Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13921 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Lehet ostobaság, amit írok, de látva a Real identitását és stílusát az elmúlt években, szerintem Hazard nem kell nekik. Annyiért, ami a valós piaci ára lenne most, tuti nem. Szerintem Neymar, Lewa, vagy Dybala, hamarabb lenne a kívánságlistájukon, de talán még Salah is előrébb lenne.
De ez csak egy benyomás, nem biztos, hogy jól következtetek.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13922 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... cr-2638085
Ha CR távozik, akkor szerintem 100%, hogy Hazard már most nyáron madridba igazol. Úgyh, lassan kereshetjük az utódját.
Szerintem nem, a legutóbbi nyilatkozatai egyértelműek számomra, biztos álma válna valóra Zidane alatt a Realban focizni, de neki ez az otthona, mindig hangsúlyozta hogy imádja a csapatot, a családja is szereti Londont, csak a csapatnak is olyan irányba kell mennie, amiben van potenciál a PL/BL-re. Ha Sarri féle focit kapunk esetleg egy nagyobb névvel még a VB előtt, szerintem függetlenül CR-től maradni fog. Ő nem él olyan fényűző életet mint Ronaldo, nem vágyik az állandó médiára és középpontra, csak élvezni szeretné a focit és mellé trófeákat nyerni, amit ha úgy lát itt is elérhet, akkor örömmel maradna, ebben biztos vagyok.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#13923 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... cr-2638085
Ha CR távozik, akkor szerintem 100%, hogy Hazard már most nyáron madridba igazol. Úgyh, lassan kereshetjük az utódját.
Nem gondolnám hogy Hazard az elsőszámú jelölt Ronaldo pótlására. Neymar előbb vagy utóbb ott fog kikötni.Egy Ronaldo-Neymar cserét is eltudok képzelni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13924 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... cr-2638085" onclick="window.open(this.href);return false;
Ha CR távozik, akkor szerintem 100%, hogy Hazard már most nyáron madridba igazol. Úgyh, lassan kereshetjük az utódját.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13925 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Én egy Insignenek tudnék baromira örülni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13926 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gallion írta:Nem túl hiteles a forrás :D de akinek van 2 perce az olvassa el, érdekes sztori

https://www.reddit.com/r/chelseafc/comm ... s_mertens/" onclick="window.open(this.href);return false;
Szabi elcsöppenne :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#13927 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kicsit tul sok ebben a "ha", meg tul van dinemenzionálva Sarri (látványos támadojátékot hoz, Mertens is jönne, Batsu felvitágozna, mind miatta :D ).

És ahogy elöttem is írták, nem fogunk big money szerződést adni 30 feletti játékosnak. Jó lesz a MU-ba, sok sikert neki!

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13928 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Gaba írta:
Gallion írta:Nem túl hiteles a forrás :D de akinek van 2 perce az olvassa el, érdekes sztori

https://www.reddit.com/r/chelseafc/comm ... s_mertens/" onclick="window.open(this.href);return false;
El tudom képzelni ezt a forgatókönyvet.Batshuayi Sarti rendszerébe való támadó.Conte sokkal szívesebben használja a magas erőcsatárokat.Mertens leigazolására is lehet esélyünk,Sarri és Hazardék miatt. Egy Hazard-Bats-Mertens triót azért kipróbálnék :)
Az egyetlen gond a 30 felettieknek ajánlott szerződéseinkkel van, ha ezt Terryvel és Lamparddal is eljátszottuk, Mertens-szel se lenne másképp, amire ő lehet azt mondja, hogy köszi szépen, akkor United. Viszont valószínű, hogy ezzel a 2 igazolással (Sarri és Mertens) mindhárom belgát ide tudnánk még kötni vagy 2 évre.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#13929 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Gallion írta:Nem túl hiteles a forrás :D de akinek van 2 perce az olvassa el, érdekes sztori

https://www.reddit.com/r/chelseafc/comm ... s_mertens/" onclick="window.open(this.href);return false;
El tudom képzelni ezt a forgatókönyvet.Batshuayi Sarti rendszerébe való támadó.Conte sokkal szívesebben használja a magas erőcsatárokat.Mertens leigazolására is lehet esélyünk,Sarri és Hazardék miatt. Egy Hazard-Bats-Mertens triót azért kipróbálnék :)

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13930 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Nem túl hiteles a forrás :D de akinek van 2 perce az olvassa el, érdekes sztori

https://www.reddit.com/r/chelseafc/comm ... s_mertens/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13931 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:#Chelsea have offered a bid of around £82m for Kalidou Koulibaly. (Radio Kiss kiss) #CFC

pont rá nincs szükség ennyi pénzért. :twisted:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#13932 Hozzászólás Szerző: kazomester »

#Chelsea have offered a bid of around £82m for Kalidou Koulibaly. (Radio Kiss kiss) #CFC

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13933 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Borussia Dortmund have held further discussions with #Chelsea over the proposed permanent signing of Michy Batshuayi.
#Chelsea want around £50million for Michy Batshuayi but could use Dortmund's interest to help prise Christian Pulisic from the Bundesliga club.
Dortmund, meanwhile, also hold an interest in #Chelsea's Tiemoue Bakayoko who could find his position under threat on the arrival of Maurizio Sarri as the club's new coach. [Mail]
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#13934 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

chaoskid18 írta:Maurizio Sarri has requested three members of the Napoli squad who all have release clauses in their Napoli deals; Albiol, full-back Hysaj and Poland international midfielder Zielinski. He wants to take them to Chelsea. (Sportialia) #CFC
nevetséges ez az egész, alapból Sarri semmivel nem jobb edző mint a Conte, lehet szép focit játszott a Napoly-val, de a PL teljesen más bajnokság mint az olasz.
És ezek a nevek is vicc, Albiol mi a fasznak 32-33 éves semmi szükség nincs rá egyik középhátvédünknél sem jobb semmivel.
Zielinski nem rossz játékos, de nem rá van szükség és ugyanez igaz Hysaj-ra is, mert 4 védős rendszerbe Azpi-nak kell majd jobboldali védőt játszania.
Én még mindig bízom a csodában és remélem marad Conte.
jó lenne ha olyan játékosok érkeznének akikkel előrébb van a csapat, mert a Sp*rs azzal, hogy megtartotta Pochettinot tuti egyben marad a csapat és még fognak erősíteni ahogy a MU és a City is, de még az 4rsenal is, úgyhogy gyorsan össze kell magát kapnia a boardnak és nem a kispadot tömni játékosokkal.
amúgy Sarri itt is megcsinálja majd amit a Napoly-val, hogy felad minden kupát csak azért hátha meglesz a bajnoki cím, mert idén ezt nyomta és nem jött neki össze semmi.

https://www.facebook.com/csakachelsea.h ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#13935 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:
chaoskid18 írta:Maurizio Sarri has requested three members of the Napoli squad who all have release clauses in their Napoli deals; Albiol, full-back Hysaj and Poland international midfielder Zielinski. He wants to take them to Chelsea. (Sportialia) #CFC
Elég csak Zielinski, köszi.
Hysaj és Zielinski már nagyon fiatalon, az Empoli-ban is játékosai voltak Sarri-nak, mindkettőjüket azonnal Nápolyba is vitte, mikor odaigazolt. Mondhatni, nagyban neki köszönhetik, hogy most ilyen szinten tartanak. Hysaj egyébként szerintem a SerieA egyik, ha nem a legjobb jobbhátvédje, bár való igaz, Azpilicueta nyakára kár lenne leigazolni. Zielinski ha nem is feltétlenül kezdőnek (annak szerintem is kevés egyelőre), de aktív rotációs tagnak ( :D ) tökéletes lenne a középpályára, Sarri-nál is fontos láncszem volt hol kezdőként, hol csereként, több poszton.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13936 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gallion írta:
Pityee írta:
chaoskid18 írta:Maurizio Sarri has requested three members of the Napoli squad who all have release clauses in their Napoli deals; Albiol, full-back Hysaj and Poland international midfielder Zielinski. He wants to take them to Chelsea. (Sportialia) #CFC
Elég csak Zielinski, köszi.
Zielinski tényleg jó focista, de évek óta nem tudott igazán szintet lépni. Szerintem nem üti meg sem a PL sem a Chelsea szintet, onnan egyértelműen csak Mertenst vagy Insigne-t hoznám el, de álomkategória mindkettő, és imádják a klubbot.
Szélsőnek én egyértelműen Mahrezt hoznám el. Teljesen értelmetlen számomra, hogy eddig miért nem hoztuk el őt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13937 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Pityee írta:
chaoskid18 írta:Maurizio Sarri has requested three members of the Napoli squad who all have release clauses in their Napoli deals; Albiol, full-back Hysaj and Poland international midfielder Zielinski. He wants to take them to Chelsea. (Sportialia) #CFC
Elég csak Zielinski, köszi.
Zielinski tényleg jó focista, de évek óta nem tudott igazán szintet lépni. Szerintem nem üti meg sem a PL sem a Chelsea szintet, onnan egyértelműen csak Mertenst vagy Insigne-t hoznám el, de álomkategória mindkettő, és imádják a klubbot.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#13938 Hozzászólás Szerző: Pityee »

chaoskid18 írta:Maurizio Sarri has requested three members of the Napoli squad who all have release clauses in their Napoli deals; Albiol, full-back Hysaj and Poland international midfielder Zielinski. He wants to take them to Chelsea. (Sportialia) #CFC
Elég csak Zielinski, köszi.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13939 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta:Tottenham boss Mauricio Pochettino has requested at least £100m to sign fresh talent this summer Wilfried Zaha, Anthony Martial and Ryan Sessegnon on the club's radar, according to the Daily Mail.

Nem rossz kis csomag.
Nem rossz, de 100m-ért nem kapja meg.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#13940 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Maurizio Sarri has requested three members of the Napoli squad who all have release clauses in their Napoli deals; Albiol, full-back Hysaj and Poland international midfielder Zielinski. He wants to take them to Chelsea. (Sportialia) #CFC
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Válasz küldése