Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Antonio Conte

#1141 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

egy olyan kérdés, hogyha Conte végig megy a EB-n akkor utána egyből elkezdi a munkát vagy kap valamennyi pihenőt?

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Antonio Conte

#1142 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Ha majd angliában is ilyeneket fog csinálni mint az EB-én akkor asszem be fog gyűjteni pár eltiltást az oldalvonal mentén.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Antonio Conte

#1143 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nagyon várom már az új szezont, régen izgatott ennyire a csapat. Ugyanakkor kicsit óvatos is vagyok, nehogy úgy járjunk, mint a MU van Gaallal. Ő is az adott évi kontinenstorna sztárja volt, meg a(z egyik) legjobb edző, meg nagy forma stb, aztán elég nagy bukta lett a vége.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#1144 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta:Roman Abramovich has set Antonio Conte a top four finish as the minimum expectation for the PL season. [Mail]
Reális elvárás. Titkon azért remélem, hogy túlteljesít ezzel a semmirekellő bagázzsal is, nem csak az olaszokkal.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Antonio Conte

#1145 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Tony Montana és Mészöly Kálmán keveréke. Remélem a Chelsea-ért is tud majd ennyire lelkesedni.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Antonio Conte

#1146 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Roman Abramovich has set Antonio Conte a top four finish as the minimum expectation for the PL season. [Mail]
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#1147 Hozzászólás Szerző: Megyó »

http://444.hu/2016/06/28/antonio-conte- ... artshearts" onclick="window.open(this.href);return false;

<3

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#1148 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tényleg bíztató eddig amit csinál (bár továbbra is tartom, hogy ez a menetelés nekünk még mindig hátrány, mint sem előny), de még mindig azt érzem, hogy a komplett juve védelemre azért nem nehéz stabil csapatot építeni :D. Kiváncsi leszek nálunk mire megy, ahol nagyjából egy darab stabil ember sincs. Meg persze a más kultúra, más játékosok, gyakorlatilag még mindig csak az olaszokkal alkotott, ahogy eddig a karrierje során. A habitus viszont nagyon rendben van!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Antonio Conte

#1149 Hozzászólás Szerző: Dante »

Conte ugyanolyan hadvezér mint Jose volt es amilyen most Simeone. Szerintem nagyon mas stilus nem is illik ehhez a klubhoz, meg akkor sem ha a jatekoskeret masra lenne jo, egyszeruen csak a robot-foci sikeres. Az olasz válogatottat eddig is kedveltem, pont a defenzív focijuk miatt, az edzoik zsenik, de azert remelem hogy nem veluk töltjük fel a keretet, valahogy nem illenek a képbe. (Zola, di Matteo, Vialli-tol eltekintve)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#1150 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Emlékszem, amikor először ment el Mourinho tőlünk. Úgy éreztem pótolhatatlan veszteség és nem is tudtam hirtelen olyan edzőt mondani, akinek láttán megnyugodtam volna, hogy "ha ő itt lenne, akkor újra rend lenne".
Ancelotti volt egyedül az első és második Mourinho éra között, akiben "Az edzőnk"-et láttam. Ha másért nem is, ezért hálás vagyok a vezetőségnek (Abranak?) hogy Contét igazolták le. Nagy megnyugvás, hogy egy ilyen erős tréner, egy ilyen nagy név, nagy ambíciókkal lesz a játékosaink "apja". Szerintem tisztelni fogják mint ex labdarúgót is és mint náluknál 10-20 évvel idősebb bölcs/erős férfit.

Nyugodt vagyok, ha arra gondolok, hogy Conte lesz a csapat kapitánya.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Antonio Conte

#1151 Hozzászólás Szerző: almos »

Engem ma meggyőztél, szeretettel várlak a csapatunknál! :)
LAMPARD#8

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#1152 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

http://www.eurosport.com/football/premi ... tory.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;

Két meccsből nem lehet kiindulni, de mindenesetre bíztató.

Angolul nem tudóknak rövid összegzés: Conte olasz válogatottja eddig két teljesen eltérő mentalitású csapatot is legyűrt. A belgák amolyan kátyús stílusban tolják(már eddig is kinyírtuk a vén francűzt a görcsös ragaszkodásával a 'szép focihoz') és jött is a győzelem, szóval ezzel nem lesz gond, a svédek pedig inkább a Leicester féle megközelítést alkalmazták, rajtuk is felülkerekedtek az olaszok. (Nyilván hosszútávon hozni ezeket más téma)

Továbbá kiemeli, hogy a 3-4-3 biztosan kap egy dobást, amelyben nem életképes a 4-2-3-1-re jellemző pivot, ez indokolja a btb játékosok iránti érdeklődésünk, pl. Nainggolan.

Az új formáció nagy nyertese Kenedy lehet, aki rendre(ezt személy szerint barokkos túlzásnak érzem) bekerült JM és Hiddink alatt is, hol balhátvéd, hol támadó kp.-ként. Ő simán elbírná a balwing szerepkört.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#1153 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Remélem összejön Giaccherini és összeáll a két szélen vele és pedritóval a futballfasz duó.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Antonio Conte

#1154 Hozzászólás Szerző: Chester »

4-4-2-höz egy Cuadrado-Willian szélsőpáros adná magát, szóval inkább ne... Nincs is ehhez a felálláshoz megfelelő alapanyag, szerintem ez 4-3-3 lesz majd.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Antonio Conte

#1155 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bandi írta:
Dante írta:Egy kőkorszaki 442-t nagyon megnéznék. Talán még Hazard-nak is kedvezne, hogy csak a védelem megbontása és a két csatár kiszolgálása lenne a feladata, nem kellene azon görcsölnie hogy rajta múlik minden.
Jó lenne ha Rubey-val is számolna, legalább harmadik számú cm-ként.
Csak az a baj hogy 4-4-2-ben a két szélsőnek azért elég komolyan vissza kell zárnia védekezésben és ha Conte ezt bele tudja nevelni Hazard-ba, akkor nagyon nagy tanár :mrgreen:
Nem feltétlen kell, Mahrezt nézd meg.. Lecester jól védekezett, de Mahreznek nem sokat kellett.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Antonio Conte

#1156 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta:Egy kőkorszaki 442-t nagyon megnéznék. Talán még Hazard-nak is kedvezne, hogy csak a védelem megbontása és a két csatár kiszolgálása lenne a feladata, nem kellene azon görcsölnie hogy rajta múlik minden.
Jó lenne ha Rubey-val is számolna, legalább harmadik számú cm-ként.
Csak az a baj hogy 4-4-2-ben a két szélsőnek azért elég komolyan vissza kell zárnia védekezésben és ha Conte ezt bele tudja nevelni Hazard-ba, akkor nagyon nagy tanár :mrgreen:

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Antonio Conte

#1157 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szerintem fog is, ő tényleg a teljesítményt nézi.. szerintem nem kell attól félni hogy iva pl stabil kezdő lesz a szélen..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Antonio Conte

#1158 Hozzászólás Szerző: Dante »

Egy kőkorszaki 442-t nagyon megnéznék. Talán még Hazard-nak is kedvezne, hogy csak a védelem megbontása és a két csatár kiszolgálása lenne a feladata, nem kellene azon görcsölnie hogy rajta múlik minden.
Jó lenne ha Rubey-val is számolna, legalább harmadik számú cm-ként.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#1159 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szabi írta:Antonio Conte is planning to overhaul #Chelsea's style and use a system with two strikers and two wingers in the PL this season. [Times]
Ezt szerintem mindenki támogatná. :D

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Antonio Conte

#1160 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szabi írta:Antonio Conte is planning to overhaul #Chelsea's style and use a system with two strikers and two wingers in the PL this season. [Times]
ez alapján Leicesterhez hasonló 4-4-2, vagy a 3-5-2 várható.. de inkább z előbbi. Conte amúgy is azt játszatta régebben.

Lezárt