Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17001 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

La Repubblica | #Chelsea and Juventus have reached an agreement for Alex Sandro, following a fresh €60million bid from the Blues. #CFC

Reports coming in that a Alvaro Morata bid from Chelsea will be made for £70m (Mirror) #CFC
Ohh Chelsea we love you..

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17002 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Megyó írta:
Amazing24 írta:Morata állandó játéklehetőséggel kb Torres liverpooli szintjét hozna.
Ezt érzed, vagy tudod? :) Én is Lukakut érzem jobbnak. Nekem Morata súlytalan, de mint mondtam pár napja, sikerült többször is látnom a játékát, nem rossz igazolás, de Lukaku egyelőre sokkal biztosabbnak tűnik. Ismeri a Pl-t, ""gyenge"" csapatban lőtt egy halom gólt. Morata jó lenne, ha egy lenne a sok közül, de ha Costa helyére jön és Fabregas se játszik majd kezdőként, akkor ki fogja megcsinálni Moratanak a tutit? Pedro? Hazardon kívül sajnos senki nem tud focizni ebben a csapatban, ha támadásról van szó és nem számítjuk az eligazoló Costat, valamint a mindig pados Fabret.
látszik milyen sokszor láttad. kiszolgálni sokkal inkább lukakut kell, morata meg ha kell szélsőnek is kimegy így lesz társa hazárdnak is. meg ez a """"""""""""gyenge"""""""" csapatban lőtt 100000000 gólt akkor itt meg 100000000000000000000000000000000000 gólt fog lőni ez is elég gyakran besül van rá jónéhány példa, ott rajta kívűl senki nem lőtt gólt mert mindenkinek őt kell kiszolgálnia míg egy nagy csapatban megoszlanak a gólok és több az önző játékos.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#17003 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

nemtudom írta:Chelsea are in pole position to sign Dani Alves from Juventus despite the player entering talks with Man City. [http://tuttojuve.com ]
Ha ez összejönne és a Sandro-Alves duót egy 60-65m fontos összegért szereznénk meg, már nem is lenne annyira vészes szerintem.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#17004 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Amazing24 írta:Morata állandó játéklehetőséggel kb Torres liverpooli szintjét hozna.
Ezt érzed, vagy tudod? :) Én is Lukakut érzem jobbnak. Nekem Morata súlytalan, de mint mondtam pár napja, sikerült többször is látnom a játékát, nem rossz igazolás, de Lukaku egyelőre sokkal biztosabbnak tűnik. Ismeri a Pl-t, ""gyenge"" csapatban lőtt egy halom gólt. Morata jó lenne, ha egy lenne a sok közül, de ha Costa helyére jön és Fabregas se játszik majd kezdőként, akkor ki fogja megcsinálni Moratanak a tutit? Pedro? Hazardon kívül sajnos senki nem tud focizni ebben a csapatban, ha támadásról van szó és nem számítjuk az eligazoló Costat, valamint a mindig pados Fabret.

antimaci
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17005 Hozzászólás Szerző: antimaci »

nemtudom írta:
antimaci írta: Ezt most vágtam ki. Ha megnézed 2x annyit passzol, cselez, kulcspassza van meccsenként. Mondjuk az unskilled first touch magasabb az tény
nyilván nem lehet összehasonlítgatni amikor a felénél is kevesebbet játszott valaki, de az tény marad hogy az egész everton lukakura van felépítve.
Chelsea-be olyan játékosok kellenek akik feltalálják magukat szokatlan szerepben is, lukaku meg ennek pont az ellentéte ki kell szolgálni elől hogy gólokat lőjön ő egy befejező csatár. ennyi egysíkú játékos mint kanté, bakayoko, lukaku elég sok lesz szerintem....
Ennek egy részével nem tudok egyetérteni sajnos. Nyilván nem fogok sírva fakadni ha Morata jön.
Én csak arra próbáltam célozni, hogy Lukaku sokak által be van skatulyázva ostoba, buta néger Targetman-nek akire csak ívelgetni kell a labdákat. De ha megnézed elég komplett játékossá forrta ki magát az évek alatt. Baromi sokat cselez, passzol, sokat fut, viszonylag gyors is, összjátékban is jól kiveszi a részét, helyzeteket alakít ki magának. Lásd a képen alattunk, amik /per match alapján vannak listázva
Mivel PL-ben teszi ezt így mondhatjuk a kockázat is alacsonyabb a sikerhez. Igaz Torres után már ez se biztos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára antimaci 2017. június 18., vasárnap 21:25-kor.

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#17006 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

kazomester írta:
Tomi26 írta:morata fail igazolas lenne. a spanyolok nagyon erzik az angol bajnoksagot. lukaku 10et nem er nem hogy 100at
Mármint fain, nem? :D
yes

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17007 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Tomi26 írta:morata fail igazolas lenne. a spanyolok nagyon erzik az angol bajnoksagot. lukaku 10et nem er nem hogy 100at
Mármint fain, nem? :D

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolási pletykák

#17008 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

morata fail igazolas lenne. a spanyolok nagyon erzik az angol bajnoksagot. lukaku 10et nem er nem hogy 100at

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17009 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Chelsea are in pole position to sign Dani Alves from Juventus despite the player entering talks with Man City. [http://tuttojuve.com ]

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák

#17010 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

AwayRoller írta:Furcsa, hogy pl. egy Aubameyanggal még csak pletykaként sem zavarnak össze minket :(
andrewm93 írta:Felesleges fejjel a falnak menni és szórni a 100 milliókat, arra ott a két manchesteri csapat és minden 3. évben a Liverpool...
Nem lehetsz ilyen kegyetlen! Költenének a poolosok is rendesen, de tehetnek ők róla, hogy az a nyomorult Soton csak 3 évente képes túlárazott gyephuszárokat kinevelni?
Én elsősorban a mesteri Andy Caroll és Downing vásárukra gondoltam :D

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17011 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Morata állandó játéklehetőséggel kb Torres liverpooli szintjét hozna. Nagyon ügyes,technikás, jól lát a pályán. Én őt preferálom.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17012 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

antimaci írta: Ezt most vágtam ki. Ha megnézed 2x annyit passzol, cselez, kulcspassza van meccsenként. Mondjuk az unskilled first touch magasabb az tény
nyilván nem lehet összehasonlítgatni amikor a felénél is kevesebbet játszott valaki, de az tény marad hogy az egész everton lukakura van felépítve.
Chelsea-be olyan játékosok kellenek akik feltalálják magukat szokatlan szerepben is, lukaku meg ennek pont az ellentéte ki kell szolgálni elől hogy gólokat lőjön ő egy befejező csatár. ennyi egysíkú játékos mint kanté, bakayoko, lukaku elég sok lesz szerintem....

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#17013 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Furcsa, hogy pl. egy Aubameyanggal még csak pletykaként sem zavarnak össze minket :(
andrewm93 írta:Felesleges fejjel a falnak menni és szórni a 100 milliókat, arra ott a két manchesteri csapat és minden 3. évben a Liverpool...
Nem lehetsz ilyen kegyetlen! Költenének a poolosok is rendesen, de tehetnek ők róla, hogy az a nyomorult Soton csak 3 évente képes túlárazott gyephuszárokat kinevelni?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17014 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

nemtudom írta:
nekünk sokkal jobb lenne a bambaképű lukaku aki elől várja hogy kiszolgálják

Értem én hogy nem kedveled Lukaku-t és Morata jobban tetszik, de ettől még nem kell kitalálni dolgokat. Ha követted volna idén csak összefoglalók szintjén tudnád hogy egy az egyben hülyeség amit írsz.

https://www.youtube.com/watch?v=XNwyaADU2xo" onclick="window.open(this.href);return false;

antimaci
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17015 Hozzászólás Szerző: antimaci »

nemtudom írta:
Amazing24 írta:
bNc írta:Csak én vagyok ennyire tudatlan vagy más sem érti hogy mi ez az óriási hype Morata körül? Ha választani kellene akkor inkább Lukaku. Valaki aki jobban követi a pályafutását meg tudná magyarázni nekem, hogy miért akarja mindenki őt (Moratat)?
Szerintem Morata nagyon jo jatekos, en pont azt nem ertem, hogy miert fanyalognak paran. Raadasul a hirek szerint mar 2 csapatot utasitott vissza, hogy hozzank tudjon igazolni, ilyen emberekre van szuksegunk, nem zsoldosokra.
nekünk sokkal jobb lenne a bambaképű lukaku aki elől várja hogy kiszolgálják, miközben a kezdőben karmesterünk egyedül hazard amíg rá nem állítanak 2 embert és meghal ő is :lol: a többfunkciós morata túl jó opció lenne. aki magának megcsinálja a helyzeteit
Kép
Ezt most vágtam ki. Ha megnézed 2x annyit passzol, cselez, kulcspassza van meccsenként (A PL-BEN nem a Las Palmas ellen)

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17016 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Amazing24 írta:
bNc írta:Csak én vagyok ennyire tudatlan vagy más sem érti hogy mi ez az óriási hype Morata körül? Ha választani kellene akkor inkább Lukaku. Valaki aki jobban követi a pályafutását meg tudná magyarázni nekem, hogy miért akarja mindenki őt (Moratat)?
Szerintem Morata nagyon jo jatekos, en pont azt nem ertem, hogy miert fanyalognak paran. Raadasul a hirek szerint mar 2 csapatot utasitott vissza, hogy hozzank tudjon igazolni, ilyen emberekre van szuksegunk, nem zsoldosokra.
nekünk sokkal jobb lenne a bambaképű lukaku aki elől várja hogy kiszolgálják, miközben a kezdőben nincs igazi karmester. a többfunkciós morata aki magának képes helyzeteket csinálni túl jó opció lenne ide

antimaci
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17017 Hozzászólás Szerző: antimaci »

cech19960320 írta:
antimaci írta:Olvasgatva, most a topicokat, híreket, most Morata megszerzéséről van több szó. Nagyon remélem, hogy nem mi leszünk azok a balekok, aki 60-70 milláért fogják megvenni Moratát. Tavaly 25 M-ért vásárolta vissza a Real, azóta nem értem miért ment volna fel az ára a háromszorosára?
13x lépett kezdőként a pályára, a meccsátlaga kb. 40 perc.
Persze tudom baromi jól mutat, hogy szerzett így is 15 gólt. De ebből 4-et a Leganesnak 2-et a Granadának + 1-et 1-et a hasonlóan világverő csapatoknak(Getafe, Alaves, Las Palmas, Depor stb.) A legnagyobb név a Athletic Bilbao, akinek betalált ott is csereként állt be.
Most lehet mondani, hogy bezzeg ha több lehetőséget kap akkor biztos több gólt rúgott volna. De egy BL cím, amiben összesen 180 percet töltött, ne dobja már meg így az árát egy kegyvesztett, cserecsatárnak.

Lukakunak persze gyengébbek a perc/gól mutatói, de szinte 38-szor játszott le 90 percet, ráadásul PL-ben ahol többek között Citynek, Spursnek, Arsenalnak is betalált.

Ez a 60-70 millás pofátlan ár szerintem egy vicc, annak ellenére, hogy sokkal többet tud mint amennyit láthattunk belőle a Realnál. Mondjuk ez mind csak statisztika amit leírtam, de szerintem sokkal több minden szól Lukaku mellett még ha vissza is kell ide rángatni, miután elüldöztük. Nyilván egy transzfert meg az összeget szubjektív és objektív tényezők is befolyásolják 8) 8)
kérlek azért ment fel az ára, mert már eddig is volt 50-60 millás árcédula rajta, csak éppen a Realnak volt egy 25 millás visszavásárlási záradéka
Jogos most jártam utána, bocsi. Lényegen annyiban nem változtat, hogy szvsz. Lukakut ár/értékben , + PL tapasztalat miatt alkalmasabbnak találom
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára antimaci 2017. június 18., vasárnap 20:10-kor.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#17018 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

antimaci írta:Olvasgatva, most a topicokat, híreket, most Morata megszerzéséről van több szó. Nagyon remélem, hogy nem mi leszünk azok a balekok, aki 60-70 milláért fogják megvenni Moratát. Tavaly 25 M-ért vásárolta vissza a Real, azóta nem értem miért ment volna fel az ára a háromszorosára?
13x lépett kezdőként a pályára, a meccsátlaga kb. 40 perc.
Persze tudom baromi jól mutat, hogy szerzett így is 15 gólt. De ebből 4-et a Leganesnak 2-et a Granadának + 1-et 1-et a hasonlóan világverő csapatoknak(Getafe, Alaves, Las Palmas, Depor stb.) A legnagyobb név a Athletic Bilbao, akinek betalált ott is csereként állt be.
Most lehet mondani, hogy bezzeg ha több lehetőséget kap akkor biztos több gólt rúgott volna. De egy BL cím, amiben összesen 180 percet töltött, ne dobja már meg így az árát egy kegyvesztett, cserecsatárnak.

Lukakunak persze gyengébbek a perc/gól mutatói, de szinte 38-szor játszott le 90 percet, ráadásul PL-ben ahol többek között Citynek, Spursnek, Arsenalnak is betalált.

Ez a 60-70 millás pofátlan ár szerintem egy vicc, annak ellenére, hogy sokkal többet tud mint amennyit láthattunk belőle a Realnál. Mondjuk ez mind csak statisztika amit leírtam, de szerintem sokkal több minden szól Lukaku mellett még ha vissza is kell ide rángatni, miután elüldöztük. Nyilván egy transzfert meg az összeget szubjektív és objektív tényezők is befolyásolják 8) 8)
kérlek azért ment fel az ára, mert már eddig is volt 50-60 millás árcédula rajta, csak éppen a Realnak volt egy 25 millás visszavásárlási záradéka

antimaci
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17019 Hozzászólás Szerző: antimaci »

Olvasgatva, most a topicokat, híreket, most Morata megszerzéséről van több szó. Nagyon remélem, hogy nem mi leszünk azok a balekok, aki 60-70 milláért fogják megvenni Moratát. Tavaly 25 M-ért vásárolta vissza a Real, azóta nem értem miért ment volna fel az ára a háromszorosára?
13x lépett kezdőként a pályára, a meccsátlaga kb. 40 perc.
Persze tudom baromi jól mutat, hogy szerzett így is 15 gólt. De ebből 4-et a Leganesnak 2-et a Granadának + 1-et 1-et a hasonlóan világverő csapatoknak(Getafe, Alaves, Las Palmas, Depor stb.) A legnagyobb név a Athletic Bilbao, akinek betalált ott is csereként állt be.
Most lehet mondani, hogy bezzeg ha több lehetőséget kap akkor biztos több gólt rúgott volna. De egy BL cím, amiben összesen 180 percet töltött, ne dobja már meg így az árát egy kegyvesztett, cserecsatárnak.

Lukakunak persze gyengébbek a perc/gól mutatói, de szinte 38-szor játszott le 90 percet, ráadásul PL-ben ahol többek között Citynek, Spursnek, Arsenalnak is betalált.

Ez a 60-70 millás pofátlan ár szerintem egy vicc, annak ellenére, hogy sokkal többet tud mint amennyit láthattunk belőle a Realnál. Mondjuk ez mind csak statisztika amit leírtam, de szerintem sokkal több minden szól Lukaku mellett még ha vissza is kell ide rángatni, miután elüldöztük. Nyilván egy transzfert meg az összeget szubjektív és objektív tényezők is befolyásolják 8) 8)

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17020 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

bNc írta:Csak én vagyok ennyire tudatlan vagy más sem érti hogy mi ez az óriási hype Morata körül? Ha választani kellene akkor inkább Lukaku. Valaki aki jobban követi a pályafutását meg tudná magyarázni nekem, hogy miért akarja mindenki őt (Moratat)?
Szerintem Morata nagyon jo jatekos, en pont azt nem ertem, hogy miert fanyalognak paran. Raadasul a hirek szerint mar 2 csapatot utasitott vissza, hogy hozzank tudjon igazolni, ilyen emberekre van szuksegunk, nem zsoldosokra.

Válasz küldése