Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#16381 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Bertrandrol egyre tobb lap ir, hogy vissza akarjuk igazolni. A nyar elejen szinte biztos volt, hogy leigazolja a City. Valoszinuleg tavozni akar.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16382 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Amazing24 írta:A tegnapi Conte nyilatkozat alapjan lesznek meg erkezok. En ugy vettem ki a szavaibol, hogy akar meg 3-4 jatekos is erkezhet. Szerintem 1 nagy nev meg jon (Sandro?), a tobbi kiegeszito emberek lesznek. Ti hogyan velekedtek?
Én csak ismételni tudom magam, amit a Conte nyilatkozat előtt is írtam. Wingback biztos, hogy jön, aki megbolygat(hat)ja a kezdőt. Mivel 0 hír van Widro ( jól írtam? :twisted: ) posztjára, továbbá Michy nem csak csere akar lenni, ezért támadó max csere jöhet, egy csatár és egy jobbszélső.

Belső védő már aligha, kapus sem. Jahm, egy fullos wingback érkezése még várható.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#16383 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Bubi írta:Mit nyilatkozott a mester?
Roviden: Valtozasok jonnek, boviteni kell a keretet, mert vekony, a fiatal jatekosokat azert adta kolcson, hogy fejlodjenek, neki most kesz jatekosokra van szuksege.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#16384 Hozzászólás Szerző: focimark »

Amazing24 írta:A tegnapi Conte nyilatkozat alapjan lesznek meg erkezok. En ugy vettem ki a szavaibol, hogy akar meg 3-4 jatekos is erkezhet. Szerintem 1 nagy nev meg jon (Sandro?), a tobbi kiegeszito emberek lesznek. Ti hogyan velekedtek?
A Standard szerint a két wingback célpont Bertrand és Soares a Sotonbol, illetve több helyen is irták, hogy közel vagyunk ehhez Richarlison nevű sráchoz, aki valószínűleg menne kölcsönbe...Szóval szerintem max 2wb jön és kész a keret.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#16385 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mit nyilatkozott a mester?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16386 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Amazing24 írta:A tegnapi Conte nyilatkozat alapjan lesznek meg erkezok. En ugy vettem ki a szavaibol, hogy akar meg 3-4 jatekos is erkezhet. Szerintem 1 nagy nev meg jon (Sandro?), a tobbi kiegeszito emberek lesznek. Ti hogyan velekedtek?
Nagyjából ugyanígy, habár én egyelőre csak 2 embert vizionálok (1 nagy + 1 kevésbé nagy igazolás). De neked legyen igazad :wink:

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#16387 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A tegnapi Conte nyilatkozat alapjan lesznek meg erkezok. En ugy vettem ki a szavaibol, hogy akar meg 3-4 jatekos is erkezhet. Szerintem 1 nagy nev meg jon (Sandro?), a tobbi kiegeszito emberek lesznek. Ti hogyan velekedtek?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16388 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://twitter.com/DavidAmoyal/status/ ... 9358156800 Róla most hallok először, megnéztem egy videót, hát klasszikus brazil "csodagyerek" :roll:

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#16389 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Conte:In Singapore, Rudiger and Morata will arrive, maybe someone else,’ says Conte. ‘I hope. I know very well that the club is working strong, very hard to try to make me the best way to work.’
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... z4nbEeI1Bu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16390 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Anti írta:
kazomester írta:
emsanya írta:PSG will make a £35m offer for Alexis Sanchez next week, according to Sky sources
Ez meg egyenesen vicc, át kéne verni vhogy a 4rsenal-t, megvetetni vkivel Sanchez-t, mi meg kölcsönvennénk őt vmivel drágábban :D
Akarod mondani Ar5enal :roll:
nem 5senal? :O
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák

#16391 Hozzászólás Szerző: Anti »

kazomester írta:
emsanya írta:PSG will make a £35m offer for Alexis Sanchez next week, according to Sky sources
Ez meg egyenesen vicc, át kéne verni vhogy a 4rsenal-t, megvetetni vkivel Sanchez-t, mi meg kölcsönvennénk őt vmivel drágábban :D
Akarod mondani Ar5enal :roll:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16392 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:Fabrizio Romano‏ @FabrizioRomano 6 perccel ezelőtt

Confirmed: Danilo to Man City, done deal. Here we go!

Hát akkor erről úgy néz ki lemaradtunk. Kíváncsi vagyok tényleg megyünk-e még Sandro-ért (Matic közreműködésével), vagy bekerül vmi új név a kalapba.
Nem bánom, hogy Danilo a City-be megy, de nem értem a Real padjáról átmegy a City padjára, mert Mendy és Walker mögött nem sok lehetőséget fog kapni szerintem.
Kíváncsian várom ki fog érkezni RWB-nek vagy LWB-nek.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16393 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Fabrizio Romano‏ @FabrizioRomano 6 perccel ezelőtt

Confirmed: Danilo to Man City, done deal. Here we go!

Hát akkor erről úgy néz ki lemaradtunk. Kíváncsi vagyok tényleg megyünk-e még Sandro-ért (Matic közreműködésével), vagy bekerül vmi új név a kalapba.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#16394 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mostanában szóba hozták velünk, távozni akar, Max Kruse:

Werder Bremen sporting director, Frank Baumann, says that Max Kruse wants to leave the club. He is a Chelsea and Liverpool transfer target and scored 15 goals in 24 games last season. The 29-year-old can play in multiple roles through the middle and is available at €18m (£16m). (SportBild)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16395 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:PSG will make a £35m offer for Alexis Sanchez next week, according to Sky sources
Ez meg egyenesen vicc, át kéne verni vhogy a 4rsenal-t, megvetetni vkivel Sanchez-t, mi meg kölcsönvennénk őt vmivel drágábban :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#16396 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:Manchester City have agreed fee of just over £51m with Monaco for Benjamin Mendy. (Source: Sky Sports)
Nem semmi ez az ár sem, amit kiadnak Mendy-ért is.

Ezzel párhuzamosan:

PSG will make a £35m offer for Alexis Sanchez next week, according to Sky sources

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6927
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16397 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Manchester City have agreed fee of just over £51m with Monaco for Benjamin Mendy. (Source: Sky Sports)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolási pletykák

#16398 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Bubi írta:Volt már Moratánál drágább igazolásunk?
Nem. Eddig Torres volt a legdrábább igazolásunk 58,5 millió euróval, Morata pedig hivatalosan 65,5 millió euróért (+bónuszok) érkezett.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#16399 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Volt már Moratánál drágább igazolásunk?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#16400 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hawaii írta:
kecske01 írta:Mbappe jelenleg a legigeretesebb fiatal focista. Boven er 140-et. Ove a jovo. :)
Hány ilyen játékosról mondták már ugyanezt? És ebből hány váltotta be a hozzáfűzött reményeket? Tehetséges, és sokra viheti, de bőven benne van, hogy megreked ezen a szinten, láthattunk már ilyet nem egyszer...
Teljesen igaz, de ettől függetlenül bekockáztatnám. A játéktudása már most ér 80 milliót reálisan, nem nagy bukta. 200 m is adnék érte.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése