Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#12861 Hozzászólás Szerző: focimark »

Sky Sources: Real Madrid have offered Chelsea Mateo Kovacic on a season-long loan in order to persuade them to sell Thibaut Courtois. Chelsea will not let Courtois go until they find a replacement

Ertelmetlen lenne szerintem opcios jog nelkul kolcson venni.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#12862 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:Kova-t is egyre több helyen írják, én nem nagyon értem. Nagyon ügyes srác, kedvelem a játékát, de mire kell ő nekünk, főleg kölcsönbe? Kanté és Jorginho a miénk és ők mind a ketten világklasszisok, mondhatjuk hogy az az alaptézis hogy köréjük építjük a csapatot. A Kovacic-Kanté-Jorginho kp-sor viszont nem tűnik túl életszerűnek. Cserének meg minek jönne ide a horvát? Pont ezért menekül Madridból.
én a tegnapi Fekir-es pletykában láttam fantáziát, mert akkor játszhatnánk úgy, hogy Jorginho Kante Fekir 3-assal a középpályán és Fekir lenne az ész a középpályán, de gondolom ha lenne valóságalapja a Dybala-s pletykának akkor ő is irányítónak jönne nem pedig szélsőnek, mert azért kell a klasszis játékos, hogy Hazard-t meggyőzzék hogy érdemes itt maradni.
Kovacic meg kölcsönbe jó üzlet lehet gondolom akkor így tudná rotálni a Kante Jorginho Kovacic 3-ast.
Mert azért egyikünk sem lenne nyugodt ha mondjuk Kante helyett Drinkwater vagy a tavalyi Bakayoko lenne középen.
egy próbát megér ha bejön akkor megalkuszunk a Real-al ha meg nem akkor visszamegy azt eladják másnak.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12863 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Srácok, Dybala esetleges érkezését csak is akkor vegye bárki is egy picit is komolyan, ha Hazard távozik. Addig még egy kis minimális esélye sincs szerintem.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#12864 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Kova-t is egyre több helyen írják, én nem nagyon értem. Nagyon ügyes srác, kedvelem a játékát, de mire kell ő nekünk, főleg kölcsönbe? Kanté és Jorginho a miénk és ők mind a ketten világklasszisok, mondhatjuk hogy az az alaptézis hogy köréjük építjük a csapatot. A Kovacic-Kanté-Jorginho kp-sor viszont nem tűnik túl életszerűnek. Cserének meg minek jönne ide a horvát? Pont ezért menekül Madridból.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#12865 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:Egyszerűen szürreális nekem dybala. Nem tudom elhinni egy percre sem. Kicsit több mint 48 óra van hátra, kíváncsian várom a fejleményeket. :)
én is ugyanezt érzem.
Kepa sem tűnik nekem reálisnak, mert 80m egy kapusért szerintem sok és főleg ha azt nézzük, hogy Oblak "csak" egy 20-al lenne több akkor már miért nem ő jön mikor róla 100%-ig tudni lehet, hogy egy top kapus.
Kepa is biztos tehetséges mert télen a Madrid akarta megszerezni de azt szerződést hosszabított ha jól tudom, de én őt még nem láttam nagyon védeni, mert nem láttam Bilbao meccseket.
Tegnap amúgy még Fekir volt ma meg már Dybala holnap meg Messi.
amúgy nem tudom elképzelni azt, hogy eddig nem történt semmi most meg hírtelen Abra elutazott Torino-ba, hogy Dybala-val tárgyaljon szerintem ez csak egy kitalált hír, ha lenne róla fénykép akkor oké elhinném de így csak egy rohadt nagy kacsa szerintem.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12866 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Egyszerűen szürreális nekem dybala. Nem tudom elhinni egy percre sem. Kicsit több mint 48 óra van hátra, kíváncsian várom a fejleményeket. :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#12867 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kazomester írta:
focimark írta:Egyre tobb spanyol ujsag irja, hogy kifizetjuk Kepaert a 80 millio euros kivasarlasi arat. Csak erdekes lesz ez a maradek 2 nap.
Kepa, Kovacic, Fekir/Martial és megmenekült a window.
Dybalát állítólag látták együtt Abraval. Őszintén, mi dolguk lenne együtt? :)
Bár attól tartok, hogy Kepa és Dybala Hazard és Kurtoá helyett jönnek, de ha Hazard marad és Dybala + Kovacic rájön pluszba, pfff. Nem mondom, hogy a védelem attól még ne maradna kicsit gyengus, na de azért egy jó 2-3. helyre és főleg végre szép focival befuthatnánk! Bárcsak így lenne, annyira rég éreztem magaménak igazán a Chelseat, eredményességtől függetlenül, pedig annyira jó érzés volt követni a csapatot mindennap még 2004 és mondjuk 2008 között.
Nekem már a Seva, Ballack korszak sem tetszett, for me az igazi Chelsea örökre a 2005-ös marad. Sosem felejtem el azt az évet.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12868 Hozzászólás Szerző: kazomester »

focimark írta:Egyre tobb spanyol ujsag irja, hogy kifizetjuk Kepaert a 80 millio euros kivasarlasi arat. Csak erdekes lesz ez a maradek 2 nap.
Kepa, Kovacic, Fekir/Martial és megmenekült a window.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#12869 Hozzászólás Szerző: focimark »

Egyre tobb spanyol ujsag irja, hogy kifizetjuk Kepaert a 80 millio euros kivasarlasi arat. Csak erdekes lesz ez a maradek 2 nap.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12870 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Na fél napig nem jutok géphez azt már egyből Dybala-k repkednek :lol: Kovacic-nak örülnék, Ruben sajnos úgyis elmegy, úgyhogy lehet erősíteni a posztot. Butland meg... remélem jó lábbal.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12871 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Butland az első számú opció, az okairól Dante is értekezett. A Stoke is hajlandó elengedni abban az esetben, amennyiben időben végbemegy a transzfer, hiszen szeretnék megfelelően pótolni őt a befolyó összeg egy részéből.
A spanyol ablak viszont nyitva van 31-éig, tehát Kepa-t az angliai zárás előtt 2 perccel is be lehet még rántani, lesz bőven ideje a Bilbao-nak pótolni a következő hetekben.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12872 Hozzászólás Szerző: Dante »

langidave írta:Én nem Butland ellen vagyok, nem azt mondom, hogy ő egy rossz kapus. Annyit mondok, hogy ha kikukázzuk őt a Stokeból, akkor ez a csapat nem érmekre hajt. Egy Cech és egy Courtois után szerintem ő visszalépés. Sajnos a foci manapság a pénzről szól, minél több pénzt költesz annál több esélyed van bármit nyerni. A City meg a Pool nem azért ennyire jó, mert sérült, lejárt szerződésű igéreteket igazolnak, hanem azért, mert leteszik a pénzt azokért a játékosokért akikre nekik szükségük van.
Meglehet ezek nélkül is élni, nem mondom, hogy nem csak akkor helyén kell kezelni a csapatot és szerintem Hazard is így látja a dolgokat..
Érmekre hajt a csapat, csak nem a pénzben hisz, hanem csodákban. Az nyilvánvaló, hogy üzletpolitika váltás volt és valami miatt nem fog a klub többet költeni, mint amennyi az eladásokból befolyik. Courtois pedig 30 millió körül fog elmenni, ez legalább fele (ha nem harmada) összeg annak, mint amennyit a mai piacon ér. Ebből pedig nem nehéz kimatekozni, hogy ennyiért érkezhet kapus.
Ez egy időszak a klub életében, nem Butland esetleges érkezésével kezdődik meg, hanem körülbelül 2012 óta tart. Egyszer majd megváltozik, lehet lecsúszik a klub és nem lesz lehetőség nagy nevekről álmodozni sem, az is lehet, hogy elkezdjük használni az utánpótlást. Mi szurkolók nem tudunk ellene tenni, csak kivárni a változást.

Én például eléggé unom a nyűgös spanyol flopjainkat, úgyhogy örülnék, ha a premier league-en belülről érkezne kapus. (Schmechel vagy Butland - még ha utóbbi champo-s is)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12873 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:Dybala to Chelsea?! Dybala was seen in a restaurant with Roman Abramihovic tuesday morning. Chelsea can make a last big summer signing . The transfer could cost around 80M €. Juventus would use this money to get the Serbian wonderkid Milinkovic Savic from Lazio. Skyitalia#cfc

Köszi Juventus...Welcome to Chelsea Dybala :D :D
Akkor ezért volt egész nyáron ilyen relatíve nagy csend, mert Abrapapa Dybala megvételét olajozta 8)

Egyébként:
CHELSEA EYE UP COURTOIS REPLACMENTS

Athletic Bilbao’s Kepa Arrizabalaga is a goalkeeper target for Chelsea, Sky Sports News understands.

Maurizio Sarri would also like to go for Atletico goalkeeper Jan Oblak, but his £89m release clause is a stumbling block. (Sky)

Ha minden igaz 70 millába fájna Kepa, viszont akkor már nem igazán értem miért nem teszik rá Sarri kedvéért azt a +20-at Oblakért.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#12874 Hozzászólás Szerző: langidave »

Dante írta:
langidave írta:Persze nem egy lepkéből kell megítélni egy kapust, de azért nah...
Pont azt teszed, elkönyvelted egy champo kapusnak, közben kis túlzással csak a csillagok állása tett különbséget közte és Pickford között, amikor a válogatott első számú hálóőrét választotta ki Southgate. Ha már a második polcról válogatni, akkor inkább egy a ligán belül már bizonyított kapus jöjjön, mint sem egy hasonlóan tehetséges, de tapasztalatlanabb kapus.

Azt még hozzátenném, hogy Butland elég jól irányítja a védelmet, ami sem Caballero-nak, sem Courtois-nak nem erőssége. Még úgy én bloc a keretben sincsenek vezéralkatok.

Amúgy ha már Caballero, ő az abszolút flúgos életveszély. Nála legalább akkora az esély a bravúrra, mint a potyára, teljesen inkonzisztens a teljesítménye. Bulka-t is szívesebben néznem nála.
Én nem Butland ellen vagyok, nem azt mondom, hogy ő egy rossz kapus. Annyit mondok, hogy ha kikukázzuk őt a Stokeból, akkor ez a csapat nem érmekre hajt. Egy Cech és egy Courtois után szerintem ő visszalépés. Sajnos a foci manapság a pénzről szól, minél több pénzt költesz annál több esélyed van bármit nyerni. A City meg a Pool nem azért ennyire jó, mert sérült, lejárt szerződésű igéreteket igazolnak, hanem azért, mert leteszik a pénzt azokért a játékosokért akikre nekik szükségük van.
Meglehet ezek nélkül is élni, nem mondom, hogy nem csak akkor helyén kell kezelni a csapatot és szerintem Hazard is így látja a dolgokat..

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1443
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12875 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Dybala to Chelsea?! Dybala was seen in a restaurant with Roman Abramihovic tuesday morning. Chelsea can make a last big summer signing . The transfer could cost around 80M €. Juventus would use this money to get the Serbian wonderkid Milinkovic Savic from Lazio. Skyitalia#cfc

Köszi Juventus...Welcome to Chelsea Dybala :D :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12876 Hozzászólás Szerző: Dante »

langidave írta:Persze nem egy lepkéből kell megítélni egy kapust, de azért nah...
Pont azt teszed, elkönyvelted egy champo kapusnak, közben kis túlzással csak a csillagok állása tett különbséget közte és Pickford között, amikor a válogatott első számú hálóőrét választotta ki Southgate. Ha már a második polcról válogatni, akkor inkább egy a ligán belül már bizonyított kapus jöjjön, mint sem egy hasonlóan tehetséges, de tapasztalatlanabb kapus.

Azt még hozzátenném, hogy Butland elég jól irányítja a védelmet, ami sem Caballero-nak, sem Courtois-nak nem erőssége. Még úgy én bloc a keretben sincsenek vezéralkatok.

Amúgy ha már Caballero, ő az abszolút flúgos életveszély. Nála legalább akkora az esély a bravúrra, mint a potyára, teljesen inkonzisztens a teljesítménye. Bulka-t is szívesebben néznem nála.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#12877 Hozzászólás Szerző: langidave »

Szabi írta:Attól, hogy Butland a Stoke kapusa még nem kell lenézni. Volt egy nagyon hosszú (1 éves) kihagyása egy súlyos sérülés miatt, előtte viszont kb. az összes PL-topcsapat sorban állt érte, akinek kapus kellett. Amikor meg visszatért, a csapata olyan hullagyenge volt, hogy simán kizúgtak a PL-ből a legtöbb kapott góllal. Erről legkevésbé Butland tehetett. Nyilván csak a száraz tényeket figyelembe véve nem meglepő, hogy nincs iránta akkora kereslet, mint korábban.

Hart mitől is lenne jelenleg jobb kapus? Tavaly a WHU-ban sem volt stabilan kezdő, most meg a Burnley szerződteti, ők is csak azért, mert Pope és Heaton is sérült. Megint csak rajtunk röhögtek volna, hogy a rivális szelektívjével foltozgatunk. Régen jó kapus volt, de nem véletlenül nem kellett most senkinek kb.

Közben Courtois ma sem volt hajlandó edzésre jelentkezni:
Chelsea goalkeeper Thibaut Courtois has not reported for training for the second day in a row, Sky Sports News understands.
Két napja a L**ds ellen bajnokin: https://www.youtube.com/watch?v=ntjlxmzI0ZY" onclick="window.open(this.href);return false;

ennyi erővel Caballero is maradhat ő is csinál ilyeneket.

Persze nem egy lepkéből kell megítélni egy kapust, de azért nah...

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12878 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Chelsea striker Michy Batshuayi could be on his way to Spain on loan. (Forrás: BBC)

Ez az első átigazolási pletyka ami igazán lehangolt a napokban a csapat kapcsán....

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12879 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Attól, hogy Butland a Stoke kapusa még nem kell lenézni. Volt egy nagyon hosszú (1 éves) kihagyása egy súlyos sérülés miatt, előtte viszont kb. az összes PL-topcsapat sorban állt érte, akinek kapus kellett. Amikor meg visszatért, a csapata olyan hullagyenge volt, hogy simán kizúgtak a PL-ből a legtöbb kapott góllal. Erről legkevésbé Butland tehetett. Nyilván csak a száraz tényeket figyelembe véve nem meglepő, hogy nincs iránta akkora kereslet, mint korábban.

Hart mitől is lenne jelenleg jobb kapus? Tavaly a WHU-ban sem volt stabilan kezdő, most meg a Burnley szerződteti, ők is csak azért, mert Pope és Heaton is sérült. Megint csak rajtunk röhögtek volna, hogy a rivális szelektívjével foltozgatunk. Régen jó kapus volt, de nem véletlenül nem kellett most senkinek kb.

Közben Courtois ma sem volt hajlandó edzésre jelentkezni:
Chelsea goalkeeper Thibaut Courtois has not reported for training for the second day in a row, Sky Sports News understands.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12880 Hozzászólás Szerző: Dante »

Dehogy jobb Butland-nél.

Válasz küldése