannak gondok :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10270 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:Premier League 16 2 2 688 1.375
Azt is érdemes ezek mellé feljegyezni, hogy a bajnokságban meccsenként 4.6 sikeres labdavezetése ("csele") van, amivel ő az első ebben a kategóriában. Hazard távozásával nem maradt olyan játékos, aki elvonja a védők figyelmét, több embert is leköt, kimozgat embereket a helyükről. Nem ő váltaná meg a világot, de mélységet, minőséget biztosítana. Az más kérdés, hogy védekezni nem nagyon szeret, viszont az új közeg, új szerepkör akár egy szintet is emelhet a játékán. (idei statisztikáira már a nyári TR is hatással van, bár így is húzza a Palace-t)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10271 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Premier League 16 2 2 688 1.375

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10272 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:
Pityee írta:Én mondjuk Sanchonak jobban örülnék mint Zahának.
Mindenki jobban örülne Sanchonak mint Zahának, de azért ennyire ne írjuk le az elefántcsontpartit. Nyugodtan lehet top player kategóriába sorolni. Igazi húzóember, nem szürkül bele a mezőnybe, mindig gólokat akar szerezni vagy kiszolgálni a társait. Nekünk nagy szükségünk lenne egy ilyen mentalitású szélsőre, aki mindig megy előre és könnyedén alakít ki helyzeteket, mindig leköti a védelem egy részének figyelmét.

Ha zappacosta olvassa a párhuzamodat, most nagyon büszke lehet magára!

Persze az igazi happy end az lenne, ha Zaha visszamenne a Manuba mi pedig elhoznánk Sanchot.
Valóban nem rossz Zaha, de lehetséges hogy csak egy Palaceban, amolyan félszemű király a vakok között. Anno az muban már megbukott egyszer, ettől függetlenül beválhat. Én mondjuk attól tartok vele kapcsolatban, hogy a viselkedése alapján ő sem a legélesebb kés és még egy buta Batshuayi féle támadó nem kell ide.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#10273 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:
Gaba írta:
Bazsi írta:Remelem marinaek tanultak az elozo evek hibaibol es nem hozzak ide zahat. nem rossz jatekos de egyertelmuen tovabbra is a morata, bakayoko, zappacosta vonal. Bar nyilvan elkell donteni hogy mik az ambicioi a klubnak es mr. abramovichnak az elkovetkezo evekre. Megelegszenek e a top4-gyel es a blben a csoportbol tovabbjutassal vagy pedig a mancity es a scouserek kihivoiva tennek a csapatot otthon es europaban egyarant. Talan 2010ben voltunk utoljara a bajnokok ligaja egyertelmu eselyesei kozott, azota lenyegesen lemaradtunk a top csapatoktol a keretek minoseget tekintve.
Hát én személy szerint örülnék neki! Szerintem abszolút TOP player Zaha,aki kinőtte a Palace-t! Semiképp sem tudnám a Zappacosta,Morata féle igazolásokhoz sorolni,ha megvalósulna!
Én mondjuk Sanchonak jobban örülnék mint Zahának.
Mindenki jobban örülne Sanchonak mint Zahának, de azért ennyire ne írjuk le az elefántcsontpartit. Nyugodtan lehet top player kategóriába sorolni. Igazi húzóember, nem szürkül bele a mezőnybe, mindig gólokat akar szerezni vagy kiszolgálni a társait. Nekünk nagy szükségünk lenne egy ilyen mentalitású szélsőre, aki mindig megy előre és könnyedén alakít ki helyzeteket, mindig leköti a védelem egy részének figyelmét.

Ha zappacosta olvassa a párhuzamodat, most nagyon büszke lehet magára!

Persze az igazi happy end az lenne, ha Zaha visszamenne a Manuba mi pedig elhoznánk Sanchot.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10274 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:
Bazsi írta:Remelem marinaek tanultak az elozo evek hibaibol es nem hozzak ide zahat. nem rossz jatekos de egyertelmuen tovabbra is a morata, bakayoko, zappacosta vonal. Bar nyilvan elkell donteni hogy mik az ambicioi a klubnak es mr. abramovichnak az elkovetkezo evekre. Megelegszenek e a top4-gyel es a blben a csoportbol tovabbjutassal vagy pedig a mancity es a scouserek kihivoiva tennek a csapatot otthon es europaban egyarant. Talan 2010ben voltunk utoljara a bajnokok ligaja egyertelmu eselyesei kozott, azota lenyegesen lemaradtunk a top csapatoktol a keretek minoseget tekintve.
Hát én személy szerint örülnék neki! Szerintem abszolút TOP player Zaha,aki kinőtte a Palace-t! Semiképp sem tudnám a Zappacosta,Morata féle igazolásokhoz sorolni,ha megvalósulna!
Én mondjuk Sanchonak jobban örülnék mint Zahának.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10275 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Liverpool are reportedly in pole position to sign Jadon Sancho ahead of transfer rivals Manchester United and Chelsea. (Forrás: The Athletic)

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10276 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bazsi írta:Remelem marinaek tanultak az elozo evek hibaibol es nem hozzak ide zahat. nem rossz jatekos de egyertelmuen tovabbra is a morata, bakayoko, zappacosta vonal. Bar nyilvan elkell donteni hogy mik az ambicioi a klubnak es mr. abramovichnak az elkovetkezo evekre. Megelegszenek e a top4-gyel es a blben a csoportbol tovabbjutassal vagy pedig a mancity es a scouserek kihivoiva tennek a csapatot otthon es europaban egyarant. Talan 2010ben voltunk utoljara a bajnokok ligaja egyertelmu eselyesei kozott, azota lenyegesen lemaradtunk a top csapatoktol a keretek minoseget tekintve.
Hát én személy szerint örülnék neki! Szerintem abszolút TOP player Zaha,aki kinőtte a Palace-t! Semiképp sem tudnám a Zappacosta,Morata féle igazolásokhoz sorolni,ha megvalósulna!

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 382
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák

#10277 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Remelem marinaek tanultak az elozo evek hibaibol es nem hozzak ide zahat. nem rossz jatekos de egyertelmuen tovabbra is a morata, bakayoko, zappacosta vonal. Bar nyilvan elkell donteni hogy mik az ambicioi a klubnak es mr. abramovichnak az elkovetkezo evekre. Megelegszenek e a top4-gyel es a blben a csoportbol tovabbjutassal vagy pedig a mancity es a scouserek kihivoiva tennek a csapatot otthon es europaban egyarant. Talan 2010ben voltunk utoljara a bajnokok ligaja egyertelmu eselyesei kozott, azota lenyegesen lemaradtunk a top csapatoktol a keretek minoseget tekintve.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10278 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Lampard on where #Chelsea need to strengthen: "The transfer window will be a bit fluid and there will be discussions about where we can strengthen. We lost a lot of goals and creativity with Eden [Hazard]. We need more competition in those creative areas." #CFC

Tuti hogy Zaha lesz a nyertes! Adja magát ez az igazolás..Szintet akár lépni,és Lampard szerint a PL egyik legjobbja.. Na meg persze az elérhető játékosok közül a legjobbnak tűnő igazolás lehet!

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10279 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Ian Holloway: "I think Zaha would be fantastic over there (at Chelsea). I don't want Palace to lose him, but in reality he is going to have to go. I would love to see him in that sort of team."

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10280 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gaba írta:Chelsea are reportedly ready to make a January move for James Rodríguez and would be willing to put €50m on the table to price him away from Real Madrid. (El Desmarque) #CFC
Szerencsére hiteltelen forrás hozta le...
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése