Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16841 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

nemtudom írta:nem rossz ez a sandro de azért eléggé sokat nyer azzal hogy teljesen kötetlen posztja van a juvénál, ott nincs kimondott szélső mint itt hazard vagy pedro akik elveszik majd tőle a játékot. ennek tudatában egyenlőre semmit nem bizonyított hogy megütné marcelo szintjét, márpedig ennyi pénzért az lenne az elvárás hogy jól védekezzen és teljesen tehermentesítse a belgát.
Mikor a Juve 3 védővel állt fel akkor A.Sandro ugyanolyan szélsőt játszott mint nálunk Alonso csak míg Alonso előtt Hazard volt addig A.Sandro előtt Mandzukic játszott.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#16842 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

nem rossz ez a sandro de azért eléggé sokat nyer azzal hogy teljesen kötetlen posztja van a juvénál, ott nincs kimondott szélső mint itt hazard vagy pedro akik elveszik majd tőle a játékot. ennek tudatában egyenlőre semmit nem bizonyított hogy megütné marcelo szintjét, márpedig ennyi pénzért az lenne az elvárás hogy jól védekezzen és teljesen tehermentesítse a belgát.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16843 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta:Van Dijk csak a cseresznye lenne a még nem létező habos tortán.
A pletykákból kiindulva a cseresznye az RF poszt lesz, CB-t kb. biztos, hogy igazolunk.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#16844 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kiegészítő? Kb annyira, mint nálunk DL. Biztos vagyok benne hogy fasza wingback-et igazolnak, ha kell, ezt nagyon irigylem tőlük (Dortmund-tól, Atletico-tól és még kismillió más csapattól is), hogy nem csak jó áron veszik a játékosaikat, de játszatják is őket.

Sandro tényleg az egyik top wingback perpill, (Sidibe vagy Walker a másik oldalon brutál lehetne) de egyértelmű, hogy van égetőbb lyukas poszt a csapatban. Mindenesetre az lwb poszt miatt remélhetőleg nem kell aggódnunk (Baba, Kenedy, Aké off, mint lehetőség), és ha Bakayoko érkezik, akkor "csak" a jobb oldalt és a csatárposztot kellene megerősíteni/tisztázni.

Van Dijk csak a cseresznye lenne a még nem létező habos tortán.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16845 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:Nem semmi, ahogy tud üzletelni a juve. 70millióér eltudnak passzolni egy kiegészítő játékosukat, akinek a helyére majd hoznak egy 10milliós senkit, akit felfuttatnak és simán eladják haszonnal. Pogbárol nem is beszélve akiért egy laza 100ast kaptak. Egyébként ez az ár baromi sok egy Sandroért, nem csodálom hogy erre nem tudott nemet mondani a juve. Ráadásul arra a posztra, ahol van egy jól teljesítő Alonso.
szerintem A.Sandro nem volt kiegészítő ember a Juve-ba és sajnos ilyen árak vannak, aki kicsit is tud focizni az már 30-ról indul ha már egyeneset is tud rúgni a labdába 2x egymás után akkor már 50 felett van.
Alonso meg lehet jól teljesített, de ezek szerint Conte többre vágyik azon a poszton és nála jobban senki nem tudja miért kell A.Sandro.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#16846 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem semmi, ahogy tud üzletelni a juve. 70millióér eltudnak passzolni egy kiegészítő játékosukat, akinek a helyére majd hoznak egy 10milliós senkit, akit felfuttatnak és simán eladják haszonnal. Pogbárol nem is beszélve akiért egy laza 100ast kaptak. Egyébként ez az ár baromi sok egy Sandroért, nem csodálom hogy erre nem tudott nemet mondani a juve. Ráadásul arra a posztra, ahol van egy jól teljesítő Alonso.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16847 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Amazing24 írta:Alex Sandro to Chelsea: Juventus star agrees terms over £70m transfer - Gazzetta dello Sports

Tegnap ota minden letezo lap megirta Sandrot. Szerintem jovoheten be is jelentik a Nike mezzel egyutt.
szerintem nem csak őt hanem Caballero-t és Bakayoko-t is.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#16848 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Alex Sandro to Chelsea: Juventus star agrees terms over £70m transfer - Gazzetta dello Sports

Tegnap ota minden letezo lap megirta Sandrot. Szerintem jovoheten be is jelentik a Nike mezzel egyutt.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16849 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

nemtudom írta:
adrian1989 írta:
kecske01 írta:Sandro az egyik legjobb hanem a legjobb ebben a pozicoban a vilagon. Megeri az arat.
én is így gondolom, hogy nála csak Alaba jobb aki megfizethetetlen szerintem és Marcelo aki viszont 29-30 éves, így ha érkezik A.Sandro akkor le van a gond hosszú időre arról a posztról.
Manolas 30m-ért ajándék lenne de még 40-ért is, nem is értem miért akarják jobban van Dijk-et plusz 20-30m-ért.
kíváncsi lennék mi a helyzet Lukaku-val mert mostanában nagyon elcsendesedett körülötte minden, de az Everton meg már elköltötte az érte kapott pénzt szerintem, de lehet még többet is.
manolast balhés játékosnak tartják a románál utálják a csapattársai nem csak dzeko és volt már balhéja a vezetőkkel is, nemhiába nem kell a kutyának sem
a Dzekos balhéját azt tudom, de tavaly még nagyon sok csapat vitte volna, nem tudtam, hogy ennyire balhés

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#16850 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

adrian1989 írta:
kecske01 írta:Sandro az egyik legjobb hanem a legjobb ebben a pozicoban a vilagon. Megeri az arat.
én is így gondolom, hogy nála csak Alaba jobb aki megfizethetetlen szerintem és Marcelo aki viszont 29-30 éves, így ha érkezik A.Sandro akkor le van a gond hosszú időre arról a posztról.
Manolas 30m-ért ajándék lenne de még 40-ért is, nem is értem miért akarják jobban van Dijk-et plusz 20-30m-ért.
kíváncsi lennék mi a helyzet Lukaku-val mert mostanában nagyon elcsendesedett körülötte minden, de az Everton meg már elköltötte az érte kapott pénzt szerintem, de lehet még többet is.
manolast balhés játékosnak tartják a románál utálják a csapattársai nem csak dzeko és volt már balhéja a vezetőkkel is, nemhiába nem kell a kutyának sem

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16851 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kecske01 írta:Sandro az egyik legjobb hanem a legjobb ebben a pozicoban a vilagon. Megeri az arat.
én is így gondolom, hogy nála csak Alaba jobb aki megfizethetetlen szerintem és Marcelo aki viszont 29-30 éves, így ha érkezik A.Sandro akkor le van a gond hosszú időre arról a posztról.
Manolas 30m-ért ajándék lenne de még 40-ért is, nem is értem miért akarják jobban van Dijk-et plusz 20-30m-ért.
kíváncsi lennék mi a helyzet Lukaku-val mert mostanában nagyon elcsendesedett körülötte minden, de az Everton meg már elköltötte az érte kapott pénzt szerintem, de lehet még többet is.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16852 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sandro az egyik legjobb hanem a legjobb ebben a pozicoban a vilagon. Megeri az arat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#16853 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Napokban eltűnődtem hogy velem van-e a baj merthogy egyesek szerint Marco a tökéletes balszárny míg szerintem kimondottan alkalmatlan, ügyetlen.
Ezek szerint mégsem csal a szemem, Conte is látja hogy Marco max kiegészítésnek jó, esetleg másik poszton. Sandro nagyon erre a posztra termett. Nem egy A.Cole a srác védekezésben, de ebben a taktikában csak kiegészíti, kisegíti a védelmet a szárny. Ha megerősödünk centerbekk poszton Pl Christensennel vagy egy érkezővel mint Manolas vagy VanDijk akkor jövőre bika lesz a védelem. Még minimum kéne egy CM, RF és csatár, de mosesnek is illene egy alternatíva.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16854 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

nemtudom írta:
adrian1989 írta:http://www.fociclub.hu/2017/06/23/ujabb ... -sajtohir/

szerintem 30m-ért nagyon megéri van olyan jó mint van Dijk és fele annyiba kerülne és szerintem szívesebben jönne a Chelsea-be mint a Zenithbe.

amúgy nekem tűnik, csak úgy, hogy Lukaku nem fog érkezni, mert ma mindenhol azt olvasom, hogy a Chelsea kifizette van Dijk kivásárlási árát ami 60m font plusz 60m font A.Sandro ha igaz, Bakayoko 40m ami már magában 160m font és még nincs csatár és szélső.amúgy sem értem minek nekünk van Dijk lehet Christensen simán hozná amit a holland.
van dijk-tól luiz szint várható miközben christensennek az kihívás lenne hogy a kezdőbe kerüljön cahill vagy azpi helyett.
sokkal több pluszt jelentene egy vandijk/bonucci típusú vezér a csapatban mint christensen jó játéka, az ilyen játékosokból akiknek szavuk van a pályán megfogyatkoztunk az utóbbi években.
nem tudom van Dijk mennyire lenne vezére ennek a keretnek még Bonucci igen ő tipikus vezér, de nem tudom minek erőltetik ennyire ezt a cb pozíciót.
ha A.Sandro felesleges akkor cb is szerintem főleg van Dijk 60m font feletti áron.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#16855 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

adrian1989 írta:http://www.fociclub.hu/2017/06/23/ujabb ... -sajtohir/

szerintem 30m-ért nagyon megéri van olyan jó mint van Dijk és fele annyiba kerülne és szerintem szívesebben jönne a Chelsea-be mint a Zenithbe.

amúgy nekem tűnik, csak úgy, hogy Lukaku nem fog érkezni, mert ma mindenhol azt olvasom, hogy a Chelsea kifizette van Dijk kivásárlási árát ami 60m font plusz 60m font A.Sandro ha igaz, Bakayoko 40m ami már magában 160m font és még nincs csatár és szélső.amúgy sem értem minek nekünk van Dijk lehet Christensen simán hozná amit a holland.
van dijk-tól luiz szint várható miközben christensennek az kihívás lenne hogy a kezdőbe kerüljön cahill vagy azpi helyett.
sokkal több pluszt jelentene egy vandijk/bonucci típusú vezér a csapatban mint christensen csupán csak jó játéka, az ilyen játékosokból akiknek szavuk van a pályán megfogyatkoztunk az utóbbi években.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#16856 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chester írta:nem nagyon kovetem mar az esemenyeket, de minek kell Sandro?

Ruben el meg? :(

Üdv :)

Rubey hátsérüléssel küszködik, lemaradt a szezon végéről és a jelenleg zajló U21-es EB-ről.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16857 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chester írta:nem nagyon kovetem mar az esemenyeket, de minek kell Sandro?

Ruben el meg? :(
Conte-t kérdezd, nyilván erősítés és előrelépés, de ez a 60-70m font amiről pletykálnak gecisok, és sok vannak posztok amik inkább szorulnak ilyen mértékű erősítésre. De ez van, ha ő kell, jöjjön.

Sérült.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolási pletykák

#16858 Hozzászólás Szerző: Chester »

nem nagyon kovetem mar az esemenyeket, de minek kell Sandro?

Ruben el meg? :(

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16859 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://www.fociclub.hu/2017/06/23/ujabb ... -sajtohir/" onclick="window.open(this.href);return false;

szerintem 30m-ért nagyon megéri van olyan jó mint van Dijk és fele annyiba kerülne és szerintem szívesebben jönne a Chelsea-be mint a Zenithbe.

amúgy nekem tűnik, csak úgy, hogy Lukaku nem fog érkezni, mert ma mindenhol azt olvasom, hogy a Chelsea kifizette van Dijk kivásárlási árát ami 60m font plusz 60m font A.Sandro ha igaz, Bakayoko 40m ami már magában 160m font és még nincs csatár és szélső.amúgy sem értem minek nekünk van Dijk lehet Christensen simán hozná amit a holland.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16860 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BREAKING: Nemanja Matic has agreed personal terms with Manchester United. [Manchester Evening News]

Álmodom? :oops:

Válasz küldése