Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#841 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

A 25.-ei cikket szerintem megspékelték egy Leicester-es bekezdéssel és egy upcoming match box-al és kész az új. Hihetetlen, hogy ezért pénzt kapnak :lol:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#842 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kazomester írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... e-the-club Nem is kéne ilyesmit belinkelnem, de... ekkora égbekiáltó baromságot :evil:
Esetleg ez megtörténne akkor én befejeztem a Chelseavel.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#843 Hozzászólás Szerző: kazomester »

http://www.skysports.com/football/news/ ... e-the-club Nem is kéne ilyesmit belinkelnem, de... ekkora égbekiáltó baromságot :evil:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#844 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem tudom tudtátok-e, de sunyiban edzőt cseréltünk :( https://www.facebook.com/CFCGlobal/vide ... 693737964/

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Antonio Conte

#845 Hozzászólás Szerző: Szabi »

jkopfner írta:
Bubi írta:Nem értem a nagy öröm okát.
Iva nem játszott egy percet sem. Idegenben nyertünk két szép góllal, 3 ponttal gazdagodtunk, nem sérült meg senki.
Az utolsó része sajnos nem igaz a mondatodnak, mert Moses összeszedett egy combhajlítósérülést, remélhetőleg csak a válogatott meccseket kell kihagynia, bár ezt még nem lehet tudni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#846 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A gyözelemnek én is örülök, nem erre értettem. Azt nem értettem, hogy a 3-4-3 miért váltott ki ekkora örömöt amikor ugyan azok rohangálnak benne fejetlenül...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#847 Hozzászólás Szerző: Pityee »

jkopfner írta:
Bubi írta:Nem értem a nagy öröm okát.
Iva nem játszott egy percet sem. Idegenben nyertünk két szép góllal, 3 ponttal gazdagodtunk, nem sérült meg senki.
Meg amúgyis, miért ne lehetne örülni egy győzelemnek? Akármilyen is... PL-ben bárkinek bárki ellen benne van a pontvesztés, most hétvégén két riválisunk is vesztett pontokat. Oké, lehet h jelenleg nem mi vagyunk a legnagyobb favoritok és nem vagyunk a legjobb formában se, de még bármi lehet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#848 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Bubi írta:Nem értem a nagy öröm okát.
Iva nem játszott egy percet sem. Idegenben nyertünk két szép góllal, 3 ponttal gazdagodtunk, nem sérült meg senki.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#849 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Moldván írta:
AwayRoller írta:Amúgy kösz Szabi, amióta megjegyezted, azóta b*sztat Matity töketlen hozzáállása és hogy kihúzza magát a párharcokból :lol: Kb. mint amikor felhívják a figyelmed, hogy az illető minden 2.-3. szava 'xy' és onnan csak arra tudsz figyelni, hogy mikor mondja ki azt a szót és a mondanivaló hussss :mrgreen:
Amikor meg próbál szerelni comb magasságban csúszik oda a hülye balfasz, simán kiállíthatták volna, de nem volt akkora szerencsénk. :D
Lassan, de biztosan össze fog jönni neki az 5 sárga :D

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Antonio Conte

#850 Hozzászólás Szerző: Moldván »

AwayRoller írta:Amúgy kösz Szabi, amióta megjegyezted, azóta b*sztat Matity töketlen hozzáállása és hogy kihúzza magát a párharcokból :lol: Kb. mint amikor felhívják a figyelmed, hogy az illető minden 2.-3. szava 'xy' és onnan csak arra tudsz figyelni, hogy mikor mondja ki azt a szót és a mondanivaló hussss :mrgreen:
Amikor meg próbál szerelni comb magasságban csúszik oda a hülye balfasz, simán kiállíthatták volna, de nem volt akkora szerencsénk. :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#851 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Kazo és Bubi teljesen összefoglaltátok az egész vegyes halmazt, amit jelenleg el tudok mondani a csapattal kapcsolatban. Az egyik, hogy Conte változtatott, ezek szerint cca. 2 hónap az olasz-angol delivery, amely pozitívum. Másrészt viszont nem akkora ördöngősség a Hull B csapatát megverni, hogy most emiatt lennénk újra versenyben bármilyen pozícióért. Ugyanúgy égető szükségünk van(rövid távot tekintve) Terry-re és egy szuper Zoumára. Ugyanúgy elkerülhetetlen a kétlábú bólyánk mellőzése és ugyanúgy rengeteg még a 'work' meg a 'passion' amit bele kell paszírozni a meccsekbe.

Amúgy kösz Szabi, amióta megjegyezted, azóta b*sztat Matity töketlen hozzáállása és hogy kihúzza magát a párharcokból :lol: Kb. mint amikor felhívják a figyelmed, hogy az illető minden 2.-3. szava 'xy' és onnan csak arra tudsz figyelni, hogy mikor mondja ki azt a szót és a mondanivaló hussss :mrgreen:

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Antonio Conte

#852 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta:Nem értem a nagy öröm okát. Ugyan azt a kupac szart küldte fel csak más "ruhát" húzott rá... Amíg ez a keret, addig játszhatunk 5-4-1ben vagy 3-4-3ban, teljesen mindegy, gyengék leszünk. Lesznek jobb meccseink, mint a Sunderlandnek, vagy az Evertonnak csak hogy középcsapatokkal példálózzak (bár szerintem jelenleg alsóházi szinten játszunk, minden túlzás nélkül), de általában marad ez a gyenge játék.

Az, hogy tegnap nyertünk, köszönhető Williannek és Costanak, mert ők ketten mindentől függetlenül odateszik magukat. Ha januárban végre teszünk azért, hogy BL induló csapat lehessünk, igazolunk 2-3 klasszist, akkor nyárig talán nem kell kitépnünk a hajunkat, nyáron pedig jöhet a nagy átalakulás.

Egy dolgot nem értek. Minden meccsre úgy megyünk ki mint egy lagymatag, álmos, beszri alsóházi csapat, aztán a második játékrészre teljesen összeszedik magukat... Mivan? Azt tudom elképzelni, hogy Abramovics minden szünetben lemegy az öltözőbe és szétoszt párköteg fontot a srácok között.

Én is sokszor bosszankodom miért akkor kell focizni amikor már szorul a hurok?! Nincsenek már itt lampardék akik rutinból megoldják a meccseket... Focizni kéne és megdögleni a pályán az első perctől fogva. 2 hetente vannak már csak szinte meccseink, végig kéne sprintelni az egész meccset. Ha így lenne és mégis kikapnánk nem szolnék egy szót sem, de nem igy van... Amíg nem tesznek meg mindent a győzelemért ne várjanak jó eredményeket.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#853 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Nem értem a nagy öröm okát. Ugyan azt a kupac szart küldte fel csak más "ruhát" húzott rá... Amíg ez a keret, addig játszhatunk 5-4-1ben vagy 3-4-3ban, teljesen mindegy, gyengék leszünk. Lesznek jobb meccseink, mint a Sunderlandnek, vagy az Evertonnak csak hogy középcsapatokkal példálózzak (bár szerintem jelenleg alsóházi szinten játszunk, minden túlzás nélkül), de általában marad ez a gyenge játék.

Az, hogy tegnap nyertünk, köszönhető Williannek és Costanak, mert ők ketten mindentől függetlenül odateszik magukat. Ha januárban végre teszünk azért, hogy BL induló csapat lehessünk, igazolunk 2-3 klasszist, akkor nyárig talán nem kell kitépnünk a hajunkat, nyáron pedig jöhet a nagy átalakulás.

Egy dolgot nem értek. Minden meccsre úgy megyünk ki mint egy lagymatag, álmos, beszri alsóházi csapat, aztán a második játékrészre teljesen összeszedik magukat... Mivan? Azt tudom elképzelni, hogy Abramovics minden szünetben lemegy az öltözőbe és szétoszt párköteg fontot a srácok között.
Az öröm annak szól, hogy legalább vmit változtatott a mester, ami az elmúlt 6 fordulót tekintve nagy szó. Sajnos már ennek is örülni kell... Baromi messze vagyunk (vagyok) az elégedettől.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#854 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem értem a nagy öröm okát. Ugyan azt a kupac szart küldte fel csak más "ruhát" húzott rá... Amíg ez a keret, addig játszhatunk 5-4-1ben vagy 3-4-3ban, teljesen mindegy, gyengék leszünk. Lesznek jobb meccseink, mint a Sunderlandnek, vagy az Evertonnak csak hogy középcsapatokkal példálózzak (bár szerintem jelenleg alsóházi szinten játszunk, minden túlzás nélkül), de általában marad ez a gyenge játék.

Az, hogy tegnap nyertünk, köszönhető Williannek és Costanak, mert ők ketten mindentől függetlenül odateszik magukat. Ha januárban végre teszünk azért, hogy BL induló csapat lehessünk, igazolunk 2-3 klasszist, akkor nyárig talán nem kell kitépnünk a hajunkat, nyáron pedig jöhet a nagy átalakulás.

Egy dolgot nem értek. Minden meccsre úgy megyünk ki mint egy lagymatag, álmos, beszri alsóházi csapat, aztán a második játékrészre teljesen összeszedik magukat... Mivan? Azt tudom elképzelni, hogy Abramovics minden szünetben lemegy az öltözőbe és szétoszt párköteg fontot a srácok között.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Antonio Conte

#855 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Azért annyiban védeném Contét az "eddig nem próbált semmi újat" kérdésben, hogy a deadline day-ig öt darab bevethető védőnk volt (akik közül az egyik Aina), szóval nem valószínű, hogy sokat nyertünk volna azzal, ha már a felkészülés alatt kipróbálja a felállást, mivel úgyse Ainával jobb wing backben és Azpival bal wing backben játszottunk volna. Úgyhogy ismételten puszilom Emenalót és csapatát, amiért egész nyáron nem hoztak védőt. De legalább ő végre látja, hogy Moses bőven használható, ki meri rakni Ivát a csapatból és (Mourinhoval ellentétben) meri használni a balhátvédjét, szóval csak így tovább!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#856 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AryanH írta:Most meglátjuk, hogy mennyire fog menni a 3-4-3, ha Terry és Zouma egészséges lesz. Illetve Kante-Fabregas belsőközéppálya lenne.
Sajnos Kanté-Fabregas duó nem lesz, legalábbis eddig nem úgy néz ki h tervben lenne.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#857 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AryanH írta:
kazomester írta:Megérdemli a piros pontot a formációváltásért, végre vmi megcsillant abból amit várok tőle. Nem csak a levegőbe beszélt, reagált.
Igazából ezt vártuk tőle, hogy valami újat és tényleg forradalmat csinál. Ehhez képest csak a már tavaly megbukott dolgokat akarta finomítani. Új rendszer, felállás, szemlélet és taktika kell, nincs vita ebben.

Eddig nem láttuk tőle semmit újat, 4-3-3/4-1-4-1 való probálkozás, az említésre sem méltó 4-2-4 egy darab meccsen. Ivanovic, Matic és Oscar indokolatlan szerepeltetése, Fabregas és a fiatalok mellőzése.
Én is jobban örültem volna, ha a kezdetektől fogva jönnek az újítások, de úgytűnik kellett neki pár pofon, hogy rájöjjön dolgokra. Mondjuk nem akarom elkiabálni, de reméljük ez a mai egy hosszútávú változás kezdete volt, mind személyek, mind taktika terén.

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Antonio Conte

#858 Hozzászólás Szerző: AryanH »

kazomester írta:Megérdemli a piros pontot a formációváltásért, végre vmi megcsillant abból amit várok tőle. Nem csak a levegőbe beszélt, reagált.
Igazából ezt vártuk tőle, hogy valami újat és tényleg forradalmat csinál. Ehhez képest csak a már tavaly megbukott dolgokat akarta finomítani. Új rendszer, felállás, szemlélet és taktika kell, nincs vita ebben.

Eddig nem láttuk tőle semmit újat, 4-3-3/4-1-4-1 való probálkozás, az említésre sem méltó 4-2-4 egy darab meccsen. Ivanovic, Matic és Oscar indokolatlan szerepeltetése, Fabregas és a fiatalok mellőzése.

Most meglátjuk, hogy mennyire fog menni a 3-4-3, ha Terry és Zouma egészséges lesz. Illetve Kante-Fabregas belsőközéppálya lenne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára AryanH 2016. október 1., szombat 22:00-kor.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#859 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megérdemli a piros pontot a formációváltásért, végre vmi megcsillant abból amit várok tőle. Nem csak a levegőbe beszélt, reagált.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#860 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Conte rules John Terry out of tomorrow's game. Mikel is also out with a small muscular problem. #CFC

Lezárt