Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14801 Hozzászólás Szerző: Szabi »

adrian1989 írta:
Szabi írta:Emerson Palmieri’s agent on joining Chelsea “There’s still nothing certain, we are in a stage of discussions. The two clubs are now talking, we’ll see if it will be successful.” #CFC
én tudom, hogy kell Alonso posztjára egy helyettes, de miért olyan játékos kell aki sérült volt és nincs játékba, miért nem lehet ennyi pénzért olyat nézni akit esetleg még a BL-be is lehet nevezni, mert lehet, hogy a Roma nevezte őt és akkor csak a bajnokságba és a hazai kupákba lehetne játszatni.
Én nem értem, hogy a klub miért nem vesz észre olyan játékosokat mint mondjuk Gayá a Valenciából.
Ősszel a Roma nem nevezte a BL-keretébe, tehát elméletileg mi megtehetjük, ha leigazoljuk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#14802 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:Emerson Palmieri’s agent on joining Chelsea “There’s still nothing certain, we are in a stage of discussions. The two clubs are now talking, we’ll see if it will be successful.” #CFC
én tudom, hogy kell Alonso posztjára egy helyettes, de miért olyan játékos kell aki sérült volt és nincs játékba, miért nem lehet ennyi pénzért olyat nézni akit esetleg még a BL-be is lehet nevezni, mert lehet, hogy a Roma nevezte őt és akkor csak a bajnokságba és a hazai kupákba lehetne játszatni.
Én nem értem, hogy a klub miért nem vesz észre olyan játékosokat mint mondjuk Gayá a Valenciából.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14803 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Emerson Palmieri’s agent on joining Chelsea “There’s still nothing certain, we are in a stage of discussions. The two clubs are now talking, we’ll see if it will be successful.” #CFC
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14804 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gallion írta:Antonio Conte is keen to add long-term Arsenal target Jean-Michael Seri to his ranks in the January after growing impatient with Tiemoue Bakayoko’s poor form.

The Blues are not alone in their pursuit of Seri, who has a £35m buyout clause, with Manchester City and Paris Saint-Germain hot on his heels. It’s thought the 26-year-old favours a move to England and the Ivory Coast star may end up at Stamford Bridge.
(Metro)
1,68 magas, mint Kanté. Nem tűnik relevánsnak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14805 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea manager Antonio Conte wants to make a fresh bid for Tottenham's 32-year-old Spain striker Fernando Llorente. (Forrás: Independent)

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#14806 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Antonio Conte is keen to add long-term Arsenal target Jean-Michael Seri to his ranks in the January after growing impatient with Tiemoue Bakayoko’s poor form.

The Blues are not alone in their pursuit of Seri, who has a £35m buyout clause, with Manchester City and Paris Saint-Germain hot on his heels. It’s thought the 26-year-old favours a move to England and the Ivory Coast star may end up at Stamford Bridge.
(Metro)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14807 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Közben a Dortmund sportigazgatója azt nyilatkozta hogy nem állnak kapcsolatban az Arsenallal... Jó lesz nekik Mkhitaryan...:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14808 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A vicc az hogy elviekben az Arsenalnak rá kell fizetnie Sanchezre, hiszen a Chileinek fél év, Mkhitaryannak 3-4 év van a szerződéséből és fiatalabb is, 50 milliót biztosan ér. :))
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#14809 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:Wenger tagadta hogy Malcom télen érkezne , pont így fogalmazott tehát nyáron gondolom megpróbálják. Továbbá 24 óra múlva hivatalos lehet a Sanchez Mkhitaryan csere.
José a leselejtezett játékosát a rivális legjobbjára cseréli. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#14810 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:Wenger tagadta hogy Malcom télen érkezne , pont így fogalmazott tehát nyáron gondolom megpróbálják. Továbbá 24 óra múlva hivatalos lehet a Sanchez Mkhitaryan csere.
Majd amikor bejelentik Sanchezt a MU-nal, a szarzinal Mikit meg Aubameyangot, nalunk meg robban a Carroll bomba...blue is the colour, football is the game :mrgreen:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14811 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Wenger tagadta hogy Malcom télen érkezne , pont így fogalmazott tehát nyáron gondolom megpróbálják. Továbbá 24 óra múlva hivatalos lehet a Sanchez Mkhitaryan csere.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#14812 Hozzászólás Szerző: Megyó »

koni0725 írta:Gyonyoru, szoval az elso balf@sz, akit kineztunk meg serult is, de semmi para, mert B tervnek meg ott egy nyomorek. Remelem lesznek meg ilyen vidam hirek velunk kapcsolatban...
Szerintem már nincs jelentősége erre az évre. Nyáron lehet csak érdemben módosítani a helyzetünkön. Persze lehetne most is, de láthatod, hogy a hírek nem 100-200 millió font elköltéséről szólnak .. :)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#14813 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

emsanya írta:Chelsea are looking to make a move for West Ham striker Andy Carroll, who has the Hammers he is injured and unable to train, according to the Daily Mirror.

The 29-year-old is wanted by the champions due to his height and aerial presence.

Crystal Palace frontman Christian Benteke also among the options being considered.


Továbbra is hajtjuk Carroll-t, de már megemlítik, ha nem jön össze, akkor Benteke lehet a b-terv akire rámegyünk.
Gyonyoru, szoval az elso balf@sz, akit kineztunk meg serult is, de semmi para, mert B tervnek meg ott egy nyomorek. Remelem lesznek meg ilyen vidam hirek velunk kapcsolatban...
211! NEW RECORD!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14814 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are looking to make a move for West Ham striker Andy Carroll, who has the Hammers he is injured and unable to train, according to the Daily Mirror.

The 29-year-old is wanted by the champions due to his height and aerial presence.

Crystal Palace frontman Christian Benteke also among the options being considered.


Továbbra is hajtjuk Carroll-t, de már megemlítik, ha nem jön össze, akkor Benteke lehet a b-terv akire rámegyünk.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#14815 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Zsolti írta:Egyébként Emenalo helyett végül ki lett mert erről lemaradtam? A Monaco sportigazgatóját pletykálták végül ő jött? Mostmár azt is el tudom képzelni hogy nem Emenalo volt akkora balfasz hanem a mellette lévők és most ők vették át az irányítást az igazolások felett.
Senki nem jött, elvileg Marina kapott nagyobb hatalmat.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolási pletykák

#14816 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Egyébként Emenalo helyett végül ki lett mert erről lemaradtam? A Monaco sportigazgatóját pletykálták végül ő jött? Mostmár azt is el tudom képzelni hogy nem Emenalo volt akkora balfasz hanem a mellette lévők és most ők vették át az irányítást az igazolások felett.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14817 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:
emsanya írta:
Bubi írta:Nincs helye a barcában. Ott van Dembele, Coutinho, Suarez és Messi. Rotálva sok lehetőséget kaphat, de szerintem nen erre vágyna. A PSGben kezdő lehetne, vagy a Cityben Sterling helyén. A manuba már nagyon túltelített a szélsőposzt, bár szerintem Martial távozni fog.
Psg-ben kezdő? Neymar, Cavani, Mbappé mellett? City-ben kb ugyanez, Sterling is fossa a gólokat, meg a többiek is nagyon mennek. Barcában is vannak rendesen, de ők tüntek az utobbi időben a legaktivabbnak vele kapcs. De az is lehet hogy marad, sok függ Simeone-tol.
Cavani a nyakamat teszem rá hogy lepattan. Sterling meg lőhet akármennyit, ha a citynek lehetősege lenne Griezmannra tutira megszerzi, csak hogy ne legyen másé. Sanchezt is akarták, szerinted Sterling mennyit játszott volna?
Nekem az jön le, hogy szeretik Sterlinget, fiatal és őt se olcsón vették, van 14 pl gólja idén is (Griezmann-ak meg kemény 5). Lehet nagyobb név, de sztem nem hajtanak rá minden áron, ahogy végül Sanchezröl is könnyen lemondtak.
Cavani-t nem tudom távozik-e, így ez sok tényezős dolog. Ott van egy raklap ember még a padon is (Di Maria, Draxler, Lucas).

Meglátjuk mi lesz, simán lehet hogy tényleg marad.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14818 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Bubi írta:Nincs helye a barcában. Ott van Dembele, Coutinho, Suarez és Messi. Rotálva sok lehetőséget kaphat, de szerintem nen erre vágyna. A PSGben kezdő lehetne, vagy a Cityben Sterling helyén. A manuba már nagyon túltelített a szélsőposzt, bár szerintem Martial távozni fog.
Psg-ben kezdő? Neymar, Cavani, Mbappé mellett? City-ben kb ugyanez, Sterling is fossa a gólokat, meg a többiek is nagyon mennek. Barcában is vannak rendesen, de ők tüntek az utobbi időben a legaktivabbnak vele kapcs. De az is lehet hogy marad, sok függ Simeone-tol.
Cavani a nyakamat teszem rá hogy lepattan. Sterling meg lőhet akármennyit, ha a citynek lehetősege lenne Griezmannra tutira megszerzi, csak hogy ne legyen másé. Sanchezt is akarták, szerinted Sterling mennyit játszott volna?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#14819 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:Nincs helye a barcában. Ott van Dembele, Coutinho, Suarez és Messi. Rotálva sok lehetőséget kaphat, de szerintem nen erre vágyna. A PSGben kezdő lehetne, vagy a Cityben Sterling helyén. A manuba már nagyon túltelített a szélsőposzt, bár szerintem Martial távozni fog.
Psg-ben kezdő? Neymar, Cavani, Mbappé mellett? City-ben kb ugyanez, Sterling is fossa a gólokat, meg a többiek is nagyon mennek. Barcában is vannak rendesen, de ők tüntek az utobbi időben a legaktivabbnak vele kapcs. De az is lehet hogy marad, sok függ Simeone-tol.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#14820 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nincs helye a barcában. Ott van Dembele, Coutinho, Suarez és Messi. Rotálva sok lehetőséget kaphat, de szerintem nen erre vágyna. A PSGben kezdő lehetne, vagy a Cityben Sterling helyén. A manuba már nagyon túltelített a szélsőposzt, bár szerintem Martial távozni fog.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése