Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#16681 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Egy kerdes. Ha eladunk minden fiatal jatekost, akkor kit ultetunk a padra? RLC,Ake, Aina,Zouma,Chalo? Kikkel potoljuk oket? Erkezik Bakayoko, de elvileg Matic tavozik. Igy 3 kpval vagunk neki a 4 frontos csatanak? Nem ertem a logikat, segitsetek. :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16682 Hozzászólás Szerző: kazomester »

#Chelsea hope Juventus' interest in Nemanja Matic will help them complete a deal for Alex Sandro. [Standard]
Inter Milan have already made an enquiry over a £35.4million transfer for Nemanja Matic, but #Chelsea want at least £40million. [Standard]
#Chelsea consider Matic a bargaining tool in negotiations for Alex Sandro after Juventus renewed their interest in the player. [Standard]

Túl szép lenne :roll:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16683 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16684 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Dante írta:
Chester írta:Bonucci allitolag a BL donto felidejeben lebaszott egyet Dybalanak, de Barzaglival is majdnem bunyozott, Allegrit meg lefaszozta. A Juve board meg ugy itelte meg, hogy naluk ne rombolja az oltozot. Mivel az orszagot sem akarja elhagyni, igy marad az egyetlen olasz csapat, aki hivatalos ajanlatott tett erte, a Milan.
OFF: Ha ez igaz, akkor jól tette, mindenki rászolgált arra amit kapott :D
A fia valóban nagyon beteg volt és 1 évig kezelték is, de már jobban van. Torinó és Milánó 1 óra, tehát nem egy olyan vészes távolság, hogy ezért költözzön. Nem, itt nem ez történt. Bonucci összebalhézott Allegrivel és Dybalával is. Tegnap visszamentek szünetről a játékosok és továbbra sem szóltak egymáshoz, kaptak egy napot, hogy rendezzék a viszonyt, Allegri azt mondta, hogy vagy ő vagy Bonucci; Bonucci pedig bejelentette, hogy nem akar itt maradni és közben titokban megegyezett a Milan-nal. A vezetőség pedig ezt tudomásul vette... Ennyi.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#16685 Hozzászólás Szerző: Dante »

Chester írta:Bonucci allitolag a BL donto felidejeben lebaszott egyet Dybalanak, de Barzaglival is majdnem bunyozott, Allegrit meg lefaszozta. A Juve board meg ugy itelte meg, hogy naluk ne rombolja az oltozot. Mivel az orszagot sem akarja elhagyni, igy marad az egyetlen olasz csapat, aki hivatalos ajanlatott tett erte, a Milan.
OFF: Ha ez igaz, akkor jól tette, mindenki rászolgált arra amit kapott :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolási pletykák

#16686 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bonucci allitolag a BL donto felidejeben lebaszott egyet Dybalanak, de Barzaglival is majdnem bunyozott, Allegrit meg lefaszozta. A Juve board meg ugy itelte meg, hogy naluk ne rombolja az oltozot. Mivel az orszagot sem akarja elhagyni, igy marad az egyetlen olasz csapat, aki hivatalos ajanlatott tett erte, a Milan.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#16687 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ha még esetleg valakinek kételyei lennének...
Kép

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16688 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Standard Sport ✔ @standardsport
Chelsea not willing to meet £30.8m Danilo asking price

Mi csak 28at akarunk érte adni :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16689 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Николаевич írta:Hát, nagyon érdekes ez a Bonucci-ügy. Az oké hogy nem akarja elhagyni Olaszországot, de minek megy át a Milan-ba? Egyértelműen visszalépés neki, pedig most van a legjobb korban. Én ezt nem olvastam sehol hogy a fia kezelése miatt menne Milánóba, nem is nagyon hiszem hogy csak erről lenne szó, 150 km nincs Torinó és Milánó között, autópályán másfél óra. Ez elhanyagolható távolság ahhoz képest hogy heti szinten repked Európában és az országon belül, nem hiszem hogy csak földrajzi okokból akarna Milánóba menni.
Írtam, hogy a háttérben összetűzések lehetnek a vezetők és közte. Ezt persze nem hivatalos forrásból tudom, hanem egy haveromtól aki nagy Juve-s. A Milan most épül újjá teljesen, ott reális cél lesz idén a Bl indulás, és ki tudja mennyi pénzt ölnek még bele az elkövetkezendő években. De egyébként is lényegtelen, hátul megvagyunk.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#16690 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hát, nagyon érdekes ez a Bonucci-ügy. Az oké hogy nem akarja elhagyni Olaszországot, de minek megy át a Milan-ba? Egyértelműen visszalépés neki, pedig most van a legjobb korban. Én ezt nem olvastam sehol hogy a fia kezelése miatt menne Milánóba, nem is nagyon hiszem hogy csak erről lenne szó, 150 km nincs Torinó és Milánó között, autópályán másfél óra. Ez elhanyagolható távolság ahhoz képest hogy heti szinten repked Európában és az országon belül, nem hiszem hogy csak földrajzi okokból akarna Milánóba menni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16691 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Trollkodik a fiú (remélem) :D Vagy ő is nagy spanja Pogba-nak, ezáltal érdeklődik a csapat iránt is. Bonucci-val voltak idén összetűzések (felzavarták a lelátóra, a BL döntő szünetében is volt vmi gubanc), vszinű rossz viszonyt ápol néhány emberrel a klubnál és ezért érezte úgy, hogy váltania kell.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#16692 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:
Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ir-2580537
Lassan tényleg muszáj lesz elhinni, hogy nem kacsa. De ha ezt valaki elmagyarázza, nonszensz az egész. Ide és a citybe sem engedték el, pedig állítólag mindkét csapat többet ajánlott érte, de az egyik közvetlen riválishoz kevesebb összegért úgy néz ki igen.
Pedig nem olyan hihetetlen történet ez, Terry is mehetett volna az USA-ba 3x annyi pénzért, de ő maradni akart a szülőhazájában (nagy részben a családja miatt). End of story.
Bonuccit még meg is értem, mert lehet tényleg nem akarta elhagyni Olaszországot, na de a Juvet nem.

Más: wtf? :D
Kép
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16693 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ir-2580537
Lassan tényleg muszáj lesz elhinni, hogy nem kacsa. De ha ezt valaki elmagyarázza, nonszensz az egész. Ide és a citybe sem engedték el, pedig állítólag mindkét csapat többet ajánlott érte, de az egyik közvetlen riválishoz kevesebb összegért úgy néz ki igen.
Pedig nem olyan hihetetlen történet ez, Terry is mehetett volna az USA-ba 3x annyi pénzért, de ő maradni akart a szülőhazájában (nagy részben a családja miatt). End of story.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#16694 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ir-2580537" onclick="window.open(this.href);return false;
Lassan tényleg muszáj lesz elhinni, hogy nem kacsa. De ha ezt valaki elmagyarázza, nonszensz az egész. Ide és a citybe sem engedték el, pedig állítólag mindkét csapat többet ajánlott érte, de az egyik közvetlen riválishoz kevesebb összegért úgy néz ki igen.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16695 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Leonardo Bonucci will be announced as an AC Milan player today. Fee of €40m + €2m add-ons. (Source: Sky Sports)

Juve-s haveromtól megtudtam, hogy beteg a gyereke, és elvileg ott fogják kezelni, gondolom helyben akarta intézni, nem akarta hurcolászni idegen országba idegen orvosokhoz stb.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#16696 Hozzászólás Szerző: Daniel »

flatley09 írta:
Daniel írta: Egyedül az szomorít el, hogy két olyan posztra igazoltunk egyelőre, amit szinte biztos vagyok benne hogy Chalo és Ake is megoldott volna, ha lenne végre valaki aki be meri rakni a kezdőbe őket.... Sajnos ez itt sosem fog megtörténni és agyatlanul eladogatjuk őket, még véletlen sem visszavásárlási opcióval, hogy 2 millával többet kapjunk. Szánalmas sajnos, főleg annak tükrében, hogy Lukaku, Bertrand és Matic után sem tanulunk ebből a hibánkból. Arról nem is beszélve, hogy egyik igazolás sem saját nevelés vagy angol, de cserébe Chalo és Aké azok voltak....

Nagyon bízom benne hogy Christensent nem pazaroljuk el és megkapja idén a lehetőséget.
Szerintem ez nem igaz. Úgy értem, engem is elszomorít, hogy nincs egy igazi saját játukosunk...de ahogy mondtam már korábban, igazából egyetlen játékos aki az akadémiáról jött sem alkotott maradandót. Persze, Lukaku, Matic...stb. Mind lett belőlük játékos, de ők nem saját angol játékosok. Bertrand-ért én nem hullajtok könnyeket. Persze, szívesen vettem volna, ha megtartjuk, de nem kezdőnek. Annyira sztem nem jó. Elvitte a Soton, de azóta nem nagyon kapadoznak érte...pedig pár éve volt rá. Igen, angol válogatott, de hát ez inkább a nemzeti 11-et minősiti.
Ami a visszavásárlási opciót illeti, marha könnyű azt mondani, hogy "csak azért, hogy 2 millával többet kapjunk". Egyrészt, az is kell hozzá, hogy a vevő belemenjen, illetve ha el is fogadják, akkor nyilván nem 2 milla különbséggel adnák vissza nekünk. Ennyi erővel kölcsön is vehetnék két évre.

Ezen kívül, ahogy korábban leírták már itt előttem, mindneki eladogatja a játékosait és később veszi vissza, amennyiben beválik. Ral, Barca, Bayern...mindenki. Mondjatok egy játékost, aki 18 éves kora óta felnőtt kerettag és meghatározó a csapatában. (Iniesta és társai nem számítanak...ők még olyan érából jönnek ahol nem volt ekkora teljesítménykényszer)
Lehet eladogatják, de pl. a Real már rendszersen opcióval teszi mindezt, nyilván nem lesz senki 18 évesen alapember és a tendencia, hogy visszavesznek játékosokat, de legalább van visszavásárlási jog... Másnak sikerül elintézni és így eladni játékosokat, akkor nehogy már nekünk ne sikerüljön.... Amúgy Chalo nyilván más, mert 1 év volt a szerződéséből, de pl Akénál simán lehetett volna (mondjuk pont most olvastam egy angol srácot, aki azt írta, hogy elvileg úgy adtuk el, csak ugye hivatalosan erről nincs semmi, mint ahogy a vételárról sincs általában).

Bertrand pont ezért érdekes, azt tudná hozni mint a 30 millás Danilo pl.... Én csak erre értem, hogy felesleges amit csinálunk, mint ahogy Chalo is tudta volna pl. Matic szintjét hozni. Szóval legalább ne vegyünk szar játékosokat vagy hasonló kalibereket, mint akiket eladunk mert annak semmi értelme. Persze ha elpasszoljuk Akét és jött volna egy klasszis védő, akkor oké, de Rüdiger azért nem az.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Átigazolási pletykák

#16697 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Örülök Bakayokonak kellenek az ilyen tökös játékosok a csapatba nagyon jó társa lesz Kanténak a lagymatag Matic helyett. Biztos vagyok abban is hogy a csapaton belül is központi figura lesz.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#16698 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Daniel írta: Egyedül az szomorít el, hogy két olyan posztra igazoltunk egyelőre, amit szinte biztos vagyok benne hogy Chalo és Ake is megoldott volna, ha lenne végre valaki aki be meri rakni a kezdőbe őket.... Sajnos ez itt sosem fog megtörténni és agyatlanul eladogatjuk őket, még véletlen sem visszavásárlási opcióval, hogy 2 millával többet kapjunk. Szánalmas sajnos, főleg annak tükrében, hogy Lukaku, Bertrand és Matic után sem tanulunk ebből a hibánkból. Arról nem is beszélve, hogy egyik igazolás sem saját nevelés vagy angol, de cserébe Chalo és Aké azok voltak....

Nagyon bízom benne hogy Christensent nem pazaroljuk el és megkapja idén a lehetőséget.
Szerintem ez nem igaz. Úgy értem, engem is elszomorít, hogy nincs egy igazi saját játukosunk...de ahogy mondtam már korábban, igazából egyetlen játékos aki az akadémiáról jött sem alkotott maradandót. Persze, Lukaku, Matic...stb. Mind lett belőlük játékos, de ők nem saját angol játékosok. Bertrand-ért én nem hullajtok könnyeket. Persze, szívesen vettem volna, ha megtartjuk, de nem kezdőnek. Annyira sztem nem jó. Elvitte a Soton, de azóta nem nagyon kapadoznak érte...pedig pár éve volt rá. Igen, angol válogatott, de hát ez inkább a nemzeti 11-et minősiti.
Ami a visszavásárlási opciót illeti, marha könnyű azt mondani, hogy "csak azért, hogy 2 millával többet kapjunk". Egyrészt, az is kell hozzá, hogy a vevő belemenjen, illetve ha el is fogadják, akkor nyilván nem 2 milla különbséggel adnák vissza nekünk. Ennyi erővel kölcsön is vehetnék két évre.

Ezen kívül, ahogy korábban leírták már itt előttem, mindneki eladogatja a játékosait és később veszi vissza, amennyiben beválik. Ral, Barca, Bayern...mindenki. Mondjatok egy játékost, aki 18 éves kora óta felnőtt kerettag és meghatározó a csapatában. (Iniesta és társai nem számítanak...ők még olyan érából jönnek ahol nem volt ekkora teljesítménykényszer)

Ettől függetlenül én is sajnálom, hogy eladtuk őket. rotációs lehetőségnek jó lettek volna, esetleg berobbanak. Bár, azt is hozzá kell tenni, hogy pl Chalo a Napoliban sem alkotott semmit. Akét jobban sajnálom, szerintem benne több van.

Egész egyszerüen egy ekkora csapatnál, egy 20-22 éves játékos nem fogja megkapni azt a játékidőt egy ekkora csapatban, ami ahhoz kell, hogy meghatározó játékos váljon belőle. Az igazán nagy klubbok játékosai, mind Real Sociedad-ban, Sevilla-ban, Palermo-ban, Gladbach-ban pallérozódnak...mert ott elférnek, és még így is kilógnak felfelé.
Nekem inkább az olyan loan-ok hiányoznak, mint ami pl. Christensen-nél volt. 2-3 évre kölcsönadni ugyanazon csapathoz. Ilyen feltételekkel a vevő csapat is hamarabban építi a játékosra, hiszen 3 évig biztos pont a csapatban. Nem pedig 1 évig van ott, vagy hamarabb hívják vissza.
Szerintem ez is mutatja, h pl Chris-sel jobban számolnak.
Az egy szezonos loan-ok, meg ide-oda passzolgatások, sokszor szerintem csak fél megoldások, hogy valahova leadjuk a játékost, ha nem tudnak vele mit kezdeni...sajnos ilyenekkel sokszor elbasszák a gyerek jövöjét.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#16699 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Bakayoko és Rüdiger is jó igazolások szerintem. Én pl. Bakayokoról nem is tudtam hogy Makelele volt a mentora (külön öröm). Bakayoko főleg akkor remek igazolás, ha Maticot el tudjuk passzolni, hasonló összegért (remélem a MU-nak).

Egyedül az szomorít el, hogy két olyan posztra igazoltunk egyelőre, amit szinte biztos vagyok benne hogy Chalo és Ake is megoldott volna, ha lenne végre valaki aki be meri rakni a kezdőbe őket.... Sajnos ez itt sosem fog megtörténni és agyatlanul eladogatjuk őket, még véletlen sem visszavásárlási opcióval, hogy 2 millával többet kapjunk. Szánalmas sajnos, főleg annak tükrében, hogy Lukaku, Bertrand és Matic után sem tanulunk ebből a hibánkból. Arról nem is beszélve, hogy egyik igazolás sem saját nevelés vagy angol, de cserébe Chalo és Aké azok voltak....

Nagyon bízom benne hogy Christensent nem pazaroljuk el és megkapja idén a lehetőséget.

Igazság szerint üvölt a keretről, hogy egy klasszis támadó kp. és egy csatár létszükség lenne, valamint minimum egy wingback is (aki nem holmi Danilo vagy valami másik kétagysejtű 30+ millióért a padra).
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16700 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Úgy néz ki a srác, mint Dennis Rodman, extravagáns :)

Amúgy, nem nagyon beszéltünk erről mostanság, de Michynek még van esélye befutni itt. Borzasztóan indult számára az előző szezon, jó nagy pofon volt..., de a közösségi médiás aktivitásából kiindulva, nem ábrándult ki a klubból és a lelkesedése is töretlen.
Vélhetően a háttérben Conte mindig beszélt vele és elmondta neki, hogy miért nem kezd, mi a jövőkép számára, stb.

Bármi is legyen a felállás a következő szezonra (1 v. 2 csatár), bárki is jöjjön plusz csatának a keretbe (sztár vagy kiegészítő), remélem befut jövőre.

Válasz küldése