Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6267
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#16621 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Megyó írta: ...de van egy-két (elnézést) szerencsétlen életű, együgyű, önismétlő, redundáns, ostoba, álomvilágban élő, gyerek fejjel gondolkodó fórumozó..."
...aki egész nap a gép előtt ül és károg, az átlagos napi 40 hozzászólásából 30 hasznavehetetlen és értékelhetetlen, a kritikát pedig természetesen nem bírja, és annyit tud válaszolni, hogy tegyél be haragosnak vagy ne olvasd a topic-ot, illetve inkább átvállalja a felelősség terhét és hülyének nevezi magát, minthogy kicsit magába szállna és elgondolkodna. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16622 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Tancredi Palmeri‏ @tancredipalmeri 1 minute ago

Chelsea had a 100m€ rejected bid from Juventus for Higuain, according to Tuttosport

Tessék? :lol:

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16623 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

MATIC TO ARSENAL?

Interest in Chelsea midfielder Nemanja Matic is growing. The Serbian enforcer is a Juventus and Manchester United transfer target but now Arsenal are keen on the 28-year-old too, according to Calcio Mercato.

The Blues have given Matic permission to miss pre-season tours to China and Singapore in order to complete a move away from Stamford Bridge.

ha a Cole-Gallas üzlethez hasonlót sikerülne összerakni akkor esetleg... De inkább adnám az olaszoknak akár áron alul is...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16624 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://pbs.twimg.com/media/DEvXPxVXYAAgJjE.jpg:large

Volt ilyen a közelmúltban, hogy egy igazolás ennyiszer feltűnt volna a csapat közelében, de még hivatalosan nem volt bejelentve? Lehet igaz, hogy bizonyos papírok még nincsenek meg, és addig egyszerűen nem lehet őt bemutatni. Addig meg jobb híján elkolbászolgat Cobham-ben, meg spanol a többiekkel (ami persze tök hasznos dolog).

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#16625 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

elég szánalom amikor privátban sír hogy ne személyeskedjünk, közben meg minden ide böfögésében azt tolja a srác.
az érveire meg felhoztunk már 1-2 példát, ki kellene nyitni hozzá a csipát és az utóbbi évekből leszűrni a dolgokat ami a minőségre törekvést és létszámot illeti. #jadebajnokokvagyunk

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#16626 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megyó, én azt nem értem, hogy miért zavar ez téged, valamint miért foglalkozok vele állandóan. Nyilván engem és még sok mindenki mást is idegesítenek azok akik már átesnek a ló túloldalára, azok a türelmetlenkedők, akik kb. mindenért Emenalot és a vezetőséget szidják, de hiába fogod ezt elmondani 100x is. Akkor is ugyanúgy folytatják az illetékesek szóval csak adsz egy pofont a szarnak. Na de visszatérve, nekem eszembe sincs védeni őket, de ez a topic pont azért lett kitalálva, mert ide megy minden szemét és szennylap által kitalált semmi. Ezenkívül egyik topicban sem látom, hogy állandóan fröcsögnének csak itt, szóvalhagyni kell, ebben a topicban kiélik magukat aztán kész. Sokan nem is követik ezt a topicot, te is tedd így :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16627 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Engedelmetekkel lezárnám ezt a vitát, elismerem, hogy én voltam a hülye, hogy visszaszóltam neki, holott csak simán nem kellett volna foglalkoznom vele. A jövőben ehhez tartom magam :)

AC Milan have offered to take Renato Sanches on loan with €47m option to buy from Bayern Munich. (Source: RECORD)

Most, hogy szinte biztosan kelleni fog még 1 középpályás, megpróbálhatnánk mi is kukázni a Bayern amúgy is túltengő középpályás sorából :roll: Sanchez úgyis csak 4. számú kp lesz (gondolom, bár nem vagyok nagyon képben a Bayern-nel kapcsolatban).

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16628 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dízel írta:Én sem vagyok oda a pesszimista hozzáállásért, de ezek a játékosok nem fognak ránk várni, ha nem mi visszük el őket, akkor más. (lásd: lukaku) Ezért szorít az idő, nem azért mert huha már csak másfél hónap van az átigazolási időszakból. Most komolyan nem lenézésből mondom, de egy bakayokorol beszélünk, nem egy 90 milliós dybalarol. Mehetne ez gördülékenyebben is ha a board is úgy állna hozzá.
Legnagyobb tisztelettel, de el tudod fogadni azt a tényt, hogy az életben nem minden olyan, mint egy lineáris vonal? Vagy nem úgy működnek a dolgok, mint egy mozgólépcső, hogy az elérni kívánt vágyat felrakod az első lépcsőfokra aztán vársz és nézed, ahogy emelkedik a cél felé.

- Mit szóltatok volna, ha kiderül, hogy Bakayokonak komoly sérülése van és ezért nem vettük meg? Azt, hogy mégsem olyan alkalmatlan a vezetőség? (nyilván nem kommunikálhatják: "várunk, hogy lesz e belőle még valami, mert amúgy nem kell)
- Ismerve a 100× leírt sztorit, állítólag Conte fel is állna, ha nem ő igazolhatna. Kérdéseim a következők, de csak szimpla logika:

* Valóban szüksége lenne minden játékosra Contenak, akit írnak, akár még a hiteles források is, de közben kiderül ajánlat se ment érte?
* Valóban mindenkit megvesznek a versenytársak előlünk?
* Valóban nem látná a vezetőség, hogy sem a keret minősége sem a játékosok mennyisége matematikailag nem elég, EGYELŐRE, a következő szezonra?
* Valóban el tudjátok képzelni, hogy a csapat értéke, ami a transfermarkt alapján 615 millió Eurós keretből, a stadion értékéből, a marketing értékéből, stb. (kb 100 dolgot nem említettem) áll, tehát egy bőven 1 milliárd eurót meghaladó vállalat vezetősége egy tárgyalóasztalnál ne képviselne olyan erőt, mint a másik fél?

Akik ilyen elitistának látszó módon kritizálják, hogy miért kell ennyit siránkozni, nem arra utalnak, hogy ne fogalmazzuk meg a vágyainkat, vagy ne vitassuk meg, ki melyik játékost látna a kezdőben és miért, de van egy-két (elnézést) szerencsétlen életű, együgyű, önismétlő, redundáns, ostoba, álomvilágban élő, gyerek fejjel gondolkodó fórumozó, akik nem értik, meg, hogy az önsajnálat, legyen az az élet bármely szintjén, nem célravezető.
Tehát a "megvettük Bakayokot, de akkor erre a nyárra ennyi is volt, majd jól behúzzuk a 3. helyet" mondat azt eredményezi, hogy pl Chester, meg még sokan mások, köztük én is, a kezünkbe temetjük az arcunkat és azt gondoljuk, hogy "miért nem mész el inkább egy napközis táborba, vagy kerékpározni a kortársaiddal?"

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16629 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Engem csak szimplán a rövid keret illetve a csatár kérdés aggaszt.A többit szerintem Conte megoldja.Meg persze fura hogy aki tavaly fiatal lehetőséget kapott/kaphatott volna azt eladtuk vagy kölcsönbe ment.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolási pletykák

#16630 Hozzászólás Szerző: Chester »

Dízel írta:Én sem vagyok oda a pesszimista hozzáállásért, de ezek a játékosok nem fognak ránk várni, ha nem mi visszük el őket, akkor más. (lásd: lukaku) Ezért szorít az idő, nem azért mert huha már csak másfél hónap van az átigazolási időszakból. Most komolyan nem lenézésből mondom, de egy bakayokorol beszélünk, nem egy 90 milliós dybalarol. Mehetne ez gördülékenyebben is ha a board is úgy állna hozzá.
A csávó a műtőből jött orvosira kb, nyilván nem megy gördülékenyen. :D Én értem, hogy sokakat idegesít hogy lemaradtak pár játékosról (engem már nem annyira foglalkoztat), de néha úgy csinálnak, mintha más játékos nem létezne, csak akivel szóba hozták a Chelsea-t a szennylapok.

Engem sokkal jobban aggaszt az, hogy az olyan játékosokat, akik miatt vissza tudnék szeretni ebbe az egyre szarabbá váló sportba, azokat sorra engedik el a nyáron, majd aztán megy a csodálkozás, hogy rövid a keret. :roll:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16631 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Chester írta:
kazomester írta:
Chester írta:hihetetlenek vagytok bazzeg..... :roll:
Tényleg elképesztő, ahogy a kedvenc csapatunk fórumán megbeszéljük az aktuális történéseket olykor viccesen, szarkasztikusan, netán tényszerűen. Én még ilyet sehol nem láttam :shock:
Ez nem megbeszélés, ez csak hőzöngés, már ne haragudj. A megbeszélés az régen volt ezen a fórumon, hogy kit, miért lenne érdemes leigazolni vagy miért nem, miért pont őt nézték ki stb. Amit ti leműveltek, az meg az, hogy a rohadt board csak két embert igazolt le hivatalosan július közepén, pedig már csak másfél hónap van még hátra az átigazolási időszakból, vagy ha más csapat leigazolt valakit, akkor áll a bál, hogy a Chelsea-nek nem marad senki és/vagy hogy Emenalo miért nem őt hozta el.

Nem vagy tisztában a fogalmakkal, ami szomorú, mert én imádtam ezt a fórumot, de a régi ismerőseim helyett titeket kell olvassalak, elég elkeserítő.
igen mert te naiv vagy és aszed eböl még lessz valami. bevolt igérve a 6-8 sztár de csak a rüdiger meg bayakoko féle középszer csicskák jönek. mindenki beelöz minket mer kokoznak meg kurváznak mostis. na majd ha el megy hazard is meg conte papa a reallba akor késö lesz ki nyitni a buxát. ez miat vagyok csak ijen idegálapotos mert engem nem vernek át én át látok rajtuk! #*omba huzal emenalo

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#16632 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Chester írta:
kazomester írta:
Chester írta:hihetetlenek vagytok bazzeg..... :roll:
Tényleg elképesztő, ahogy a kedvenc csapatunk fórumán megbeszéljük az aktuális történéseket olykor viccesen, szarkasztikusan, netán tényszerűen. Én még ilyet sehol nem láttam :shock:
Ez nem megbeszélés, ez csak hőzöngés, már ne haragudj. A megbeszélés az régen volt ezen a fórumon, hogy kit, miért lenne érdemes leigazolni vagy miért nem, miért pont őt nézték ki stb. Amit ti leműveltek, az meg az, hogy a rohadt board csak két embert igazolt le hivatalosan július közepén, pedig már csak másfél hónap van még hátra az átigazolási időszakból, vagy ha más csapat leigazolt valakit, akkor áll a bál, hogy a Chelsea-nek nem marad senki és/vagy hogy Emenalo miért nem őt hozta el.

Nem vagy tisztában a fogalmakkal, ami szomorú, mert én imádtam ezt a fórumot, de a régi ismerőseim helyett titeket kell olvassalak, elég elkeserítő.
Én sem vagyok oda a pesszimista hozzáállásért, de ezek a játékosok nem fognak ránk várni, ha nem mi visszük el őket, akkor más. (lásd: lukaku) Ezért szorít az idő, nem azért mert huha már csak másfél hónap van az átigazolási időszakból. Most komolyan nem lenézésből mondom, de egy bakayokorol beszélünk, nem egy 90 milliós dybalarol. Mehetne ez gördülékenyebben is ha a board is úgy állna hozzá.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16633 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Chester írta:
kazomester írta:
Chester írta:hihetetlenek vagytok bazzeg..... :roll:
Tényleg elképesztő, ahogy a kedvenc csapatunk fórumán megbeszéljük az aktuális történéseket olykor viccesen, szarkasztikusan, netán tényszerűen. Én még ilyet sehol nem láttam :shock:
Ez nem megbeszélés, ez csak hőzöngés, már ne haragudj. A megbeszélés az régen volt ezen a fórumon, hogy kit, miért lenne érdemes leigazolni vagy miért nem, miért pont őt nézték ki stb. Amit ti leműveltek, az meg az, hogy a rohadt board csak két embert igazolt le hivatalosan július közepén, pedig már csak másfél hónap van még hátra az átigazolási időszakból, vagy ha más csapat leigazolt valakit, akkor áll a bál, hogy a Chelsea-nek nem marad senki és/vagy hogy Emenalo miért nem őt hozta el.

Nem vagy tisztában a fogalmakkal, ami szomorú, mert én imádtam ezt a fórumot, de a régi ismerőseim helyett titeket kell olvassalak, elég elkeserítő.
Igen azért más volt pl Zenzo visszajöhetne és még jópáran régebbről!Őket szerettem olvasni őszintén több lettem tőlük szurkolóként! OFF vége
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolási pletykák

#16634 Hozzászólás Szerző: Chester »

kazomester írta:
Chester írta:hihetetlenek vagytok bazzeg..... :roll:
Tényleg elképesztő, ahogy a kedvenc csapatunk fórumán megbeszéljük az aktuális történéseket olykor viccesen, szarkasztikusan, netán tényszerűen. Én még ilyet sehol nem láttam :shock:
Ez nem megbeszélés, ez csak hőzöngés, már ne haragudj. A megbeszélés az régen volt ezen a fórumon, hogy kit, miért lenne érdemes leigazolni vagy miért nem, miért pont őt nézték ki stb. Amit ti leműveltek, az meg az, hogy a rohadt board csak két embert igazolt le hivatalosan július közepén, pedig már csak másfél hónap van még hátra az átigazolási időszakból, vagy ha más csapat leigazolt valakit, akkor áll a bál, hogy a Chelsea-nek nem marad senki és/vagy hogy Emenalo miért nem őt hozta el.

Nem vagy tisztában a fogalmakkal, ami szomorú, mert én imádtam ezt a fórumot, de a régi ismerőseim helyett titeket kell olvassalak, elég elkeserítő.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16635 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Chelsea are closing in on a £65m deal for Borussia Dortmund striker Pierre-Emerick Aubameyang. (Daily Mirror)
Ma ezzel próbálják eladni a Daily Mirrort!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16636 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:
nemtudom írta:instáját is láttátok? én nem tudom mire jó ez, mégha trollkodás is :roll: :D de ez pont jellemzi a klubunkat egy elcseszett vicc vagyunk :|
All the final details have been finalised and Tiemoué Bakayoko will officially become a #Chelsea player on Saturday morning. [L’Equipe]

Kicsit többet trollkodott a kelleténél :) Kétségtelen, hogy nem a legjobb az időzítés :D
nagyon kíváncsi leszek, hogy vajon igaz-e a hír, mert volt olyan aki már azt írta, hogy tegnap este be kellett volna jelenteni (Mohamed Bouhafsi).
kíváncsi arra lennék, hogy vajon miért szedte le a képeket és miért rakta vissza a Monaco-s profilképét.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16637 Hozzászólás Szerző: kazomester »

nemtudom írta:instáját is láttátok? én nem tudom mire jó ez, mégha trollkodás is :roll: :D de ez pont jellemzi a klubunkat egy elcseszett vicc vagyunk :|
All the final details have been finalised and Tiemoué Bakayoko will officially become a #Chelsea player on Saturday morning. [L’Equipe]

Kicsit többet trollkodott a kelleténél :) Kétségtelen, hogy nem a legjobb az időzítés :D

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#16638 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

instáját is láttátok? én nem tudom mire jó ez, mégha trollkodás is :roll: :D de ez pont jellemzi a klubunkat egy elcseszett vicc vagyunk :|

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16639 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chester írta:hihetetlenek vagytok bazzeg..... :roll:
Tényleg elképesztő, ahogy a kedvenc csapatunk fórumán megbeszéljük az aktuális történéseket olykor viccesen, szarkasztikusan, netán tényszerűen. Én még ilyet sehol nem láttam :shock:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#16640 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Chester írta:hihetetlenek vagytok bazzeg..... :roll:
Egyébként tényleg érdekes és vicces is egyben ami már Bakayoko körül zajlik. Jelen állás szerint, valamint a saját twitter illetve instagram oldala szerint, úgy néz ki hogy valami történhetett és mégsem érkezik. De ezt a sagat már lehetetlen követni. Mindenestre ha besül az egész, akkor komolyabb lesz mint a Robinhos ügy :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése