Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10401 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Borussia Dortmund have ‘joined the chase’ to sign Chelsea striker Olivier Giroud in January, according to The Daily Mirror.

Dortmund is vinné a télen Giroudt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10402 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:
Pityee írta:A Sancho-Chilwell duóért bankot kell robbantani, nincs mese. Mindkettőt minél előbb el kell hozni, mielőtt még más csap le rájuk.
Mindkettő célpont,ráadásul Frankie! 2 csapathoz közeli forrás is lehozta ezt..Innentől kezdve már tényleg csak a pénzen múlik! 140-150 misiért szerintem már el tudnánk hozni őket.
Úgy legyen tyetya!

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10403 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Pityee írta:A Sancho-Chilwell duóért bankot kell robbantani, nincs mese. Mindkettőt minél előbb el kell hozni, mielőtt még más csap le rájuk.
Mindkettő célpont,ráadásul Frankie! 2 csapathoz közeli forrás is lehozta ezt..Innentől kezdve már tényleg csak a pénzen múlik! 140-150 misiért szerintem már el tudnánk hozni őket.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10404 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:A Sancho-Chilwell duóért bankot kell robbantani, nincs mese. Mindkettőt minél előbb el kell hozni, mielőtt még más csap le rájuk.
Csak a bankrobbantáson mulik. A szakmai oldal adott, van bevétel is dögivel, ez a boardon mulik, mennyire szeretnék a dolgot.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10405 Hozzászólás Szerző: Pityee »

A Sancho-Chilwell duóért bankot kell robbantani, nincs mese. Mindkettőt minél előbb el kell hozni, mielőtt még más csap le rájuk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10406 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Dante írta:Depay-t a Tottenham üldözi.
Par napja nyilatkozta Juninho hogy még nem érkezett megkeresés Depay-ért,de mielőtt bárkivel tárgyalnának,értesíteniük kell a MU-t,mivel elővásárlási joguk van!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10407 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:
emsanya írta:Jadon Sancho wants to leave Dortmund this summer, with Liverpool and Manchester United interested in the young winger. (Forrás: Daily Mail)
Semmi megjegyzés, a kurv@ anyját? :D

Szerintem télen még nem fog váltani, de az angol és német sajtó is rendre szóbahozza velünk az említett két csapat, a Real és a Barca mellett. Szerintem utóbbi kettőre kicsi az esély, mert eléggé ragaszkodik Angliához. (már korábban is írtam, Pulisic sem bírta tovább a német közeget) Elég sokan alapemberek nálunk aki Sancho korosztályos csapattársa volt, tehát ez is, illetve a jelenlegi játékospolitikánk is hozzáadhat a vonzerőnkhöz.

Az mindenképp jó dolog, hogy Aké, Chilwell és Sancho (meg Zaha, én kedvelem, játszhatna a BL-ben is, karrierje csúcsány jár és a meccsünket leszámítva jó szezonja van, plusz ő is londoni) jön szóba, nem pedig a korábbi nevek, más topcsapatok perememberei, 30-hoz közel, formán kívüli, vagy sérült játékosok.
Ezen nem huztam fel magam :D

Én is azt érzem United lesz belőle, letesznek érte egy őrült összeget. Lukaku és Sanchez miatt ugyis vesznek valakit.

Meg akár az is leget motivácio, hogy cityben nem kapott lehetőséget és ezért a másik manchesteri csapatot választja. Ugyanolyan magyarázat is lehet mint hogy nálunk játszik egy-két haverja.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#10408 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Depay egy eltékozolt tehetség egyelőre, de bontogatja a szárnyait a Lyonban, sőt. Tudtommal sokkal profibb már a hozzáállása, ez látszik az eredményein is. Azzal a labdakezeléssel, gyorsasággal és rúgótechnikával ami neki van azt hittem, hogy aramyat talált a manu, jól is kezdett aztán kicsit elrepült magától...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10409 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nem kell ide egy neveletlen tróger. Csereszerepet amúgy se viselné, márpedig kezdőbe nem nagyon férne be. Mehet nyugodtan a Sp*rs-höz, és a foci mellett másodállásban rappelgethet tovább, az se megy rosszul neki. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10410 Hozzászólás Szerző: Dante »

Depay-t a Tottenham üldözi.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#10411 Hozzászólás Szerző: Crap »

Dízel írta:
Dante írta:
emsanya írta:Jadon Sancho wants to leave Dortmund this summer, with Liverpool and Manchester United interested in the young winger. (Forrás: Daily Mail)
Semmi megjegyzés, a kurv@ anyját? :D

Szerintem télen még nem fog váltani, de az angol és német sajtó is rendre szóbahozza velünk az említett két csapat, a Real és a Barca mellett. Szerintem utóbbi kettőre kicsi az esély, mert eléggé ragaszkodik Angliához. (már korábban is írtam, Pulisic sem bírta tovább a német közeget) Elég sokan alapemberek nálunk aki Sancho korosztályos csapattársa volt, tehát ez is, illetve a jelenlegi játékospolitikánk is hozzáadhat a vonzerőnkhöz.

Az mindenképp jó dolog, hogy Aké, Chilwell és Sancho (meg Zaha, én kedvelem, játszhatna a BL-ben is, karrierje csúcsány jár és a meccsünket leszámítva jó szezonja van, plusz ő is londoni) jön szóba, nem pedig a korábbi nevek, más topcsapatok perememberei, 30-hoz közel, formán kívüli, vagy sérült játékosok.
Szerintem MU lesz belőle. Nagyon szarul állnak és ha marad Ole ha nem, erősíteni fognak ebben biztos vagyok. Kár reménykedni. Nekünk nem létszükséglet.
Én az MUt valahogy pont nem gondolnám. Sokkal nagyobb űr van náluk csatár és középpályás poszton. (utóbbi még nagyobb lehet, ha Pogba lelép). Ennyi rosszul elköltött pénz után nem tudom... szerintetek megint kiszórnának 300 millát, 3 játékosra? Vagy csatár helyett elhozzák Sanchot? Mert egy jó csatár megszerzését tuti nem ússzák meg olcsón. Így is eléggé kapják az ívet a rosszul elköltött igazolásokra.

Kicsit off, de ha már csatárokkal hoztak minket szóba és MU, akkor Depayról ki mit gondol? Szerintem simán megérne még egy esélyt a PL-be egy top csapatnál már és nem lenne akkora igazolás mint Werner.(Tud játsztani szélen is akár ráadásul)

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#10412 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Dízel írta:Szerintem MU lesz belőle. Nagyon szarul állnak és ha marad Ole ha nem, erősíteni fognak ebben biztos vagyok. Kár reménykedni. Nekünk nem létszükséglet.
Márpedig szerintem nekünk is óriási szükségünk lenne rá. Pedro bár nem sokat tesz hozzá az összképhez (inkább elvesz), attól még a távozásával eggyel kevesebb szélsőnk van. Nekem most stabilnak tűnik a Puli-Vilmos páros, de mögöttük egy rutintalan CHO van.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#10413 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Dante írta:
emsanya írta:Jadon Sancho wants to leave Dortmund this summer, with Liverpool and Manchester United interested in the young winger. (Forrás: Daily Mail)
Semmi megjegyzés, a kurv@ anyját? :D

Szerintem télen még nem fog váltani, de az angol és német sajtó is rendre szóbahozza velünk az említett két csapat, a Real és a Barca mellett. Szerintem utóbbi kettőre kicsi az esély, mert eléggé ragaszkodik Angliához. (már korábban is írtam, Pulisic sem bírta tovább a német közeget) Elég sokan alapemberek nálunk aki Sancho korosztályos csapattársa volt, tehát ez is, illetve a jelenlegi játékospolitikánk is hozzáadhat a vonzerőnkhöz.

Az mindenképp jó dolog, hogy Aké, Chilwell és Sancho (meg Zaha, én kedvelem, játszhatna a BL-ben is, karrierje csúcsány jár és a meccsünket leszámítva jó szezonja van, plusz ő is londoni) jön szóba, nem pedig a korábbi nevek, más topcsapatok perememberei, 30-hoz közel, formán kívüli, vagy sérült játékosok.
Szerintem MU lesz belőle. Nagyon szarul állnak és ha marad Ole ha nem, erősíteni fognak ebben biztos vagyok. Kár reménykedni. Nekünk nem létszükséglet.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10414 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:Jadon Sancho wants to leave Dortmund this summer, with Liverpool and Manchester United interested in the young winger. (Forrás: Daily Mail)
Semmi megjegyzés, a kurv@ anyját? :D

Szerintem télen még nem fog váltani, de az angol és német sajtó is rendre szóbahozza velünk az említett két csapat, a Real és a Barca mellett. Szerintem utóbbi kettőre kicsi az esély, mert eléggé ragaszkodik Angliához. (már korábban is írtam, Pulisic sem bírta tovább a német közeget) Elég sokan alapemberek nálunk aki Sancho korosztályos csapattársa volt, tehát ez is, illetve a jelenlegi játékospolitikánk is hozzáadhat a vonzerőnkhöz.

Az mindenképp jó dolog, hogy Aké, Chilwell és Sancho (meg Zaha, én kedvelem, játszhatna a BL-ben is, karrierje csúcsány jár és a meccsünket leszámítva jó szezonja van, plusz ő is londoni) jön szóba, nem pedig a korábbi nevek, más topcsapatok perememberei, 30-hoz közel, formán kívüli, vagy sérült játékosok.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10415 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jadon Sancho wants to leave Dortmund this summer, with Liverpool and Manchester United interested in the young winger. (Forrás: Daily Mail)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10416 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pénz és menedzserek döntenek. 100 millio vagy 150 millio, nem mindegy. Ha jön egy United és letesz 50-el többet, semmit nem érnek ezek a nyilatkozatok. A menedzsernek és a dortmundnak ez számít, menedzseri százalékok, aztán jöhet a ráhatás (mint Lukaku - MU), jobb lesz az neked kisgyerek.

Meg aztán nálunk Marina se ilyen tipus, hogy szórják a pénzt. Alex Sandro esetében is felállt azonnal az asztaltól, mikor benyögte a Juve a 70 milliot.

Bocsánat a negatívoskodásért.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#10417 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Bubi írta:
Megyó írta:Azért remélem télen megvesszük Savicot. Bár mostanság nem láttam játszani, viszont azt láttam, hogy az értéke esett. Ez tudja valaki miért van?
Mert nem játszik olyan jól mint abban a bizonyos évben. Nézd meg a statjait. Most se rossz csak nem 100 milliós kategória.
Vélhetőleg csak nagyon szeretnék egy Zidaneszerű (szerű..) játékost a csapatba.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#10418 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megyó írta:Azért remélem télen megvesszük Savicot. Bár mostanság nem láttam játszani, viszont azt láttam, hogy az értéke esett. Ez tudja valaki miért van?
Mert nem játszik olyan jól mint abban a bizonyos évben. Nézd meg a statjait. Most se rossz csak nem 100 milliós kategória.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#10419 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Azért remélem télen megvesszük Savicot. Bár mostanság nem láttam játszani, viszont azt láttam, hogy az értéke esett. Ez tudja valaki miért van?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#10420 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gaba írta:
emsanya írta:
Gaba írta:Jadon Sancho:
“Ronaldinhoról néztem a legtöbb videót a Youtube-on, de Lampardról és Drogbáról is rengeteg összeállítást láttam, természetesen a Chelsea-s időszakukról. Ők hárman voltak azok, akikre a legjobban felnéztem.”
Mind szép és jó, majd a pénz eldönti a dolgokat nyáron. Pépé is mondott mindent azt azonnal elment az arsenalba, klubrekord zsozsiért.
Már vártam a negatív kommentedet! :D Persze majd a pénz eldönti,de ez az átigazolás annyira passzol,mint a vaj a kenyéren! Szerintem van bőven sanszunk rá! Szerencsére nem Raiola az ügynöke! Amúgy a Mundo Deportivo most hozta le,hogy a Barca újra be fog próbálkozni Willian-nél! Ha Pedroval együtt távoznak,valami nagyágyú biztos hogy jönni fog.
Annyit hozzá tennék, hogy a pénz ÉS Lampard fog dönteni. Lehet esze ágában sincs leigazolni, nem azért mert nem látná benne a jó játékost, hanem mert neki más kell, ennyi. Majd alakul. Remélem idén télen még nem igazolhatunk, jó lesz az nyáron is, addigra kiforrja magát a csapat. RLCből semmit se láttunk még, Rüdiger valószínű csak tavasszal fog visszatérni, a többiek meg mind folyamatosan fejlődnek, kár megbolygati a csapatot. Max egy Aké kéne a védelembe és jónapot.

Válasz küldése