Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#16661 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Chalobah fee to Watford is £5.5m, plus there is a buy-back clause and sell-on clause (Standard) #CFC


Desailly: "The only name that could be available is Aubameyang, that could bring the #Chelsea team to a new level.“
Desailly: "It’s a shame Lukaku did not happen, for a good reason, probably because Diego Costa didn’t move.“
Desailly: "You cannot afford to get a new player and later have too many strikers.“ [SportsKeeda]

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#16662 Hozzászólás Szerző: Dante »

Amazing24 írta:
Pityee írta:
flatley09 írta:Az a baj, h azt sem tudjuk mi lesz a taktika...lehet változik a korábbihoz képest...támadóbb lesz, vagy nem tudom.
Ezen kívül, ha a korábbi rotáció szintjét nézzük...kb tök mind1, h Chalobah, Fabre, Aké, Kenedy vagy vmi 16 éves gyerek az ifiből, esetleg vmi no name 3-ad osztályú hulladék rohad a padon
Én még mindig valamiért úgy érzem, hogy Conte 3-5-2re fog váltani és aki érkezik csatár, az Michyvel együtt fog duót alkotni.
3-5-2- be Hazardnak nincs posztja es eleg csatar a taktikahoz. Szerintem marad a 3-4-3
Amíg Hazard felépül lehet a 352-ben is ráció, de ez valószínűleg az érkezők/távozók posztjaiból jobban körvonalazódik majd. Hazard csatárként, vagy secondary striker-ként való szereplése sem annyira elrugaszkodott dolog, az első hármasban amúgy is cserélgetik a támadók a helyüket.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#16663 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pityee írta:
flatley09 írta:Az a baj, h azt sem tudjuk mi lesz a taktika...lehet változik a korábbihoz képest...támadóbb lesz, vagy nem tudom.
Ezen kívül, ha a korábbi rotáció szintjét nézzük...kb tök mind1, h Chalobah, Fabre, Aké, Kenedy vagy vmi 16 éves gyerek az ifiből, esetleg vmi no name 3-ad osztályú hulladék rohad a padon
Én még mindig valamiért úgy érzem, hogy Conte 3-5-2re fog váltani és aki érkezik csatár, az Michyvel együtt fog duót alkotni.
3-5-2- be Hazardnak nincs posztja es eleg csatar a taktikahoz. Szerintem marad a 3-4-3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#16664 Hozzászólás Szerző: Pityee »

flatley09 írta:Az a baj, h azt sem tudjuk mi lesz a taktika...lehet változik a korábbihoz képest...támadóbb lesz, vagy nem tudom.
Ezen kívül, ha a korábbi rotáció szintjét nézzük...kb tök mind1, h Chalobah, Fabre, Aké, Kenedy vagy vmi 16 éves gyerek az ifiből, esetleg vmi no name 3-ad osztályú hulladék rohad a padon
Én még mindig valamiért úgy érzem, hogy Conte 3-5-2re fog váltani és aki érkezik csatár, az Michyvel együtt fog duót alkotni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#16665 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Szerintem van még egy csomó olyan játékos aki visszajött, vagy olyan aki előző szezonban mondjuk nem kapott szerepet pont azok miatt akik idén elmentek (Jó mondjuk itt megint bele lehet kötni, hogy hol a minőségi javulás, ha elvileg a rosszabbak maradtak:D)

Pl. Itt van Kenedy, őt sajnálnám, ha elkótyavetyélnénk, mert egész jól elkarcolgatott amikor játszott. Ő pl. a szélen elől és hátul is bevethető, alapvetően bal oldalon, de sztem a másik szélt is lehozná, főleg gyengébb meccseken, néha...Szóval ha esetleg nem jönne szélső, v szélső védő....
Alapvetően Fabregas is kevesebb szerepet kapott, szóval ha a játékperceket nézzük neki jól is jön, ő is bőven tudja pótolni Chalobah "idejét".

Az a baj, h azt sem tudjuk mi lesz a taktika...lehet változik a korábbihoz képest...támadóbb lesz, vagy nem tudom.
Ezen kívül, ha a korábbi rotáció szintjét nézzük...kb tök mind1, h Chalobah, Fabre, Aké, Kenedy vagy vmi 16 éves gyerek az ifiből, esetleg vmi no name 3-ad osztályú hulladék rohad a padon

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#16666 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Sky Sports Italy correspondent Gianluca Di Marzio has claimed on his personal website that the Gunners have proposed a swap deal with Chelsea in which they sign Matic, 28, in return for Oxlade-Chamberlain 23.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#16667 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Amazing24 írta:
Николаевич írta:
Amazing24 írta:Egy kerdes. Ha eladunk minden fiatal jatekost, akkor kit ultetunk a padra? RLC,Ake, Aina,Zouma,Chalo? Kikkel potoljuk oket? Erkezik Bakayoko, de elvileg Matic tavozik. Igy 3 kpval vagunk neki a 4 frontos csatanak? Nem ertem a logikat, segitsetek. :D
Segítek: július közepe van, fognak még érkezni játékosok.
Lehet, hogy fognak, lehet, hogy nem. Nem is ez a kerdes most, hanem hogy miert kellett a fiatalokat eladni? Chalobah es RLC nekem szemelyes kedvencem volt, nagyon sajnalom oket, foleg, hogy most elegendo jatekidot is kaptak volna. Szerintem soha nem volt meg ilyen eros az utanpotlasunk, erre megsem kapnak eselyt sem. Sajnalom.
Mert nekik még nincs elég rutinjuk, játszaniuk kell. Chalobah szerződése egy év múlva lejárt volna, lehet hogy a klub hosszabbított volna vele, ő nem akarta aláírni ezért most el kellett adni. RLC meg eddig nagyon kevés profi meccset játszott, jót fog tenni neki egy év kölcsön.

Baker nem hiszem hogy opció lenne. Bakayoko sérülése esetén rangadókra meg BL-meccsekre kéne Kanté-Fabregas vagy Kanté-Baker kp-val kiállni.. Valami rendes vkp kell. De én azt se bánom ha Matic marad padozni.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#16668 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Николаевич írta:
Amazing24 írta:Egy kerdes. Ha eladunk minden fiatal jatekost, akkor kit ultetunk a padra? RLC,Ake, Aina,Zouma,Chalo? Kikkel potoljuk oket? Erkezik Bakayoko, de elvileg Matic tavozik. Igy 3 kpval vagunk neki a 4 frontos csatanak? Nem ertem a logikat, segitsetek. :D
Segítek: július közepe van, fognak még érkezni játékosok.
Lehet, hogy fognak, lehet, hogy nem. Nem is ez a kerdes most, hanem hogy miert kellett a fiatalokat eladni? Chalobah es RLC nekem szemelyes kedvencem volt, nagyon sajnalom oket, foleg, hogy most elegendo jatekidot is kaptak volna. Szerintem soha nem volt meg ilyen eros az utanpotlasunk, erre megsem kapnak eselyt sem. Sajnalom.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16669 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Amazing24 írta:Egy kerdes. Ha eladunk minden fiatal jatekost, akkor kit ultetunk a padra? RLC,Ake, Aina,Zouma,Chalo? Kikkel potoljuk oket? Erkezik Bakayoko, de elvileg Matic tavozik. Igy 3 kpval vagunk neki a 4 frontos csatanak? Nem ertem a logikat, segitsetek. :D
Hát minőségi játékosokat 8) Lehet Baker lesz az áldozat, bár az ő játékstílusa köszönőviszonyban sincs Matityéval, szóval lehet inkább veszünk vmi hulladékot tartalékba :roll: Sztem a létszámmal nem lesz gond, sokkal inkább a minőséggel.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#16670 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Amazing24 írta:Egy kerdes. Ha eladunk minden fiatal jatekost, akkor kit ultetunk a padra? RLC,Ake, Aina,Zouma,Chalo? Kikkel potoljuk oket? Erkezik Bakayoko, de elvileg Matic tavozik. Igy 3 kpval vagunk neki a 4 frontos csatanak? Nem ertem a logikat, segitsetek. :D
Vélhetően Bakayoko-n kívül is érkezik középpályás amennyiben Matic távozik, egy hónap van szezonkezdetig. Egyelőre még itt van Baker, van Ginkel és Pasalic is, mint 4. számú opció, de közülük a holland és horvát távozása is sanszos, meglátjuk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#16671 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Amazing24 írta:Egy kerdes. Ha eladunk minden fiatal jatekost, akkor kit ultetunk a padra? RLC,Ake, Aina,Zouma,Chalo? Kikkel potoljuk oket? Erkezik Bakayoko, de elvileg Matic tavozik. Igy 3 kpval vagunk neki a 4 frontos csatanak? Nem ertem a logikat, segitsetek. :D
Segítek: július közepe van, fognak még érkezni játékosok.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#16672 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Egy kerdes. Ha eladunk minden fiatal jatekost, akkor kit ultetunk a padra? RLC,Ake, Aina,Zouma,Chalo? Kikkel potoljuk oket? Erkezik Bakayoko, de elvileg Matic tavozik. Igy 3 kpval vagunk neki a 4 frontos csatanak? Nem ertem a logikat, segitsetek. :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16673 Hozzászólás Szerző: kazomester »

#Chelsea hope Juventus' interest in Nemanja Matic will help them complete a deal for Alex Sandro. [Standard]
Inter Milan have already made an enquiry over a £35.4million transfer for Nemanja Matic, but #Chelsea want at least £40million. [Standard]
#Chelsea consider Matic a bargaining tool in negotiations for Alex Sandro after Juventus renewed their interest in the player. [Standard]

Túl szép lenne :roll:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16674 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16675 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Dante írta:
Chester írta:Bonucci allitolag a BL donto felidejeben lebaszott egyet Dybalanak, de Barzaglival is majdnem bunyozott, Allegrit meg lefaszozta. A Juve board meg ugy itelte meg, hogy naluk ne rombolja az oltozot. Mivel az orszagot sem akarja elhagyni, igy marad az egyetlen olasz csapat, aki hivatalos ajanlatott tett erte, a Milan.
OFF: Ha ez igaz, akkor jól tette, mindenki rászolgált arra amit kapott :D
A fia valóban nagyon beteg volt és 1 évig kezelték is, de már jobban van. Torinó és Milánó 1 óra, tehát nem egy olyan vészes távolság, hogy ezért költözzön. Nem, itt nem ez történt. Bonucci összebalhézott Allegrivel és Dybalával is. Tegnap visszamentek szünetről a játékosok és továbbra sem szóltak egymáshoz, kaptak egy napot, hogy rendezzék a viszonyt, Allegri azt mondta, hogy vagy ő vagy Bonucci; Bonucci pedig bejelentette, hogy nem akar itt maradni és közben titokban megegyezett a Milan-nal. A vezetőség pedig ezt tudomásul vette... Ennyi.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#16676 Hozzászólás Szerző: Dante »

Chester írta:Bonucci allitolag a BL donto felidejeben lebaszott egyet Dybalanak, de Barzaglival is majdnem bunyozott, Allegrit meg lefaszozta. A Juve board meg ugy itelte meg, hogy naluk ne rombolja az oltozot. Mivel az orszagot sem akarja elhagyni, igy marad az egyetlen olasz csapat, aki hivatalos ajanlatott tett erte, a Milan.
OFF: Ha ez igaz, akkor jól tette, mindenki rászolgált arra amit kapott :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolási pletykák

#16677 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bonucci allitolag a BL donto felidejeben lebaszott egyet Dybalanak, de Barzaglival is majdnem bunyozott, Allegrit meg lefaszozta. A Juve board meg ugy itelte meg, hogy naluk ne rombolja az oltozot. Mivel az orszagot sem akarja elhagyni, igy marad az egyetlen olasz csapat, aki hivatalos ajanlatott tett erte, a Milan.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#16678 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ha még esetleg valakinek kételyei lennének...
Kép

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16679 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Standard Sport ✔ @standardsport
Chelsea not willing to meet £30.8m Danilo asking price

Mi csak 28at akarunk érte adni :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16680 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Николаевич írta:Hát, nagyon érdekes ez a Bonucci-ügy. Az oké hogy nem akarja elhagyni Olaszországot, de minek megy át a Milan-ba? Egyértelműen visszalépés neki, pedig most van a legjobb korban. Én ezt nem olvastam sehol hogy a fia kezelése miatt menne Milánóba, nem is nagyon hiszem hogy csak erről lenne szó, 150 km nincs Torinó és Milánó között, autópályán másfél óra. Ez elhanyagolható távolság ahhoz képest hogy heti szinten repked Európában és az országon belül, nem hiszem hogy csak földrajzi okokból akarna Milánóba menni.
Írtam, hogy a háttérben összetűzések lehetnek a vezetők és közte. Ezt persze nem hivatalos forrásból tudom, hanem egy haveromtól aki nagy Juve-s. A Milan most épül újjá teljesen, ott reális cél lesz idén a Bl indulás, és ki tudja mennyi pénzt ölnek még bele az elkövetkezendő években. De egyébként is lényegtelen, hátul megvagyunk.

Válasz küldése