Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#16561 Hozzászólás Szerző: focimark »

emsanya írta:Agüero tényleg klasszis, és ha legjobban leírják, akkor is fossa a gólokat. Mikor tavaly Gabriel kezdő volt majd lesérült, Agüero beállt és ugyanúgy hozta a gólszámot. Talán nálam ezzel kicsit előrébb van mint Auba, neki vannak helyzetkihasználás problémái. BL-ben is volt olyan meccse (benfica ellen, ha jol rémlik), ahol rengeteg helyzetet kihagyott. Dortmundban ez még oké, alapvetően ők támadó focit játszanak és több helyzete is van, nálunk ez nem biztos h így lenne. De ha ő jön, akkor sincs ok nagy pánikra, én a gaboninak is örülnék.
Auba egyébként nagyon ritkán lő gólt a 16oson kívülről. Persze egy csatárnak elsőszámú feladata a befejezés, de még Costa is lőtt párat távolról, míg Auba szinte egyáltalán nem. Ettől függetlenül örülnek neki, de Agüero tényleg jobb megoldás lenne.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#16562 Hozzászólás Szerző: emsanya »

bNc írta:
emsanya írta:Agüero tényleg klasszis, és ha legjobban leírják, akkor is fossa a gólokat. Mikor tavaly Gabriel kezdő volt majd lesérült, Agüero beállt és ugyanúgy hozta a gólszámot. Talán nálam ezzel kicsit előrébb van mint Auba, neki vannak helyzetkihasználás problémái. BL-ben is volt olyan meccse (benfica ellen, ha jol rémlik), ahol rengeteg helyzetet kihagyott. Dortmundban ez még oké, alapvetően ők támadó focit játszanak és több helyzete is van, nálunk ez nem biztos h így lenne. De ha ő jön, akkor sincs ok nagy pánikra, én a gaboninak is örülnék.
Agüero ellen max az szól amit már többen is említettek, hogy nagyon sérülékeny. Ettől függetlenül az egyik legjobb a világon, óriási erősítés lenne. Bár én kizártnak tartom, hogy a City pont minket megdob majd egy ilyen játékossal, semmi esélyt nem látok az ő leigazolására, szerintem kár is róla fantáziálni. Auba elérhető opció, őt kellene minél hamarabb elhozni.
Én valamennyi reményt látok rá, hogy elengedik, mert Agüero padozott, ha Gabriel Jesus egészséges volt. Pláne ha még Sanchez-t is megszerzik, jó telítettek lesznek támadórészlegben.

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Átigazolási pletykák

#16563 Hozzászólás Szerző: bNc »

emsanya írta:Agüero tényleg klasszis, és ha legjobban leírják, akkor is fossa a gólokat. Mikor tavaly Gabriel kezdő volt majd lesérült, Agüero beállt és ugyanúgy hozta a gólszámot. Talán nálam ezzel kicsit előrébb van mint Auba, neki vannak helyzetkihasználás problémái. BL-ben is volt olyan meccse (benfica ellen, ha jol rémlik), ahol rengeteg helyzetet kihagyott. Dortmundban ez még oké, alapvetően ők támadó focit játszanak és több helyzete is van, nálunk ez nem biztos h így lenne. De ha ő jön, akkor sincs ok nagy pánikra, én a gaboninak is örülnék.
Agüero ellen max az szól amit már többen is említettek, hogy nagyon sérülékeny. Ettől függetlenül az egyik legjobb a világon, óriási erősítés lenne. Bár én kizártnak tartom, hogy a City pont minket megdob majd egy ilyen játékossal, semmi esélyt nem látok az ő leigazolására, szerintem kár is róla fantáziálni. Auba elérhető opció, őt kellene minél hamarabb elhozni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#16564 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Agüero tényleg klasszis, és ha legjobban leírják, akkor is fossa a gólokat. Mikor tavaly Gabriel kezdő volt majd lesérült, Agüero beállt és ugyanúgy hozta a gólszámot. Talán nálam ezzel kicsit előrébb van mint Auba, neki vannak helyzetkihasználás problémái. BL-ben is volt olyan meccse (benfica ellen, ha jol rémlik), ahol rengeteg helyzetet kihagyott. Dortmundban ez még oké, alapvetően ők támadó focit játszanak és több helyzete is van, nálunk ez nem biztos h így lenne. De ha ő jön, akkor sincs ok nagy pánikra, én a gaboninak is örülnék.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#16565 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

En is azt erzem, hogy a klub nem tudja mit kezdjen. Igy, hogy Lukakurol lecsusztunk, csak dobjak be a neveket a legjobb forrasok is. Sky es a BBC eddig Morata, Aubameyang, Aguero harmassal hozott minket szoba. Kivancsi vagyok mi lesz, nem vagyok megmondo, de szerintem konkret elkepzelesunk meg nincs, csak nezzuk a lehetosegeket.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16566 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Amazing24 írta:2 csatar erkezesere lehet esely szerintetek? Mert pl Abu szelen is bevetheto lenne.
Sokszor olvastam már, hogy Conte 2t is szeretne. Aztán úgyis utólag derül ki, hogy igaz volt-e... Én örülnék neki. :wink:

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16567 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

amúgy nekem rohadt érdekes, hogy ennyi csatárral szóba hoznak minket (Morata,Belotti,Aguero,Aubameyang,Higuain), attól félek, hogy egyik sem fog érkezni, ugyanis ha lenne konkrét elképzelés akkor nem lenne ennyi név bedobva csak 1 max 2 remélem Conte dönti el ki jöjjön.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#16568 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

2 csatar erkezesere lehet esely szerintetek? Mert pl Abu szelen is bevetheto lenne.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16569 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Tancredi Palmeri‏ @tancredipalmeri 2 órával ezelőtt

Belotti has asked to Torino to go to bigger club. Now up to Chelsea and Milan to offer 90ish millions of €...

Egyre izgibb, szinte ugyanannyiba kerülne Auba is, Agüero vszinű ennél kevesebbe, Morata meg kb. mind1 már. :shock: Remélem jól dönt Conte.

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#16570 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

A kezdeti nehezsegek utan azert ha befutna egy Aguero vagy Aubameyang szerintem kicsit lehulhetnenek a kedelyek, barmelyikuk top igazolas lenne. Es mar van egy varva vart Bakayoko, meg egy Rudiger akire sokan kivancsiak vagyunk es Conte valoszinuleg nem veletlenul igazolta.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#16571 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Sky Sports News reporter Kaveh Solhekol revealed the news live on air.

He said: "Chelsea want to sign Pierre-Emerick Aubameyang after missing out on Romelu Lukaku.

"Dortmund will let him go this summer for about £70m.

"He's told the club he wants to leave.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#16572 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként Agüeroval kapcsolatban érdemes azt is megjegyezni, hogy 29 éves létére eléggé sérülékeny, sőt nagyon is... ez Aubáról nem igazán mondható el.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolási pletykák

#16573 Hozzászólás Szerző: becus07 »

Megyó írta:
Amazing24 írta:Igy van, AS szerint megromlott az amugy sem tul jo kapcsolat Pep es Aguero kozott. Ahogy a hirek alapjan kiveheto, hasonlo a helyzet, mint nalunk Costa es Conte eseteben.
Ebben az esetben érthető. Másfelől nem értem miért pont nekünk adná el a City. Ha buknék rajta 10 milliót, akkor sem a címvédőnek adnám el, aki mellesleg a fő versenytársam is. Ők tudják.

Ha Bellotti vagy Morata nem jön, akkor el kell fogadni a tényt viszont, hogy ezen a nyáron nem fog 23-26 éves sztár/leendő sztár csatár a keretbe, bár az is igaz, hogy lehet már itt van, csak lehetőséget kéne adni neki, majd elválik szezonvégére.
Mert mi keresünk csatárt, (na meg a fél világ) és nekünk van pénzünk rá.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16574 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Amazing24 írta:Igy van, AS szerint megromlott az amugy sem tul jo kapcsolat Pep es Aguero kozott. Ahogy a hirek alapjan kiveheto, hasonlo a helyzet, mint nalunk Costa es Conte eseteben.
Ebben az esetben érthető. Másfelől nem értem miért pont nekünk adná el a City. Ha buknék rajta 10 milliót, akkor sem a címvédőnek adnám el, aki mellesleg a fő versenytársam is. Ők tudják.

Ha Bellotti vagy Morata nem jön, akkor el kell fogadni a tényt viszont, hogy ezen a nyáron nem fog 23-26 éves sztár/leendő sztár csatár a keretbe, bár az is igaz, hogy lehet már itt van, csak lehetőséget kéne adni neki, majd elválik szezonvégére.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#16575 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Szabi írta:
Megyó írta:
Szabi írta:Agüero ezerszer nagyobb klasszis, mint a legfőbb erényét a sebességében lelő Aubameyang,
Egyetértek, csak kíváncsi voltam többetek véleményére, hogy ti is ennyit láttok-e benne. Butaság lenne elhozni és igen, tök mindegy, hogy 28 éves vagy 29 éves a csatár, akit veszünk. Bár nem támogatnám egyiket sem a kora miatt. Nyilván rövidtávon mindkettő jól játszana, meg vélhetően az is közrejátszik, hogy nincs jobb opció, fiatalabb kiadásban.

Amit amúgy nem értek: erre az egész forgóra mi szükség van? Lacazette Arsenal, majd eljön Sanchez a Citybe, majd onnan eljön Agüero? Ennek mi értelme van? Nehezen tudom elfogadni bármely klub kapcsán, hogy a megvett játékos ára csak akkor fér bele, ha eladják az aktuálisan távozót. Ráadásul a 3 játékos szinte (szinte) egy kategória, támadó, sztár, stb. Agüeroval egyáltalán mi a baj? Miért adják el?

Valaki bármi racionális magyarázatot lát erre a forgóra?
Én nem csupán ennyit látok benne, jó játékosnak tartom Auba-t, baromi gólérzékeny, de nekem három kiemelendő fenntartásom is van vele kapcsolatban, amiért szívesebben látnám itt a pletykált emberek közül Belotti-t biztosan, de még lehet Morata-t is.
Egyrészt tényleg a sebességéből él, 28 éves múlt nemrég, benne van, hogy ezt a képességét nemsokára elveszíti és elkezd kiégni. Enélkül nem kell magyarázni, hogy mennyit ér, mivel egysíkú... Másrészt a Dortmund taktikája és stílusa nagyon egy ilyen típusú befejezőemberre épült, Dembelé szintű klasszisokkal mögötte, nem volt épp a legnehezebb dolga helyzetbe kerülni. Harmadrészt pedig én nem érzem úgy, hogy érte 70 milliókat pont a fönt említett dolgok miatt ki kéne csengetni.

Agüero eladására max. az lehet az értelmes magyarázat, hogy Gabriel Jesus-t akarják tolni, aki elég hamar bizonyította, hogy nagy játékos lehet (lesz) belőle. Erre ha rájön még Sanchez, nagy lesz a tumultus, mivel így is dugig vannak már szélsőkkel/tkp-kal. Illetve Pep sem bírja annyira a fejét szerintem.
Igy van, AS szerint megromlott az amugy sem tul jo kapcsolat Pep es Aguero kozott. Ahogy a hirek alapjan kiveheto, hasonlo a helyzet, mint nalunk Costa es Conte eseteben.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#16576 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Megyó írta:
Szabi írta:Agüero ezerszer nagyobb klasszis, mint a legfőbb erényét a sebességében lelő Aubameyang,
Egyetértek, csak kíváncsi voltam többetek véleményére, hogy ti is ennyit láttok-e benne. Butaság lenne elhozni és igen, tök mindegy, hogy 28 éves vagy 29 éves a csatár, akit veszünk. Bár nem támogatnám egyiket sem a kora miatt. Nyilván rövidtávon mindkettő jól játszana, meg vélhetően az is közrejátszik, hogy nincs jobb opció, fiatalabb kiadásban.

Amit amúgy nem értek: erre az egész forgóra mi szükség van? Lacazette Arsenal, majd eljön Sanchez a Citybe, majd onnan eljön Agüero? Ennek mi értelme van? Nehezen tudom elfogadni bármely klub kapcsán, hogy a megvett játékos ára csak akkor fér bele, ha eladják az aktuálisan távozót. Ráadásul a 3 játékos szinte (szinte) egy kategória, támadó, sztár, stb. Agüeroval egyáltalán mi a baj? Miért adják el?

Valaki bármi racionális magyarázatot lát erre a forgóra?
Én nem csupán ennyit látok benne, jó játékosnak tartom Auba-t, baromi gólérzékeny, de nekem három kiemelendő fenntartásom is van vele kapcsolatban, amiért szívesebben látnám itt a pletykált emberek közül Belotti-t biztosan, de még lehet Morata-t is.
Egyrészt tényleg a sebességéből él, 28 éves múlt nemrég, benne van, hogy ezt a képességét nemsokára elveszíti és elkezd kiégni. Enélkül nem kell magyarázni, hogy mennyit ér, mivel egysíkú... Másrészt a Dortmund taktikája és stílusa nagyon egy ilyen típusú befejezőemberre épült, Dembelé szintű klasszisokkal mögötte, nem volt épp a legnehezebb dolga helyzetbe kerülni. Harmadrészt pedig én nem érzem úgy, hogy érte 70 milliókat pont a fönt említett dolgok miatt ki kéne csengetni.

Agüero eladására max. az lehet az értelmes magyarázat, hogy Gabriel Jesus-t akarják tolni, aki elég hamar bizonyította, hogy nagy játékos lehet (lesz) belőle. Erre ha rájön még Sanchez, nagy lesz a tumultus, mivel így is dugig vannak már szélsőkkel/tkp-kal. Illetve Pep sem bírja annyira a fejét szerintem.
6+8+5+4+1+1+2+1

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#16577 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

kazomester írta:
Megyó írta:Valaki bármi racionális magyarázatot lát erre a forgóra?

Nem tudom, jöjjön én nem bánom, Costa esetében is azt mondtam, ha viselkedik és lövi a gólokat, nem érdekel milyen név áll a mezén. De szeretnék még mellé legalább akkor egy RF-et, vagy ha Conte netán 2 csatárra váltana, akkor egy közel hasonló kaliberű csatárt csak fiatalabb kiadásban. 8)

én is így vagyok vele inkább agüero mint benteke :lol:
bár szerintem fiatalabb csatár nem kell, arra ott van batshuayi. én inkább még egy llorentét vagy chicharitot látnék szívesen kiegészítőként.
carrasco - costa csere viszont nagyon adná.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#16578 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Megyó írta:
Szabi írta:Agüero ezerszer nagyobb klasszis, mint a legfőbb erényét a sebességében lelő Aubameyang,
Egyetértek, csak kíváncsi voltam többetek véleményére, hogy ti is ennyit láttok-e benne. Butaság lenne elhozni és igen, tök mindegy, hogy 28 éves vagy 29 éves a csatár, akit veszünk. Bár nem támogatnám egyiket sem a kora miatt. Nyilván rövidtávon mindkettő jól játszana, meg vélhetően az is közrejátszik, hogy nincs jobb opció, fiatalabb kiadásban.

Amit amúgy nem értek: erre az egész forgóra mi szükség van? Lacazette Arsenal, majd eljön Sanchez a Citybe, majd onnan eljön Agüero? Ennek mi értelme van? Nehezen tudom elfogadni bármely klub kapcsán, hogy a megvett játékos ára csak akkor fér bele, ha eladják az aktuálisan távozót. Ráadásul a 3 játékos szinte (szinte) egy kategória, támadó, sztár, stb. Agüeroval egyáltalán mi a baj? Miért adják el?

Valaki bármi racionális magyarázatot lát erre a forgóra?
Nekem alapvetően nincs bajom vele, csak.... nem tudom. Komolyan Torres érzésem van. Akkor is sokan örültek, mint az állat. Viszont valami oka volt, hogy elakarta adni a pool. Belotti és Auba más tészta, mert nem gigászi csapatról beszélünk és nem is közvetlen riválisról. Nektek nem fura egy kicsit, hogy egy közvetlen riválisunk eladná (LEHET) azt a csatárát, aki baromi jó?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolási pletykák

#16579 Hozzászólás Szerző: béla »

Megyó írta:
Szabi írta:Agüero ezerszer nagyobb klasszis, mint a legfőbb erényét a sebességében lelő Aubameyang,
Egyetértek, csak kíváncsi voltam többetek véleményére, hogy ti is ennyit láttok-e benne. Butaság lenne elhozni és igen, tök mindegy, hogy 28 éves vagy 29 éves a csatár, akit veszünk. Bár nem támogatnám egyiket sem a kora miatt. Nyilván rövidtávon mindkettő jól játszana, meg vélhetően az is közrejátszik, hogy nincs jobb opció, fiatalabb kiadásban.

Amit amúgy nem értek: erre az egész forgóra mi szükség van? Lacazette Arsenal, majd eljön Sanchez a Citybe, majd onnan eljön Agüero? Ennek mi értelme van? Nehezen tudom elfogadni bármely klub kapcsán, hogy a megvett játékos ára csak akkor fér bele, ha eladják az aktuálisan távozót. Ráadásul a 3 játékos szinte (szinte) egy kategória, támadó, sztár, stb. Agüeroval egyáltalán mi a baj? Miért adják el?

Valaki bármi racionális magyarázatot lát erre a forgóra?
Pep nem bírja a fejét valószínűleg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára béla 2017. július 17., hétfő 14:11-kor.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16580 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Valaki bármi racionális magyarázatot lát erre a forgóra?
Nem olyan nehéz, Lacazette nagy csapatban akar játszani (mondjuk ez mellément), Sanchez a BL-ben. Agüero-ról meg már tavaly is voltak olyan híresztelések, hogy a kopasz inkább Gabriel Jesus-t preferálja majd. Most elviszik még Sanchez-t, és így már asszem 9 támadójuk lesz elől.

BREAKING: @ChelseaFC have a “serious and strong interest” in signing @ManCity City striker Sergio Aguero, Sky sources understand

Nem tudom, jöjjön én nem bánom, Costa esetében is azt mondtam, ha viselkedik és lövi a gólokat, nem érdekel milyen név áll a mezén. De szeretnék még mellé legalább akkor egy RF-et, vagy ha Conte netán 2 csatárra váltana, akkor egy közel hasonló kaliberű csatárt csak fiatalabb kiadásban. 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kazomester 2017. július 17., hétfő 13:59-kor.

Válasz küldése