Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14781 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

focimark írta:Peter Crouch emerges as shock new Chelsea target after Andy Carroll injury(Mirror) :lol:
:D :D :D

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#14782 Hozzászólás Szerző: focimark »

Peter Crouch emerges as shock new Chelsea target after Andy Carroll injury(Mirror) :lol:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#14783 Hozzászólás Szerző: kazomester »

David Hytner‏ @DaveHytner

Exclusive: After the first phase of the Fifa investigation, Chelsea have been accused of breaking the rules on the signing of 25 foreign players under the age of 18.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14784 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:
adrian1989 írta:remélem ez visszatartja vezetőséget és lemondanak róla.
Nagyon át se menne az orvosin, nem?
Drinkwater is sérült volt mikor leigazolták.
nem tudom, hogy ez hogyan működik egy a lényeg, hogy maradjon a WHU-ba.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#14785 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:Ki a fene ez az Emerson? Csak én nem hallottam róla még? Nekem Emerson név alatt a volt Madridos kopaszodó brazil van még a tudatomban :D
Olasz/brazil balhátvéd :)

Emerson Palmieri’s agent has confirmed that #Chelsea are in talks with Roma over his client, who says it would be a dream to work with Antonio Conte. [Calciomercato]

Lehet célszerűbb lenne akkor egyből a PSG-be igazolnia 8)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14786 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ki a fene ez az Emerson? Csak én nem hallottam róla még? Nekem Emerson név alatt a volt Madridos kopaszodó brazil van még a tudatomban :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Átigazolási pletykák

#14787 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

edeskeves írta:
kazomester írta:
adrian1989 írta:remélem ez visszatartja vezetőséget és lemondanak róla.
Nagyon át se menne az orvosin, nem?
Sebaj, ha most nem jon ossze majd nyaron robbantunk, ebben mar ugyis van tapasztalata a vezetoinknek, lasd Barkley :lol:
Amugy, Batsal kapcsolatban vannak komolyabb hirel, hogy tavozik vagy csak 1-2x megemlitettek vele kapcsolatban a Sevillat pl? Mert ha nem megy meg kolcsonbe sem akkor minek megegy csatar? Gyanitom Morata kezdo es akkor a masik 2 kozul valaki meg a keretbe se lenne, mert 1 csataros jatek mellett hamarabb jonnek Pedroek meg a kp-ra valaki, szerintem ebben a rendszerben nincs hely 2 kimondott centernek a padon.
Komolyan pletykálták a Sevillát vele kapcsolatban, de mindig hozzátették, hogy addig nem ütjük nyélbe az üzletet, amíg nincs helyettese. Ugyanez volt Kenedy Newcastle-kölcsönével is, aztán megszívta, mert nem találtunk lwb-t.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14788 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kazomester írta:
adrian1989 írta:remélem ez visszatartja vezetőséget és lemondanak róla.
Nagyon át se menne az orvosin, nem?
Sebaj, ha most nem jon ossze majd nyaron robbantunk, ebben mar ugyis van tapasztalata a vezetoinknek, lasd Barkley :lol:
Amugy, Batsal kapcsolatban vannak komolyabb hirel, hogy tavozik vagy csak 1-2x megemlitettek vele kapcsolatban a Sevillat pl? Mert ha nem megy meg kolcsonbe sem akkor minek megegy csatar? Gyanitom Morata kezdo es akkor a masik 2 kozul valaki meg a keretbe se lenne, mert 1 csataros jatek mellett hamarabb jonnek Pedroek meg a kp-ra valaki, szerintem ebben a rendszerben nincs hely 2 kimondott centernek a padon.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#14789 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:remélem ez visszatartja vezetőséget és lemondanak róla.
Nagyon át se menne az orvosin, nem?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14790 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Watford forward Richarlison is aiming for a summer move, with his representatives having started talks with Chelsea and Arsenal. (Source: Watford Observer)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14791 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:
adrian1989 írta:
Szabi írta:Emerson Palmieri’s agent on joining Chelsea “There’s still nothing certain, we are in a stage of discussions. The two clubs are now talking, we’ll see if it will be successful.” #CFC
én tudom, hogy kell Alonso posztjára egy helyettes, de miért olyan játékos kell aki sérült volt és nincs játékba, miért nem lehet ennyi pénzért olyat nézni akit esetleg még a BL-be is lehet nevezni, mert lehet, hogy a Roma nevezte őt és akkor csak a bajnokságba és a hazai kupákba lehetne játszatni.
Én nem értem, hogy a klub miért nem vesz észre olyan játékosokat mint mondjuk Gayá a Valenciából.
Ősszel a Roma nem nevezte a BL-keretébe, tehát elméletileg mi megtehetjük, ha leigazoljuk.
akkor legalább ez szól mellette.

http://www.telegraph.co.uk/football/201 ... eave-west/" onclick="window.open(this.href);return false;
remélem ez visszatartja vezetőséget és lemondanak róla.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14792 Hozzászólás Szerző: Szabi »

adrian1989 írta:
Szabi írta:Emerson Palmieri’s agent on joining Chelsea “There’s still nothing certain, we are in a stage of discussions. The two clubs are now talking, we’ll see if it will be successful.” #CFC
én tudom, hogy kell Alonso posztjára egy helyettes, de miért olyan játékos kell aki sérült volt és nincs játékba, miért nem lehet ennyi pénzért olyat nézni akit esetleg még a BL-be is lehet nevezni, mert lehet, hogy a Roma nevezte őt és akkor csak a bajnokságba és a hazai kupákba lehetne játszatni.
Én nem értem, hogy a klub miért nem vesz észre olyan játékosokat mint mondjuk Gayá a Valenciából.
Ősszel a Roma nem nevezte a BL-keretébe, tehát elméletileg mi megtehetjük, ha leigazoljuk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14793 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:Emerson Palmieri’s agent on joining Chelsea “There’s still nothing certain, we are in a stage of discussions. The two clubs are now talking, we’ll see if it will be successful.” #CFC
én tudom, hogy kell Alonso posztjára egy helyettes, de miért olyan játékos kell aki sérült volt és nincs játékba, miért nem lehet ennyi pénzért olyat nézni akit esetleg még a BL-be is lehet nevezni, mert lehet, hogy a Roma nevezte őt és akkor csak a bajnokságba és a hazai kupákba lehetne játszatni.
Én nem értem, hogy a klub miért nem vesz észre olyan játékosokat mint mondjuk Gayá a Valenciából.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14794 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Emerson Palmieri’s agent on joining Chelsea “There’s still nothing certain, we are in a stage of discussions. The two clubs are now talking, we’ll see if it will be successful.” #CFC
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14795 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gallion írta:Antonio Conte is keen to add long-term Arsenal target Jean-Michael Seri to his ranks in the January after growing impatient with Tiemoue Bakayoko’s poor form.

The Blues are not alone in their pursuit of Seri, who has a £35m buyout clause, with Manchester City and Paris Saint-Germain hot on his heels. It’s thought the 26-year-old favours a move to England and the Ivory Coast star may end up at Stamford Bridge.
(Metro)
1,68 magas, mint Kanté. Nem tűnik relevánsnak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14796 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea manager Antonio Conte wants to make a fresh bid for Tottenham's 32-year-old Spain striker Fernando Llorente. (Forrás: Independent)

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14797 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Antonio Conte is keen to add long-term Arsenal target Jean-Michael Seri to his ranks in the January after growing impatient with Tiemoue Bakayoko’s poor form.

The Blues are not alone in their pursuit of Seri, who has a £35m buyout clause, with Manchester City and Paris Saint-Germain hot on his heels. It’s thought the 26-year-old favours a move to England and the Ivory Coast star may end up at Stamford Bridge.
(Metro)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14798 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Közben a Dortmund sportigazgatója azt nyilatkozta hogy nem állnak kapcsolatban az Arsenallal... Jó lesz nekik Mkhitaryan...:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14799 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A vicc az hogy elviekben az Arsenalnak rá kell fizetnie Sanchezre, hiszen a Chileinek fél év, Mkhitaryannak 3-4 év van a szerződéséből és fiatalabb is, 50 milliót biztosan ér. :))
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14800 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:Wenger tagadta hogy Malcom télen érkezne , pont így fogalmazott tehát nyáron gondolom megpróbálják. Továbbá 24 óra múlva hivatalos lehet a Sanchez Mkhitaryan csere.
José a leselejtezett játékosát a rivális legjobbjára cseréli. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése