Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#801 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bőven van még ideje Zouma-nak, azért az ő sérülése talán a legrosszabb ami létezik, még csak 1 tartalék meccset játszott, kell pár még szerintem mire érdemben lehet vele foglalkozni. Egyelőre játszon a tarcsiban, ütközzön, legyen játékban, aztán meglátjuk.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#802 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Megyó írta: Szerintem (részben sajnos, részben nem) nem lesz kezdő Zouma így default beállításként. Fokozatosan fogja beépíteni, kupa meccseken elsősorban. Amúgy tényleg nehéz dolog, mert (bár sose szerettem) Luiz nagyon jól játszik. Mintha már agya is lenne így 29 tájékán. Mire nem jó a korosodás. Terryt is vissza kéne rakni valahogy a kezdőbe. Na majd Conte elszórakozik ezzel, de az tuti, hogy a jó védőik közül (Terry, Zouma, Azpi, Liuz) az egyik padozni fog. Középpályán Fabregas, csatár poszton meg Misi a nagy vesztes. Véleményem szerint a védők közt pedig Zouma lesz, hacsak Luiz nem Kanté mellett fog játszani.
Majd meglátjuk.
Terry azért nem mai darab, sőt a vezetőség legendáinkhoz való viszonyát ismerve azt is megkockáztatom, hogy ha lett volna egy csepp tök a brigád többi részében, akkor már rég Muricában lenne ő is. Cahill minden meccsen bemutat valami szuper mozdulatot, most is volt, csak épp nem vezetett gólhoz. Iva-t meg nincs értelme tárgyalni.

Szvsz idén marad az Alonso-Cahill/Zouma-Luiz-Azpi-Moses ötös. Heti 1 meccsel ezt minimális rotációval bírniuk is kell. Aztán jövőtől visszatér a támadóbb felfogású Baba+Kenedy(aki ebben a rendszerben nagy király lehet) meg Christensen. Akkor Azpi visszakerülhet jobbra, főleg ha még egy KH érkezik és Moses lesz a cseréje.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#803 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kazomester írta:
rafanadal írta:Szerintem hülyeség Azpilicuetát megint bal oldalra rakni. Akárhányszor láthattuk már, hogy jobb oldalról jók a beadásai. Ha Zouma felépül én inkább azt tudnám elképzelni, hogy Moses helyére a jobb oldalra menjen Azpilicueta. Balon Alonso jól van.
Komoly dilemmája lesz ez Conte-nak, sztem reálisan csak Cahill helyére mehetne most Zouma, csak kérdés, hogy mennyire érezné magát komfortosan a hármas bal oldalán. Moses-t nem hiszem, hogy pont most kivenné, ő a legnagyobb nyertese kb. ennek az új felállásnak, ráadásul nagyon jól játszik.
Szerintem (részben sajnos, részben nem) nem lesz kezdő Zouma így default beállításként. Fokozatosan fogja beépíteni, kupa meccseken elsősorban. Amúgy tényleg nehéz dolog, mert (bár sose szerettem) Luiz nagyon jól játszik. Mintha már agya is lenne így 29 tájékán. Mire nem jó a korosodás. Terryt is vissza kéne rakni valahogy a kezdőbe. Na majd Conte elszórakozik ezzel, de az tuti, hogy a jó védőik közül (Terry, Zouma, Azpi, Liuz) az egyik padozni fog. Középpályán Fabregas, csatár poszton meg Misi a nagy vesztes. Véleményem szerint a védők közt pedig Zouma lesz, hacsak Luiz nem Kanté mellett fog játszani.
Majd meglátjuk.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#804 Hozzászólás Szerző: kazomester »

- Abraham is a young player, he is the future for Chelsea for sure. He has great potential. The Academy is working very well.
- Conte names Chalobah, Aina, Solanke and Loftus-Cheek as young players he is happy to work with now - 'that's fantastic'.
- Tomorrow we want to win. Then if I decide to put some young players in the starting XI it's because I trust them.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#805 Hozzászólás Szerző: kazomester »

rafanadal írta:Szerintem hülyeség Azpilicuetát megint bal oldalra rakni. Akárhányszor láthattuk már, hogy jobb oldalról jók a beadásai. Ha Zouma felépül én inkább azt tudnám elképzelni, hogy Moses helyére a jobb oldalra menjen Azpilicueta. Balon Alonso jól van.
Komoly dilemmája lesz ez Conte-nak, sztem reálisan csak Cahill helyére mehetne most Zouma, csak kérdés, hogy mennyire érezné magát komfortosan a hármas bal oldalán. Moses-t nem hiszem, hogy pont most kivenné, ő a legnagyobb nyertese kb. ennek az új felállásnak, ráadásul nagyon jól játszik.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Antonio Conte

#806 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

rafanadal írta:
cech19960320 írta:azpi pedig ballal olyan mint iva ha be kell adni.
Mondd ki! Azpi ballal olyan, mint Iva jobbal ha be kell adni. :)
Ivának tökmindegy melyik lábával kéne, sehogy nem megy.. de azpi tényleg hasonlóan szarul ad be ballal.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Antonio Conte

#807 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Amazing24 írta: Alonso a harmadik gyenge pont nálam. Egész egyszerűen nem érzem, hogy védekezésben és támadásban hozna valami pluszt. Ha Zouma felépül, akkor szerintem Azpi jöhetne a helyére.
Szerintem hülyeség Azpilicuetát megint bal oldalra rakni. Akárhányszor láthattuk már, hogy jobb oldalról jók a beadásai. Ha Zouma felépül én inkább azt tudnám elképzelni, hogy Moses helyére a jobb oldalra menjen Azpilicueta. Balon Alonso jól van.
cech19960320 írta:azpi pedig ballal olyan mint iva ha be kell adni.
Mondd ki! Azpi ballal olyan, mint Iva jobbal ha be kell adni. :)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#808 Hozzászólás Szerző: kazomester »

bNc írta:
kazomester írta:Lehet csak a hurráoptimizmus mondatja ezt velem, de ha így halad a fejlődésünk (és Conte minden nyilatkozatában elmondja, hogy tovább kell fejlődni, improve improve improve), akkor hosszú hosszú évek után lemoshatjuk magunkról az antifocit játszó olajmágnás csapat jelzőt. Tudom, hogy nem kell foglalkozni a haterekkel, és alapvetően nem is érdekel, hogy mit mondanak a szeretett csapatomról, de nekünk szurkolóknak is nagyon fontos lehet, ha végre elmondhatjuk, hogy egy szimpatikus, focizni (a szó legnemesebb értelmében) tudó és akaró csapat játszik hétről-hétre. A buszt elvisszük a roncstelepre, jöhet az igazi futball! Az első pár forduló után többen aggodalmunkat fejeztük ki Conte tökösségét illetően, hát asszem most már kimondhatjuk, hogy megérkezett 8)
A játékukunk tegnap is a biztos védekezésre épült, mint eddig. Annyi a különbséggel hogy ebben a rendszerben a támadó hármas védekezése minimális, + van egy Kante a csapatban aki egy állat. Ez azt eredményezi hogy 4 emberrel simán tudunk kontrázni. Ha netán Chalobah is játszana Matic helyett akkor 5!! ilyen emberünk lenne a pályán, huhh még leírni is kemény. Olyan csapatok ellen akik statikusabbak vagy szeretik magasra tolni a védelmüket ez komoly fegyver lehet a későbbiek során.
Nem is azt modntam, hogy totális futballt játszunk 0 védekezéssel, csak, hogy buszozás és eközött ami most kezd kialakulni, óriási különbség van. :)

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Antonio Conte

#809 Hozzászólás Szerző: bNc »

kazomester írta:Lehet csak a hurráoptimizmus mondatja ezt velem, de ha így halad a fejlődésünk (és Conte minden nyilatkozatában elmondja, hogy tovább kell fejlődni, improve improve improve), akkor hosszú hosszú évek után lemoshatjuk magunkról az antifocit játszó olajmágnás csapat jelzőt. Tudom, hogy nem kell foglalkozni a haterekkel, és alapvetően nem is érdekel, hogy mit mondanak a szeretett csapatomról, de nekünk szurkolóknak is nagyon fontos lehet, ha végre elmondhatjuk, hogy egy szimpatikus, focizni (a szó legnemesebb értelmében) tudó és akaró csapat játszik hétről-hétre. A buszt elvisszük a roncstelepre, jöhet az igazi futball! Az első pár forduló után többen aggodalmunkat fejeztük ki Conte tökösségét illetően, hát asszem most már kimondhatjuk, hogy megérkezett 8)
A játékukunk tegnap is a biztos védekezésre épült, mint eddig. Annyi a különbséggel hogy ebben a rendszerben a támadó hármas védekezése minimális, + van egy Kante a csapatban aki egy állat. Ez azt eredményezi hogy 4 emberrel simán tudunk kontrázni. Ha netán Chalobah is játszana Matic helyett akkor 5!! ilyen emberünk lenne a pályán, huhh még leírni is kemény. Olyan csapatok ellen akik statikusabbak vagy szeretik magasra tolni a védelmüket ez komoly fegyver lehet a későbbiek során.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#810 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Lehet csak a hurráoptimizmus mondatja ezt velem, de ha így halad a fejlődésünk (és Conte minden nyilatkozatában elmondja, hogy tovább kell fejlődni, improve improve improve), akkor hosszú hosszú évek után lemoshatjuk magunkról az antifocit játszó olajmágnás csapat jelzőt. Tudom, hogy nem kell foglalkozni a haterekkel, és alapvetően nem is érdekel, hogy mit mondanak a szeretett csapatomról, de nekünk szurkolóknak is nagyon fontos lehet, ha végre elmondhatjuk, hogy egy szimpatikus, focizni (a szó legnemesebb értelmében) tudó és akaró csapat játszik hétről-hétre. A buszt elvisszük a roncstelepre, jöhet az igazi futball! Az első pár forduló után többen aggodalmunkat fejeztük ki Conte tökösségét illetően, hát asszem most már kimondhatjuk, hogy megérkezett 8)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#811 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

A Pityee által posztolt cucc kicsit bővebben.

"I was a football player, so I know how to behave on the pitch. I have great respect for everyone," he was reported as saying.

"There were United fans who kept singing, while ours were in silence after a great performance from my team. I wanted to call the crowd to applaud the players, which seems normal enough to me."

"Nothing happened with Jose, especially as my behaviour seemed normal. I didn't make fun of anyone, as I always demand respect."

"If you want to cut the emotions, we can stay at home and I will change jobs. I did something absolutely normal. I didn't do anything to humiliate Mourinho."

Amúgy bennem is volt egy pillanat, amikor mutatták a MU fanokat és csak az ő éneklésük hallatszott, hogy majdnem agyf*szt kaptam. Hogy lehet ilyen nyomorék chipszabáló szurkolótáborunk?! Úgyhogy személy szerint örülök, hogy Conte felhergeli ezeket a lazy fatass moronokat... Abra óta ez állandó jellegű, hogy otthon kuss van, néha egy-egy Chelsea-Chelsea és kb. ennyi volt a szurkolás.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Antonio Conte

#812 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta:Valami fantasztikus volt a tegnapi meccs. Nagyon rég nem éreztem már ilyet. A csapat felszántotta a pályát és óriási lelkesedés jellemezte őket majdnem végig. Azért mondom, hogy majdnem végig, mert azért volt, hogy 5-10 percre szétestünk, de ezt leszámítva mi uraltuk a játékot. Ha igazolunk még 1-2 játékost aki beleillik ebbe a taktikába, akkor szerintem jövőre BL esélyes csapatként térünk vissza az európai porondra.

Moses nálam az egyik gyenge pont, mert ugyan védekezésben hasznos, de sajnos a támadásokban nem tudja az elvártat hozni. Gondolom ha Willian helyre jön lelkileg, akkor a brazil lesz preferálva és ezen a poszton klasszis lehet.

Matic a második gyenge pont, ugyan javuló tendenciát mutat, de helyére egy box to box játékost képzelek el. Gondolkodtam is a meccs közben ha Essien most lenne a toppon Kantéval az oldalán megölnék a mezőnyt.

Alonso a harmadik gyenge pont nálam. Egész egyszerűen nem érzem, hogy védekezésben és támadásban hozna valami pluszt. Ha Zouma felépül, akkor szerintem Azpi jöhetne a helyére.

Pedro játékán érződik, hogy nem játszott túl sok meccset az elmúlt 2 évben, de jó úton halad, hogy visszanyerje régi formáját. Alacsonyan van a súlypontja, jól cselez és bitang gyors. Remélem minél több játéklehetőséget kap, mert ebbe a taktikába tökéletesen beleillik.

Összegezve, szerintem jó úton kezdtünk el haladni és kiegészülve 1-2 játékossal nagy dolgok várnak ránk a következő években.

Pár részre reagálnék. Az első Moses. Támadásban sem gyenge, nagyon jól helyezkedik a srác, sokszor nyit területet másnak. a fő dolga a védekezés és a szélek támogatása, nem a gólszerzés, azt viszont tökéletesen hozza eddig. Nem vagyok meggyőződve róla hogy Willi jobb lenne azon a poszton. Támadásban valóban erősebb, szerelni egész jól tud, viszont a helyezkedése Mosestól messze elmarad.
Azpi pedig nem hiszem hogy lesz még bal wingback, egyrészt mert jól teljesít nagyon a jelenlegi posztján, másrészt pedig conte a a wingbackeknél ebben a taktikájában jobb oldalt jobb, bal oldalt bal lábas játékost preferál, hiszen a beadás is fontos. azpi pedig ballal olyan mint iva ha be kell adni.
Zoumát én is várom vissza, illetve Pedro valóban egész jól játszik most. még mindig ügyetlen, de már hasznosabb azért..

Maticot meg előbb-utóbb kiszorítja Chalobah :)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#813 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta: Pedro játékán érződik, hogy nem játszott túl sok meccset az elmúlt 2 évben, de jó úton halad, hogy visszanyerje régi formáját. Alacsonyan van a súlypontja, jól cselez és bitang gyors. Remélem minél több játéklehetőséget kap, mert ebbe a taktikába tökéletesen beleillik.
ROFL :mrgreen:

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Antonio Conte

#814 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Valami fantasztikus volt a tegnapi meccs. Nagyon rég nem éreztem már ilyet. A csapat felszántotta a pályát és óriási lelkesedés jellemezte őket majdnem végig. Azért mondom, hogy majdnem végig, mert azért volt, hogy 5-10 percre szétestünk, de ezt leszámítva mi uraltuk a játékot. Ha igazolunk még 1-2 játékost aki beleillik ebbe a taktikába, akkor szerintem jövőre BL esélyes csapatként térünk vissza az európai porondra.

Moses nálam az egyik gyenge pont, mert ugyan védekezésben hasznos, de sajnos a támadásokban nem tudja az elvártat hozni. Gondolom ha Willian helyre jön lelkileg, akkor a brazil lesz preferálva és ezen a poszton klasszis lehet.

Matic a második gyenge pont, ugyan javuló tendenciát mutat, de helyére egy box to box játékost képzelek el. Gondolkodtam is a meccs közben ha Essien most lenne a toppon Kantéval az oldalán megölnék a mezőnyt.

Alonso a harmadik gyenge pont nálam. Egész egyszerűen nem érzem, hogy védekezésben és támadásban hozna valami pluszt. Ha Zouma felépül, akkor szerintem Azpi jöhetne a helyére.

Pedro játékán érződik, hogy nem játszott túl sok meccset az elmúlt 2 évben, de jó úton halad, hogy visszanyerje régi formáját. Alacsonyan van a súlypontja, jól cselez és bitang gyors. Remélem minél több játéklehetőséget kap, mert ebbe a taktikába tökéletesen beleillik.

Összegezve, szerintem jó úton kezdtünk el haladni és kiegészülve 1-2 játékossal nagy dolgok várnak ránk a következő években.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#815 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kép
Megérkezett a válasz :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Antonio Conte

#816 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kezd amúgy olyan játék kialakulni, mint ami miatt megszerettem a csapatot. Nem a b.zi flikkflakk a lényeg, hanem hogy védekezésből a lehető legtisztább, leggyorsabb, legegyenesebb úton helyzetig jussanak. Ennek az elvárásnak a mai meccs tökéletesen megfelelt, nem tudok semmibe belekötni.
Ha nem is leszünk a tíz évvel ezelőtti Chelsea, vagy Jupp Bayern-jének szintjén, egy egységes, az edzőért és a klubért játszó csapat sok jóval kecsegtethet minket.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#817 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Alig várom már megtanuljon angolul és visszakézből leoltsa az ilyen f*szságokat. Szvsz azt se értette meg amit mondott neki ott.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Antonio Conte

#818 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:
bNc írta:
Dízel írta:Hatalmas győzelem!!!
Vajon mit mondhatott Jose Contenak a lefújás után? baromira kivancsi lennék, elég meglepetten nézett rá conte és kicsit még jose utan is ment. Biztos nem gratulált neki...
'It's humiliating' - Mourinho slams Conte for Chelsea celebrations.
"Don't do that [celebrate] at 4-0. 1-0 okay, but 4-0 is humiliating,” Mourinho was filmed saying in Conte's ear.
Elmegy a faszomba, hadd örüljön már egy ekkora győzelemnek, ha akar...
szerintem ezzel senkit nem alázott meg örült egy ilyen nagy győzelemnek.
Conte-n amúgy tényleg látszik, hogy ez az élete míg Jose-nak csak egy munka.
nagyon örülök annak hogy Conte újra nézhetővé tette a meccseinket.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#819 Hozzászólás Szerző: kazomester »

bNc írta:
Dízel írta:Hatalmas győzelem!!!
Vajon mit mondhatott Jose Contenak a lefújás után? baromira kivancsi lennék, elég meglepetten nézett rá conte és kicsit még jose utan is ment. Biztos nem gratulált neki...
'It's humiliating' - Mourinho slams Conte for Chelsea celebrations.
"Don't do that [celebrate] at 4-0. 1-0 okay, but 4-0 is humiliating,” Mourinho was filmed saying in Conte's ear.
Elmegy a faszomba, hadd örüljön már egy ekkora győzelemnek, ha akar...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Antonio Conte

#820 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

"Conte adds that after conceding two or three goals in every game it was important to find a new solution. #CFCLive"

Ennyi bmeg, ezért kellet Mourinho-nak mennie.. José a kezdőn se nagyon akart/mert változtatni, Conte az egész szisztémát átforgatta, azóta 3 meccs, 3 W, 9-0 gólkülönbség.

Lezárt