Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17281 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Legalabb 2 minosegi csatar kell, ha a PL-ben es a BL-ben akarunk valamit. Lukaku, Morata duot siman elbirna a keret es meg akkor is kell, hogy legyen valaki harmadik szamunak.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17282 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

kazomester írta:
nemtudom írta:
kazomester írta:BREAKING: AC Milan are in talks with Diego Costa's agent over a potential move for the Chelsea striker. [Sky Sports]

Na ők még tele is vannak.
bolhával?
miután nem kívánatos személy lett costa örülhetünk ha 50 millió eurót kapunk érte ennyit írnak a hírek, amiből mi tudunk majd hozni egy cserét (merthogy batsu is menni akar).
Nem tudsz mit csinálni vele, ez már el lett baszva. Misi meg más tészta, ő üljön meg a seggén.
egyébként a két milanoi csapatról még: hiába vannak elvileg tele az FFP-vel elég szarul áll mind2, nemvéletlenül megy még mindig a mutyi hogy kessiét is csak 2 év múlva fizetik ki.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17283 Hozzászólás Szerző: kazomester »

nemtudom írta:
kazomester írta:BREAKING: AC Milan are in talks with Diego Costa's agent over a potential move for the Chelsea striker. [Sky Sports]

Na ők még tele is vannak.
bolhával?
miután nem kívánatos személy lett costa örülhetünk ha 50 millió eurót kapunk érte ennyit írnak a hírek, amiből mi tudunk majd hozni egy cserét (merthogy batsu is menni akar).
Nem tudsz mit csinálni vele, ez már el lett baszva. Misi meg más tészta, ő üljön meg a seggén.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#17284 Hozzászólás Szerző: Dante »

Amugy nem ertem miért nem jöhet szoba az atletico transzfer. Kifizetik es fel evre kolcsonadjak. Vagy rajuk másfajta ban lett kiszabva?

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Átigazolási pletykák

#17285 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

kazomester írta:BREAKING: AC Milan are in talks with Diego Costa's agent over a potential move for the Chelsea striker. [Sky Sports]

Na ők még tele is vannak.
bolhával?
miután nem kívánatos személy lett costa örülhetünk ha 50 millió eurót kapunk érte ennyit írnak a hírek, amiből mi tudunk majd hozni egy cserét (merthogy batsu is menni akar).

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17286 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

kazomester írta:BREAKING: AC Milan are in talks with Diego Costa's agent over a potential move for the Chelsea striker. [Sky Sports]

Na ők még tele is vannak.
Oket most le tudjuk szedni. Szerintem Costanak is jo valasztas lenne egy jol epulo Milan.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17287 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BREAKING: AC Milan are in talks with Diego Costa's agent over a potential move for the Chelsea striker. [Sky Sports]

Na ők még tele is vannak.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17288 Hozzászólás Szerző: Pityee »

laczze írta:Ez a Costa-Conte rossz viszony szerintem egyáltalán nem volt látható, azért tökös húzás Conte részéről, hogy a megjátszott dolgai miatt kitette Costát.
Én még mindig nem hiszem, hogy Lukaku az akivel BL re is építhetünk a csapattal, de remélem rám cáfol amennyiben tényleg jön.
Csak erősítsünk a kp ra és a védelemre is könyörgöm. Cahill-Luiz-Azpi trióból egyedül Luiz kezdhetne ha a legjobb védelmekhez akarunk legalább csak hasonlítani.
Azpi volt még így is az egyik legjobb teljesítményt nyújtó védőnk, úgy hogy számára egy teljesen idegen poszton tolta. Szerintem inkább a kp-ra férne rá az erősítés. Kanté mellé kell vmilyen pankrátor és egy jobb oldali wingbacket sem ártana hozni, Alonso szerintem totál stabil, őt nem tenném ki. De ha már a védelem erősítéséről volt szó, akkor én inkább Cahillt tenném ki. Helyére jöhetne nyugodtan egy Bonucci.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#17289 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ez a Costa-Conte rossz viszony szerintem egyáltalán nem volt látható, azért tökös húzás Conte részéről, hogy a megjátszott dolgai miatt kitette Costát.
Én még mindig nem hiszem, hogy Lukaku az akivel BL re is építhetünk a csapattal, de remélem rám cáfol amennyiben tényleg jön.
Csak erősítsünk a kp ra és a védelemre is könyörgöm. Cahill-Luiz-Azpi trióból egyedül Luiz kezdhetne ha a legjobb védelmekhez akarunk legalább csak hasonlítani.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#17290 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

antimaci írta:"Antonio Conte’s preference is to sign Alvaro Morata from Real Madrid. But technical director Michael Emenalo wants to re-sign Romelu Lukaku from Everton. " :lol: :lol: :lol: :lol:

Egyébként véleményem szerint is Inkább Lukaku jöjjön, mint Morata. PL nagyon fekszik neki.
Kicsit hálátlan, balek dolognak tartom ezeket a visszaigazolgatásokat, de ha neki is van gusztusa visszaigazolni, szívesen látom a csapatban 60-70 milláért 8) 8) 8) 8) Új edzővel, talán tiszta lappal tekint a klubhoz. Hajrá!
nem a klub üldözte el hanem Jose-nak nem kellett, szerintem Lukaku értelmes gyerek és tudja, hogy az akkor volt most viszont új edző van akinek lehet bizonyítani.
ami a Costa-s dolgot illeti szerintem nagyon jó döntés volt közölni vele, hogy viszont látásra van, én kezdtem megkedvelni, de ez az állandó Atletico imádat meg nyilatkozat, hogy oda húzza a szíve, meg a téli kínai ajánlat ami után a teljesítménye is visszaesett nagyon reméltem, hogy lelép és jön helyette egy olyan játékos aki itt akar lenni és nem kell attól rettegni hogy mikor száll el az agya és hozza nehéz helyzetbe a csapatot, meg a klub megítélése is más lesz ha már nem ő lesz itt, ettől függetlenül ő a világ egyik legjobb csatára csak fejbe nagyon gyenge.
azért kíváncsi lennék, a másik oldalra is (Conte) mi váltotta ki belőle ezt, hogy nem kell neki Costa, mert ennek biztos volt valami előzménye, mert a bajnokság megnyerése után sokat állatkodtak együtt.

antimaci
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2014. január 11., szombat 15:54
Kedvenc játékos: Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17291 Hozzászólás Szerző: antimaci »

"Antonio Conte’s preference is to sign Alvaro Morata from Real Madrid. But technical director Michael Emenalo wants to re-sign Romelu Lukaku from Everton. " :lol: :lol: :lol: :lol:

Egyébként véleményem szerint is Inkább Lukaku jöjjön, mint Morata. PL nagyon fekszik neki.
Kicsit hálátlan, balek dolognak tartom ezeket a visszaigazolgatásokat, de ha neki is van gusztusa visszaigazolni, szívesen látom a csapatban 60-70 milláért 8) 8) 8) 8) Új edzővel, talán tiszta lappal tekint a klubhoz. Hajrá!

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#17292 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

kazomester írta:https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... xt-message

Reporter: A simple text message?
Costa: "Yes. After everything I had done for him... It's a shame." :roll:
Innentől gondolom Lukaku biztos hogy jön.
Viszont ezzel a nyilatkozattal elég rossz helyzetbe hozta a klubot nem értem miért kellett ezt a sajtónak elmondani...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#17293 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

cech19960320 írta:
Amazing24 írta:Breaking: caballero erkezik (ingyen) bego helyere, legalabbis a legtobb lap szerint.
FuckXD

Nekem nem lenne bajom Caballero-val. Az előző két szezonban 40 meccsen védett, játékban van. A rutinja megvan, ingyen lenne, teljesen jó. Elég megbízhatóan ugrott be a City-be Hart és Lábbaljó kikerültek a gyenge formájuk miatt, nem lenne visszalépés Begovic-hoz képest.
Szabi írta:Nem rossz ez a kis összehasonlítás, bár én Morata-t nem raknám bele, mert a másik kettővel ellentétben ő sosem számított igazán alapembernek, még a Juventus-ban sem. Két SerieA-s idénye alatt 63 pályára lépéséből csak 27-szer volt kezdő, tehát ilyen szempontból nem releváns és fair az összevetés, mert torzít.

Persze, ezért is írtam hogy Madridban top4 ellen szinte soha nem játszott. De az lejön a statisztikából hogy én miért tartok tőle. Első számú csatárt keresünk, a Madrid pedig nagyon kemény pénzt kér egy olyan játékosért aki 25 évesen még sehol nem volt stabil kezdő és sehol nem tört be igazán.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák

#17294 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Pityee írta:
kazomester írta:https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... xt-message

Reporter: A simple text message?
Costa: "Yes. After everything I had done for him... It's a shame." :roll:
Na itt már videó is van, úgyh tényleg ő nyilatkozta ezeket. Bár nem tudok spanyolul de szerintem ennyire nem ferdítik el a mondandóját :D Amúgy csak szerintem teljesen szürreális ez a story? Eltudom képzelni, ahogy a mi spanyol torreádorunk épp az uzsonnáját fogyasztotta, amikor befutott egy kósza sms a mi olasz Padrenktól, "Ciao Diego, csak azért írok mert már nem szerepelsz a terveiben, ölellek Mia More Antonio" :lol: Visszatérve, nem semmi, nem gondoltam volna Conteról, hogy ő ez az sms-ben szakítós fajta :mrgreen: De egyébként ez így szerintem mindenkinek jobb lesz, a klubnak és Costának is. Mert mostmár 99% kijelenthető, hogy Costa távozik és remélhetőleg érkezik helyette egy olyan szívember aki imádja a csapatot és megszeretné mutatni, hogy tényleg idevaló :) ( Gyere Lukaku :mrgreen: )
Most nem azért. De ha felhívja az a hülye angolul fel nem fogja mit mondanak neki. Így legalább adott esélyt neki hogy le guglifordítózza..
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#17295 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jó hát ki gondolta volna, hogy Costának van lelkivilága... Nem hibáztatom contét.

Így már tuti, hogy legalább két gollövő játékos érkezik, egy a jobboldalra, egy befejező.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#17296 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta:Breaking: caballero erkezik (ingyen) bego helyere, legalabbis a legtobb lap szerint.
FuckXD

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Átigazolási pletykák

#17297 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Breaking: caballero erkezik (ingyen) bego helyere, legalabbis a legtobb lap szerint.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17298 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... xt-message

Reporter: A simple text message?
Costa: "Yes. After everything I had done for him... It's a shame." :roll:
Na itt már videó is van, úgyh tényleg ő nyilatkozta ezeket. Bár nem tudok spanyolul de szerintem ennyire nem ferdítik el a mondandóját :D Amúgy csak szerintem teljesen szürreális ez a story? Eltudom képzelni, ahogy a mi spanyol torreádorunk épp az uzsonnáját fogyasztotta, amikor befutott egy kósza sms a mi olasz Padrenktól, "Ciao Diego, csak azért írok mert már nem szerepelsz a terveiben, ölellek Mia More Antonio" :lol: Visszatérve, nem semmi, nem gondoltam volna Conteról, hogy ő ez az sms-ben szakítós fajta :mrgreen: De egyébként ez így szerintem mindenkinek jobb lesz, a klubnak és Costának is. Mert mostmár 99% kijelenthető, hogy Costa távozik és remélhetőleg érkezik helyette egy olyan szívember aki imádja a csapatot és megszeretné mutatni, hogy tényleg idevaló :) ( Gyere Lukaku :mrgreen: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2017. június 8., csütörtök 2:56-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#17299 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... xt-message

Reporter: A simple text message?
Costa: "Yes. After everything I had done for him... It's a shame." :roll:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#17300 Hozzászólás Szerző: Pityee »

nemtudom írta:BREAKING: Diego Costa has told Spanish media that Conte has told him he doesn't want him at Chelsea any more. #CFC
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;
Magyarul: Diego Costa a Spanyol válogatott mérkőzése után megerősítette, nagy valószínűséggel távozik a Chelsea csapatából.

" Nem volt jó kapcsolatom az edzővel ebben a szezonban. Talán azért mert nem volt jó szezonom. "

" Jelenleg a Chelsea játékosa vagyok még, de az edző nem szeretné, hogy ez így maradjon, amiről üzenetben értesített is."

Diego beszélt a lehetséges visszatérésről is az Atleticoba

" Többször elmondtam, hogy imádom Madridot és a csapatot is, szívesen visszamennék ,de nagyon nehéz lenne 5 hónapot várni, hogy játszhassak, főleg a Világbajnokság évében."

" Sok mindent át kell gondolnom, játszani akarok."
Nem akarom elhinni h ezeket ő tényleg lenyilatkozta, ugyanis nem az látszott mintha Conteval nem lenne jó kapcsolata. Ha viszont ő nyilatkozta, akkor borítékolható Lukaku vagy épp más csatár érkezése.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése