Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13061 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Green pótolhatja Courtoist, Bernard pedig Hazardot.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13062 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sokat látott ember nehezen tud már optimista maradni.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13063 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Megyó írta:
adrian1989 írta: nagyon szép kis jövő ez.
Várjuk meg a végét... Mi értelme most előre leírni mindent? Úgy értem, oké, elmentek a nevek, de álljunk hozzá inkább nyitottan, hogy ki lehet a valós célpont.
Kurtoá 100%, hogy megy, de még mindig itt van, akkor a Madrid is lúzer? Várjuk meg ezt a 2 hetet, majd utána siránkozunk (vagy nem).
igazad van csak kicsit tele a bré ezzel a töketlen board-al.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13064 Hozzászólás Szerző: Megyó »

adrian1989 írta: nagyon szép kis jövő ez.
Várjuk meg a végét... Mi értelme most előre leírni mindent? Úgy értem, oké, elmentek a nevek, de álljunk hozzá inkább nyitottan, hogy ki lehet a valós célpont.
Kurtoá 100%, hogy megy, de még mindig itt van, akkor a Madrid is lúzer? Várjuk meg ezt a 2 hetet, majd utána siránkozunk (vagy nem).

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13065 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gaba írta:http://www.goal.com/en/news/everton-to- ... y64jjfkmbk

Ahogy várható volt Pickfordot nem engedi el az Everton.Ruganiról tegnap nyilatkozott az ügynöke hogy ugyan kapott a Juventus egy ajánlatot a Chelsea től,de nem szeretnék elengedni.Higuain nagy valószínűséggel a Milanhoz kerül a Bonucci biznisz részeként.Idáig kb kuka az összes név akit szóba hozták velünk.Lehet hogy jön Bernard,mert nagyon fasza lesz ingyen......
Ismételten fasza kis igazolásokat hoznak majd össze :)
nagyon szép kis jövő ez.
remélem az is megvan, hogyha idén Hazard nem hosszabít akkor jövőre ő is apróért megy a Real-ba, nem véletlen nem akarja most megvenni a Madrid.
úgy járunk vele mint Courtois-val csak Hazard lehet azért mert nem tudott elmenni az álmai csapatába még motiválatlan is lesz és fut egy utcalány szar szezont.
sajnos úgy néz ki a klub nagyon rossz úton halad, mert meglehet érteni, hogy nincsenek olyan pénz szórások mint a PSG-nél vagy a City-nél, de azért illene néha néhe venni 1-2 klasszis játékost vagy ha csak ezek vannak akkor az edzőkkel türelmesebbeknek lenni, mert mint tudjuk kis pénz kis foci nagy pénz nagy foci.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#13066 Hozzászólás Szerző: Gaba »

http://www.goal.com/en/news/everton-to- ... y64jjfkmbk" onclick="window.open(this.href);return false;

Ahogy várható volt Pickfordot nem engedi el az Everton.Ruganiról tegnap nyilatkozott az ügynöke hogy ugyan kapott a Juventus egy ajánlatot a Chelsea től,de nem szeretnék elengedni.Higuain nagy valószínűséggel a Milanhoz kerül a Bonucci biznisz részeként.Idáig kb kuka az összes név akit szóba hozták velünk.Lehet hogy jön Bernard,mert nagyon fasza lesz ingyen......
Ismételten tuti kis igazolásokat hoznak majd össze :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13067 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hogy csapott át a téma a "kell e Jones, vagy sem"-be?
Tök irreleváns felhozni, ha meg is válna tőle a mu, velünk eddig nem került szóba. Szerintem szerencsénkre.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Átigazolási pletykák

#13068 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

kazomester írta:Én is támogatom Jones leigazolását, szegény szerencsétlent annyiszor megalázta már Hazard, hogy ideje békére lelnie :cry: #FreeJones
:D
Ezek alapján a statok alapján valószínűleg szégyenkezik, és lelki békére vágyik... :D
Nem lehet, hogy Hazard képességei "egy kicsit túl vannak értékelve"? :)
(Én sem bánnám, ha szórná a mesterhármasokat róla.) ;)
http://www.soccerbase.com/teams/team.sd ... amTabs=h2h" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13069 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Egyébként alapból nem lenne vele gond. Amennyiben nem lennének csere szélsőink, annak talán elmenne, ráadásul keresni is lehetne rajta, mert most is rengeteg csapat (köztük nyilván kisebb klubok is) szeretné megszerezni. Életkorából adódóan 1-2 év múlva is lenne kérője, ha nem sül be teljesen. A gond csak ott kezdődik, hogy őt a vezetőségben ülők vélhetően erősítésnek szánják és elégedettek azzal, hogy "ilyen kvalitású" játékost ingyen meg tudnak szerezni...

Én akkor sem voltam tőle elájulva, mikor 4-5 éve felkapták meg különböző jelzőkkel illették, azóta meg aztán pláne megrekedt. Remélem lecsap rá valaki előlünk, ha mégsem, csak bizakodni tudok, hogy rám cáfol.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13070 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Nem éri meg elhozni szóval készülhetünk az érkezésére videók alapján ő bal szélső szóval szóval esélyes hogy CHO kölcsönbe menne miatta...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#13071 Hozzászólás Szerző: almos »

bNc írta:
Amazing24 írta:A hirek szerint Bernard lesz a kovetkezo igazolasunk.

Agent in London to meet Chelsea, winger closer to Stamford Bridge transfer
Now another source backs up that Chelsea are currently in negotiations to sign the Brazilian winger Bernard.
Valaki tud egy objektív, rövid leírást adni róla hogy pontosan ki is ő? Megnéztem a wiki oldalát illetve youtubeon pár videót de meg merem kockáztatni hogy soha nem láttam még játszani ezelőtt.
5 éve még talán megérte volna elhozni Braziliából, most már kiderült, hogy nem nagy szám. 2014-ben a VB-n is játszott pár meccsen.
LAMPARD#8

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13072 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

bNc írta:
Amazing24 írta:A hirek szerint Bernard lesz a kovetkezo igazolasunk.

Agent in London to meet Chelsea, winger closer to Stamford Bridge transfer
Now another source backs up that Chelsea are currently in negotiations to sign the Brazilian winger Bernard.
Valaki tud egy objektív, rövid leírást adni róla hogy pontosan ki is ő? Megnéztem a wiki oldalát illetve youtubeon pár videót de meg merem kockáztatni hogy soha nem láttam még játszani ezelőtt.
Szokásos brazil wonder kidnek volt kikiáltva, sok csapat is akarta amikor a shaktarba ment....kb ennyit tudok, meg a régi fifakban nagy OP volt. :D

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Átigazolási pletykák

#13073 Hozzászólás Szerző: bNc »

Amazing24 írta:A hirek szerint Bernard lesz a kovetkezo igazolasunk.

Agent in London to meet Chelsea, winger closer to Stamford Bridge transfer
Now another source backs up that Chelsea are currently in negotiations to sign the Brazilian winger Bernard.
Valaki tud egy objektív, rövid leírást adni róla hogy pontosan ki is ő? Megnéztem a wiki oldalát illetve youtubeon pár videót de meg merem kockáztatni hogy soha nem láttam még játszani ezelőtt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13074 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Manchester United will have to pay Leicester a world record £80m for a defender to bring England's Harry Maguire, 25, to Old Trafford. (Forrás: Star)

Odabaszna! :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13075 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Amazing24 írta:A hirek szerint Bernard lesz a kovetkezo igazolasunk.

Agent in London to meet Chelsea, winger closer to Stamford Bridge transfer
Now another source backs up that Chelsea are currently in negotiations to sign the Brazilian winger Bernard.
Ezekkel a Bernard-féle totális agyfasz igazolásokkal kapcsolatban nem is maga a tény, hogy ilyen értelmetlen szarfos transzfereket akarunk végrehajtani a legfájdalmasabb, hanem az, amikor a szurkoló megpróbálja megmagyarázni, hogy ez mennyire jó nekünk, és valójában milyen hálátlanok és hozzá nem értők vagyunk. Amikor erőszakkal le akarja tolni a torkodon, hogy márpedig ez így jól van és el akarja hitetni veled, hogy mennyire hasznos lesz ez, majd csak figyeld meg. Na az fáj csak igazán :)

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#13076 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A hirek szerint Bernard lesz a kovetkezo igazolasunk.

Agent in London to meet Chelsea, winger closer to Stamford Bridge transfer
Now another source backs up that Chelsea are currently in negotiations to sign the Brazilian winger Bernard.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13077 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Én is támogatom Jones leigazolását, szegény szerencsétlent annyiszor megalázta már Hazard, hogy ideje békére lelnie :cry: #FreeJones

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Átigazolási pletykák

#13078 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

AwayRoller írta:
s-h-i-n-e.com írta:Phil Jones-t (Man. Utd.) is szívesebben nézném Chelsea mezben, mint a jelenlegi keret tagjait...
A tavalyi szezon egyik leginkább ekézett védőjében mit látsz? :D
Ugyanazt, amit Gareth Southgate. ;)
("Egyébként" nem ártana egy-két válogatott szintű angol játékos a keretben. Attól még, hogy "ekézett" :D még az.)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Átigazolási pletykák

#13079 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

laczze írta:
s-h-i-n-e.com írta:...belső védő poszton Klasszis Csapat voltunk közel 20 éven át... :)
Desailly, Leboeuf, Terry, Gallas, Carvalho (, Alex, Ivanovic)…
Jelenleg katasztrófális élmény, amikor Rüdiger és Christensen egyszerre vannak a pályán...(Zouma-ra azt gondoltam, hogy hosszú évekre megoldást jelenthet, de a sérülése óta kérdőjeles.)
Erre a posztra is erősítés kell...
Nekem a dán Kjær is jobban tetszett a VB-n, mint a védőpárja (Christensen). (Nem mondom, hogy igazoljuk le, de jobb volt.) :)
Az Atletico Madrid-ból Giménez-t, és Phil Jones-t (Man. Utd.) is szívesebben nézném Chelsea mezben, mint a jelenlegi keret tagjait...
Ez csak evy rossz vicc lehet. Az az ember olyan bakikat nyomat átlag 3 meccsenként mint Christensen a Barca ellen. Mi is róla lőttünk egy szép kis gól valamelyik meccsen. ( nem emlékszem pontosan mikor)
Jones visszalépés lenne, a jelenlegi kerethez képest is.
Természetesen ebben nem értünk egyet. :) (Én még nem láttam minden meccsen hiba nélkül játszó belső védőket.)
A Man. Utd. tavaly 28 gólt kapott a bajnokságban, amely elég jó mutató. (mi 38-at)
(Nem első számú jelölt számomra egy Man. Utd. játékos, de a mondanivalóm lényege, hogy a Rüdiger-Christensen páros ("top-szinten") kész röhej.)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13080 Hozzászólás Szerző: emsanya »

MADRID RULE OUT HAZARD MOVE

Real Madrid will not sign Eden Hazard this summer as new coach Julen Lopetegui wants to make Isco a key part of his project at the Bernabeu, reports AS.

Madrid have been linked heavily with the Chelsea forward since the departure of Cristiano Ronaldo to Juventus earlier this month.

However, AS report the European champions have definitively ruled out a move for the Belgium international due to Lopetegui’s confidence in Isco.

Madrid are admirers of Hazard but are not going to sign him and are aware that he would cost around €200m this summer.

They are also keen to avoid blocking the first-team path for Marco Asensio, and have dismissed the prospect of making a ‘Galactico’ signing this summer.

Válasz küldése