Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#16861 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sandro az egyik legjobb hanem a legjobb ebben a pozicoban a vilagon. Megeri az arat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#16862 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Napokban eltűnődtem hogy velem van-e a baj merthogy egyesek szerint Marco a tökéletes balszárny míg szerintem kimondottan alkalmatlan, ügyetlen.
Ezek szerint mégsem csal a szemem, Conte is látja hogy Marco max kiegészítésnek jó, esetleg másik poszton. Sandro nagyon erre a posztra termett. Nem egy A.Cole a srác védekezésben, de ebben a taktikában csak kiegészíti, kisegíti a védelmet a szárny. Ha megerősödünk centerbekk poszton Pl Christensennel vagy egy érkezővel mint Manolas vagy VanDijk akkor jövőre bika lesz a védelem. Még minimum kéne egy CM, RF és csatár, de mosesnek is illene egy alternatíva.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16863 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

nemtudom írta:
adrian1989 írta:http://www.fociclub.hu/2017/06/23/ujabb ... -sajtohir/

szerintem 30m-ért nagyon megéri van olyan jó mint van Dijk és fele annyiba kerülne és szerintem szívesebben jönne a Chelsea-be mint a Zenithbe.

amúgy nekem tűnik, csak úgy, hogy Lukaku nem fog érkezni, mert ma mindenhol azt olvasom, hogy a Chelsea kifizette van Dijk kivásárlási árát ami 60m font plusz 60m font A.Sandro ha igaz, Bakayoko 40m ami már magában 160m font és még nincs csatár és szélső.amúgy sem értem minek nekünk van Dijk lehet Christensen simán hozná amit a holland.
van dijk-tól luiz szint várható miközben christensennek az kihívás lenne hogy a kezdőbe kerüljön cahill vagy azpi helyett.
sokkal több pluszt jelentene egy vandijk/bonucci típusú vezér a csapatban mint christensen jó játéka, az ilyen játékosokból akiknek szavuk van a pályán megfogyatkoztunk az utóbbi években.
nem tudom van Dijk mennyire lenne vezére ennek a keretnek még Bonucci igen ő tipikus vezér, de nem tudom minek erőltetik ennyire ezt a cb pozíciót.
ha A.Sandro felesleges akkor cb is szerintem főleg van Dijk 60m font feletti áron.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#16864 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

adrian1989 írta:http://www.fociclub.hu/2017/06/23/ujabb ... -sajtohir/

szerintem 30m-ért nagyon megéri van olyan jó mint van Dijk és fele annyiba kerülne és szerintem szívesebben jönne a Chelsea-be mint a Zenithbe.

amúgy nekem tűnik, csak úgy, hogy Lukaku nem fog érkezni, mert ma mindenhol azt olvasom, hogy a Chelsea kifizette van Dijk kivásárlási árát ami 60m font plusz 60m font A.Sandro ha igaz, Bakayoko 40m ami már magában 160m font és még nincs csatár és szélső.amúgy sem értem minek nekünk van Dijk lehet Christensen simán hozná amit a holland.
van dijk-tól luiz szint várható miközben christensennek az kihívás lenne hogy a kezdőbe kerüljön cahill vagy azpi helyett.
sokkal több pluszt jelentene egy vandijk/bonucci típusú vezér a csapatban mint christensen csupán csak jó játéka, az ilyen játékosokból akiknek szavuk van a pályán megfogyatkoztunk az utóbbi években.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#16865 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chester írta:nem nagyon kovetem mar az esemenyeket, de minek kell Sandro?

Ruben el meg? :(

Üdv :)

Rubey hátsérüléssel küszködik, lemaradt a szezon végéről és a jelenleg zajló U21-es EB-ről.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16866 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chester írta:nem nagyon kovetem mar az esemenyeket, de minek kell Sandro?

Ruben el meg? :(
Conte-t kérdezd, nyilván erősítés és előrelépés, de ez a 60-70m font amiről pletykálnak gecisok, és sok vannak posztok amik inkább szorulnak ilyen mértékű erősítésre. De ez van, ha ő kell, jöjjön.

Sérült.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolási pletykák

#16867 Hozzászólás Szerző: Chester »

nem nagyon kovetem mar az esemenyeket, de minek kell Sandro?

Ruben el meg? :(

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#16868 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://www.fociclub.hu/2017/06/23/ujabb ... -sajtohir/" onclick="window.open(this.href);return false;

szerintem 30m-ért nagyon megéri van olyan jó mint van Dijk és fele annyiba kerülne és szerintem szívesebben jönne a Chelsea-be mint a Zenithbe.

amúgy nekem tűnik, csak úgy, hogy Lukaku nem fog érkezni, mert ma mindenhol azt olvasom, hogy a Chelsea kifizette van Dijk kivásárlási árát ami 60m font plusz 60m font A.Sandro ha igaz, Bakayoko 40m ami már magában 160m font és még nincs csatár és szélső.amúgy sem értem minek nekünk van Dijk lehet Christensen simán hozná amit a holland.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16869 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BREAKING: Nemanja Matic has agreed personal terms with Manchester United. [Manchester Evening News]

Álmodom? :oops:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16870 Hozzászólás Szerző: kazomester »

antimaci írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2576591

Több hírportálon is olvasható. City és a MU elől sikerült elhalásznunk.

Ennyit találtam róla
https://www.youtube.com/watch?v=GADKdlifU3M" onclick="window.open(this.href);return false;

Ígéretes kölcsönjátékos válhat nálunk belőle is. :lol: :lol:
Future Vitesse legend.

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolási pletykák

#16871 Hozzászólás Szerző: becus07 »

laczze írta:
emsanya írta:Hoho nem szarozunk, egyből double swoop :D.

BONUCCI, SANDRO TO CHELSEA?

Chelsea are closing in on a double swoop for Juventus stars Leonardo Bonucci and Alex Sandro, according to The Sun.
Álom lenne. Kezet is csókolnék a vezetőségnek.
Ennyi pénzért?

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#16872 Hozzászólás Szerző: laczze »

emsanya írta:Hoho nem szarozunk, egyből double swoop :D.

BONUCCI, SANDRO TO CHELSEA?

Chelsea are closing in on a double swoop for Juventus stars Leonardo Bonucci and Alex Sandro, according to The Sun.
Álom lenne. Kezet is csókolnék a vezetőségnek.
Drogba,Lampard,Terry <3

antimaci
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#16873 Hozzászólás Szerző: antimaci »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2576591" onclick="window.open(this.href);return false;

Több hírportálon is olvasható. City és a MU elől sikerült elhalásznunk.

Ennyit találtam róla
https://www.youtube.com/watch?v=GADKdlifU3M" onclick="window.open(this.href);return false;

Ígéretes kölcsönjátékos válhat nálunk belőle is. :lol: :lol:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#16874 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta:Az allitolagos Conte imcidens ota nagyon aktiv lett a klub ami tetszik. Tudunk mi, ha akarunk :D persze tudom, hogy semmit ne vegyunk keszpenznek, de ha hirek bizakodasra adnak okot.
Szvsz csak simán abba a szakaszába értünk a hónapnak.
emsanya írta:Hoho nem szarozunk, egyből double swoop :D.

BONUCCI, SANDRO TO CHELSEA?

Chelsea are closing in on a double swoop for Juventus stars Leonardo Bonucci and Alex Sandro, according to The Sun.
100m fontról írnak, az egész jó ár lenne.

Más: Dembelet állítólag megviselte Tuchel távozása és dobbantana Dortmundból. Minket és a MU-t említik és 80m eurós kivásárlási árat. Kérdés ha ez igaz is várna inkább az álombarszájára vagy váltana...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#16875 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hoho nem szarozunk, egyből double swoop :D.

BONUCCI, SANDRO TO CHELSEA?

Chelsea are closing in on a double swoop for Juventus stars Leonardo Bonucci and Alex Sandro, according to The Sun.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#16876 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Az allitolagos Conte imcidens ota nagyon aktiv lett a klub ami tetszik. Tudunk mi, ha akarunk :D persze tudom, hogy semmit ne vegyunk keszpenznek, de ha hirek bizakodasra adnak okot.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#16877 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

#Chelsea and #Monaco have agreed a fee of €40m for Tiemoue #Bakayoko, personal terms to be agreed before a deal is completed. #RMCsport

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16878 Hozzászólás Szerző: kazomester »

#Chelsea have made a bid of €68million for Southampton defender Virgil van Dijk. [Sky Italia]

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolási pletykák

#16879 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Kb 200 milla áll rendelkezédre...+ még akit eladunk ifiből, csapatból, szal ebből simán futja 4 minőségi játékosra.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#16880 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Amazing24 írta:A Lyon elnoke megerositette, hogy Traore hozzajuk fog igazolni. 17,5 millio fontot fizetnek erte.

“I hope that by the end of the month. We are in the process of finalising the discussions. It is a very ambitious operation, which sticks to what we have said. I hope that we will be able to conclude within ten days, if possible before the weekend.”

Orulunk vagy nem?
Ha ez érdemben elősegíti az idei bevásárlást, akkor igen.

Válasz küldése