Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10821 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:Szerencsére ezt a Kova dolgot még nem láttam komolyabb helyen lehozva. Hátránya, hogy kapura valóban veszélytelen, ellenben a mezőnymunkája jobb, mint Jorginhoé és a tavaly ősszel amit leműveltek Hazarddal összjátékban, azt szívesen látnám újra. Igazából ami kiakasztó számomra is, az ez az 50 millás árcédula egy telített középpályára.

Racionálisabb húzásnak tartanám, ha már mindenáron Kova kell, hogy valahogy kicsikarjunk még egy év kölcsönt a madridból. Így egyrészt kiderülne, hogy Lamps kezei közt hogyan muzsikál, másrészt már a transfer ban sem lesz, így egy kényszerhelyzettel kevesebb. Ugyanis egyáltalán nem kizárt, hogy ezzel él vissza a madrid és ezért 50 millió az a cédula, mert jól tudják, hogy csak Kovacsicsot regisztrálhatjuk.
https://gianlucadimarzio.com/en/chelsea ... eal-madrid" onclick="window.open(this.href);return false;

Di Marzio hozta le. Az nem elég komoly? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#10822 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szerencsére ezt a Kova dolgot még nem láttam komolyabb helyen lehozva. Hátránya, hogy kapura valóban veszélytelen, ellenben a mezőnymunkája jobb, mint Jorginhoé és a tavaly ősszel amit leműveltek Hazarddal összjátékban, azt szívesen látnám újra. Igazából ami kiakasztó számomra is, az ez az 50 millás árcédula egy telített középpályára.

Racionálisabb húzásnak tartanám, ha már mindenáron Kova kell, hogy valahogy kicsikarjunk még egy év kölcsönt a madridból. Így egyrészt kiderülne, hogy Lamps kezei közt hogyan muzsikál, másrészt már a transfer ban sem lesz, így egy kényszerhelyzettel kevesebb. Ugyanis egyáltalán nem kizárt, hogy ezzel él vissza a madrid és ezért 50 millió az a cédula, mert jól tudják, hogy csak Kovacsicsot regisztrálhatjuk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10823 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kovacic az elmúlt 105 liga meccsén 1 gólt rúgott.

Azt én nem szeretném még egyszer végig szenvedni hogy a 3 belső középpályásunk közül a kettő az Jorginho és Kova akik teljesen impotensek a kapura és a harmadik a világ legjobb védekező középpályása. Barkley is egy középszerü fos de még mindig inkább ezerszer ő legyen a kezdő, sokkal jobb a támadásokban. No meg ott van Mount, majd Kova nézhetne a kisgyerektől egy két dolgot edzéseken, hogy kell kapu felé menni.

Leginkább az ára ami aggasztó. És nálam ez most nem az a helyzet hogy "elszálltak az árak", "ilyen a piac". Ez a csávó nem ér többet 10-20 millionál, senki sem keresi pletyka szinten sem. Töltelék embernek jó, de többre nem. Inkább ne nézze meg senki 50 millioért milyen embereket vesznek más klubbok mert még szarabb lesz az ember kedve...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10824 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kanté, Jorginho, Ruben, Mount, Barkley, DW, Bakayoko. Ez 7 ember jelenleg a 3 posztra. Ebből reálisan csak DW aki kieshet/nem kaphat szerepet/netán eladjuk. Bakayoko állításotok szerint feltámadt hamvaiból, Barkley az Barkley, fiatal (lmfao) angol, Mount Lampard kedvence. Hova kell még ide a 0 gólveszélyt jelentő, semmiben sem kiemelkedő Kova? Ha védekezni kell ott lesz Kanté és Baka, ha támadni, Ruben és Barkley, ha osztogatni, Jorginho és Mount. A játékosok nagy része átmenetre is képes a 2 között. Ha tényleg jön a nagy "átalakulás", akkor pont nem egy 50 millás pánikigazolás (mert, hogy kell az ember lol) kellene, hogy legyen a kezdőlökés.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10825 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Én is örülnék Kovának, sokkal inkább ő mint Jorginho vagy Barkley. Az ára valóban kicsit borsos, de fiatal, lát a pályán és Lamps nagyon jó középpályást faraghat belőle.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10826 Hozzászólás Szerző: Dante »

Azt még hozzátenném, hogy biztos nem úgy indulunk neki a BL-nek, hogy mindegy mi lesz. Jól jön az ember, főleg hogy Rubey sérülékeny, azt pedig nem tudni, hogy mit várhatunk Barkley-tól és Jorginho-tól. Ha marad Baka, akkor ő CDM/CM, előtte van Kanté a sorban, maradék 2 posztra pedig Ruben, Mount, Kova, Barkley és Jorginho pályázik. (Mindegy, hogy 433, vagy 4231)

Szóval most elfér a mennyiség. Hazard araval kapcsolatban pedig; ha jól nyomja, húzza a csapatot akkor felugrik 80 millióra az az 50.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10827 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Megyó írta:
kazomester írta:
Megyó írta:Speciel én most ezzel nagyon elégedett vagyok. Szerintem Lampard alatt egy fontos láncszem lesz. Én kedveltem mindig is, gyengébb teljesitmény ide, vagy oda. Jó játékos.
Én nem (tudom, mikor igen?). Most kellene elkezdeni okosan igazolni, nem 50 millákat kidobni squad playerekre. Kiesni nem fogunk, a top 6 vele is baromi nehéz lesz/lenne. Remélem nem igaz a hír.
De egy 25 éves játékosról van szó, aki ugyan nem lett alapember, de játszott a Realban, majd nálunk. Értem az árakat, stb de most nem mindegy? Azt a 100 milliót, ha mind megtartják, a következő átigazolási lehetőségkor úgysem költik el addicionálisan. Nem az lesz, hogy "hoho, most akartunk költeni 200-at, meg itt az elmúlt 2 évből még a teoretikus 200-200, hajrá".

25 éves... horvát... nem ilyen willian féle kiégek 3-4 év után fostalcsika.
A helyzetünket figyelembe véve (eltiltás) szerintem ez egy ésszerű üzlet volt. És ha Lampard rendesen beépiti, ki tudja, lehet a jövő sztárja lesz nálunk.
Jövő sztárja nem igazán lesz belőle sosem, de annyira én sem vagyok leverve attól, hogy végleg megvesszük. Az árát én is sajnálom persze, mert egyrészt egy levetett, leselejtezett ruhadarabért én is sokallom, másrészt meg nekem is az ugrik be, hogy így Hazard nagyjából a semmiért távozott, de ezen lassan túl kell lépni. Az árak elszálltak, ma már aki két egyeneset rúg a labdába, az 30-ról indul, Hazard pedig sajnos legeslegjobb esetben is maximum 130 milliójába fog fájni a madridiaknak, ezt el kell fogadni. Igazolni meg amúgy se tudunk új embert, a befolyt pénzt meg az utóbbi évek tapasztalata alapján nem igazán szoktuk évekkel később visszaforgatni.

Gyengébbek viszont biztosan nem leszünk vele, a középpályánk eleve nem túl acélos és bő, elfér oda még egy tapasztalt ember (még ha nem is egy poszt papíron, de Barkley játékideje is csökkenhet ezzel, nálam ez is pluszpont, hogy nem kell azt a tuskó fejét néznem). Bár túlságosan sosem voltam oda Kovacic-ért, mindig is túlértékeltnek tartottam, az előző idénye nálunk is totál színtelen-szagtalanra sikeredett jobb és rosszabb periódusokkal, de nekem meggyőződésem, hogy tud ő többet annál, mint amit kékben láttunk tőle. A mezőnymunkáját szerintem lehet azért dicsérni, nem túl látványosan, de tette azért a dolgát. A technikai kvalitásai pedig megvannak, szóval bőven többre hivatott, mint egy egyszerű szürke eminenciás.

Szerintem a Sarri féle rendszerben nem igazán volt egyik poszt (bal oldali btb, csere-regista) sem a sajátja, amit el kellett játszania, de egy másik játékrendszerben (vagy 4-3-3-ban Kantéval a pálya közepén) Lampard kezei alatt szerintem többet hozzá tudna tenni (nem a gólszerzésre gondolok, mert ahhoz nincs túl sok érzéke, de komplexen a játék többi elemében javulhat). Az olasz alatt nem igazán volt mozgástere a posztokat tekintve, nagyjából egy pozícióba kényszerítették bele, de Lampard biztosan kipróbálja majd a pálya több pontján is, akár több felállásban is, hogy hol is tud leginkább a csapat hasznára válni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#10828 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kazomester írta:
Megyó írta:Speciel én most ezzel nagyon elégedett vagyok. Szerintem Lampard alatt egy fontos láncszem lesz. Én kedveltem mindig is, gyengébb teljesitmény ide, vagy oda. Jó játékos.
Én nem (tudom, mikor igen?). Most kellene elkezdeni okosan igazolni, nem 50 millákat kidobni squad playerekre. Kiesni nem fogunk, a top 6 vele is baromi nehéz lesz/lenne. Remélem nem igaz a hír.
De egy 25 éves játékosról van szó, aki ugyan nem lett alapember, de játszott a Realban, majd nálunk. Értem az árakat, stb de most nem mindegy? Azt a 100 milliót, ha mind megtartják, a következő átigazolási lehetőségkor úgysem költik el addicionálisan. Nem az lesz, hogy "hoho, most akartunk költeni 200-at, meg itt az elmúlt 2 évből még a teoretikus 200-200, hajrá".

25 éves... horvát... nem ilyen willian féle kiégek 3-4 év után fostalcsika.
A helyzetünket figyelembe véve (eltiltás) szerintem ez egy ésszerű üzlet volt. És ha Lampard rendesen beépiti, ki tudja, lehet a jövő sztárja lesz nálunk.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10829 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Speciel én most ezzel nagyon elégedett vagyok. Szerintem Lampard alatt egy fontos láncszem lesz. Én kedveltem mindig is, gyengébb teljesitmény ide, vagy oda. Jó játékos.
Én nem (tudom, mikor igen?). Most kellene elkezdeni okosan igazolni, nem 50 millákat kidobni squad playerekre. Kiesni nem fogunk, a top 6 vele is baromi nehéz lesz/lenne. Remélem nem igaz a hír.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10830 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:
emsanya írta:
focimark írta:Chelsea have reached an agreement with Real Madrid for Mateo Kovacic. Chelsea will pay €50m for the midfielder who will be registered before June 30. Lampard has given the OK and the operation could be closed in the next few hours.
{Marca}
Istenem 50 millio ezért a közepesen fos emberért...
azért ez elég gáz, hogy a real 50m-ért vette meg Hazard-t ha úgy vesszük.
de a vezetőség is világi balfasz, hogy ezért a játékosért kifizetnek 50m eurót.
Konkrétan ez történt, megszabadultak egy használhatatlan játékostól (pláne az ő szintjükön) és még beleadunk 50 milliot Hazard árába+Kova fizetését is mi fizetjük tovább. Bravó...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#10831 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Speciel én most ezzel nagyon elégedett vagyok. Szerintem Lampard alatt egy fontos láncszem lesz. Én kedveltem mindig is, gyengébb teljesitmény ide, vagy oda. Jó játékos.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10832 Hozzászólás Szerző: kazomester »

:lol:

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#10833 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:
focimark írta:Chelsea have reached an agreement with Real Madrid for Mateo Kovacic. Chelsea will pay €50m for the midfielder who will be registered before June 30. Lampard has given the OK and the operation could be closed in the next few hours.
{Marca}
Istenem 50 millio ezért a közepesen fos emberért...
azért ez elég gáz, hogy a real 50m-ért vette meg Hazard-t ha úgy vesszük.
de a vezetőség is világi balfasz, hogy ezért a játékosért kifizetnek 50m eurót.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10834 Hozzászólás Szerző: emsanya »

focimark írta:Chelsea have reached an agreement with Real Madrid for Mateo Kovacic. Chelsea will pay €50m for the midfielder who will be registered before June 30. Lampard has given the OK and the operation could be closed in the next few hours.
{Marca}
Istenem 50 millio ezért a közepesen fos emberért...

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#10835 Hozzászólás Szerző: focimark »

Chelsea have reached an agreement with Real Madrid for Mateo Kovacic. Chelsea will pay €50m for the midfielder who will be registered before June 30. Lampard has given the OK and the operation could be closed in the next few hours.
{Marca}

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#10836 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

emsanya írta:Liverpool have laughed off claims linking them with a £71m deal for Lille forward Nicolas Pepe. (Forrás: Daily Mirror)

Ez meg odabasz, nagyon kiváncsi leszek rá a spursben:

Tottenham have agreed a club-record fee with Lyon worth around £65m for midfielder Tanguy Ndombele, Sky Sports News understands.
Nicolas Pepe esetében bepróbálkozhatnánk egy ajánlattal, a Hazard-ból befolyt pénz nagy része (70-80 misi) és egy év kölcsön akár a Lille-ben, akár egy elsővonal alsóházas (Dortmund, Valencia stb.) csapatnál. Tudom, nem valószínű, hogy a Liverpool-lal szemben minket választana, főleg így, de korábban lenyilatkozta, hogy Chelsea-szurkoló és Lampard, de főleg, ha esetleg érkezne a stábba, Drogba jelenléte mégis vonzó lehet neki, arra meg tudja, hogy kevés az esély, hogy a pool-nál egyből kezdő legyen, nálunk viszont bérelt helye lenne a kezdőben. Ha valahogy, valamilyen úton módon Pepé-t leigazolnánk és jövőre egy "elefántcsomagban" jönne vele Zaha is, a vezetőség sok mindent jóvátenne nálam. :D
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10837 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Liverpool have laughed off claims linking them with a £71m deal for Lille forward Nicolas Pepe. (Forrás: Daily Mirror)

Ez meg odabasz, nagyon kiváncsi leszek rá a spursben:

Tottenham have agreed a club-record fee with Lyon worth around £65m for midfielder Tanguy Ndombele, Sky Sports News understands.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10838 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:
Dante írta:Off.: Agyrák ez a keresztlabdának nevezett híroldalnak csúfolt valami.
Valóban az, de Sarabia-t állítólag (Mundo Deportivo) már januárban is megkörnyékeztük, akkor a Sevilla mondott nemet.
A hirtől független irtam, termeszetesen Sarabia remek erősítés lett volna, se ballábas támadó (Giroud-t es Alonso-t leszámítva), se hozzá hasonló 8-as 10-es, szorgos, de kreatív játékosunk sincs.

Lehetne válogatni bőven jó és olcsó játékosokat, mint pl Sarabia, vagy a pár napja említett Fornals.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10839 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:Off.: Agyrák ez a keresztlabdának nevezett híroldalnak csúfolt valami.
Valóban az, de Sarabia-t állítólag (Mundo Deportivo) már januárban is megkörnyékeztük, akkor a Sevilla mondott nemet.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10840 Hozzászólás Szerző: Dante »

Off.: Agyrák ez a keresztlabdának nevezett híroldalnak csúfolt valami.

Válasz küldése