Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kevin1344532
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2016. augusztus 4., csütörtök 15:32

Re: Antonio Conte

#1041 Hozzászólás Szerző: kevin1344532 »

Bandi írta:
kevin1344532 írta:
Chester írta: Lesz még igazolás, ez a lényeg. :D
az hogy szeretnének meg lesz is nem ugyanaz, panaszkodnak a magas árakra. ezt erősítik meg a mostani olasz hírek is, miszerint az 50 millió fontos kulibali ajánlat is kamu ennek a töredékét ajánlottuk hivatalosan.

nem ellenünk esküdött össze az egész világ, mi töketlenkedünk. röhejes összegeket kínálunk mint anno rooneyért, cavaniért, stonesért.
utána meg érdekes mód a velünk összefüggésbe hozott összegekért váltanak klubot ezek a játékosok...
Mondd már el honnan szerzed ezeket a bennfentes infókat, komolyan érdekelne. Egyébként egy twitter oldalt is csinálhatnál, ha ennyire magabiztos vagy az átigazolási hírekkel kapcsolatban, biztos sokan elhinnék amiket írsz. Ja és gondolom Kante leigazolása előtt is hasonlóakat gondolhattál, biztos meglepődtél amikor hivatalos lett...

azt hogy sokallják az árakat a mostani conte nyilatkozatból bárhol megtalálod. elmondja hogy nem akarnak horribilis összegeket fizetni olyanokért akik a felét érik.
miután cavanit megvette a psg laurentis nyilatkozta, hogy hivatalos ajánlatot nem is kaptak a chelseatől. miközben hány hivatalosnak mondott ajánlatot megírtak a firkászok, ugyanez megy most is. ki az a hülye aki elhiszi hogy 50 millió fontot visszautasítanak egy egyszezonos védőért?
meg benyomják hogy még elköltünk 140 milliót, az utóbbi évek filléreskedése mellett pont hihető.

ha jön is valaki az ilyen kone szint lesz

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Antonio Conte

#1042 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kevin1344532 írta:
Chester írta: Lesz még igazolás, ez a lényeg. :D
az hogy szeretnének meg lesz is nem ugyanaz, panaszkodnak a magas árakra. ezt erősítik meg a mostani olasz hírek is, miszerint az 50 millió fontos kulibali ajánlat is kamu ennek a töredékét ajánlottuk hivatalosan.

nem ellenünk esküdött össze az egész világ, mi töketlenkedünk. röhejes összegeket kínálunk mint anno rooneyért, cavaniért, stonesért.
utána meg érdekes mód a velünk összefüggésbe hozott összegekért váltanak klubot ezek a játékosok...
Mondd már el honnan szerzed ezeket a bennfentes infókat, komolyan érdekelne. Egyébként egy twitter oldalt is csinálhatnál, ha ennyire magabiztos vagy az átigazolási hírekkel kapcsolatban, biztos sokan elhinnék amiket írsz. Ja és gondolom Kante leigazolása előtt is hasonlóakat gondolhattál, biztos meglepődtél amikor hivatalos lett...

kevin1344532
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2016. augusztus 4., csütörtök 15:32

Re: Antonio Conte

#1043 Hozzászólás Szerző: kevin1344532 »

Chester írta: Lesz még igazolás, ez a lényeg. :D
az hogy szeretnének meg lesz is nem ugyanaz, panaszkodnak a magas árakra. ezt erősítik meg a mostani olasz hírek is, miszerint az 50 millió fontos kulibali ajánlat is kamu ennek a töredékét ajánlottuk hivatalosan.

nem ellenünk esküdött össze az egész világ, mi töketlenkedünk. röhejes összegeket kínálunk mint anno rooneyért, cavaniért, stonesért.
utána meg érdekes mód a velünk összefüggésbe hozott összegekért váltanak klubot ezek a játékosok...

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Antonio Conte

#1044 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Chester írta:
Chucky írta:
Kaphatnék egy kis fordítást? Köszi! :)
Lesz még igazolás, ez a lényeg. :D
Nekem ez bőven elég! :) Köszi!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Antonio Conte

#1045 Hozzászólás Szerző: Chester »

Chucky írta:
Kaphatnék egy kis fordítást? Köszi! :)
Lesz még igazolás, ez a lényeg. :D

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Antonio Conte

#1046 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Chucky írta:
Kaphatnék egy kis fordítást? Köszi! :)
A lényeg annyi hogy Conte kimondta a varázsszót hogy védőt kell igazolni
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Antonio Conte

#1047 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Kaphatnék egy kis fordítást? Köszi! :)

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Antonio Conte

#1048 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Antonio Conte

#1049 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Szabi írta: Nem bedurcizott, hanem felismerte a helyzetét, és látta, hogy itt Joséval a padon neki nincs jövője a kezdőben. Benne akart lenni a címvédő spanyol válogatott VB-keretében, logikus lépés volt, hogy a játéklehetőséget választja a válogatott tagság érdekében. Top klub kereste meg (mégha rivális is...), nem az Espanyol vagy a Malaga. Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy közel 40 millió fontot fizettek érte (2,5 éve, az a mai piaci árakat tekintve megfelel nagyjából 50-55-nek), egy cserejátékosért, amit akkoriban el kellett fogadnia a klubnak, mivel nem szerepelt a szpesöl terveiben.
pont ahogy Mou is, mert Mourinho is bedurcizott ,és elment a muba ,ahol pont edzőt kerestek, ami nem egy monaco, és ráadásul ide jött a nagy riválisa is, én csak azt mondom mindkettőre ugyanúgy lehet haragudni ezért

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Antonio Conte

#1050 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pityee írta:
fst200 írta:manapság nem nagyon van tisztelet senki és semmi iránt , se a játékosoknál ,se a szurkolóknál
Terry -t is rengetegen szidták pár éve, hogy takaródjon már el innen , ahogy a szurkolók nem tisztelik a klub ikonokat ( Terry , Mou ) ,úgy miért várjuk el hogy a játékosok legyenek hűek a klubbért .. ilyen a világ, SAJNOS, aki adott pillanatban/jelenben nem teljesít, az takarodjon innen, tök mindegy mit tett le előtte
Nekem fura volt az a stílus ami ellene ment az utóbbi két évben, miközben egy két játékos mellett ő szerette legjobban a klubbot. Remélem egyszer kiderül mi is történt akkor az öltözőben/háttérben. Reméltem hogy még sok ideig itt marad, és összejön a Chelsea-Mou Bl győzelem, de sajnos nem így történt, Én csalódtam a játékosokban akkor, nem szeretem az olyan embereket akik feladják,megfúrják ahelyett hogy küzdenének, arcon köpték a szurkolókat,még ha úgy is érzik dilettáns a vezetőjük ,lett volna más mód, hogy ezt elintézzék szerintem
remélem nem látunk soha többé hasonlót ( edző buktatást ), és Conte lesz az az edző aki sokáig marad és sikerre viszi a csapatot
Eléggé egy oldalról közelíted meg a dolgokat, a játékosok hibásak, csak mou nem? Hogy van ez? Pont h ő köpte szembe legjobban a szurkolókat, mert a játékosok helyett mellette álltak ki, aztán ő cserében meg aláírt a riválishoz. JT-vel kapcsolatban voltak pletykák régebben, miszerint nagyobb fizuért lépne a citybe, de azt nem tudni, hogy valóban igazak voltak ezek a hírek vagy nem. Ebben az időben kaphatott szidalmazást, de őt szerintem mindenki inkább marasztalta, mint h küldte volna el.
mindenki hibás volt akkor , erre írtam hogy remélem kiderül hogy mi történt, én arra értettem , hogy a balhé után kezdtek a játékosok edző üldözésbe,és jöttek a vesztes meccsek, míg Mou próbált valamit tenni,de nem tudott, erre is írtam hogy nem tudom lehetett volna -e más mód , pl Terryvel beszélni, beküldeni Josehoz, hogy valamit kéne csinálni, egész csapat leül, megbeszéli, akármi

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#1051 Hozzászólás Szerző: Pityee »

fst200 írta:manapság nem nagyon van tisztelet senki és semmi iránt , se a játékosoknál ,se a szurkolóknál
Terry -t is rengetegen szidták pár éve, hogy takaródjon már el innen , ahogy a szurkolók nem tisztelik a klub ikonokat ( Terry , Mou ) ,úgy miért várjuk el hogy a játékosok legyenek hűek a klubbért .. ilyen a világ, SAJNOS, aki adott pillanatban/jelenben nem teljesít, az takarodjon innen, tök mindegy mit tett le előtte
Nekem fura volt az a stílus ami ellene ment az utóbbi két évben, miközben egy két játékos mellett ő szerette legjobban a klubbot. Remélem egyszer kiderül mi is történt akkor az öltözőben/háttérben. Reméltem hogy még sok ideig itt marad, és összejön a Chelsea-Mou Bl győzelem, de sajnos nem így történt, Én csalódtam a játékosokban akkor, nem szeretem az olyan embereket akik feladják,megfúrják ahelyett hogy küzdenének, arcon köpték a szurkolókat,még ha úgy is érzik dilettáns a vezetőjük ,lett volna más mód, hogy ezt elintézzék szerintem
remélem nem látunk soha többé hasonlót ( edző buktatást ), és Conte lesz az az edző aki sokáig marad és sikerre viszi a csapatot
Eléggé egy oldalról közelíted meg a dolgokat, a játékosok hibásak, csak mou nem? Hogy van ez? Pont h ő köpte szembe legjobban a szurkolókat, mert a játékosok helyett mellette álltak ki, aztán ő cserében meg aláírt a riválishoz. JT-vel kapcsolatban voltak pletykák régebben, miszerint nagyobb fizuért lépne a citybe, de azt nem tudni, hogy valóban igazak voltak ezek a hírek vagy nem. Ebben az időben kaphatott szidalmazást, de őt szerintem mindenki inkább marasztalta, mint h küldte volna el.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Antonio Conte

#1052 Hozzászólás Szerző: Szabi »

fst200 írta:
Chester írta:
kiskacsa08 írta:Mata is a MU-ba ment. Lampard a City-ben játszott pár hónapra rá, hogy itt hagyott minket. Cech az Arsenal-ban véd épp (ráadásul nála is volt egy összeschelseasképtörlése akció). Őket senki sem utálja.
Ez sem igaz, rengetegen szidták őket ezen a fórumon. Matát mondjuk nem, ő tehet a legkevésbé arról, hogy távoznia kellett, de belőle nem nézem ki azt a szurkálódós kis ovis g*cit mint Joséból, akinek a "lelkébe tiport a klub".

Biztos fogják éltetni a meccsen, és ő is fog integetni a szurkolóknak, de ha gólt lő a MU, akkor parádét fog rendezni.
Matanak sem kellett volna elmenni szezon közben a közvetlen riválishoz, hanem harcolhatott volna a helyéért is még kb félévig, Oscar utána eltűnt de nem ő bedurcizik és MU ba akar menni..
Nem bedurcizott, hanem felismerte a helyzetét, és látta, hogy itt Joséval a padon neki nincs jövője a kezdőben. Benne akart lenni a címvédő spanyol válogatott VB-keretében, logikus lépés volt, hogy a játéklehetőséget választja a válogatott tagság érdekében. Top klub kereste meg (mégha rivális is...), nem az Espanyol vagy a Malaga. Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy közel 40 millió fontot fizettek érte (2,5 éve, az a mai piaci árakat tekintve megfelel nagyjából 50-55-nek), egy cserejátékosért, amit akkoriban el kellett fogadnia a klubnak, mivel nem szerepelt a szpesöl terveiben.
6+8+5+4+1+1+2+1

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Antonio Conte

#1053 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kiskacsa08 írta:
Chester írta:Ezért kell egy olyan karakán edző, mint amilyen Conte is, aki ha nem csinálja meg, akkor kib*ssza a keretből is. Ha meg neki nem tetszik, mehet a Realba bohóckodni, ott is sok a hamburgeres.
Amúgy nagyon érdekes, hogy itt a fórumon az újonc, egymeccses edzőnket mindenki egy félistennek tartja, aki hatalmas kegyből leszállt hozzánk, hogy kirángasson minket a szarból, közben azt az edzőt, aki a klub történetének legsikeresebb edzője, az elmúlt 15 év legtöbb időt itt töltött edzője, őt a pokol legmélyebb bugyraiba kívánják (nagyrész kitalált, de legalábbis feltételezett dolgok alapján).

Amúgy nincs bajom Conte-val, kívánom neki, hogy beváltsa a hozzáfűzőtt reményeket, de azért egy kicsit óvatosabb vagyok vele, amíg nem tett le semmit az asztalra.

UI.: Ez nem konkrétan csak neked szól, csak most épp a tiéd volt az utolsó Conte-istenítő hozzászólás.
manapság nem nagyon van tisztelet senki és semmi iránt , se a játékosoknál ,se a szurkolóknál
Terry -t is rengetegen szidták pár éve, hogy takaródjon már el innen , ahogy a szurkolók nem tisztelik a klub ikonokat ( Terry , Mou ) ,úgy miért várjuk el hogy a játékosok legyenek hűek a klubbért .. ilyen a világ, SAJNOS, aki adott pillanatban/jelenben nem teljesít, az takarodjon innen, tök mindegy mit tett le előtte
Nekem fura volt az a stílus ami ellene ment az utóbbi két évben, miközben egy két játékos mellett ő szerette legjobban a klubbot. Remélem egyszer kiderül mi is történt akkor az öltözőben/háttérben. Reméltem hogy még sok ideig itt marad, és összejön a Chelsea-Mou Bl győzelem, de sajnos nem így történt, Én csalódtam a játékosokban akkor, nem szeretem az olyan embereket akik feladják,megfúrják ahelyett hogy küzdenének, arcon köpték a szurkolókat,még ha úgy is érzik dilettáns a vezetőjük ,lett volna más mód, hogy ezt elintézzék szerintem
remélem nem látunk soha többé hasonlót ( edző buktatást ), és Conte lesz az az edző aki sokáig marad és sikerre viszi a csapatot

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Antonio Conte

#1054 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Chester írta:
kiskacsa08 írta:Mata is a MU-ba ment. Lampard a City-ben játszott pár hónapra rá, hogy itt hagyott minket. Cech az Arsenal-ban véd épp (ráadásul nála is volt egy összeschelseasképtörlése akció). Őket senki sem utálja.
Ez sem igaz, rengetegen szidták őket ezen a fórumon. Matát mondjuk nem, ő tehet a legkevésbé arról, hogy távoznia kellett, de belőle nem nézem ki azt a szurkálódós kis ovis g*cit mint Joséból, akinek a "lelkébe tiport a klub".

Biztos fogják éltetni a meccsen, és ő is fog integetni a szurkolóknak, de ha gólt lő a MU, akkor parádét fog rendezni.
Matanak sem kellett volna elmenni szezon közben a közvetlen riválishoz, hanem harcolhatott volna a helyéért is még kb félévig, Oscar utána eltűnt de nem ő bedurcizik és MU ba akar menni..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Antonio Conte

#1055 Hozzászólás Szerző: Dante »

Fölösleges elore találgatni, lehet hogy visszafogja magat. Nem ezen mulik az - ami egyebkent a napnal is világosabb - hogy a bosszúvágy is hajtotta affele hogy benyalja magat almai csapatához. Ami nem gond, csak akkor nem állítsa hogy mikor visszajött akkor azzal haza is tért. En nem a hulyesegei miatt utaltam meg - es itt jegyeznem meg hogy sokkal egyszerűbb igy mintha meg mindig jo szivvel gondolnek ra, mint pl Mata esetében, aki mai napig a kedvencem - hanem az állandó jellegű hazudozas, tereles, mellébeszélés miatt.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Antonio Conte

#1056 Hozzászólás Szerző: Chester »

kiskacsa08 írta:Mata is a MU-ba ment. Lampard a City-ben játszott pár hónapra rá, hogy itt hagyott minket. Cech az Arsenal-ban véd épp (ráadásul nála is volt egy összeschelseasképtörlése akció). Őket senki sem utálja.
Ez sem igaz, rengetegen szidták őket ezen a fórumon. Matát mondjuk nem, ő tehet a legkevésbé arról, hogy távoznia kellett, de belőle nem nézem ki azt a szurkálódós kis ovis g*cit mint Joséból, akinek a "lelkébe tiport a klub".

Biztos fogják éltetni a meccsen, és ő is fog integetni a szurkolóknak, de ha gólt lő a MU, akkor parádét fog rendezni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Antonio Conte

#1057 Hozzászólás Szerző: Chester »

Fél2-kor sajtótájékoztató magyar idő szerint!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#1058 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kiskacsa08 írta:
Pityee írta:Ez az egész Mourinho - Chelsea szerelem akkor ért véget, mikor aláírt a mu-hoz. Ez eléggé mély döfés volt a szurkolóknak és a klubnak is. Oké elküldtük kétszer, de erre az a megoldás, hogy aláírok az egyik legnagyobb riválishoz h aztán megmutassam ki vagyok én? Szerintem ezt csupán bosszúból tette és le merem fogadni, hogy ő fog a legjobban ünnepelni ha elvernek minket. Pedig ezért nem a szurkolókat kéne megbosszulni, akik még akkor is képesek lettek volna bármelyik játékost elküldeni, mikor ő már bőven szopóágon volt. Erre ö fintorogva nem ír alá egy mezet, hát köszi zsozé én nem kérek belöled. Az elért eredményeit a klubnál senki nem fogja elvenni töle, de elég durvát belerúgott a felépített idézöjeles várába, hidd el forditva a vén alkesz sose irt volna alá hozzánk vagy bármelyik riválishoz. A másik komoly döfés ez az egész Mata ügy. Ha valaha fociztál komolyan és összebasztál olyan szinten az egyik edzöddel, h távozás lett a vége akk azt tudja mindenki h soha a büdös életbe nem fogtok egymás mellett megférni. Most érdekes módon jó neki Mata és lassan a kezdöcsapatba is beteszi, ne nevetesseb. Direkt csinálja és biztos vagyok, h az idén teljes mértékben a bosszúvágy hajtja öt. Ha esetleg rám cáfol és uriember módjára fog viselkedni az SB-n, akk maradt még benne némi emberség a szurkolók felé.
Mata is a MU-ba ment. Lampard a City-ben játszott pár hónapra rá, hogy itt hagyott minket. Cech az Arsenal-ban véd épp (ráadásul nála is volt egy összeschelseasképtörlése akció). Őket senki sem utálja.

A José - Mata ügy is elég homály, nem tudjuk pontosan, hogy mi történt/történik épp. Az meg, hogy fintorogva nem írja alá mezt...lehet pont azért fintorgott, mert nem írhatta alá. Ezek mind csak belemagyarázott/feltételezett dolgok.

A SB-n pedig száz százalékig biztos vagyok benne, hogy úriember lesz (attól, hogy örülni fog az esetleges MU gólnak még nem lesz egy tahó paraszt), és a szurkolók is éltetni fogják.
Matát és Lampardot josé fúrta ki. Egyébként Mata szerint pont josénak akarta megmutatni, hogy igenis tudja hozni a PL szintet és azért írt alá a MU-ba. Lampardnak pedig szerintem benne volt a szerződésébe, hogy ha hívják akkor muszáj villognia a NYC testvércsapatában. Cechről pedig szintén meg van a véleményem, hidd el. Azt meg nekem ne mondja senki, hogy nem volt mounak választási lehetősége, simán dühből aláírt a mu-hoz, olyan okkal h na majd én megmutatom nekik. Lehet h éltetni fogják a szurkolók, de csak addig, amíg egy gól után elő nem bújik majd belőle az igazi énje és lever nálunk egy Conte féle sprintet az oldal vonal mellett. Erre jó példa Lampard reakciója a góljára ellenünk, abba minden fájdalom benne volt és jó ellenpélda David Luiz viselkedése a gólja után, abban is minden bosszú benne volt. Ha valaki azt mondja, hogy josé ezzel a mu-s húzásával nem rúgott bele egy jó nagyot pont azokba a szurkolókba akik végig kiálltak mellette, akkor az hazudik.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Antonio Conte

#1059 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Pityee írta:Ez az egész Mourinho - Chelsea szerelem akkor ért véget, mikor aláírt a mu-hoz. Ez eléggé mély döfés volt a szurkolóknak és a klubnak is. Oké elküldtük kétszer, de erre az a megoldás, hogy aláírok az egyik legnagyobb riválishoz h aztán megmutassam ki vagyok én? Szerintem ezt csupán bosszúból tette és le merem fogadni, hogy ő fog a legjobban ünnepelni ha elvernek minket. Pedig ezért nem a szurkolókat kéne megbosszulni, akik még akkor is képesek lettek volna bármelyik játékost elküldeni, mikor ő már bőven szopóágon volt. Erre ö fintorogva nem ír alá egy mezet, hát köszi zsozé én nem kérek belöled. Az elért eredményeit a klubnál senki nem fogja elvenni töle, de elég durvát belerúgott a felépített idézöjeles várába, hidd el forditva a vén alkesz sose irt volna alá hozzánk vagy bármelyik riválishoz. A másik komoly döfés ez az egész Mata ügy. Ha valaha fociztál komolyan és összebasztál olyan szinten az egyik edzöddel, h távozás lett a vége akk azt tudja mindenki h soha a büdös életbe nem fogtok egymás mellett megférni. Most érdekes módon jó neki Mata és lassan a kezdöcsapatba is beteszi, ne nevetesseb. Direkt csinálja és biztos vagyok, h az idén teljes mértékben a bosszúvágy hajtja öt. Ha esetleg rám cáfol és uriember módjára fog viselkedni az SB-n, akk maradt még benne némi emberség a szurkolók felé.
Mata is a MU-ba ment. Lampard a City-ben játszott pár hónapra rá, hogy itt hagyott minket. Cech az Arsenal-ban véd épp (ráadásul nála is volt egy összeschelseasképtörlése akció). Őket senki sem utálja.

A José - Mata ügy is elég homály, nem tudjuk pontosan, hogy mi történt/történik épp. Az meg, hogy fintorogva nem írja alá mezt...lehet pont azért fintorgott, mert nem írhatta alá. Ezek mind csak belemagyarázott/feltételezett dolgok.

A SB-n pedig száz százalékig biztos vagyok benne, hogy úriember lesz (attól, hogy örülni fog az esetleges MU gólnak még nem lesz egy tahó paraszt), és a szurkolók is éltetni fogják.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Antonio Conte

#1060 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

PSG nem Mou szint. Hiába jó csapat, annyira fisfos bajnokságban játszanak, hogy az igazán komoly edzők nem mennek oda.

Lezárt