Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#16601 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Danilo will soon make the switch from Real Madrid to #Chelsea - a personal agreement with the Blues is already in place.
Antonio Conte has managed to convince Danilo to join #Chelsea, beating several other Premier League clubs to the Brazilian. [Globo Esporte]

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16602 Hozzászólás Szerző: kazomester »

mikel12 írta:Trevor Sinclair szerint (korabbi futballista, - most a BBC-nel dolgozik) kozel az egyezseg a Dortmunddal Aubameyang ugyeben.
Remélem ő komolyabban vehető forrás, mint a Mirror :)

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#16603 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Trevor Sinclair szerint (korabbi futballista, - most a BBC-nel dolgozik) kozel az egyezseg a Dortmunddal Aubameyang ugyeben.
Ohh Chelsea we love you..

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#16604 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

az a kabaré, hogy olyanok adják elő magukat akik semmivel sem különbek. az egyik okostojás amint megkezdődnek a meccsek kifog valakit és minősíthetetlenül, folyamatosan megállás nélkül mocskolja a saját játékosunkat. a másik meg felháborodik és védelmébe veszi a pajtását ha személyes sérelem éri, holott folyamatosan ugyanazt csinálja ő is.
erre tényleg egyetlen megoldás van, nem kell olvasni akármennyire gyenge érv.
egy komoly munkahelyen csoportban kell dolgozni és a társad egy fogyatékos, akkor elkezded kioktatni? ti pörögtök rá erre az egészre, ha annyira értelmesnek találjátok magatokat akkor el kell engedni és kész.




Express | #Chelsea and West Ham are going head to head to sign Javier Hernandez from Bayer Leverkusen. #CFC
3. számúnak jöhet felőlem, úgy emlékszem a teheneknél is elég hasznos volt csereként.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nemtudom 2017. július 15., szombat 17:29-kor.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#16605 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Bubi írta:
dankodavid írta:
Bubi írta: Egyébként a tapasztaltabb fórumozók dolga lenne hogy megadják a mércét. Ezt is teszitek, csak az eszközeitek nem jók (akinek nem inge...) . Ha valaki a tapasztalatlanságából, türelmetlenségéből- ami szintén elöbbiből ered- adódóan helytelen megállapításokat tesz az általában be van állítva idiótának. Rendesen leoltjátok azt vagy megérti vagy nem.

Nem azokra gondolok akik most kárognak, tényleg felesleges 50x leírni hogy "most milesz, nincsenek embereinek, emenalo takarodj! " , az ilyet rövid "szabadságra" küldeném az adminok helyében.
Leírtuk normálisan. Hétszázhetvenkétszer. Én biztosan, a magam türelmetlen stílusában, Szabi diplomatikusabban, Chester alkalmanként, Megyó pedig úgy, ahogy a rokoni látogatások alatt előkerülő szellemi fogyatékos unokatesónak magyarázod el, hogy a villával nem szurkáljuk a konnektort. Egyik sem használt, mert csak felbátorodott a selejt, amikor látta, szavakon túl semmiféle következménye nincs a nívótlanságnak. Ez a baj.
Persze, velük nem lehet mit kezdeni, én is ezt írtam. Egy kis kényszerpihenő jót tesz.
Kerek 5000. hozzászólásod:)
Amúgy igen...egyetértek. Korábban is írtam már. Természetes, hogy mindenkinek meg van a saját véleménye és, hogy ezek a legtöbb esetben eltérnek. Azért van ez a hely, hogy ezeket megvitassuk, esetleg más szemszögből nézzük a dolgokat.
Még azzal sincs baj, ha valaki egyszer-egyszer elmondja, hogy gáz, hogy nincs igazolás, meg, hogy Emenalo out, szarul végzi a munkáját,stb. Ne aggódjatok, mindenkiben van egy pici hasonló érzés, gondolt már erre.
Viszont itt már lassan a globális felmelegedés is Emenalo hibája...úgy, hogy amúgy szart sem tudunk.
Kedvencem a "mi a szart lehet eddig tökölni egy igazolással" és hasonló kérdések...nagyon sokat. Szerintem, egyikőnk sem látott közelebbről egy ilyen ügyletet, de mivel 100 milliókról van szó, szerintem nem 2 perc egy ilyet összehozni.
Ezen kívül egész egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy olyan dilettánsok dolgozzanak ilyen pozícióban, mint ahogy be vannak állítva. Ha így lenne már rég repültek volna. Valamilyen szempont szerint jól végzik a munkájuk...lehet ez nem abban nyilvánul meg, hogy a legjobb játékosokat veszik meg, lehet viszont marha nagy haszonnal dolgoznak, stb. Kérdés, mi a koncepció...amit viszont nem tudunk. SENKI!!!

A másik..."be volt ígérve 6-8 igazolás"! Hol??? mutassa meg nekem bárki, hogy hol látott ilyet, vagy hallott!!! Sehol...csak néhány firkász kitalációja, meg pár gagyi nyilatkozat után jött ez. Egész egyszerűen ez inkább a vágyatok, amit ti szeretnétek.
Nem is értem, hogyan mondhatjátok, hogy be volt ígérve, amikor a forrást ti is ismeritek...más esetében meg ugyanazt a forrást fikázzátok. Ez kettős mérce.

Még egyszer, nincs azzal baj, ha valaki hangot ad az aggodalmának, sőt. Lehet, hogy olyan dolgot mond amire más nem gondolt. Viszont nem kell beírni napi 6-szor, mindenre ugyanúgy reagálva, indulatokat szítva és sportot űzve belőle.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#16606 Hozzászólás Szerző: emsanya »

JUVE REJECT SANDRO BID

Juventus have rejected a £61m bid from Chelsea for defender Alex Sandro, according to the Daily Express.

The Serie A champions have also lost two big names at the back in Leonardo Bonucci and Dani Alves and are said to be unwilling to let any more defensive players depart the club.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#16607 Hozzászólás Szerző: Bubi »

dankodavid írta:
Bubi írta: Egyébként a tapasztaltabb fórumozók dolga lenne hogy megadják a mércét. Ezt is teszitek, csak az eszközeitek nem jók (akinek nem inge...) . Ha valaki a tapasztalatlanságából, türelmetlenségéből- ami szintén elöbbiből ered- adódóan helytelen megállapításokat tesz az általában be van állítva idiótának. Rendesen leoltjátok azt vagy megérti vagy nem.

Nem azokra gondolok akik most kárognak, tényleg felesleges 50x leírni hogy "most milesz, nincsenek embereinek, emenalo takarodj! " , az ilyet rövid "szabadságra" küldeném az adminok helyében.
Leírtuk normálisan. Hétszázhetvenkétszer. Én biztosan, a magam türelmetlen stílusában, Szabi diplomatikusabban, Chester alkalmanként, Megyó pedig úgy, ahogy a rokoni látogatások alatt előkerülő szellemi fogyatékos unokatesónak magyarázod el, hogy a villával nem szurkáljuk a konnektort. Egyik sem használt, mert csak felbátorodott a selejt, amikor látta, szavakon túl semmiféle következménye nincs a nívótlanságnak. Ez a baj.
Persze, velük nem lehet mit kezdeni, én is ezt írtam. Egy kis kényszerpihenő jót tesz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16608 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Bubi írta: Egyébként a tapasztaltabb fórumozók dolga lenne hogy megadják a mércét. Ezt is teszitek, csak az eszközeitek nem jók (akinek nem inge...) . Ha valaki a tapasztalatlanságából, türelmetlenségéből- ami szintén elöbbiből ered- adódóan helytelen megállapításokat tesz az általában be van állítva idiótának. Rendesen leoltjátok azt vagy megérti vagy nem.

Nem azokra gondolok akik most kárognak, tényleg felesleges 50x leírni hogy "most milesz, nincsenek embereinek, emenalo takarodj! " , az ilyet rövid "szabadságra" küldeném az adminok helyében.
Leírtuk normálisan. Hétszázhetvenkétszer. Én biztosan, a magam türelmetlen stílusában, Szabi diplomatikusabban, Chester alkalmanként, Megyó pedig úgy, ahogy a rokoni látogatások alatt előkerülő szellemi fogyatékos unokatesónak magyarázod el, hogy a villával nem szurkáljuk a konnektort. Egyik sem használt, mert csak felbátorodott a selejt, amikor látta, szavakon túl semmiféle következménye nincs a nívótlanságnak. Ez a baj.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#16609 Hozzászólás Szerző: Bubi »

dankodavid írta: lehetett anyázás nélkül vitatkozni -kivéve Bubival és Blueflaggel, de ők meg köcsögök mind:D
Kikérem magamnak hogy Blueflaggel egy lapon említs :D
Az még egy dolog hogy köcsög vagyok, mondjuk hogy bevállalom, de akkor Blue csak egy kis kancsó, esetleg, köcsög soha nem lehet. B-)

Ugyan ez volt amúgy régen is. Már akkor is mindig igazam volt, ami nem tetszett a Blueflag és dankórosdávid féléknek és erőltették, próbálták eredménytelenül megmászni a magaslataimat. Fikarcnyit se változott a helyzet . :o)

Egyébként a tapasztaltabb fórumozók dolga lenne hogy megadják a mércét. Ezt is teszitek, csak az eszközeitek nem jók (akinek nem inge...) . Ha valaki a tapasztalatlanságából, türelmetlenségéből- ami szintén elöbbiből ered- adódóan helytelen megállapításokat tesz az általában be van állítva idiótának. Rendesen leoltjátok azt vagy megérti vagy nem.

Nem azokra gondolok akik most kárognak, tényleg felesleges 50x leírni hogy "most milesz, nincsenek embereinek, emenalo takarodj! " , az ilyet rövid "szabadságra" küldeném az adminok helyében.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolási pletykák

#16610 Hozzászólás Szerző: becus07 »

dankodavid írta:Pont ez a problémája a régieknek: régen nem "egy szaros fórum" volt. Voltak moderációs alapelvek, volt egy szint, amit ha nem ütött meg a hozzászólásaid minősége, érezted, nem kéne ezt erőltetni, mert a "többiek" sokkal színvonalasabban tudnak írni. Volt igény érvekre, vitára, érdemi diskurzusra érdekes témákban, lehetett anyázás nélkül vitatkozni -kivéve Bubival és Blueflaggel, de ők meg köcsögök mind:D-, és nem az számított normálisnak, hogy idetolod az arcod és fél éves fórumozás után mindenkit kiosztasz arról, mit kell és mit nem kell tennie. Ha nem sikerült bizonyos szinten alkalmazkodni, akkor ki voltál baszva vagy beilleszkedtél, jó példának ott van chiedis, aki a kezdetek kezdetén egy irritáló kis fasznak tűnt, de fokozatosan lett stílusa, lett szerkezete a hozzászólásainak, rossznak pedig mondhatjuk korozsp kollégát, aki már nincs is itt.

Nem a véleményed a probléma, számomra totál irreleváns, de az a hitvány, igénytelen, suttyóság elemi bűzével átitatott karakterhalom, amit gátlástalanul napról napra a fórumközösségre zúdítasz, az baromi zavaró. Ráadásul utána még van pofád régi arcokat,korrekt arcokat ilyen alávaló stílusban kioktatni, mint Megyó, aki -sajnos- hobbiszinten, egy buddhista pap türelmével védi a hozzád hasonló szellemi toprongyokat.
Mindig ez ment. Sajnos. Volt még rosszabb is. Csak te is öregszel. Sajnos

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16611 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Pont ez a problémája a régieknek: régen nem "egy szaros fórum" volt. Voltak moderációs alapelvek, volt egy szint, amit ha nem ütött meg a hozzászólásaid minősége, érezted, nem kéne ezt erőltetni, mert a "többiek" sokkal színvonalasabban tudnak írni. Volt igény érvekre, vitára, érdemi diskurzusra érdekes témákban, lehetett anyázás nélkül vitatkozni -kivéve Bubival és Blueflaggel, de ők meg köcsögök mind:D-, és nem az számított normálisnak, hogy idetolod az arcod és fél éves fórumozás után mindenkit kiosztasz arról, mit kell és mit nem kell tennie. Ha nem sikerült bizonyos szinten alkalmazkodni, akkor ki voltál baszva vagy beilleszkedtél, jó példának ott van chiedis, aki a kezdetek kezdetén egy irritáló kis fasznak tűnt, de fokozatosan lett stílusa, lett szerkezete a hozzászólásainak, rossznak pedig mondhatjuk korozsp kollégát, aki már nincs is itt.

Nem a véleményed a probléma, számomra totál irreleváns, de az a hitvány, igénytelen, suttyóság elemi bűzével átitatott karakterhalom, amit gátlástalanul napról napra a fórumközösségre zúdítasz, az baromi zavaró. Ráadásul utána még van pofád régi arcokat,korrekt arcokat ilyen alávaló stílusban kioktatni, mint Megyó, aki -sajnos- hobbiszinten, egy buddhista pap türelmével védi a hozzád hasonló szellemi toprongyokat.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#16612 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Szabi írta:
Megyó írta: ...de van egy-két (elnézést) szerencsétlen életű, együgyű, önismétlő, redundáns, ostoba, álomvilágban élő, gyerek fejjel gondolkodó fórumozó..."
...aki egész nap a gép előtt ül és károg, az átlagos napi 40 hozzászólásából 30 hasznavehetetlen és értékelhetetlen, a kritikát pedig természetesen nem bírja, és annyit tud válaszolni, hogy tegyél be haragosnak vagy ne olvasd a topic-ot, illetve inkább átvállalja a felelősség terhét és hülyének nevezi magát, minthogy kicsit magába szállna és elgondolkodna. :)
miért nem így van? ki a pélónak hiszi itt magát 1-2 ember hogy kioktassa a másikat? ez a legnagyobb problémátok hogy egy fórumon néha túlkapások vannak... meg hogy kisbetűvel ír valaki egy szaros fórumon :lol:
itt előadjátok a nagy műveltet a valós életben meg lehet meg se tudtok szólalni, a legtöbb nagyokos általában ilyen.
#tovabbraseszemelyeskedjünkxd

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#16613 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Megyó írta: ...de van egy-két (elnézést) szerencsétlen életű, együgyű, önismétlő, redundáns, ostoba, álomvilágban élő, gyerek fejjel gondolkodó fórumozó..."
...aki egész nap a gép előtt ül és károg, az átlagos napi 40 hozzászólásából 30 hasznavehetetlen és értékelhetetlen, a kritikát pedig természetesen nem bírja, és annyit tud válaszolni, hogy tegyél be haragosnak vagy ne olvasd a topic-ot, illetve inkább átvállalja a felelősség terhét és hülyének nevezi magát, minthogy kicsit magába szállna és elgondolkodna. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16614 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Tancredi Palmeri‏ @tancredipalmeri 1 minute ago

Chelsea had a 100m€ rejected bid from Juventus for Higuain, according to Tuttosport

Tessék? :lol:

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16615 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

MATIC TO ARSENAL?

Interest in Chelsea midfielder Nemanja Matic is growing. The Serbian enforcer is a Juventus and Manchester United transfer target but now Arsenal are keen on the 28-year-old too, according to Calcio Mercato.

The Blues have given Matic permission to miss pre-season tours to China and Singapore in order to complete a move away from Stamford Bridge.

ha a Cole-Gallas üzlethez hasonlót sikerülne összerakni akkor esetleg... De inkább adnám az olaszoknak akár áron alul is...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16616 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://pbs.twimg.com/media/DEvXPxVXYAAgJjE.jpg:large

Volt ilyen a közelmúltban, hogy egy igazolás ennyiszer feltűnt volna a csapat közelében, de még hivatalosan nem volt bejelentve? Lehet igaz, hogy bizonyos papírok még nincsenek meg, és addig egyszerűen nem lehet őt bemutatni. Addig meg jobb híján elkolbászolgat Cobham-ben, meg spanol a többiekkel (ami persze tök hasznos dolog).

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#16617 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

elég szánalom amikor privátban sír hogy ne személyeskedjünk, közben meg minden ide böfögésében azt tolja a srác.
az érveire meg felhoztunk már 1-2 példát, ki kellene nyitni hozzá a csipát és az utóbbi évekből leszűrni a dolgokat ami a minőségre törekvést és létszámot illeti. #jadebajnokokvagyunk

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#16618 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megyó, én azt nem értem, hogy miért zavar ez téged, valamint miért foglalkozok vele állandóan. Nyilván engem és még sok mindenki mást is idegesítenek azok akik már átesnek a ló túloldalára, azok a türelmetlenkedők, akik kb. mindenért Emenalot és a vezetőséget szidják, de hiába fogod ezt elmondani 100x is. Akkor is ugyanúgy folytatják az illetékesek szóval csak adsz egy pofont a szarnak. Na de visszatérve, nekem eszembe sincs védeni őket, de ez a topic pont azért lett kitalálva, mert ide megy minden szemét és szennylap által kitalált semmi. Ezenkívül egyik topicban sem látom, hogy állandóan fröcsögnének csak itt, szóvalhagyni kell, ebben a topicban kiélik magukat aztán kész. Sokan nem is követik ezt a topicot, te is tedd így :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16619 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Engedelmetekkel lezárnám ezt a vitát, elismerem, hogy én voltam a hülye, hogy visszaszóltam neki, holott csak simán nem kellett volna foglalkoznom vele. A jövőben ehhez tartom magam :)

AC Milan have offered to take Renato Sanches on loan with €47m option to buy from Bayern Munich. (Source: RECORD)

Most, hogy szinte biztosan kelleni fog még 1 középpályás, megpróbálhatnánk mi is kukázni a Bayern amúgy is túltengő középpályás sorából :roll: Sanchez úgyis csak 4. számú kp lesz (gondolom, bár nem vagyok nagyon képben a Bayern-nel kapcsolatban).

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16620 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dízel írta:Én sem vagyok oda a pesszimista hozzáállásért, de ezek a játékosok nem fognak ránk várni, ha nem mi visszük el őket, akkor más. (lásd: lukaku) Ezért szorít az idő, nem azért mert huha már csak másfél hónap van az átigazolási időszakból. Most komolyan nem lenézésből mondom, de egy bakayokorol beszélünk, nem egy 90 milliós dybalarol. Mehetne ez gördülékenyebben is ha a board is úgy állna hozzá.
Legnagyobb tisztelettel, de el tudod fogadni azt a tényt, hogy az életben nem minden olyan, mint egy lineáris vonal? Vagy nem úgy működnek a dolgok, mint egy mozgólépcső, hogy az elérni kívánt vágyat felrakod az első lépcsőfokra aztán vársz és nézed, ahogy emelkedik a cél felé.

- Mit szóltatok volna, ha kiderül, hogy Bakayokonak komoly sérülése van és ezért nem vettük meg? Azt, hogy mégsem olyan alkalmatlan a vezetőség? (nyilván nem kommunikálhatják: "várunk, hogy lesz e belőle még valami, mert amúgy nem kell)
- Ismerve a 100× leírt sztorit, állítólag Conte fel is állna, ha nem ő igazolhatna. Kérdéseim a következők, de csak szimpla logika:

* Valóban szüksége lenne minden játékosra Contenak, akit írnak, akár még a hiteles források is, de közben kiderül ajánlat se ment érte?
* Valóban mindenkit megvesznek a versenytársak előlünk?
* Valóban nem látná a vezetőség, hogy sem a keret minősége sem a játékosok mennyisége matematikailag nem elég, EGYELŐRE, a következő szezonra?
* Valóban el tudjátok képzelni, hogy a csapat értéke, ami a transfermarkt alapján 615 millió Eurós keretből, a stadion értékéből, a marketing értékéből, stb. (kb 100 dolgot nem említettem) áll, tehát egy bőven 1 milliárd eurót meghaladó vállalat vezetősége egy tárgyalóasztalnál ne képviselne olyan erőt, mint a másik fél?

Akik ilyen elitistának látszó módon kritizálják, hogy miért kell ennyit siránkozni, nem arra utalnak, hogy ne fogalmazzuk meg a vágyainkat, vagy ne vitassuk meg, ki melyik játékost látna a kezdőben és miért, de van egy-két (elnézést) szerencsétlen életű, együgyű, önismétlő, redundáns, ostoba, álomvilágban élő, gyerek fejjel gondolkodó fórumozó, akik nem értik, meg, hogy az önsajnálat, legyen az az élet bármely szintjén, nem célravezető.
Tehát a "megvettük Bakayokot, de akkor erre a nyárra ennyi is volt, majd jól behúzzuk a 3. helyet" mondat azt eredményezi, hogy pl Chester, meg még sokan mások, köztük én is, a kezünkbe temetjük az arcunkat és azt gondoljuk, hogy "miért nem mész el inkább egy napközis táborba, vagy kerékpározni a kortársaiddal?"

Válasz küldése