Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#741 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.premierleague.com/news/133118" onclick="window.open(this.href);return false;
Dobjon Conte-ra mindenki egy szavazatot!
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Antonio Conte

#742 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Fabio Quagliarella describes Antonio Conte’s “back-breaking” training methods.

Sampdoria forward Fabio Quagliarella has described Antonio Conte’s training methods as “back-breaking”.

Quagliarella played under Conte at Juventus from 2011 to 2014, where the pair won three consecutive Serie A titles together.

“With Conte, it was back-breaking both in training and in games,” Quagliarella told Mediaset television. “The intensity was so high, and you could see that also in our games. He is phenomenal in the way he prepares you tactically.

“There were a lot of rules to adhere to — if he gave us a day off, we weren’t allowed out of Turin. He got angry very often — very, very often.”
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#743 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Iva mint Wingback... Jóisten. Középen a helye, ott még akár versenyben is lehetne, középső védőnek nem lassú. Emlékszem, hogy sima szélsőként hányszor volt, hogy Zoumának kellett helyette tisztázni, egyszer jól le is üvöltötte a szerbet, köpni nyelni nem tudott.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Antonio Conte

#744 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

cech19960320 írta:

Másik topikban kifejtettem már, szerintem inkàbb legyen iva wingback mint hàtul...
Hátul körülményes és szerencsétlen.... a szélen legalább az összjátékokban hasznos és ott egész jól helyezkedik...
Úgyse fog sokat jászani, nem kell tőle fosni

Valahogy nem látom hogy gyorsvonatként bejárja az oldalvonal mentét egy egész meccsen keresztül..

Abban egyetértek hogy nagy rotálásra nem kell számítani. Ha sérülés nem lesz akkor ugyan az a 11 ember fog kezdeni az Everton ellen mint akik az utolsó két bajnokin. Még Matic is elég jól teljesít, nem indokolt kivenni, de hosszú távon azért remélem kiszorítja Chalobah, ő azért jóval labdaügyesebb.

Szerk: októberben négyből négy meccset hoztunk, kapott gól nélkül, elég valószínű hogy Conte lesz a hóna managere, és Hazard is esélyes lehet hogy díjazzák.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Antonio Conte

#745 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Николаевич írta:@ChelseaFC

Conte lists Pedro, Branislav Ivanovic and Ola Aina as alternatives available for the wing-back roles. #CFC

Hát én nem szeretnék olyan világban élni ahol Ivanovic wingback. Ivanovic mint wingback, atya ég.. Inkább a hátsó hármas jobb oldalán nézném meg, az a szerepkör lehet hogy illene neki. Mondjuk most nagyon működik a védelem, nem igazán érdemes rotálni, főleg hogy januárig csak 9 bajnoki meccsünk van, semmi más.

Pedro-t se nagyon erőltetném wingbackként, túl könnyelműen szórja el a labdákat, ez azon a poszton nem fér bele. Rodrigónak most ez a poszt fekszik: nem kell nagyon védekezni, csak az ellenfél harmadában kell próbálkoznia.

Aina meg elég jól játszott a West Ham ellen, látszik hogy baromi tehetséges, de azért elég nyers még a srác, néha hajmeresztő döntéseket hozott. Remélhetőleg lesz pár olyan meccs amikor 20-30 percekre be lehet hozni hogy szokja a légkört és nyugodtan játszon, mert úgy néz ki hogy nála főként ez hiányzik.

Másik topikban kifejtettem már, szerintem inkàbb legyen iva wingback mint hàtul...
Hátul körülményes és szerencsétlen.... a szélen legalább az összjátékokban hasznos és ott egész jól helyezkedik...
Úgyse fog sokat jászani, nem kell tőle fosni

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Antonio Conte

#746 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

@ChelseaFC

Conte lists Pedro, Branislav Ivanovic and Ola Aina as alternatives available for the wing-back roles. #CFC

Hát én nem szeretnék olyan világban élni ahol Ivanovic wingback. Ivanovic mint wingback, atya ég.. Inkább a hátsó hármas jobb oldalán nézném meg, az a szerepkör lehet hogy illene neki. Mondjuk most nagyon működik a védelem, nem igazán érdemes rotálni, főleg hogy januárig csak 9 bajnoki meccsünk van, semmi más.

Pedro-t se nagyon erőltetném wingbackként, túl könnyelműen szórja el a labdákat, ez azon a poszton nem fér bele. Rodrigónak most ez a poszt fekszik: nem kell nagyon védekezni, csak az ellenfél harmadában kell próbálkoznia.

Aina meg elég jól játszott a West Ham ellen, látszik hogy baromi tehetséges, de azért elég nyers még a srác, néha hajmeresztő döntéseket hozott. Remélhetőleg lesz pár olyan meccs amikor 20-30 percekre be lehet hozni hogy szokja a légkört és nyugodtan játszon, mert úgy néz ki hogy nála főként ez hiányzik.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#747 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Tudom, hogy korai még ilyet mondani, de bárcsak ő lenne a következő edző aki történelmet írna nálunk. Jó hosszú történelmet...

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Antonio Conte

#748 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Kép

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Antonio Conte

#749 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bubi írta:Lacazette egy nagyon jó képességű gyerek. Hogy megy neki idén?

őt jó lenne megszerezni, nagyon ügyes és gólérzékeny játékos.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#750 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:Lacazette egy nagyon jó képességű gyerek. Hogy megy neki idén?
Ugyanugy szorja a golokat, mint tavaly (tegnap is 2). Volt egy serulese, de elotte es azota utana is hozza.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#751 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Lacazette egy nagyon jó képességű gyerek. Hogy megy neki idén?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#752 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Griezmann jelenleg mondhatni a világ legjobb csapatában játszik, Dybala meg olaszban a legjobb csapatban és nem rég váltott klubot. Kellene 2-3 sikeres év és egy halom pénz, akkor talán lenne esély rájuk (mondjuk Griezmann 2-3 év múlva már ki tudja hol lesz). Én továbbra is jobban örülnék egy Lacazette-nek vagy hasonló feltörekvő csatárnak (Milik is ilyen volt) ha úgy hozza a helyzet. Nem ezekben a sztárokban kell gondolkodnunk jelenleg...

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Antonio Conte

#753 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Látom többen is elfelejtették a karrierje csúcsán lévő Drogba és Costa közti időszakot, amikor konkrétan nem volt csatárunk. A viselkedésébe bele lehet kötni Costanak, a hatékonysága viszont megkérdőjelezhetetlen, plusz minden meccsen megdoöglik a pályán. Hazard és Kanté után kb őt engedném el utoljára a csapatból.
211! NEW RECORD!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#754 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Értem az érveiteket, érthető miért marasztalja az aki marasztalja, de nem értek egyet.

Egyébként Costa a támadások szervezéséből is kiveszi a részét, együtt él a játékkal amennyire tud, nem egy Ibrahimovic aki várja a sültgalambot (manapság) - az ilyeneket nem bírom. Az a csatár aki csak bekotorni tudja a labdát, viszont a mezőnyben teljesen hasztalan, konkrétan nem is akar hasznos lenni, az számomra egy elvesztegetett játékosa a kezdő 11-nek. Olyan mintha fél emberrel kevesebben lennénk - ezért kedvelem inkább az Agüero - Dybala - Griezmann vonalat. Ők valszeg ritkán fognak produkálni 30+os szezonokat, de sokkal hasznosabb a játékuk, a kiszolgálás is megy nekik, 1:1ben is képesek helyzetet teremteni és sorolhatnám. Ezeknek is megvan a 20 gól szezononként és a jónéhány gólpassz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Antonio Conte

#755 Hozzászólás Szerző: Szabi »

dankodavid írta:Viszont Dybala mellé sem véletlenül érkezett egy klasszikus befejező (brr, Higuaínra ezt a szókapcsolatot használni... eh), ő nem az az ember, aki a támadások utolsó mozzanatáért felelve hatékony, ilyen emberünk pedig Hazard személyében van; ebből pedig egy elég, főleg Contét ismerve. Fájdalmasan nyilvánvalóvá tenné a döntéshozók alkalmatlanságát, ha Costát elengednék, egyszerűen a modern futballban hiánycikk a klasszis befejező, ő pedig az, két embert rakok elé a posztján és szerepkörében, Lewandowskit és Suárezt, egyikre sincs nemhogy reális, de semmilyen esély. Van épp elég lyuk ebben a keretben, nem kell mondvacsinált okokkal újabbakat kreálni.
Kár, hogy nincs SuperLike, mert erre azt adnék. :D Egy az egyben ez a véleményem erről a témáról.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#756 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Én sem szeretem Costa-t, de idén eddig nem nagyon lehet rá panasz ami a viselkedését illeti, persze már van 4 sárgája és biztos meglesz lassan az 5. is, de hát bakker, ennyi még belefér. Mellette szarja a gólokat, nem volt aljas húzása, leköt 3 védőt és általában (ha nincs rossz passzban) csak szabálytalanul tudják elvenni tőle a labdát. Na most ez az amit nem tudnék elképzelni sem Dybala-ról, sem Griezmann-ról. Ők ugyanis más típusú csatárok (nem mennék bele, hogy ki a jobb, mind3 játékos baszott jó csatár), és nem vagyok biztos benne, hogy jelenleg pl. jobban járnánk ezekkel a gyors, "játszóbb" csatárokkal, mint a tank típusú ámde még így is viszonylag gyors és erős Costa-val. Ez a kédés leghamarabb nyáron lesz aktuális, addigra már bőven meglesz a kialakult játékstíusunk, úgyhogy sztem ráérünk majd akkor rágcsálni ezt a csontot :)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#757 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Viszont Dybala mellé sem véletlenül érkezett egy klasszikus befejező (brr, Higuaínra ezt a szókapcsolatot használni... eh), ő nem az az ember, aki a támadások utolsó mozzanatáért felelve hatékony, ilyen emberünk pedig Hazard személyében van; ebből pedig egy elég, főleg Contét ismerve. Fájdalmasan nyilvánvalóvá tenné a döntéshozók alkalmatlanságát, ha Costát elengednék, egyszerűen a modern futballban hiánycikk a klasszis befejező, ő pedig az, két embert rakok elé a posztján és szerepkörében, Lewandowskit és Suárezt, egyikre sincs nemhogy reális, de semmilyen esély. Van épp elég lyuk ebben a keretben, nem kell mondvacsinált okokkal újabbakat kreálni.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#758 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem Dybala és Griezmann is klasszisokkal jobb játékos Costánál. Mind a kettő tud csatárt játszani baromi hatékonyan és tud egyéb posztokon is, ami nem hátrány. Én nem is pártolom manapság a klasszikus értelembe vett befejezőket, akik csak várják a kínálkozó alkalmat, jobban örülnék ha olyan játékos játszana legelöl mint a fent említett kettő, aki meccsenként többször is képes helyzetet kialakítani magának.

A juve jelenleg sokkal jobb nálunk, nem is lenne értelme eligazolni onnan, ha nem abban az alja olasz bajnokságban brillíroznának. Pogba se véletlen hagyta ott őket, Dybala se lesz olcsóbb mint Pogba, de ki olcsó manapság? - Még ezt a teljesen szürke és középszerű Alonsot se tudtuk "olcsón" elhozni.. Griezmann már neccesebb kérdés. Azt tippelném, hogy addig marad amíg Simeone az edző. Jelenleg top 5 csapat az Atletico, a bajnokságra se lehet panasz, meglátjuk meddig tudják ezt tartani. Kétlem, hogy a francia onnan vonulna vissza, ahogy azt is, hogy egyből a Barcába vagy a Reálba igazolna, tehát...

Costának csak a stílusával van bajom (talán még azzal, hogy elég lassú), szerintem nem mutat jó példát, rossz fényt vet a klubra a viselkedésével. Tudom, hogy kész akarva tüzeli saját magát és az ellenfelet is, de nem erről szól a foci. Nem értem miért van erre szüksége, hiszen technikailag semmi baj sincs vele. Egyébként ha jól emlékszem azt nyilatkozta, hogy vissza akart menni madridba, mintha tárgyaltak is volna csak nem tudtak megegyezni.

Azzal, hogy ki milyen testalkat és nem állná meg a helyét angliában, szerintem ez lerágott csont, rengeteg az ellenpélda, még házon belül is. Nem testalkat, inkább mentalitás kérdése, plusz ha nem vagy elég erős, kompenzálhatod ezt a gyorsaságoddal, technikai rátermettségeddel.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Antonio Conte

#759 Hozzászólás Szerző: Ricco »

Az aztán milyen Costa hater lehet, aki nem látja a fejlődést a viselkedésében. :D

Amúgy milyen piacról beszéltek? Ilyen Griezmann, Dybala-félék nem igazán azon a piacon mozgolódnak, ahol jelenleg mi. Már ha egyáltalán mozognak akármelyik piacon is. Atleticoból és Juveból nem sok csapatba éri meg elmenni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#760 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Meg azért ne felejtsük el, hogy Costa ezeket a balhékat tudatosan csinálja. Én mivel, hogy az Arsenalt gyűlölöm a legjobban a Pl-ben én tapsoltam amikor Costa elintézte a Gabrielnek a pirosat tavaly :D :D ( Arsenal szurkoló haver mellettem agyvérzést kapott). De amennyi haszna van a balhéinak annyi hátránya is sajnos a sok sárga lap miatt. De viszont képes egyszerre akár 2-3 védő figyelmét elterelni vagy az agyukat felbaszni ami meg jó.
Jó, hogy van egy Costank aki meg a való életbe egy imádni való figura. :)

Más:
Conte:„Két játékos közel van a felépüléshez: „Fabregas a csapattal edzett és jövő héten már bevethető. Zouma a fiatalokkal játszott, és még egyet fog hétfőn. Ha minden rendben lesz, akkor már ő is a csapattal edzhet. Boldog vagyok, mert egy erős védővel gazdagodik a keret, egy olyan játékossal, aki nagyon tehetséges.”

Lezárt