Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13561 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Dízel írta:Kanté - Jorginho - bakayoko 3asból ki fog előre dolgozni? ki fog kulcspasszokat adni, gólpasszokat? Eddig is az volt a problémánk, hogy halott volt a támadó játékunk. Egy hazard, morata, willian 3asra alapozni a jövő év goltermelését, kicsit felelőtlen dolog.
Remélem Golovin-t sikerül tényleg megszereznünk, nagyon tetszik a játéka és Hazard-hoz hasonlóan mindig az előrejátékban gondolkodik, szerintem tőle várhatnánk kulcs/gólpasszokat, habár ne egy 22 éves srácra tegyünk ekkora terhet, de nagyon fontos része lehetne a támadójátékunknak.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3469
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#13562 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Kanté - Jorginho - bakayoko 3asból ki fog előre dolgozni? ki fog kulcspasszokat adni, gólpasszokat? Eddig is az volt a problémánk, hogy halott volt a támadó játékunk. Egy hazard, morata, willian 3asra alapozni a jövő év goltermelését, kicsit felelőtlen dolog.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13563 Hozzászólás Szerző: Gallion »

[COPE] Real Madrid plan to sign two players to replace Cristiano Ronaldo. A world star who will fill the gap that Ronaldo leaves behind in terms of advertising and marketability and a goal scoring centre forward.

Ha ez igaz, akkor azért elég esélyes, hogy nem Hazard-ot fogják elvinni. Valószínűleg egy Neymar + Lewandowski/Mbappe kell nekik.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13564 Hozzászólás Szerző: Gallion »

kazomester írta:Nesze statisztika: Jorginho's 2017/18 Serie A season by numbers:

33 games
3,197 passes
89.5% pass accuracy
62 tackles won
50 interceptions
44 chances created
4 assists
2 goals

Jorginho played more passes in the league in 2017/18 than another player in Europe's top five divisions.

• 3,197 attempted
• 2,860 completed

He averaged a pass once every 50 seconds.
Mondjuk az a 2 gól/4 assziszt nem túl meggyőző, habár a Sarriball-ban nem kifejezetten rá van kijátszva a támadás, de az a 4 gólpassz számomra elég karcsú, főleg így hogy elvileg "uralta" idén Európát. Mindenesetre nem rossz igazolás, kezdésnek optimális, jöhet a többi.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13565 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nesze statisztika: Jorginho's 2017/18 Serie A season by numbers:

33 games
3,197 passes
89.5% pass accuracy
62 tackles won
50 interceptions
44 chances created
4 assists
2 goals

Jorginho played more passes in the league in 2017/18 than another player in Europe's top five divisions.

• 3,197 attempted
• 2,860 completed

He averaged a pass once every 50 seconds.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#13566 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Én nagyon kedvelem Jorginho jàtèkát, örülök ha hozzánk jön, bàr a 60M nem kevés.. Viszont ha jön Sarri akkor borítékolható a 4-3-3, és az is biztos hogy Kanté és Jorginho lesznek az alap hármas két tagja. Kérdés hogy ki lesz a harmadik. Jó lenne ha Bakayoko összekapnà magát, Golyó és Jorginho mellè jó lenne egy robosztusabb ember(bár az olasz sem épp kicsi vagy törékeny), akàr Rubey ideje is eljöhet.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6991
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13567 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Azert ne doljunk mar a kardunkba, ha jon egy Jorginho.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13568 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

zoli0415 írta:
adrian1989 írta:Jorginho-t nem nagyon értem miért kell, mert találtam róla egy statisztikát ami alapján rohadtul nem értem miért kell ő nekünk és miért is éri meg azt a 60m fontot.
https://www.google.com/search?q=jorginh" onclick="window.open(this.href);return false; ... 40&bih=712
Ez ennyiből sikerült megállapítani? :) Mondjuk ez alapján Modric se kellene gondolom. https://www.google.hu/search?ei=u3NGW5b ... CN-6F9miAw" onclick="window.open(this.href);return false;
igen ez egy számomra gyenge statisztika mikor láttam pár Napoly meccset akkor sem nagyon tudok rá visszaemlékezni, hogy csinált valami meghatározót.
lehet beválik és nagyon jó lesz, de mellé mindenféleképp kellene egy olyan játékos aki adja az asszisztokat meg elmeri vállalni messziről, mert azért Kante meg ő nem fogják megszervezni a játékot az tuti.
Amúgy meg Modric nekem nem tartozik a kedvenceim közé és már nem is fiatal szóval én jobban örülnék mondjuk egy Kroos-nak vagy Fekirnek. :D :D :D

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#13569 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

adrian1989 írta:Jorginho-t nem nagyon értem miért kell, mert találtam róla egy statisztikát ami alapján rohadtul nem értem miért kell ő nekünk és miért is éri meg azt a 60m fontot.
https://www.google.com/search?q=jorginh" onclick="window.open(this.href);return false; ... 40&bih=712
Ez ennyiből sikerült megállapítani? :) Mondjuk ez alapján Modric se kellene gondolom. https://www.google.hu/search?ei=u3NGW5b ... CN-6F9miAw" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13570 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dízel írta:Jorginho biztos Fabre helyére jön, nem csodálkoznék ha menne a spanyol. Mondjuk azt nem értem, hogy ha luiz és willian conte miatt nem akar maradni, akkor sarri érkezésével miért kell dobbantaniuk? :roll: agyrém.
Jorginho-t nem nagyon értem miért kell, mert találtam róla egy statisztikát ami alapján rohadtul nem értem miért kell ő nekünk és miért is éri meg azt a 60m fontot.
https://www.google.com/search?q=jorginh ... 40&bih=712" onclick="window.open(this.href);return false;

ez is egyfajta szembe köpése Conte-nak, hogy ő oldja meg Drinkwaterrel meg Barkley-val akit akar azt persze nem kapta meg, Sarri meg együtt jön ezzel a kicsit sem erősítésnek tűnő Jorginho-val.
okosabban is ellehetne verni ezt a 60m fontot aki erősítés lenne a középpályára.
Ha meg Fabregas helyére jönne akkor az elég nagy visszaesés lenne, mert Fabregas még ilyen teljesítménnyel amit a tavalyi szezonban produkált azzal is sokkal jobb mint ő.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3469
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#13571 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gallion írta:
Dízel írta:Jorginho biztos Fabre helyére jön, nem csodálkoznék ha menne a spanyol. Mondjuk azt nem értem, hogy ha luiz és willian conte miatt nem akar maradni, akkor sarri érkezésével miért kell dobbantaniuk? :roll: agyrém.
Nem igazán értem honnan veszed azt, hogy dobbantaniuk kell. Luizról az Arsenalos ajánlaton kívül semmi pletyka nem volt, Willian is pedig szerintem (sajnos vagy nem sajnos) szívesen maradna egy új edzővel és támadóbb felállásban, többször nyilatkozta hogy otthon érzi magát, és amíg ki nem hajítják, ő maradni fog. Persze egy barszás kaland kicsit megboríthatja, úgyhogy ki tudja. Én úgy vagyok vele, hogy kezdőben semmiképp, de kiegészítő embernek tökéletes.
Hogy honnan vettem? ugyan olyan pletyka szintű dolog volt, mint most Sarri érkezése, mindenki mondja, de semmi sem igaz belőle egyenlőre.
David Luiz-ra azt mondtátok sokan, hogy azért nem játszott mert conteval össze balhézott és amig conte az edző nem is fog játszani és ha tud el is igazol, Willian ugyan ez csak ő még pluszba josé puszipajtása (+barca). Most meg, hogy mindenki állítja itt van sarri és minden megoldódik, jön egy védő (rugani) és már nem tudom ki írt Luiz távozásáról. Pedig ő az egyik legjobb védő a világon ha épp nincs szarba az edzővel.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6805
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13572 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Eden Hazard has hinted he would still be interested in a move to Real Madrid even though Zinedine Zidane has left the club. (Evening Standard)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13573 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Dízel írta:Jorginho biztos Fabre helyére jön, nem csodálkoznék ha menne a spanyol. Mondjuk azt nem értem, hogy ha luiz és willian conte miatt nem akar maradni, akkor sarri érkezésével miért kell dobbantaniuk? :roll: agyrém.
Nem igazán értem honnan veszed azt, hogy dobbantaniuk kell. Luizról az Arsenalos ajánlaton kívül semmi pletyka nem volt, Willian is pedig szerintem (sajnos vagy nem sajnos) szívesen maradna egy új edzővel és támadóbb felállásban, többször nyilatkozta hogy otthon érzi magát, és amíg ki nem hajítják, ő maradni fog. Persze egy barszás kaland kicsit megboríthatja, úgyhogy ki tudja. Én úgy vagyok vele, hogy kezdőben semmiképp, de kiegészítő embernek tökéletes.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#13574 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Dízel írta:Jorginho biztos Fabre helyére jön, nem csodálkoznék ha menne a spanyol. Mondjuk azt nem értem, hogy ha luiz és willian conte miatt nem akar maradni, akkor sarri érkezésével miért kell dobbantaniuk? :roll: agyrém.
Hivatalosan leléptek?Szerintem egyik sem fog elmenni :)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3469
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#13575 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Jorginho biztos Fabre helyére jön, nem csodálkoznék ha menne a spanyol. Mondjuk azt nem értem, hogy ha luiz és willian conte miatt nem akar maradni, akkor sarri érkezésével miért kell dobbantaniuk? :roll: agyrém.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13576 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Cesc Fabregas could be used as part of a deal that would see Maurizio Sarri and Jorginho join Chelsea. Napoli president Aurelio de Laurentiis is reportedly pushing for the Spaniard’s inclusion in negotiations.
(La Repubblica)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13577 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Alfredo Pedullà @AlfredoPedulla

De Laurentiis conferma: “Jorginho va al Chelsea. Ha scelto lui”

ADL elismerte, hogy Jorginho minket választott.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#13578 Hozzászólás Szerző: langidave »

nem tudom miért erőltetik ezt az olasz vonalat, a válogatottjuk sehol a bajnokságuk meg ugyanott... egyedül a juve ami ér valamit...

ha őszinték akarunk lenni a Palmieri, Zappacosta, Rüdiger 3-ast simán tudtuk volna helyettesíteni ugyanolyan vagy még jobb kvalitású játékosokkal loanarmynkból meg az évek alatt eltékozolt játékosokból... ez rohadt középszer, értem én, hogy a jelenleg ebből a ligából lehet a legolcsóbban játékosokat vásárolni, mert a gazdaságuk romokban és nem állnak oligarchák a csapatok mögött, de könyörgöm...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13579 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Olvastam olyat is, hogy ebben a 60ban benne lehet Sarri kivásárlási ára is.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13580 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Jorginho labdabiztos, stabil, védekezésben is használható, jó labdái vannak, de én 60-ért azért sokallom. Az a zsenialitás és finomság nincs meg benne szerintem, ami Cesc-ben és a labdáiban, gólszerzést tekintve pedig teljesen ártalmatlan, távoli lövése se nagyon van. Sarri rendszerében otthonosan érzi magát, de nem véletlen, hogy az olasz válogatottnak eddig nem volt alapembere.

Remélem beválik, de ennyi pénzből szerintem lehetne jobb játékost is igazolni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése