Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#10501 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Megyó írta:A Zahat láttam játszani 2×. Nem is értem miért nem játszik már legalább egy Arsenalban.
talán csak azért mert a CP 80m fontot akar érte kapni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10502 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Zaha atletikussága és technikai tudása fényévekkel jobb mint a Pedro/Willian duoé bármikor. Most a leicester elleni meccsen is gyakorlatilag ő volt maga a palace támadojátéka egyedül.

Sancho persze jobb vétel lenne, de ha nem jön össze és Willan/Pedro távoznak, Zaha már a télen mozdítható lenne. Én örülnék neki is.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7002
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#10503 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Zaha már 27 éves, nem ő kéne már nekünk. De nem fogok sírni, ha jön.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10504 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dembele azért jöhet, mer Giroud kb. fix, hogy távozik. Chilwell + Sancho no brainer. Aké ok, ha nyáron jön a nagy név is. Zaha meg :| :roll:

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#10505 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

mikel12 írta:Chelsea are already looking at targets for January.

Moussa Dembele, Wilfried Zaha, Jadon Sancho, Ben Chilwell and Nathan Ake are among the players Chelsea are interested in.

- Matt Law (Telegraph)

Vegre az elso hirek Sanchorol. Meg kell szerezni.
Chillwell mindenképp kell, már most top kategória az ember, a Leicester elmúlt néhány meccsén kifejezetten az ő játékát figyeltem, szvsz kiemelkedő. Hozzuk el, még mielőtt a nagyhalak is bejelentkeznek érte! Aké szintén, 20 misiért ajándék. Sancho és Zaha nem egy kategória, de én utóbbinak is örülnék, amennyiben Puli és CHO beválnak hosszú távon, lehet, jobb döntés is lenne az elefántcsontparti. Dembelét annyira nem ismerem, statjai jónak tűnnek, Abraham (+Bats???) mellé/mögé ideális lehet.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#10506 Hozzászólás Szerző: Megyó »

A Zahat láttam játszani 2×. Nem is értem miért nem játszik már legalább egy Arsenalban.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10507 Hozzászólás Szerző: emsanya »

mikel12 írta:Chelsea are already looking at targets for January.

Moussa Dembele, Wilfried Zaha, Jadon Sancho, Ben Chilwell and Nathan Ake are among the players Chelsea are interested in.

- Matt Law (Telegraph)

Vegre az elso hirek Sanchorol. Meg kell szerezni.
Dembele nem kell, Sancho és Zaha közül az egyik jöhet (ha távozik Pedro és Willan), Ake és Chilwell muszáj.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10508 Hozzászólás Szerző: Pityee »

mikel12 írta:Chelsea are already looking at targets for January.

Moussa Dembele, Wilfried Zaha, Jadon Sancho, Ben Chilwell and Nathan Ake are among the players Chelsea are interested in.

- Matt Law (Telegraph)

Vegre az elso hirek Sanchorol. Meg kell szerezni.
Dembelen kívül jöhet mind. Hol kell aláírni? 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10509 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Chelsea are already looking at targets for January.

Moussa Dembele, Wilfried Zaha, Jadon Sancho, Ben Chilwell and Nathan Ake are among the players Chelsea are interested in.

- Matt Law (Telegraph)

Vegre az elso hirek Sanchorol. Meg kell szerezni.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10510 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://www.skysports.com/football/news ... ovember-20" onclick="window.open(this.href);return false;

November 20.án tárgyalják a fellebezésünket!

Bandi
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#10511 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta:
Dante írta:Furcsa, hogy de Vrij-t senki sem írja, mint ideális CB, pedig elég komplex játékos, kb olyan mint Christensen lehetne ideális esetben. Elég erős, gyors, nagyon jól olvassa a játékot és remekül passzol. Kisebb a marketingértéke, mint Skriniar-nak, a holland válogatottban sem fog feltétlenül megsérülni, ezért biztosan kisebb összegért mozdítható és így is top CB. (Bár ez kb minden embernek mást jelent)

Ő nem most igazolt az Interbe?
Tavaly nyáron igazolt oda. Viszont ha az Inter fut egy jó szezont (márpedig úgy néz ki így lesz, még egy bajnoki cím is benne lehet a pakliban) akkor nagyon nehéz lesz onnan játékosokat elhozni, szóval nem biztos hogy Skriniar vagy de Vrij reális célpont lesz. Nagyon fontos lesz hogy hogy tér vissza Rüdiger, ha hozni tudja a tavalyi formáját, vagy akár még rá is tesz egy lapáttal, akkor én nem biztos hogy a belső védő posztra olyan sok pénzt költenék. Lehet hogy csak az elfogultság beszél belőlem, de szerintem Tomori-ban nagyon nagy lehetőség van, igaz hogy hibázgat mostanában, de eléggé be lett dobva a mély vízbe és gyakorlatilag pihenés nélkül játszik szeptember óta. Zouma/Chris kettős közül az egyiket megtartanám (inkább a dánt) és esetleg Aké-t elhoznám, bár nem sok meccsét láttam, nem tudom hogy mennyi van benne, lehet-e klasszis védő... Ha Tomori lehúz egy szezont és fejlődik és Rüdiger is jól tér vissza, akkor azért elég jó páros lehetnek ők, Chris/Aké kettősnél meg nem kell jobb tartalék. Chilwell-re és Sancho-ra úgyis kell bőven pénz, spóroljunk rájuk :mrgreen:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9409
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#10512 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:Furcsa, hogy de Vrij-t senki sem írja, mint ideális CB, pedig elég komplex játékos, kb olyan mint Christensen lehetne ideális esetben. Elég erős, gyors, nagyon jól olvassa a játékot és remekül passzol. Kisebb a marketingértéke, mint Skriniar-nak, a holland válogatottban sem fog feltétlenül megsérülni, ezért biztosan kisebb összegért mozdítható és így is top CB. (Bár ez kb minden embernek mást jelent)

Ő nem most igazolt az Interbe?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6484
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10513 Hozzászólás Szerző: Dante »

Furcsa, hogy de Vrij-t senki sem írja, mint ideális CB, pedig elég komplex játékos, kb olyan mint Christensen lehetne ideális esetben. Elég erős, gyors, nagyon jól olvassa a játékot és remekül passzol. Kisebb a marketingértéke, mint Skriniar-nak, a holland válogatottban sem fog feltétlenül megsérülni, ezért biztosan kisebb összegért mozdítható és így is top CB. (Bár ez kb minden embernek mást jelent)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10514 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Malen lesz a kövi akit a PSV jo pénzért elad, jo játékos. De sztem egy öreg csatár kéne, Abraham és Batsu mögé, ha már igazolhatunk. Nem kell arra a posztra egy ilyen feltörekvö ember és Abrahamnak kell a játékidő.
Tammy helyett én sem hoznék senkit. Semmi nagy nevet. Minek? A csávó az első PL szezonjában ott van a góllövőlista élmezőnyében. Egyértelműen a védelembe kell hozni top kategóriás játékost/játékosokat. Ja és ha van egy kis esze a vezetőségnek, azonnal leteszi Sanchoért a Dortmund által kért pénzt, aztán meg is vagyunk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1577
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#10515 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Szabi írta:Cavani elvileg a részben Beckham által tulajdonolt újdonsült MLS-csapatba, az Inter Miami-ba igazol nyártól. Legalábbis néhány hete ilyen pletykák járták.
Korábban is cikkeztek már erről, én úgy tudtam kész tényként lehet kezelni, hogy az MLS felé veszi az irányt.
Mindenesetre nagyon szívesen látnám kékben, kérdés, hogy milyen szerepet kapna és megelégedne-e vele. Nem kell még egy Zsiru.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10516 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Skriniarért le kell tenni a 100 milliot, akkor lehet rá esély.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10517 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Cavani elvileg a részben Beckham által tulajdonolt újdonsült MLS-csapatba, az Inter Miami-ba igazol nyártól. Legalábbis néhány hete ilyen pletykák járták.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#10518 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bubi írta:
emsanya írta:Malen lesz a kövi akit a PSV jo pénzért elad, jo játékos. De sztem egy öreg csatár kéne, Abraham és Batsu mögé, ha már igazolhatunk. Nem kell arra a posztra egy ilyen feltörekvö ember és Abrahamnak kell a játékidő.
Malen szélső csatárt is ugyan úgy tud játszani, ráadásul egyelőre csak egy feltörekvő fiatal. Mateja Kezsman asszem két szezonon keresztül termelt 25++ gólt az eredivisie-ben, Stoch 2-3. lett az év játékosa szavazáson, klubon belül pedig a legjobb, de sok példa van arra, hogy elég nagy lufi a holland élvonal. Tehát arra akarok kilyukadni, hogy bírnia kell a padot, nem várhatja, hogy egyből kezdőbe kerüljön 21 évesen. Más kérdés, hogy teljesen reális sansza van erre figyelembevéve a csatár és a szélső állományunkat.

Kell a versenyhelyzet Tammynak is.

Szerk.: Mertensnek nyáron lejár a szerződése, lehet télen értékesíti a Napoly :roll:
Szerk 2.: Cavaninak is... :roll:
Cavani nem hiszem, hogy a PSG padját lecserélné a miénkre, én nem bánnam ha jönne, de Batshuayi egyenlőre mikor beáll új lendületet tud hozni Tammy pedig nem adja könnyen azt a kezdő posztot (hála az égnek).
Mertens meg Kínába fog menni mert pénzt akar keresni legalábbis ezt nyilatkozta róla a Napoly elnöke.
Ha újra igazolhatunk akkor középhátvéd kell egy top (Skriniar) egy balhátvéd (Chilwell) és támadó szélső (Sancho).
Szerintem ez simán össze is jöhetne, mert Hazard-ért kapott pénz plusz Morata-t is idén nyáron fizeti ki az Atletico plusz egy csomó kölcsönjátékosunkat értékesíteni lehetne (Drinkwater, Kenedy) és a mostani keretből is mehetne Giroud, Alonso és Pedro.
de ezek csak álmok tuti ha jó szezont futunk akkor a vezetőség megint hozza a szokásos formáját és ahelyett hogy erősítenénk megelégednek azzal ami van azt kap pár kutyaütőt megint Lampard, hogy velük is csodát tegyen ha meg nem sikerül akkor mossák kezüket néznek egy új edzőt.....(remélem tévedek és összekapják magukat ők is).

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10519 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: :|
Szerk.: Mertensnek nyáron lejár a szerződése, lehet télen értékesíti a Napoly :roll:
Szerk 2.: Cavaninak is... :roll:
Twitteren kering a hír hogy november 20.-án tárgyalják az ügyünk és ha sikerül a fellebezés igazolhatunk télen.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9409
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#10520 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Malen lesz a kövi akit a PSV jo pénzért elad, jo játékos. De sztem egy öreg csatár kéne, Abraham és Batsu mögé, ha már igazolhatunk. Nem kell arra a posztra egy ilyen feltörekvö ember és Abrahamnak kell a játékidő.
Malen szélső csatárt is ugyan úgy tud játszani, ráadásul egyelőre csak egy feltörekvő fiatal. Mateja Kezsman asszem két szezonon keresztül termelt 25++ gólt az eredivisie-ben, Stoch 2-3. lett az év játékosa szavazáson, klubon belül pedig a legjobb, de sok példa van arra, hogy elég nagy lufi a holland élvonal. Tehát arra akarok kilyukadni, hogy bírnia kell a padot, nem várhatja, hogy egyből kezdőbe kerüljön 21 évesen. Más kérdés, hogy teljesen reális sansza van erre figyelembevéve a csatár és a szélső állományunkat.

Kell a versenyhelyzet Tammynak is.

Szerk.: Mertensnek nyáron lejár a szerződése, lehet télen értékesíti a Napoly :roll:
Szerk 2.: Cavaninak is... :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése