Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#761 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Bubi írta:
Pityee írta:
Bubi írta:Ettöl függetlenül is reménykedek, hogy Costat vagy eladjuk 50-60 milláért, vagy esetleg bevonjuk egy Dybala bizniszbe - álomigazolás lenne...
Miért akarod mindenáron eladni Costat? Nem elég h vezeti a góllövőlistát, de eléggé javuló tendenciát mutat viselkedésben is, mióta itt van Conte.
Miben mutatkozik meg számodra a javulása? Szerintem ugyan olyan tahó. Múltkor amikor hevesen mutogatott meg magyarázott Conténak, hogy márpedig cserélje le, számomra nem volt valami jófiús...

Szerintem is ő az egyik legjobb játékosunk jelenleg, nem is cserélném le egy akármilyen senkiházira, DE vannak nála jobbak a piacon. Persze ez nem indokolná az eladását önmagában mert vannak sokkal lyukasabb posztok, itt jön képbe hogy egy pronyó paraszt.
Akik jobbak nála a piacon nem biztos, hogy beválnak a PL-ben. Szerintem jelenleg Costa és Ibra az a két támadó, akiknek tökmindegy, hogy melyik bajnokság, melyik csapatában játszanak fossák a gólokat. Ilyen gátlástalan csibészeknek sosem lesz önbizalomhiányuk és nem fognak megremegni. Miért adnánk el egy bevált támadót egy lutrira?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#762 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:
Bubi írta:Ettöl függetlenül is reménykedek, hogy Costat vagy eladjuk 50-60 milláért, vagy esetleg bevonjuk egy Dybala bizniszbe - álomigazolás lenne...
Miért akarod mindenáron eladni Costat? Nem elég h vezeti a góllövőlistát, de eléggé javuló tendenciát mutat viselkedésben is, mióta itt van Conte.
Miben mutatkozik meg számodra a javulása? Szerintem ugyan olyan tahó. Múltkor amikor hevesen mutogatott meg magyarázott Conténak, hogy márpedig cserélje le, számomra nem volt valami jófiús...

Szerintem is ő az egyik legjobb játékosunk jelenleg, nem is cserélném le egy akármilyen senkiházira, DE vannak nála jobbak a piacon. Persze ez nem indokolná az eladását önmagában mert vannak sokkal lyukasabb posztok, itt jön képbe hogy egy pronyó paraszt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#763 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta:
AwayRoller írta:
Bubi írta: Idén nem hiszem, hogy lesz erre megoldás. Viszont nyáron szerintem lesz csatárkeringő. Costa jó eséllyel visszamegy Madridba, Griezmann pedig remélem ide hozzánk, de van pár játékosuk akit simán hoznék egy csereüzlet keretein belül (Carrasco, Koke).
Gondolom Bats és Solanke kölcsönbe, így valószínű, hogy érkezik még valaki/valakik csatárposztra.
Registration ban miatt kétlem, hogy nagy játékosmozgás lenne Madridban :wink:
Jajj tényleg! Ez már tuti? Nem igazolhatnak?

Ettöl függetlenül is reménykedek, hogy Costat vagy eladjuk 50-60 milláért, vagy esetleg bevonjuk egy Dybala bizniszbe - álomigazolás lenne...
Igazolni igazolhatnak bárkit, csak nem regisztrálhatják :)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Antonio Conte

#764 Hozzászólás Szerző: laczze »

Szerintem amellett, hogy Conténak össze kell rakni a csapatot a másik ilyen fontos dolog Costa megtartása.
A csapat összerakása úgynéz ki jó úton halad, ez a 3 védős felállas atom jó, le a kalappal Conte elött tényleg nem puhapöcs. Tetszik a 3 védős felállás amiből pillanatok alatt 5 is lehet ez kell nekünk. Taktikailag Conte már most zsebrerakta Josét... pedig imádom a portugált.
Costát pedig itt kell tartani, fizu emelést neki aztán csak marad, jövőre lest BL is már. De ha megy akkor Grizemann + Koke minimum jöjjön helyette de ez a legvégső eset.
Drogba,Lampard,Terry <3

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Antonio Conte

#765 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:
AwayRoller írta:
Bubi írta: Idén nem hiszem, hogy lesz erre megoldás. Viszont nyáron szerintem lesz csatárkeringő. Costa jó eséllyel visszamegy Madridba, Griezmann pedig remélem ide hozzánk, de van pár játékosuk akit simán hoznék egy csereüzlet keretein belül (Carrasco, Koke).
Gondolom Bats és Solanke kölcsönbe, így valószínű, hogy érkezik még valaki/valakik csatárposztra.
Registration ban miatt kétlem, hogy nagy játékosmozgás lenne Madridban :wink:
Jajj tényleg! Ez már tuti? Nem igazolhatnak?

Ettöl függetlenül is reménykedek, hogy Costat vagy eladjuk 50-60 milláért, vagy esetleg bevonjuk egy Dybala bizniszbe - álomigazolás lenne...

Dybala... LOL... figyeld meg h Barcáé lesz 2 éven belül

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#766 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Ettöl függetlenül is reménykedek, hogy Costat vagy eladjuk 50-60 milláért, vagy esetleg bevonjuk egy Dybala bizniszbe - álomigazolás lenne...
Miért akarod mindenáron eladni Costat? Nem elég h vezeti a góllövőlistát, de eléggé javuló tendenciát mutat viselkedésben is, mióta itt van Conte.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#767 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta:
Bubi írta: Idén nem hiszem, hogy lesz erre megoldás. Viszont nyáron szerintem lesz csatárkeringő. Costa jó eséllyel visszamegy Madridba, Griezmann pedig remélem ide hozzánk, de van pár játékosuk akit simán hoznék egy csereüzlet keretein belül (Carrasco, Koke).
Gondolom Bats és Solanke kölcsönbe, így valószínű, hogy érkezik még valaki/valakik csatárposztra.
Registration ban miatt kétlem, hogy nagy játékosmozgás lenne Madridban :wink:
Jajj tényleg! Ez már tuti? Nem igazolhatnak?

Ettöl függetlenül is reménykedek, hogy Costat vagy eladjuk 50-60 milláért, vagy esetleg bevonjuk egy Dybala bizniszbe - álomigazolás lenne...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#768 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: Idén nem hiszem, hogy lesz erre megoldás. Viszont nyáron szerintem lesz csatárkeringő. Costa jó eséllyel visszamegy Madridba, Griezmann pedig remélem ide hozzánk, de van pár játékosuk akit simán hoznék egy csereüzlet keretein belül (Carrasco, Koke).
Gondolom Bats és Solanke kölcsönbe, így valószínű, hogy érkezik még valaki/valakik csatárposztra.
Registration ban miatt kétlem, hogy nagy játékosmozgás lenne Madridban :wink:

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Antonio Conte

#769 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta:
cech19960320 írta:Nem mintha Moses-t korábban annyira észlénynek tartották volna korábban :)
Úgy érted korábban? :) Lehet, hogy buta, de eddig nem vétett nagy hibát és több elemzésben is kiemelték a szerepét, szóval eddig a mérleg nyelve felé billen. Pedroka eleget bizonyította már, hogy 2 bites játékos, de ha a mester haszonssá tudja tenni, legyen úgy. Oscar esetében is ugyanezt mondtam, és komolyan is gondoltam, de kutyából nem nagyon lesz szalonna.
Arra cèloztam, hogy moses is esetlen és szerencsétlen volt nagyon sokszor, de hajtott... Pedro is az. De Conte megtalálta a Mosesnek megfelelő posztot.. simán lehet hogy ez Pedrónak is feküdne a másik oldalon, és sokkal jobban neki, nem szerencsétlenkedne...

Oscarral más a helyzet... akaratgyenge jáékos, nem a képességeivel van a baj..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#770 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Norbertoo írta:
Bubi írta:Norbertoo! Teljesen egyetértek, én csak azt írtam, hogy kár itt padoznia. Padozzon itt Remy, ugyan azt tudja mint Misi csak nála már tudni, hogy nem viszi semmire. Inkább Misi pallérozódjon valami jó angol középcsapatban mint Remy. .. Remynek felesleges. Senki nem akarja Misit elküldeni már holnap.:)
Helyes! Nagyon helyes! Ellenben az a probléma tényleg fennáll, amit az utolsó bekezdésben boncolgattam: nincs más játékosunk arra a posztra, hogyha Costa bármilyen indokból kiesik - ami ismerve a múltját, nem ördögtől való gondolat. Ha Batssal ennyi baj van, Solanke se hinném, hogy egy percig jobb megoldás lenne cserének - én személy szerint az ő marasztalását nem értem ilyen szempontból. Ennyi erővel tényleg Pato is maradhatott volna amúgy...
Idén nem hiszem, hogy lesz erre megoldás. Viszont nyáron szerintem lesz csatárkeringő. Costa jó eséllyel visszamegy Madridba, Griezmann pedig remélem ide hozzánk, de van pár játékosuk akit simán hoznék egy csereüzlet keretein belül (Carrasco, Koke).
Gondolom Bats és Solanke kölcsönbe, így valószínű, hogy érkezik még valaki/valakik csatárposztra.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Antonio Conte

#771 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Bubi írta:Norbertoo! Teljesen egyetértek, én csak azt írtam, hogy kár itt padoznia. Padozzon itt Remy, ugyan azt tudja mint Misi csak nála már tudni, hogy nem viszi semmire. Inkább Misi pallérozódjon valami jó angol középcsapatban mint Remy. .. Remynek felesleges. Senki nem akarja Misit elküldeni már holnap.:)
Helyes! Nagyon helyes! Ellenben az a probléma tényleg fennáll, amit az utolsó bekezdésben boncolgattam: nincs más játékosunk arra a posztra, hogyha Costa bármilyen indokból kiesik - ami ismerve a múltját, nem ördögtől való gondolat. Ha Batssal ennyi baj van, Solanke se hinném, hogy egy percig jobb megoldás lenne cserének - én személy szerint az ő marasztalását nem értem ilyen szempontból. Ennyi erővel tényleg Pato is maradhatott volna amúgy...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#772 Hozzászólás Szerző: kazomester »

cech19960320 írta:Nem mintha Moses-t korábban annyira észlénynek tartották volna korábban :)
Úgy érted korábban? :) Lehet, hogy buta, de eddig nem vétett nagy hibát és több elemzésben is kiemelték a szerepét, szóval eddig a mérleg nyelve felé billen. Pedroka eleget bizonyította már, hogy 2 bites játékos, de ha a mester haszonssá tudja tenni, legyen úgy. Oscar esetében is ugyanezt mondtam, és komolyan is gondoltam, de kutyából nem nagyon lesz szalonna.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Antonio Conte

#773 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Nem mintha Moses-t korábban annyira észlénynek tartották volna korábban :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#774 Hozzászólás Szerző: kazomester »

rafanadal írta:
kazomester írta:- The boss says he might consider putting a GPS system on himself to monitor his heart-rate during a game! :lol:
- Conte says he saw a lot of things in the West Ham game that can be useful for the future, like playing Pedro as a wing-back. Na ezt inkább ne...
Néha van egy olyan érzésem, hogy ezen a fórumon az emberek csak egy kialakult véleménnyel mennek ami egy névhez van kötve, lényegében meglovagolván a hullámot anélkül, hogy egy kicsit is gondolkodnának. Pedro egy nagyon munkás játékos, ez még az utálói is beismerik, csak sokat hibázik elől és hiába szerez labdát nem megy vele sokra a támadás. Na most wingbackként nagyobb hangsúly tevődne arra, hogy sokat dolgozik és ki tudnánk hozni belőle a maximumot, redukálván közbe a hibák lehetőségét a kapu előtt és ezáltal a kárt is amit okoz a haszon mellett amivel hozzájárul. Szerintem elég életképes elképzelés.
Moses pozíciójához nem árt némi agy is (nem 1x kellett a 16oson belül szerelnie/kereszteznie), na már most Pedro molylepke agyában nem tudom mennyi hely maradt még egy 2. program futtatásához is a fel-le futkorászás mellett, de inkább nem kockáztatnám meg, hogy túlterhelődjön a rendszer.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#775 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Norbertoo! Teljesen egyetértek, én csak azt írtam, hogy kár itt padoznia. Padozzon itt Remy, ugyan azt tudja mint Misi csak nála már tudni, hogy nem viszi semmire. Inkább Misi pallérozódjon valami jó angol középcsapatban mint Remy. .. Remynek felesleges. Senki nem akarja Misit elküldeni már holnap.:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Antonio Conte

#776 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

kazomester írta:- The boss says he might consider putting a GPS system on himself to monitor his heart-rate during a game! :lol:
- Conte says he saw a lot of things in the West Ham game that can be useful for the future, like playing Pedro as a wing-back. Na ezt inkább ne...
Néha van egy olyan érzésem, hogy ezen a fórumon az emberek csak egy kialakult véleménnyel mennek ami egy névhez van kötve, lényegében meglovagolván a hullámot anélkül, hogy egy kicsit is gondolkodnának. Pedro egy nagyon munkás játékos, ez még az utálói is beismerik, csak sokat hibázik elől és hiába szerez labdát nem megy vele sokra a támadás. Na most wingbackként nagyobb hangsúly tevődne arra, hogy sokat dolgozik és ki tudnánk hozni belőle a maximumot, redukálván közbe a hibák lehetőségét a kapu előtt és ezáltal a kárt is amit okoz a haszon mellett amivel hozzájárul. Szerintem elég életképes elképzelés.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#777 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta:- Conte says he saw a lot of things in the West Ham game that can be useful for the future, like playing Pedro as a wing-back. Na ezt inkább ne...
Miért? Ligakupában bármikor szívesen elnézem azon a poszton, hogy az aktuális kezdő bal-/jobbhátvédünk pihenjen a PL-re :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#778 Hozzászólás Szerző: kazomester »

- The boss says he might consider putting a GPS system on himself to monitor his heart-rate during a game! :lol:
- Conte says he saw a lot of things in the West Ham game that can be useful for the future, like playing Pedro as a wing-back. Na ezt inkább ne...

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Antonio Conte

#779 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Николаевич írta:
Norbertoo írta:
Bubi írta: Kell neki 1 év PL kölcsön, ha nem szarja a gólokat akkor mehet amerre lát.
Ezzel a felfogással egyesek nagyon fel tudnak baszni. Fél éve nincs itt az arc, de azért mehet lassan, amerre lát. Annyira magyar futballfelfogás ez. Ha nem hozza egyből az eredményeket, már mehet is a francba... Kész vicc

Ez nem magyar felfogás, sokszor ilyen a profi foci. Nem is értem miért magyarozol. Csak hogy egy-két nevet említsek:Di Maria, Robbie Keane, Ibrahimovic(Barca), Chygrynskiy, Cuadrado, De Bruyne fél-egy éven belül repültek a csapatukból mert nem váltak be, edzőkről már nem is beszélve.. Csak nálunk hány olyan edző volt aki fél évnél nem húzta tovább? Villas-Boas, Grant, Di Matteo, Scolari.. Hatalmas pénz van a fociban, egy top csapatnál nincs sok esélyed..

Ezzel nem azt akarom mondani hogy zavarjuk el Batshuayi-t, szeirntem nagyon jó kis játékos, de ki kell használnia a kínálkozó lehetőségeket. Amikor aláírt nagyon jól tudta hogy Costa az elmúlt két év egyik legjobb PL-csatára(talán Harry Kane és Agüero akik több gólt lőttek ebben a két évben), nem egyszerű mellette érvényesülni.
A minap volt egy cikk, ami a magyar utánpótlás neveléssel foglalkozott a jelenlegi Vasas tulajdonos nézőpontjából látva. Én többek között rá, illetve Nagy Ádám sztorijára hivatkozva magyarozok. Nehogy már egy 19-23 év közötti játékostól másfél hónap padozás után világklasszis teljesítményt várjunk már baszki. A felhozott példáiddal viszont vitatkoznék: ha leidiótázzuk Mourinhot De Bruyne elpocsékolása miatt, akkor had legyen már az is lehülyézve, aki esetlegesen Michy tehetségét akarja elbaszni. Mi van, más szemébe a szálkát is, sajátunkba a gerendát se? Az pedig egy egészen más tészta, hogy ÉRETT 26-30 éves játékosok 50-70 milliókért váltanak klubot, de egyszerűen nem megy nekik abban a környezetben (Di Maria, Shevchenko), vagy nem illenek a játékrendszerbe (Ibra). Ők megkapták a bizalmat, de nem tudtak élni vele. Michy kapott 3 egymást követő meccsen szerepet? Nem, vagy max 5 perceket. Sokat lehet mutatni így ;)

Az edzőkről meg ugyanez a véleményem. És ahogy most én is, a fórum is baszdmegezett miattuk, hogy miért kell mindig, mindenkit elküldeni. Óriási szerencse eddig, hogy ezek a legtöbbször bejöttek.

És nem azt mondom, hogy egy kölcsön nem ártana neki. De ha Costa kiesik - sérülés, eltiltás -, csak ő maradt nekünk csatárnak, ergo nem lehet kölcsönadni. És nem, várhatóan nem érkezik új csatár ismerve a jelenlegi igazolási politikáját a klubnak. Azt kellene elfogadni, hogy vannak később érő játékosok, nem lesz azért valaki szar játékos, mert 22 évesen nem kezdő az utóbbi tíz év egyik legambiciózusabb klubjában. Eleinte Drogbából se volt egyértelmű, hogy ekkora sztár lesz nálunk.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#780 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: Bocsesz, volt már? :roll: :D Én csak azért tettem ki, mert NSO-n ma láttam :mrgreen:
Same topic és még csak lapoznod sem kell :mrgreen:
Elküldve: 2016. október 25., kedd 18:58

youtube.com/watch?v=V8qExrKiWTk
Itt a full :wink:

Lezárt