Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15341 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Николаевич írta:Én januárban 0 mozgást várok, se ki, se be.

Mennyiségre és minőségre is eléggé megvagyunk:

GB Tibó, Caballero, Eduardo
CB Christensen, Azpi, Luiz, Cahill, Rüdiger, Clarke-Salter
RWB Moses, Zappacosta, Azpi, Sterling
LWB Alonso, Kenedy, Moses (Baba Rahman)
CM Fabregas, Kante, Bakayoko, Drinkwater, Ampadu, Scott
SS/RW/LW Hazard, Pedro, Willian, Musonda
CF Morata, Batshuayi

Szerintem a nevekkel és a képességekkel nincs baj. Nyilvàn vannak posztok ahol lehetne erősíteni, de sehol nem ég a ház, és nem is lenne könnyű upgradelni. Szerintem a kapuban és a vèdelem tengelyében teljesen megvagyunk, oda nem kell senki - na jó, De Vrij aláfirkanthat egy előszerződést. RWB szintén pipa, 3 baromi jó jàtékos plusz Sterling rendelkezésre áll. Balra lehetne hozni valakit Alonso mögé, mert Kenedy nem életbiztosítás és Moses-nek sem az a helye. Kp közepe szintén pipa. Szélsők terén lehetne erősödni, de szerintem most nem fogunk. Williant és Pedrot sokat szidjuk, sokszor nem is alaptalanul, de európai viszonylatban ők még mindig nagyon magas polcon vannak, kockázatos, nehéz és költséges lenne őket megpróbàlni lecserélni, nem tartom túl reálisnak hogy szezon közben ezzel szórakozzon Conte. Előre szintén jó lenne egy gyilkos csatár még, mert Michy nem az igazi, de ezt sem látom valószínűnek. Icardira én is rámennék, kegyetlen jó az a srác és Morataval szemben nincs lelke és sokkal keményebb a spanyolnál, jó lenne két teljesen más típusú csatárt a keretben tudni. Meg ott van Tammy is, aki szépen felvette a PL ritmusát, de ő is inkább nyártól jöhet képbe.

Szóval én max egy csere lwb-t várok, mást nem nagyon.
És mit vársz ettöl a kerettöl? Mi a kötelező? Mik a célok?

Szerintem csak abban az esetben van igazad, ha a legjobb 4 a cél és a 16 közé jutás.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#15342 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Én januárban 0 mozgást várok, se ki, se be.

Mennyiségre és minőségre is eléggé megvagyunk:

GB Tibó, Caballero, Eduardo
CB Christensen, Azpi, Luiz, Cahill, Rüdiger, Clarke-Salter
RWB Moses, Zappacosta, Azpi, Sterling
LWB Alonso, Kenedy, Moses (Baba Rahman)
CM Fabregas, Kante, Bakayoko, Drinkwater, Ampadu, Scott
SS/RW/LW Hazard, Pedro, Willian, Musonda
CF Morata, Batshuayi

Szerintem a nevekkel és a képességekkel nincs baj. Nyilvàn vannak posztok ahol lehetne erősíteni, de sehol nem ég a ház, és nem is lenne könnyű upgradelni. Szerintem a kapuban és a vèdelem tengelyében teljesen megvagyunk, oda nem kell senki - na jó, De Vrij aláfirkanthat egy előszerződést. RWB szintén pipa, 3 baromi jó jàtékos plusz Sterling rendelkezésre áll. Balra lehetne hozni valakit Alonso mögé, mert Kenedy nem életbiztosítás és Moses-nek sem az a helye. Kp közepe szintén pipa. Szélsők terén lehetne erősödni, de szerintem most nem fogunk. Williant és Pedrot sokat szidjuk, sokszor nem is alaptalanul, de európai viszonylatban ők még mindig nagyon magas polcon vannak, kockázatos, nehéz és költséges lenne őket megpróbàlni lecserélni, nem tartom túl reálisnak hogy szezon közben ezzel szórakozzon Conte. Előre szintén jó lenne egy gyilkos csatár még, mert Michy nem az igazi, de ezt sem látom valószínűnek. Icardira én is rámennék, kegyetlen jó az a srác és Morataval szemben nincs lelke és sokkal keményebb a spanyolnál, jó lenne két teljesen más típusú csatárt a keretben tudni. Meg ott van Tammy is, aki szépen felvette a PL ritmusát, de ő is inkább nyártól jöhet képbe.

Szóval én max egy csere lwb-t várok, mást nem nagyon.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15343 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ghoulam-nak azt hiszem most szakadt el a keresztszalagja, fél év off minimum.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15344 Hozzászólás Szerző: Bubi »

LWB szerintem is jó lenne ha érkezne, de ha fog az szerintem Sandro lesz és nyáron.

Viszont lennének oda opciók, mind erősítés lenne, pl

José Gayá (Valencia), 21 éves
Grimaldo (Benfica) 21 éves
Telles (Porto) 24 éves
Ghoulam (Napoly) 26 éves
Sessegnon Fulham (17)

ezek közül Gayá és Grimaldo akik azonnal tudnának teljesíteni, viszont Sessegnonra nagyon le kéne csapni. Angol és baromi tehetséges, ráadásul olyan típus aki a szárnyon mozogna a legjobban.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#15345 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bubi írta:Mit vártok a téltől?

Én nem tudom, mit várjak. A józan eszem azt mondja, hogy nem fog érkezni senki, maximum egy olcsó 3. számú csatár, esetleg Goretzka aláír hozzánk, de csak nyáron költözik.

Kicsit a földtöl elrugaszkodván remélem, hogy kihasználjuk, hogy a nagycsapatok bevásároltak a nyáron és nincs szükségük érdemi erősítésre - erre fel oda baszunk az asztalra és hozunk egy jobbszélsőt, csatárt és megpróbálunk behúzni 1-2 nevet a lejáró szerződésű játékosokból. Williant eladnám, Musondát kölcsön adnám és Batsu helyében én eligazolnék. Malcom lenne nálam a tuti jobbszélső, őt tartom a számunkra elérhető játékosok közül magasan a legjobb vételnek, hasonlóan jó vagy még jobb lehetne Promes, ő szerintem simán hozható, de Malcom jóval fiatalabb és több van benne. Gelson Martins még aki hozható és nagy tehetség, de neki asszem 50 +-os a kivásárlási ára.

Aki elérhető, de nem vagyok benne biztos, hogy erősítést jelentene a Pedro/willian pároshoz képest az Thauvin, Mahrez, Callejon, Lozano, Lucas, Bellarabi, Zaha, Felipe Anderson, I.williams, Kluivert, Neres, Castillejo, Coman, Pulisic, Rashica, Pavón.

Ezek közül "olcsó" Pavón, Rashica, Neres, Kluivert négyes lenne, egyben ők a legnagyobb zsákbamacskák.

Ha jobban elmerészkedek akkor Correa, Griezzmann, Carrasco közül valaki, esetleg Oyarzabal de őt lassúnak tartom, Dybala de ő télen elérhetetlen (ahogy az utóbbi nevek mindegyike), Sanchez is max nyáron csatlakozna.

Csatárnak nálam Moussa Dembele lenne a nyerő, de egy kicsit drága úgy rémlik, ill. Werner, ő akár mint jobbszélső is opció, de szerintem 100 fölött van az ára. Icardi szintén nem a mi magasságunk.

Aki elérhető lenne:
Aspas
Sean Maguire - ő idén jól szerepel, jobbszélső és csatár, 23 éves, Angol.
Callum Wilson a Bornemouthból, erős, gyors, jó gollövő és angol.
Dolberg - róla mármindenki hallott.
Sanabria - Betis fiatal csatára, csak videókból ismerem. Jó befejező, agilis, ügyes gyerek, 2 csatáros felállásban egy erős csatár mellett jó lehetne.

Vannak még csatárok bőven akik 3. számúnak elmennének, akiket felsoroltam azokban több van, konkurenciát jelenthetnének.
Összegezve nálam a január akkor lenne sikeres, ha érkezne egy Malcom, egy Dembele és egy szerződés Goretzkának.
Szerintem LWB-re lenne a legnagyobb szükség mert oda csak Alonso van.
Sajnos oda aki előrelépés lenne az álomkategória: A.Sandro, Rose, de aki elérhető lenne az Bertrand és ő még a BL-ben is játszhatna vagy Shaw akitől José szabadulna, de ő csak a hazai pontvadászatban lenne bevethető.
ha marad a 3-5-2 akkor mindenféleképp kellene egy középső középpályás és egy csatár, viszont ha 3-4-3 lesz akkor jobbszélső kellene Malcom jó választás lenne, de ott van akár Di Maria is akit eladna a PSG vagy Draxler!
Goreztzka álomkategória nagyon tehetséges de rengeteg csapatnak fáj rá a foga nagyon nehéz lesz megszerezni.
csatár olyan kéne aki 30 körül van szóval nem sértődik be ha nem ő az 1. számú és csak néha néha kap lehetőséget viszont mikor megkapja akkor él vele sajnos ilyen nem jut eszembe, de ha Batshuayi esetleg kölcsönbe megy mert remélem végleg nem lesz eladva akkor egy Vardy jó választás lehetne!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15346 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hasonloan, kb semmit, télen nem könnyű igazolni. Egy kimondott bal lábas wb-re égető szükség lenne, ha oda sikerül valakit igazolni az jo lenne.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#15347 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Mit vártok a téltől?
Semmit :)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#15348 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Alexis-t el kell hozni, nekem ennyi az elvárásom.


Icardi meg kb. egy félisten Interben meg persze ő a csk is. Kétlem, hogy elakarna menni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kecske01 2017. november 23., csütörtök 13:15-kor.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15349 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mit vártok a téltől?

Én nem tudom, mit várjak. A józan eszem azt mondja, hogy nem fog érkezni senki, maximum egy olcsó 3. számú csatár, esetleg Goretzka aláír hozzánk, de csak nyáron költözik.

Kicsit a földtöl elrugaszkodván remélem, hogy kihasználjuk, hogy a nagycsapatok bevásároltak a nyáron és nincs szükségük érdemi erősítésre - erre fel oda baszunk az asztalra és hozunk egy jobbszélsőt, csatárt és megpróbálunk behúzni 1-2 nevet a lejáró szerződésű játékosokból. Williant eladnám, Musondát kölcsön adnám és Batsu helyében én eligazolnék. Malcom lenne nálam a tuti jobbszélső, őt tartom a számunkra elérhető játékosok közül magasan a legjobb vételnek, hasonlóan jó vagy még jobb lehetne Promes, ő szerintem simán hozható, de Malcom jóval fiatalabb és több van benne. Gelson Martins még aki hozható és nagy tehetség, de neki asszem 50 +-os a kivásárlási ára.

Aki elérhető, de nem vagyok benne biztos, hogy erősítést jelentene a Pedro/willian pároshoz képest az Thauvin, Mahrez, Callejon, Lozano, Lucas, Bellarabi, Zaha, Felipe Anderson, I.williams, Kluivert, Neres, Castillejo, Coman, Pulisic, Rashica, Pavón.

Ezek közül "olcsó" Pavón, Rashica, Neres, Kluivert négyes lenne, egyben ők a legnagyobb zsákbamacskák.

Ha jobban elmerészkedek akkor Correa, Griezzmann, Carrasco közül valaki, esetleg Oyarzabal de őt lassúnak tartom, Dybala de ő télen elérhetetlen (ahogy az utóbbi nevek mindegyike), Sanchez is max nyáron csatlakozna.

Csatárnak nálam Moussa Dembele lenne a nyerő, de egy kicsit drága úgy rémlik, ill. Werner, ő akár mint jobbszélső is opció, de szerintem 100 fölött van az ára. Icardi szintén nem a mi magasságunk.

Aki elérhető lenne:
Aspas
Sean Maguire - ő idén jól szerepel, jobbszélső és csatár, 23 éves, Angol.
Callum Wilson a Bornemouthból, erős, gyors, jó gollövő és angol.
Dolberg - róla mármindenki hallott.
Sanabria - Betis fiatal csatára, csak videókból ismerem. Jó befejező, agilis, ügyes gyerek, 2 csatáros felállásban egy erős csatár mellett jó lehetne.

Vannak még csatárok bőven akik 3. számúnak elmennének, akiket felsoroltam azokban több van, konkurenciát jelenthetnének.
Összegezve nálam a január akkor lenne sikeres, ha érkezne egy Malcom, egy Dembele és egy szerződés Goretzkának.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15350 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Gallion írta:"REAL MADRID star Marco Asensio is reportedly ready to join Chelsea if he is not given more game time at the Bernabeu." (Express) :lol: :lol:
"Morata's case is very different [than mine]. When he returned to Madrid, he wanted to be more important. I am 21, just starting out in this. I always want to take advantage of the playing time I get from the coach, whether 15 or 20 minutes, or when starting, so that I can be counted on for important games in future."

-Marco Asensio; source: ESPN
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#15351 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Elöbb vesszük meg Messit, Ronaldot és Mbappét csomagban mint Assensiot. Ő lesz a következő évtized egyik legnagyobb alakja, kizárt, hogy elengedjék, nameg mi a francért menne el onnan?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#15352 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Dízel írta:
almos írta:
Gallion írta:"REAL MADRID star Marco Asensio is reportedly ready to join Chelsea if he is not given more game time at the Bernabeu." (Express) :lol: :lol:
Álom lenne.
Álom is marad. Nem akarok számszerűsítve hülyeséget mondani, de a kivásárlási ára amire gondolsz, annál jóval több.
Áhhh az lószar...csupán 300 milló...bármikor kifizeti a vezetőség :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#15353 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Elengedték James-t és Morata-t, teret adnak neki, kizárt hogy eladják.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#15354 Hozzászólás Szerző: Dízel »

almos írta:
Gallion írta:"REAL MADRID star Marco Asensio is reportedly ready to join Chelsea if he is not given more game time at the Bernabeu." (Express) :lol: :lol:
Álom lenne.
Álom is marad. Nem akarok számszerűsítve hülyeséget mondani, de a kivásárlási ára amire gondolsz, annál jóval több.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolási pletykák

#15355 Hozzászólás Szerző: almos »

Gallion írta:"REAL MADRID star Marco Asensio is reportedly ready to join Chelsea if he is not given more game time at the Bernabeu." (Express) :lol: :lol:
Álom lenne.
LAMPARD#8

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15356 Hozzászólás Szerző: Gallion »

"REAL MADRID star Marco Asensio is reportedly ready to join Chelsea if he is not given more game time at the Bernabeu." (Express) :lol: :lol:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15357 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:
Szabi írta:A másik ilyen nálam Zaha, rengeteget fejlődött az elmúlt 1-2 évben, eléggé felfele lóg ki ebből a Palace-ból, nincs sok kétségem afelől, hogy hasznunkra válna. Az MU-s múltja miatt amúgy is érdekes, most mi szerezhetnénk meg az ő leselejtezett játékosukat. Mondjuk ha a 3-5-2 marad az alapfelállás, akkor helyük úgyse lenne a kezdőben. Ez egyébként tényleg érdekes kérdés, hogy a megkívánt minőség hiánya (Willian, Pedro) vagy a stabilitás előtérbe helyezése miatt van-e vajon parkolópályán a 3-4-3.
Szerintem tök mindegy mit játszunk, Zaha elférne a keretben az egyik említett szélső helyett. Ránk fér a minőségi támadó, akár csatárként (Hazard cseréje) akár szélsőként számolnánk vele.
Persze, ez teljesen egyértelmű, a kérdés csak az, tervezünk-e vérfrissítést a támadószekciónkban szezon közben. Willian helyére nem ártana egy használható ember, gondolom neki se lenne ellenére a váltás, ha huzamosabban megmarad ennek a 15 perces csereembernek.

Egyébként ha már itt tartunk a nevek boncolgatásában, néha kihasználhatnánk a Vitesse-szel való kapcsolatunkat és elhozhatnánk tőlük (feltételezem) aprópénzért az ígéretesebb játékosaikat, gondolok itt most az egyetlen ilyenre (a sajátjainkat nem beleértve), aki Milot Rashica, benne nagy potenciál van, technikás és félelmetesen jó 1v1-ben, messze kiemelkedik a csapatából, simán kezdő lenne a holland nagymenőknél is szerintem, ha országon belül maradunk. Kinőtte már ezt a szintet ahol játszik, egy esetleges transzfer után pedig rögtön kölcsön lehetne adni egy fokkal erősebb csapatnak, megnézni ott mire megy, aztán ha elég lesz hozzánk a későbbiekben örülünk, ha nem, haszonnal bőven értékesíteni lehet akkor is.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15358 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:A másik ilyen nálam Zaha, rengeteget fejlődött az elmúlt 1-2 évben, eléggé felfele lóg ki ebből a Palace-ból, nincs sok kétségem afelől, hogy hasznunkra válna. Az MU-s múltja miatt amúgy is érdekes, most mi szerezhetnénk meg az ő leselejtezett játékosukat. Mondjuk ha a 3-5-2 marad az alapfelállás, akkor helyük úgyse lenne a kezdőben. Ez egyébként tényleg érdekes kérdés, hogy a megkívánt minőség hiánya (Willian, Pedro) vagy a stabilitás előtérbe helyezése miatt van-e vajon parkolópályán a 3-4-3.
Szerintem tök mindegy mit játszunk, Zaha elférne a keretben az egyik említett szélső helyett. Ránk fér a minőségi támadó, akár csatárként (Hazard cseréje) akár szélsőként számolnánk vele.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#15359 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: Nyáron végig velünk kapcsolatban pletykálták, voltak olyan hírek, hogy közel vagyunk a megszerzéséhez 12 m fontért, itt a fórumon is volt említve (csak érdemi beszélgetés nem alakult ki róla, mert senki se ismerte), aztán végül a Watfordnál kötött ki nagyjából ennyiért, szóval nagy meglepetés nincs ebben a hírben szerintem. Nagyon jó kis játékos, én is szívesen elnézném nálunk. A másik ilyen nálam Zaha, rengeteget fejlődött az elmúlt 1-2 évben, eléggé felfele lóg ki ebből a Palace-ból, nincs sok kétségem afelől, hogy hasznunkra válna. Az MU-s múltja miatt amúgy is érdekes, most mi szerezhetnénk meg az ő leselejtezett játékosukat. Mondjuk ha a 3-5-2 marad az alapfelállás, akkor helyük úgyse lenne a kezdőben. Ez egyébként tényleg érdekes kérdés, hogy a megkívánt minőség hiánya (Willian, Pedro) vagy a stabilitás előtérbe helyezése miatt van-e vajon parkolópályán a 3-4-3.
Mióta beindult a Morata-Hazard duó, azóta Pedro és Wili látványosan padra került. Conte papa rájött idöben még. Ez a Richarlison gyerek meg totál felesleges ide, braziliában minden sarkon van egy ilyen.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#15360 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Chelsea are ready to take on Tottenham in the race for Watford winger Richarlison. (Source: Sun Sport)

Jo ha beszállunk érte, nagyon jol játszik a PL-ben fiatal brazilként, van benne fantázia.
Nyáron végig velünk kapcsolatban pletykálták, voltak olyan hírek, hogy közel vagyunk a megszerzéséhez 12 m fontért, itt a fórumon is volt említve (csak érdemi beszélgetés nem alakult ki róla, mert senki se ismerte), aztán végül a Watfordnál kötött ki nagyjából ennyiért, szóval nagy meglepetés nincs ebben a hírben szerintem. Nagyon jó kis játékos, én is szívesen elnézném nálunk. A másik ilyen nálam Zaha, rengeteget fejlődött az elmúlt 1-2 évben, eléggé felfele lóg ki ebből a Palace-ból, nincs sok kétségem afelől, hogy hasznunkra válna. Az MU-s múltja miatt amúgy is érdekes, most mi szerezhetnénk meg az ő leselejtezett játékosukat. Mondjuk ha a 3-5-2 marad az alapfelállás, akkor helyük úgyse lenne a kezdőben. Ez egyébként tényleg érdekes kérdés, hogy a megkívánt minőség hiánya (Willian, Pedro) vagy a stabilitás előtérbe helyezése miatt van-e vajon parkolópályán a 3-4-3.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése