Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Antonio Conte

#1181 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

BREAKING NEWS: Incoming Chelsea boss Antonio Conte acquitted in match-fixing case by judge in Italy. #SSNHQ

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#1182 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Antika kösd fel a gatyád, lesz dolgod bőven!

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Antonio Conte

#1183 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Iain Rodger
‏@IainRodger1

I think I like him already...
Kép

https://twitter.com/IainRodger1/status/ ... _src=twsrc
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Antonio Conte

#1184 Hozzászólás Szerző: Chester »

Lehet ő intézte a jókat is - sőt, több mint valószínű - de azokat kérték is az edzők, egyedül a Di Matteos nyár az, ahol kinézem, hogy mindet ő hozta. Ellenben tavaly nyáron mintha abszolút lesz*rták volna mit kér José, meg is lett az eredménye. Egyébként a Terry-ügy kezelése az, ami mindenkinél kicsapta a biztosítékot.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Antonio Conte

#1185 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Chester írta:
Bandi írta:Nem akarom felmenteni Emenalo-t, nem dőlnék a kardomba ha leváltanák, de nem nagyon értem azt a mértékű utálatot, amit kap (nem csak itt, külföldi fórumokon is). Azért voltak bőven jó igazolásai, Costa és Cesc is elég jó áron jöttek, Courtois-t, De Bruyne-t, Mata-t, Lukaku-t, Azpi-t, Zouma-t is neki köszönhetjük, arról nem feltétlen ő tehet, hogy José elképzeléseibe közülük többen nem illettek. Persze, voltak bőven érthetetlen igazolások is, főleg az előző nyáron, de minden klubnál vannak ilyenek, szvsz semmivel nem rosszabb mint mondjuk a mu vagy az arsenal sportigazgatója. De mindegy, nem akarok ezzel most vitát kirobbantani, megérteném ha elküldenék, de szerintem kicsit túlságosan is rá lett kihegyezve ez a gyenge szezon.
Én úgy tudom akkor még nem volt ilyen tejhatalma, a 2011-es igazolásokat elvileg mind Boas kérte, Di Matteonál már kicsit más a helyzet, viszont például Fabregas vagy Costa egyértelműen José taktikájába kellettek, nem hiszem hogy Emenalo hozta őket ide a saját igényére, abban elég erősen közrejátszott Mourinho.

Viszont neki is köszönhető, hogy egy Lampard vagy Terry távozik (eddig), illetve az idei nyári balf*szkodás is az ő lelkén szárad, amikor kongott a vészharang a City ellen, képes volt egy szem Pedrot igazolni mint erősítés, akit hónapokkal azelőtt bagóért el lehetett volna hozni, Hector vagy Djilobodji meg... Ráadásul ugye nem a szakmai tudása miatt van ilyen magas rangon a klubon belül, hanem mert Abra spancija. Amikor még sportigazgatóként is scout volt gyakorlatilag, azzal semmi problémám nem volt, de így, hogy szabad kezet kapott, bebizonyította hogy alkalmatlan.
Ez meg azért nem túl fair, a jó igazolásokat nem ő intézte, de minden negatívum miatta van? Ezt azért kicsit kettős mércének érzem...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Antonio Conte

#1186 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bandi írta:Nem akarom felmenteni Emenalo-t, nem dőlnék a kardomba ha leváltanák, de nem nagyon értem azt a mértékű utálatot, amit kap (nem csak itt, külföldi fórumokon is). Azért voltak bőven jó igazolásai, Costa és Cesc is elég jó áron jöttek, Courtois-t, De Bruyne-t, Mata-t, Lukaku-t, Azpi-t, Zouma-t is neki köszönhetjük, arról nem feltétlen ő tehet, hogy José elképzeléseibe közülük többen nem illettek. Persze, voltak bőven érthetetlen igazolások is, főleg az előző nyáron, de minden klubnál vannak ilyenek, szvsz semmivel nem rosszabb mint mondjuk a mu vagy az arsenal sportigazgatója. De mindegy, nem akarok ezzel most vitát kirobbantani, megérteném ha elküldenék, de szerintem kicsit túlságosan is rá lett kihegyezve ez a gyenge szezon.
Én úgy tudom akkor még nem volt ilyen tejhatalma, a 2011-es igazolásokat elvileg mind Boas kérte, Di Matteonál már kicsit más a helyzet, viszont például Fabregas vagy Costa egyértelműen José taktikájába kellettek, nem hiszem hogy Emenalo hozta őket ide a saját igényére, abban elég erősen közrejátszott Mourinho.

Viszont neki is köszönhető, hogy egy Lampard vagy Terry távozik (eddig), illetve az idei nyári balf*szkodás is az ő lelkén szárad, amikor kongott a vészharang a City ellen, képes volt egy szem Pedrot igazolni mint erősítés, akit hónapokkal azelőtt bagóért el lehetett volna hozni, Hector vagy Djilobodji meg... Ráadásul ugye nem a szakmai tudása miatt van ilyen magas rangon a klubon belül, hanem mert Abra spancija. Amikor még sportigazgatóként is scout volt gyakorlatilag, azzal semmi problémám nem volt, de így, hogy szabad kezet kapott, bebizonyította hogy alkalmatlan.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Antonio Conte

#1187 Hozzászólás Szerző: Dante »

chaoskid18 írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... olyan-system

itt van egy lista arról hogy Conténak mivel kell szembe néznie
Ezek nagy része azért nem olyan hálátlan. A fiatalokat bűn lenne nem használni, ahogy a kölcsönadott 30+ emberkéből is lehet bőven válogatni.
Ha komolyabb nevet akar azt valószínűleg biztosítják, a Juve-nál ez volt az egyik fő gondja (“Well, you cannot go to eat at a €100 restaurant with just €10 euro in your pocket, can you?”) szóval jó esetben a siker csak rajta áll majd.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Antonio Conte

#1188 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

http://www.skysports.com/football/news/ ... olyan-system" onclick="window.open(this.href);return false;

itt van egy lista arról hogy Conténak mivel kell szembe néznie
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#1189 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bandi írta: Direkt megnéztem, 2011 nyarán nevezték ki, a felsorolt játékosok mind utána jöttek. A lassúsággal egyetértek, de csak ez akkor sem igazolja az ilyen mértékű utálatot szerintem.
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem egyrészt már első ránézésre se szimpatikus, másrészt az észérvek:
- RdM-et lelobbizza Benítezért
- mivel FsW nagy baki, kompenzál JM-el (elvileg teljes hatalmat kap...)
- tavalyi szezon végén az öreg lead egy listát, hogy kiket szeretne, hogy továbbra is végezni tudja a melóját
- miután egy kért játékost sem hozott, arra szavaz, hogy kib*sszák Mou-t

Nem akarok JM fronton vitát, meg az végképp OFF, de annyiban szerintem egyetértünk, hogy ha a portugált kirakták, mert nem teljesítette a feladatát, akkor ugyanezen a vonalon a nigériait is ki lehet(kell) rakni/áthelyezni. Nem szeretném, ha Conte első mélypontjánál megint ott téblábolna, hogy leváltsák.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Antonio Conte

#1190 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Norbertoo írta:
Bandi írta:
Chester írta: Az idei szezon után remélem egyértelművé vált, hogy ez az ember alkalmatlan sportigazgatónak. Úgy is kap valami melót a klubnál ha már fényesre nyalta Abra valagát, remélhetőleg minél kevesebb beleszólása lesz a dolgokba.
Nem akarom felmenteni Emenalo-t, nem dőlnék a kardomba ha leváltanák, de nem nagyon értem azt a mértékű utálatot, amit kap (nem csak itt, külföldi fórumokon is). Azért voltak bőven jó igazolásai, Costa és Cesc is elég jó áron jöttek, Courtois-t, De Bruyne-t, Mata-t, Lukaku-t, Azpi-t, Zouma-t is neki köszönhetjük, arról nem feltétlen ő tehet, hogy José elképzeléseibe közülük többen nem illettek. Persze, voltak bőven érthetetlen igazolások is, főleg az előző nyáron, de minden klubnál vannak ilyenek, szvsz semmivel nem rosszabb mint mondjuk a mu vagy az arsenal sportigazgatója. De mindegy, nem akarok ezzel most vitát kirobbantani, megérteném ha elküldenék, de szerintem kicsit túlságosan is rá lett kihegyezve ez a gyenge szezon.
Azt hiszem, amikor a felsorolt játékosok nagy része jött, más munkakörben dolgozott a klubbnál - scout, vagy head scout, fogalmam sincs már -. Abban a pozícióban tényleg jól dolgozott, ezért is kapta meg a jelenlegi szerepkörét, ahol viszont a szurkolók szerint nem termelt sok hasznot - és a leváltásának ténye is ezt a véleményt erősítené -. A tárgyalások nehézkesen alakultak, a szerződéseket az utolsó pillanatban intézték, vagy sohasem, borzasztó bürokratikus sebességgel történt minden a klubnál.
Direkt megnéztem, 2011 nyarán nevezték ki, a felsorolt játékosok mind utána jöttek. A lassúsággal egyetértek, de csak ez akkor sem igazolja az ilyen mértékű utálatot szerintem.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Antonio Conte

#1191 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Bandi írta:
Chester írta:
Chucky írta:
Ha nem, akkor nagyon sokat fogunk anyázni úgy érzem... De reméljük a legjobbakat!
Az idei szezon után remélem egyértelművé vált, hogy ez az ember alkalmatlan sportigazgatónak. Úgy is kap valami melót a klubnál ha már fényesre nyalta Abra valagát, remélhetőleg minél kevesebb beleszólása lesz a dolgokba.
Nem akarom felmenteni Emenalo-t, nem dőlnék a kardomba ha leváltanák, de nem nagyon értem azt a mértékű utálatot, amit kap (nem csak itt, külföldi fórumokon is). Azért voltak bőven jó igazolásai, Costa és Cesc is elég jó áron jöttek, Courtois-t, De Bruyne-t, Mata-t, Lukaku-t, Azpi-t, Zouma-t is neki köszönhetjük, arról nem feltétlen ő tehet, hogy José elképzeléseibe közülük többen nem illettek. Persze, voltak bőven érthetetlen igazolások is, főleg az előző nyáron, de minden klubnál vannak ilyenek, szvsz semmivel nem rosszabb mint mondjuk a mu vagy az arsenal sportigazgatója. De mindegy, nem akarok ezzel most vitát kirobbantani, megérteném ha elküldenék, de szerintem kicsit túlságosan is rá lett kihegyezve ez a gyenge szezon.
Azt hiszem, amikor a felsorolt játékosok nagy része jött, más munkakörben dolgozott a klubbnál - scout, vagy head scout, fogalmam sincs már -. Abban a pozícióban tényleg jól dolgozott, ezért is kapta meg a jelenlegi szerepkörét, ahol viszont a szurkolók szerint nem termelt sok hasznot - és a leváltásának ténye is ezt a véleményt erősítené -. A tárgyalások nehézkesen alakultak, a szerződéseket az utolsó pillanatban intézték, vagy sohasem, borzasztó bürokratikus sebességgel történt minden a klubnál.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Antonio Conte

#1192 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

rafanadal írta:De hisz épp te is kihangsúlyozod a különbséget. Mourinho first team MANAGER volt, míg Conte first team HEAD COACH ahogy a képen is látszik.
Tényleg igazad van ezt benéztem :)

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Antonio Conte

#1193 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Chester írta:
Chucky írta:
Ha nem, akkor nagyon sokat fogunk anyázni úgy érzem... De reméljük a legjobbakat!
Az idei szezon után remélem egyértelművé vált, hogy ez az ember alkalmatlan sportigazgatónak. Úgy is kap valami melót a klubnál ha már fényesre nyalta Abra valagát, remélhetőleg minél kevesebb beleszólása lesz a dolgokba.
Nem akarom felmenteni Emenalo-t, nem dőlnék a kardomba ha leváltanák, de nem nagyon értem azt a mértékű utálatot, amit kap (nem csak itt, külföldi fórumokon is). Azért voltak bőven jó igazolásai, Costa és Cesc is elég jó áron jöttek, Courtois-t, De Bruyne-t, Mata-t, Lukaku-t, Azpi-t, Zouma-t is neki köszönhetjük, arról nem feltétlen ő tehet, hogy José elképzeléseibe közülük többen nem illettek. Persze, voltak bőven érthetetlen igazolások is, főleg az előző nyáron, de minden klubnál vannak ilyenek, szvsz semmivel nem rosszabb mint mondjuk a mu vagy az arsenal sportigazgatója. De mindegy, nem akarok ezzel most vitát kirobbantani, megérteném ha elküldenék, de szerintem kicsit túlságosan is rá lett kihegyezve ez a gyenge szezon.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#1194 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az hogy hozza a saját stábját, ez mindenkinél így volt. Scolari hozta a barzilokat, José-nál a portugál csapat, semmi újdonság sincs benne. Az hogy ki van felette és mennyi pénzt kap igazolásokra és ki dönti el mire mehet el a pénz, az sokkal érdekesebb kérdés. Úgyis ezen múlik minden...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Antonio Conte

#1195 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

zoli0415 írta:
Dante írta:A hivatalos közleményben tényleg first team head coach-ként említik a pozícióját, de nagyon remélem hogy ebbe az óriási f.szságba nem ment bele az olasz, mert ha az a gyökér emenalo még nagyobb hatalmat kap az elég nagy öngól.
Mourinho is ugyan így lett bejelentve,nem hinném hogy sokat jelentene.
Kép
De hisz épp te is kihangsúlyozod a különbséget. Mourinho first team MANAGER volt, míg Conte first team HEAD COACH ahogy a képen is látszik.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Antonio Conte

#1196 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Chester írta: Az idei szezon után remélem egyértelművé vált, hogy ez az ember alkalmatlan sportigazgatónak. Úgy is kap valami melót a klubnál ha már fényesre nyalta Abra valagát, remélhetőleg minél kevesebb beleszólása lesz a dolgokba.
Például lehetne jól fizetett seggnyaló poszt nélkül.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Antonio Conte

#1197 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Dante írta:A hivatalos közleményben tényleg first team head coach-ként említik a pozícióját, de nagyon remélem hogy ebbe az óriási f.szságba nem ment bele az olasz, mert ha az a gyökér emenalo még nagyobb hatalmat kap az elég nagy öngól.
Mourinho is ugyan így lett bejelentve,nem hinném hogy sokat jelentene.
Kép

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Antonio Conte

#1198 Hozzászólás Szerző: bNc »

Dante írta:
Chester írta:Gondolom csak azzal a feltétellel ment bele, hogy a "saját" emberét kapja a feje fölé, mint például Sabatini.
Ez az egyetlen eshetőség amit el tudok képzelni, máskülönben nincs az a focicsapat amelyiknél egy értelmes edző belemegy ilyen feltételekbe.
Nagyon remélem hogy úgy lesz ahogy írod
Kedvenc csapatánál azért mondott fel mert eladtak pár olyan játékost akit ő meg akart tartani. Kétlem hogy belement abba, hogy semmi beleszólása az igazolásokba.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Antonio Conte

#1199 Hozzászólás Szerző: Chester »

Chucky írta:
Dante írta:
Chester írta:Gondolom csak azzal a feltétellel ment bele, hogy a "saját" emberét kapja a feje fölé, mint például Sabatini.
Ez az egyetlen eshetőség amit el tudok képzelni, máskülönben nincs az a focicsapat amelyiknél egy értelmes edző belemegy ilyen feltételekbe.
Nagyon remélem hogy úgy lesz ahogy írod
Ha nem, akkor nagyon sokat fogunk anyázni úgy érzem... De reméljük a legjobbakat!
Az idei szezon után remélem egyértelművé vált, hogy ez az ember alkalmatlan sportigazgatónak. Úgy is kap valami melót a klubnál ha már fényesre nyalta Abra valagát, remélhetőleg minél kevesebb beleszólása lesz a dolgokba.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Antonio Conte

#1200 Hozzászólás Szerző: Dante »

Chucky írta:Ha nem, akkor nagyon sokat fogunk anyázni úgy érzem... De reméljük a legjobbakat!
Mondanám hogy az idei szezonnál nincs lejjebb, de a srácok mindig meg tudnak lepni minket :D

Lezárt