Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16621 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Engem csak szimplán a rövid keret illetve a csatár kérdés aggaszt.A többit szerintem Conte megoldja.Meg persze fura hogy aki tavaly fiatal lehetőséget kapott/kaphatott volna azt eladtuk vagy kölcsönbe ment.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolási pletykák

#16622 Hozzászólás Szerző: Chester »

Dízel írta:Én sem vagyok oda a pesszimista hozzáállásért, de ezek a játékosok nem fognak ránk várni, ha nem mi visszük el őket, akkor más. (lásd: lukaku) Ezért szorít az idő, nem azért mert huha már csak másfél hónap van az átigazolási időszakból. Most komolyan nem lenézésből mondom, de egy bakayokorol beszélünk, nem egy 90 milliós dybalarol. Mehetne ez gördülékenyebben is ha a board is úgy állna hozzá.
A csávó a műtőből jött orvosira kb, nyilván nem megy gördülékenyen. :D Én értem, hogy sokakat idegesít hogy lemaradtak pár játékosról (engem már nem annyira foglalkoztat), de néha úgy csinálnak, mintha más játékos nem létezne, csak akivel szóba hozták a Chelsea-t a szennylapok.

Engem sokkal jobban aggaszt az, hogy az olyan játékosokat, akik miatt vissza tudnék szeretni ebbe az egyre szarabbá váló sportba, azokat sorra engedik el a nyáron, majd aztán megy a csodálkozás, hogy rövid a keret. :roll:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16623 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Chester írta:
kazomester írta:
Chester írta:hihetetlenek vagytok bazzeg..... :roll:
Tényleg elképesztő, ahogy a kedvenc csapatunk fórumán megbeszéljük az aktuális történéseket olykor viccesen, szarkasztikusan, netán tényszerűen. Én még ilyet sehol nem láttam :shock:
Ez nem megbeszélés, ez csak hőzöngés, már ne haragudj. A megbeszélés az régen volt ezen a fórumon, hogy kit, miért lenne érdemes leigazolni vagy miért nem, miért pont őt nézték ki stb. Amit ti leműveltek, az meg az, hogy a rohadt board csak két embert igazolt le hivatalosan július közepén, pedig már csak másfél hónap van még hátra az átigazolási időszakból, vagy ha más csapat leigazolt valakit, akkor áll a bál, hogy a Chelsea-nek nem marad senki és/vagy hogy Emenalo miért nem őt hozta el.

Nem vagy tisztában a fogalmakkal, ami szomorú, mert én imádtam ezt a fórumot, de a régi ismerőseim helyett titeket kell olvassalak, elég elkeserítő.
igen mert te naiv vagy és aszed eböl még lessz valami. bevolt igérve a 6-8 sztár de csak a rüdiger meg bayakoko féle középszer csicskák jönek. mindenki beelöz minket mer kokoznak meg kurváznak mostis. na majd ha el megy hazard is meg conte papa a reallba akor késö lesz ki nyitni a buxát. ez miat vagyok csak ijen idegálapotos mert engem nem vernek át én át látok rajtuk! #*omba huzal emenalo

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#16624 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Chester írta:
kazomester írta:
Chester írta:hihetetlenek vagytok bazzeg..... :roll:
Tényleg elképesztő, ahogy a kedvenc csapatunk fórumán megbeszéljük az aktuális történéseket olykor viccesen, szarkasztikusan, netán tényszerűen. Én még ilyet sehol nem láttam :shock:
Ez nem megbeszélés, ez csak hőzöngés, már ne haragudj. A megbeszélés az régen volt ezen a fórumon, hogy kit, miért lenne érdemes leigazolni vagy miért nem, miért pont őt nézték ki stb. Amit ti leműveltek, az meg az, hogy a rohadt board csak két embert igazolt le hivatalosan július közepén, pedig már csak másfél hónap van még hátra az átigazolási időszakból, vagy ha más csapat leigazolt valakit, akkor áll a bál, hogy a Chelsea-nek nem marad senki és/vagy hogy Emenalo miért nem őt hozta el.

Nem vagy tisztában a fogalmakkal, ami szomorú, mert én imádtam ezt a fórumot, de a régi ismerőseim helyett titeket kell olvassalak, elég elkeserítő.
Én sem vagyok oda a pesszimista hozzáállásért, de ezek a játékosok nem fognak ránk várni, ha nem mi visszük el őket, akkor más. (lásd: lukaku) Ezért szorít az idő, nem azért mert huha már csak másfél hónap van az átigazolási időszakból. Most komolyan nem lenézésből mondom, de egy bakayokorol beszélünk, nem egy 90 milliós dybalarol. Mehetne ez gördülékenyebben is ha a board is úgy állna hozzá.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16625 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Chester írta:
kazomester írta:
Chester írta:hihetetlenek vagytok bazzeg..... :roll:
Tényleg elképesztő, ahogy a kedvenc csapatunk fórumán megbeszéljük az aktuális történéseket olykor viccesen, szarkasztikusan, netán tényszerűen. Én még ilyet sehol nem láttam :shock:
Ez nem megbeszélés, ez csak hőzöngés, már ne haragudj. A megbeszélés az régen volt ezen a fórumon, hogy kit, miért lenne érdemes leigazolni vagy miért nem, miért pont őt nézték ki stb. Amit ti leműveltek, az meg az, hogy a rohadt board csak két embert igazolt le hivatalosan július közepén, pedig már csak másfél hónap van még hátra az átigazolási időszakból, vagy ha más csapat leigazolt valakit, akkor áll a bál, hogy a Chelsea-nek nem marad senki és/vagy hogy Emenalo miért nem őt hozta el.

Nem vagy tisztában a fogalmakkal, ami szomorú, mert én imádtam ezt a fórumot, de a régi ismerőseim helyett titeket kell olvassalak, elég elkeserítő.
Igen azért más volt pl Zenzo visszajöhetne és még jópáran régebbről!Őket szerettem olvasni őszintén több lettem tőlük szurkolóként! OFF vége
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolási pletykák

#16626 Hozzászólás Szerző: Chester »

kazomester írta:
Chester írta:hihetetlenek vagytok bazzeg..... :roll:
Tényleg elképesztő, ahogy a kedvenc csapatunk fórumán megbeszéljük az aktuális történéseket olykor viccesen, szarkasztikusan, netán tényszerűen. Én még ilyet sehol nem láttam :shock:
Ez nem megbeszélés, ez csak hőzöngés, már ne haragudj. A megbeszélés az régen volt ezen a fórumon, hogy kit, miért lenne érdemes leigazolni vagy miért nem, miért pont őt nézték ki stb. Amit ti leműveltek, az meg az, hogy a rohadt board csak két embert igazolt le hivatalosan július közepén, pedig már csak másfél hónap van még hátra az átigazolási időszakból, vagy ha más csapat leigazolt valakit, akkor áll a bál, hogy a Chelsea-nek nem marad senki és/vagy hogy Emenalo miért nem őt hozta el.

Nem vagy tisztában a fogalmakkal, ami szomorú, mert én imádtam ezt a fórumot, de a régi ismerőseim helyett titeket kell olvassalak, elég elkeserítő.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16627 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Chelsea are closing in on a £65m deal for Borussia Dortmund striker Pierre-Emerick Aubameyang. (Daily Mirror)
Ma ezzel próbálják eladni a Daily Mirrort!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16628 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:
nemtudom írta:instáját is láttátok? én nem tudom mire jó ez, mégha trollkodás is :roll: :D de ez pont jellemzi a klubunkat egy elcseszett vicc vagyunk :|
All the final details have been finalised and Tiemoué Bakayoko will officially become a #Chelsea player on Saturday morning. [L’Equipe]

Kicsit többet trollkodott a kelleténél :) Kétségtelen, hogy nem a legjobb az időzítés :D
nagyon kíváncsi leszek, hogy vajon igaz-e a hír, mert volt olyan aki már azt írta, hogy tegnap este be kellett volna jelenteni (Mohamed Bouhafsi).
kíváncsi arra lennék, hogy vajon miért szedte le a képeket és miért rakta vissza a Monaco-s profilképét.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16629 Hozzászólás Szerző: kazomester »

nemtudom írta:instáját is láttátok? én nem tudom mire jó ez, mégha trollkodás is :roll: :D de ez pont jellemzi a klubunkat egy elcseszett vicc vagyunk :|
All the final details have been finalised and Tiemoué Bakayoko will officially become a #Chelsea player on Saturday morning. [L’Equipe]

Kicsit többet trollkodott a kelleténél :) Kétségtelen, hogy nem a legjobb az időzítés :D

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#16630 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

instáját is láttátok? én nem tudom mire jó ez, mégha trollkodás is :roll: :D de ez pont jellemzi a klubunkat egy elcseszett vicc vagyunk :|

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16631 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chester írta:hihetetlenek vagytok bazzeg..... :roll:
Tényleg elképesztő, ahogy a kedvenc csapatunk fórumán megbeszéljük az aktuális történéseket olykor viccesen, szarkasztikusan, netán tényszerűen. Én még ilyet sehol nem láttam :shock:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#16632 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Chester írta:hihetetlenek vagytok bazzeg..... :roll:
Egyébként tényleg érdekes és vicces is egyben ami már Bakayoko körül zajlik. Jelen állás szerint, valamint a saját twitter illetve instagram oldala szerint, úgy néz ki hogy valami történhetett és mégsem érkezik. De ezt a sagat már lehetetlen követni. Mindenestre ha besül az egész, akkor komolyabb lesz mint a Robinhos ügy :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolási pletykák

#16633 Hozzászólás Szerző: Chester »

hihetetlenek vagytok bazzeg..... :roll:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16634 Hozzászólás Szerző: kazomester »

focimark írta:Juventus have rejected a €70m offer from Chelsea for Alex Sandro [Sky Italia]
Egyszerűbb lenne azt mondani, hogy nem eladó :roll:

During the same talks, Juventus were then told that Nemanja Matic will cost them at least €45million. [Sky Italia]

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#16635 Hozzászólás Szerző: focimark »

Juventus have rejected a €70m offer from Chelsea for Alex Sandro [Sky Italia]

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16636 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:jaj de nagyon kíváncsi leszek, hogy mi történik/történt itt, mert ezekből nagyon úgy fest, hogy ez nem jött össze és nem is fog.
de valakinek meg érkeznie kell ha Matic elmegy és már csak külön edz.
Én még mindig inkább trollkodásnak veszem, de kezd már sok lenni.
focimark írta:Real Madrid asking AC Milan to pay €90m (£79m) if they want Alvaro Morata(Sky Sports)
Akkor ebbol nem nagyon fognak engedni nekunk sem. Kerdes, hogy Conte mennyire ragaszkodik hozza.
És ennél olcsóbban egyik jelöltet sem fogjuk megkapni, ezért nem értem mi a búbánatos faszra várnak :| Elő a pénzzel és tegyék ki az asztalra.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#16637 Hozzászólás Szerző: focimark »

Real Madrid asking AC Milan to pay €90m (£79m) if they want Alvaro Morata(Sky Sports)
Akkor ebbol nem nagyon fognak engedni nekunk sem. Kerdes, hogy Conte mennyire ragaszkodik hozza?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16638 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:
focimark írta:Akar szingapuri zaszlo is lehet, ahol lesznek a felkeszulesi meccseink, de ez csak talalgatas.

Juventus have made their first official contacts with Chelsea for Matic. Chelsea want €45 million for him
Matic meg egy kis zseton és jöhet Sandro.

T.Bakayoko14‏ @TimoeB08 4 perccel ezelőtt

Just 2 days and I already Miss U #HomeSweetHome #Monaco #Heathrow – itt: Heathrow Airport Parking
jaj de nagyon kíváncsi leszek, hogy mi történik/történt itt, mert ezekből nagyon úgy fest, hogy ez nem jött össze és nem is fog.
de valakinek meg érkeznie kell ha Matic elmegy és már csak külön edz.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16639 Hozzászólás Szerző: kazomester »

focimark írta:Akar szingapuri zaszlo is lehet, ahol lesznek a felkeszulesi meccseink, de ez csak talalgatas.

Juventus have made their first official contacts with Chelsea for Matic. Chelsea want €45 million for him
Matic meg egy kis zseton és jöhet Sandro.

T.Bakayoko14‏ @TimoeB08 4 perccel ezelőtt

Just 2 days and I already Miss U #HomeSweetHome #Monaco #Heathrow – itt: Heathrow Airport Parking

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#16640 Hozzászólás Szerző: focimark »

kazomester írta:
Mesti írta:
kazomester írta:T.Bakayoko14‏ @TimoeB08 7 p7 perccel ezelőtt

– itt: Heathrow Airport Taxi

:?: Most ez mi? Repülőgép, rajzszeg és indonéz zászló. Ez a srác elég durván trollkodik, az az érzésem :D
Sztem az Monaco zászlót akart jelenteni. :D
A rajzszeg meg talan piros lámpát.

Nem tudom mi ez de nagyon vicces a sztori. :D
Igen, ugyanolyan színösszeállítás. Hát kezd már kicsit sok lenni a trolkodásból :P Mindenestre Misivel jól meg fogják érteni egymást, az tuti :D
Akar szingapuri zaszlo is lehet, ahol lesznek a felkeszulesi meccseink, de ez csak talalgatas.

Juventus have made their first official contacts with Chelsea for Matic. Chelsea want €45 million for him

Válasz küldése