Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#1001 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kiskacsa08 írta:
kazomester írta:- Miért várt 15 percet az első cserével?
- Miért nem álltunk át egyből 2 csatárra?
- Miért 5 perccel a vége előtt jön Misi?
:?:
José out!
Hála az égnek, ő már nincs velünk, nála most is Mikel jött volna be elsőnek.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Antonio Conte

#1002 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

kazomester írta:- Miért várt 15 percet az első cserével?
- Miért nem álltunk át egyből 2 csatárra?
- Miért 5 perccel a vége előtt jön Misi?
:?:
José out!
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#1003 Hozzászólás Szerző: kazomester »

- Miért várt 15 percet az első cserével?
- Miért nem álltunk át egyből 2 csatárra?
- Miért 5 perccel a vége előtt jön Misi?
:?:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#1004 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Exactly! :D

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Antonio Conte

#1005 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

AwayRoller írta:
Dízel írta:Legalább most van hova nyúlni!
If you know what I mean... :twisted: *Mr.Beanpofa*
:D
Kép

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#1006 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta:Legalább most van hova nyúlni!
If you know what I mean... :twisted: *Mr.Beanpofa*

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Antonio Conte

#1007 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:
Szabi írta: Cahill-t az előző szezonban Zouma sérülése "mentette meg", előtte egy hónapon keresztül már a padot koptatta, mert kiszorult. Reálisan nézve szerintem nem túl bonyolult a választás, nyilván nem két ember fogja végigtolni középen a szezont. Luiz érkezésével Iva maximum sérüléshullám esetén kerülhet be középre, remélhetőleg (ha Alonso beválik) egy idő után Azpi cseréjeként fog megrohadni a padon. Maradt középre a keresztszalag-szakadásából visszatérőfélben lévő Zouma, akinek idő lesz visszarázódni, a nem túl ifjú Terry, a közepes Cahill és az újonnan érkező DL. Négy ember két posztra nem hiszem hogy sok lenne, pláne ezt a minőséget látva. Azért nem a Hummels, Ramos, Boateng, Bonucci négyesből kell szelektálni, ott már valóban lennének kellemes gondok. Két hete még Aina ült a padon, mint egyetlen bevethető hátvéd...
Mint írtam, Cahill és Terry is mostanában eléggé javuló tendenciát mutat és ugye JT a kapitány is, ergo neki sztem helye lesz a védősorban. Van még a fiatal sérülés utáni kérdöjeles Zouma, akinek ugye kelleni fog a játéklehetőség és még itt a frissen érkezett Luiz, aki szintén nem padmelegítőnek érkezett. Ezt a négy emberkét ilyen formában nem lesz egyszerű rotálni két posztra, de Conte papa majd megoldja vhogy. Inkább ez a helyzet, mint a két héttel ezelőtti Ainás szitu.
Főleg úgy, hogy a védőket a lehető legritkábban szokták rotálni. Az egész csapatban fontos az összeszokottság és a stabilitás, de hátul ez hatványozottan igaz. Mikor Joseval pl-t nyertünk mindenki 110%ot hozott ki magából, Cahill, JT és mindenki mas is. Nehéz lesz ugyan azt a szintet hozni, de ami tény az tény. Ezek a játékosok már bizonyítottak, képesek a legfelsőbb szinten játszani, mar csak az a kérdés mennyire koptatta el őket a kor és mennyire tudja őket motiválni Conte. Van itt ugye aki már PL és BL győztes is, őket nem egyszerű azért... Az újakra nincs mentség, ők ha szarul játszanak akkor szarok is, ha egy Marcos Alonso-t nem motivál egy Pl cím akkor nincs miről beszélni. Szerintem Conte tényleg az az edző aki tényleg nem pofára megy, hanem épp azt rakja a kezdőbe aki a legjobb formát nyújtja. A védők tényleg kérdőjel még, de sztem arra is meglesz a megoldása. Legalább most van hova nyúlni!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#1008 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: Cahill-t az előző szezonban Zouma sérülése "mentette meg", előtte egy hónapon keresztül már a padot koptatta, mert kiszorult. Reálisan nézve szerintem nem túl bonyolult a választás, nyilván nem két ember fogja végigtolni középen a szezont. Luiz érkezésével Iva maximum sérüléshullám esetén kerülhet be középre, remélhetőleg (ha Alonso beválik) egy idő után Azpi cseréjeként fog megrohadni a padon. Maradt középre a keresztszalag-szakadásából visszatérőfélben lévő Zouma, akinek idő lesz visszarázódni, a nem túl ifjú Terry, a közepes Cahill és az újonnan érkező DL. Négy ember két posztra nem hiszem hogy sok lenne, pláne ezt a minőséget látva. Azért nem a Hummels, Ramos, Boateng, Bonucci négyesből kell szelektálni, ott már valóban lennének kellemes gondok. Két hete még Aina ült a padon, mint egyetlen bevethető hátvéd...
Mint írtam, Cahill és Terry is mostanában eléggé javuló tendenciát mutat és ugye JT a kapitány is, ergo neki sztem helye lesz a védősorban. Van még a fiatal sérülés utáni kérdöjeles Zouma, akinek ugye kelleni fog a játéklehetőség és még itt a frissen érkezett Luiz, aki szintén nem padmelegítőnek érkezett. Ezt a négy emberkét ilyen formában nem lesz egyszerű rotálni két posztra, de Conte papa majd megoldja vhogy. Inkább ez a helyzet, mint a két héttel ezelőtti Ainás szitu.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Antonio Conte

#1009 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:Ugye az átigazolási időszakban még mindenki reménykedett benne, hogy hozunk egy középhátvédet. De belegondolva azért, ha Zouma felépül, Cahill és JT elfogadható formát fog hozni + itt van Luiz és esetleg Ivával is középhátvédként számolna, akk köszönöm szépen, nem lennék Conte helyében, mikor el kell döntenie a kezdő középhátvéd kettőst. :mrgreen:
Cahill-t az előző szezonban Zouma sérülése "mentette meg", előtte egy hónapon keresztül már a padot koptatta, mert kiszorult. Reálisan nézve szerintem nem túl bonyolult a választás, nyilván nem két ember fogja végigtolni középen a szezont. Luiz érkezésével Iva maximum sérüléshullám esetén kerülhet be középre, remélhetőleg (ha Alonso beválik) egy idő után Azpi cseréjeként fog megrohadni a padon. Maradt középre a keresztszalag-szakadásából visszatérőfélben lévő Zouma, akinek idő lesz visszarázódni, a nem túl ifjú Terry, a közepes Cahill és az újonnan érkező DL. Négy ember két posztra nem hiszem hogy sok lenne, pláne ezt a minőséget látva. Azért nem a Hummels, Ramos, Boateng, Bonucci négyesből kell szelektálni, ott már valóban lennének kellemes gondok. Két hete még Aina ült a padon, mint egyetlen bevethető hátvéd...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#1010 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ugye az átigazolási időszakban még mindenki reménykedett benne, hogy hozunk egy középhátvédet. De belegondolva azért, ha Zouma felépül, Cahill és JT elfogadható formát fog hozni + itt van Luiz és esetleg Ivával is középhátvédként számolna, akk köszönöm szépen, nem lennék Conte helyében, mikor el kell döntenie a kezdő középhátvéd kettőst. :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Antonio Conte

#1011 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Én csak Fabregast akarom, meg azért Iva és Luiz egyszerre ne legyenek pályán, mert az már tényleg túlzás.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#1012 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Csodálatos baszdmeg. Egyszer Ivanovic miatt fogok agyvérzést kapni, remélem, a számlát küldhetem a csapatnak, vagy annak a fajankónak, aki egy tökéletes gólmágnes. A pálya rossz oldalán ugyan, de ilyen apróságokon most ne akadjunk fenn.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Antonio Conte

#1013 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem sem lesz az a kamu b.zizas mint amit csoze csinalt Babaval, Conte szamit mindket új vedore, remélhetőleg mar most kapnak egy kis jatekidot. Viszont Cahill tenyleg sokkal jobb mint tavaly.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#1014 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta: Ez sajnos az én értelmezésem szerint is ezt jelenti...

Nem baj, ezután sorra jönnek a rangadók, majd játszanak a Leicester ellen a Ligakupában, utána pedig talán novemberben már a PL-ben is. :roll:
Nem kell ilyen negatívnak lenni :D Szerintem 50-55 perc után megunja Iva tötymörgését. Luizzal már nagyobb dilemmában lehet, főleg, ha Cahill az utóbbi pár meccses formáját hozza. Titkon azért reménykedek, hogy bár egy 4-4-2-vel kezdjük a meccset :roll:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Antonio Conte

#1015 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:Tahat iva cahill JT es Dave kezd majd, előttük a szokasos kp sorral.
Ez sajnos az én értelmezésem szerint is ezt jelenti...

Nem baj, ezután sorra jönnek a rangadók, majd játszanak a Leicester ellen a Ligakupában, utána pedig talán novemberben már a PL-ben is. :roll:
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Antonio Conte

#1016 Hozzászólás Szerző: Dante »

Tahat iva cahill JT es Dave kezd majd, előttük a szokasos kp sorral.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#1017 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Conte on Luiz: "29 is a fantastic age for him to become one of the best defenders in the world."
Conte: "I think the new players need a bit of time to work with a new philosophy + idea of football and it’s important to give them time."

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#1018 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

http://www.eurosport.com/football/premi ... tory.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;

Asszem ez egy kis JM fricska gömböctől.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Antonio Conte

#1019 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mondjuk a "cikk" eleje hű az oldal minőségéhez. Pedig igazán nem kellett sok szöveget írni, de azt is sikerült elkúrni.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Antonio Conte

#1020 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A válogatott szünetben Conte nyaralt pár napot:

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ek-2524331" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem mondom majd' 50 évesen szeretnék én is ilyen formában lenni és ilyen asszonykával rohangálni.

Lezárt