Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Antonio Conte

#961 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Esküszöm kezdem megutálni ezt a fórumot néhány egyed miatt... Régen voltak normális eszmecserék, persze akkor is voltak viták... De nagyon elveszi az ember kedvét, amikor valaki semmihez nem szól hozzá, viszont amint van esély belekötni valakibe, akkor persze ideböfög valamit...

casma
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 20:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Antonio Conte

#962 Hozzászólás Szerző: casma »

Kedves José gyűlölők és Conte Istenítők !
Most miért nem nyaljátok Conte fenekét ???

A nagy duma ellenére nagy szar amit eddig csinált.
2 szerencsés győzelem, és az első tét meccsen sima zakó !!
Pedig ez a Chelsea erősödött a nyáron.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#963 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hazard tegnap szvsz annyit mutatott kB mint általában moses. Nagyon súlytalan a komolyabb meccseken...

Hihetetlen, hogy így le tudtak rohanni, megtudtak lepni és félemlíteni minket hazai pályán...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Antonio Conte

#964 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Grat Tóóóóóóóóóniiiiii! 2 kinkeserves győzelem, sima gy, x, cumi. jó a sorminta! Csak nem nekem.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Antonio Conte

#965 Hozzászólás Szerző: marknagy »

béla írta:
marknagy írta:Az első Mourinho korszak óta a leginnovatívabb edzőnk szerintem AVB volt. Nem volt kőbe vésett kezdő, meccs közben mert belenyúlni a csapatba, sajnos rossz időben jött, mert az ő elképzelt futballstílusához (feltolt védelem, attraktív támadójáték) nem voltak megfelelő játékosai. Igen, lehet mondani, hogy az öregeket kitette a kezdőből, és milyen érdekes, hogy a BL-ben velük nyertünk, de vajon nem ez gondolkoztatta el őket, hogy a nevük nem elég és mutassák meg a teljesítményükkel mire képesek?

Nem értem miért kell ragaszkodni a Kante-Matic-Oscar nulla kreatív középcsapatszintű középpályához? Fabregas nélkül nincs folyamatos labdatartás az ellenfél térfelén, nyomáshelyezés, labdafelhozatal. Kante a Leszterben box-box középpályást játszott mellette Drinkwater volt a mélyirányító, nálunk Kante feladata a labdafelhozatal és elosztása és Maticék a B-t-b középpályások, amikor Fabre beáll ő veszi át Kante helyét aki pedig mehet feljebb oda-vissza robotolni amiben a legjobb.
A mai meccsen szerintem jó ötlet volt padon kezdetni Fabrét,mert Klopp rohanós focijában kifinganak a játékosok a végére, és könnyebben hagynak helyeket Fabregasnak,ahová be tudja tenni a labdát a támadóinknak. Viszont Fabregasra is jellemző,hogy elfárad a végére, és így ő legalább friss lábakkal és fejjel tudott a végén osztogatni. Más kérdés,hogy sokkal hamarabb is meg lehetett-vagy meg kellett- volna húzni a becserélését.
Ha ez lett volna a megközelítés miért nem a 60-70. percben cserélte be? Egyébként tényleg nem rossz terv, de szerintem nem ezért padoztatta.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Antonio Conte

#966 Hozzászólás Szerző: Dante »

Egyébként ez a buzi 4141 kiált Fabregas-ért és Kante is a helyére kerülhetne, ha a spanyol mélységi irányító lenne. Egyszerűen nem tudom felfogni hogy miért csak 5 perceket kap, mocsok jól tolja mikor beáll, ma is adogatta a nagykerókat hátulról mint egy tank.
Matic meg oscar össze vissza kolbászolnak, és oké hogy utóbbinak jobbak a statjai mint korábban, de egy gyenge jellemű közepes képességű játékos. Maticnak is van már vagy három gólpassza, mert nincs olyan béna játékos aki azokból a helyzetekből ne hozott volna ki ennyit.

A legelszomorítóbb, hogy a pre-season alatt sokkal élvezetesebb foci volt és az első meccsnap ezt a szart hozta magával, amit csak a korai lelkesedés vitt. Meg lehet oldani erőből a meccseket, nem gond ha 0 a taktika, de akkor ne b.sszanak már futni a játékosok. Ha lusták akkor meg ésszel kellene játszani, csak arra nem alkalmasak.

Idén eddig Hazard-t, Costa-t, Batshuayi-t, Moses-t és Kanté-t nem érheti panasz. Dave és Terry olyanok mint tavaly, elmennek. Viszont a többi kezdő játékos egy-két meccset leszámítva minősíthetetlen, alibi. Kár hogy 5 meccs után kirobbanthatatlanok a kis kedvencek.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Antonio Conte

#967 Hozzászólás Szerző: béla »

marknagy írta:Az első Mourinho korszak óta a leginnovatívabb edzőnk szerintem AVB volt. Nem volt kőbe vésett kezdő, meccs közben mert belenyúlni a csapatba, sajnos rossz időben jött, mert az ő elképzelt futballstílusához (feltolt védelem, attraktív támadójáték) nem voltak megfelelő játékosai. Igen, lehet mondani, hogy az öregeket kitette a kezdőből, és milyen érdekes, hogy a BL-ben velük nyertünk, de vajon nem ez gondolkoztatta el őket, hogy a nevük nem elég és mutassák meg a teljesítményükkel mire képesek?

Nem értem miért kell ragaszkodni a Kante-Matic-Oscar nulla kreatív középcsapatszintű középpályához? Fabregas nélkül nincs folyamatos labdatartás az ellenfél térfelén, nyomáshelyezés, labdafelhozatal. Kante a Leszterben box-box középpályást játszott mellette Drinkwater volt a mélyirányító, nálunk Kante feladata a labdafelhozatal és elosztása és Maticék a B-t-b középpályások, amikor Fabre beáll ő veszi át Kante helyét aki pedig mehet feljebb oda-vissza robotolni amiben a legjobb.
A mai meccsen szerintem jó ötlet volt padon kezdetni Fabrét,mert Klopp rohanós focijában kifinganak a játékosok a végére, és könnyebben hagynak helyeket Fabregasnak,ahová be tudja tenni a labdát a támadóinknak. Viszont Fabregasra is jellemző,hogy elfárad a végére, és így ő legalább friss lábakkal és fejjel tudott a végén osztogatni. Más kérdés,hogy sokkal hamarabb is meg lehetett-vagy meg kellett- volna húzni a becserélését.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Antonio Conte

#968 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Az első Mourinho korszak óta a leginnovatívabb edzőnk szerintem AVB volt. Nem volt kőbe vésett kezdő, meccs közben mert belenyúlni a csapatba, sajnos rossz időben jött, mert az ő elképzelt futballstílusához (feltolt védelem, attraktív támadójáték) nem voltak megfelelő játékosai. Igen, lehet mondani, hogy az öregeket kitette a kezdőből, és milyen érdekes, hogy a BL-ben velük nyertünk, de vajon nem ez gondolkoztatta el őket, hogy a nevük nem elég és mutassák meg a teljesítményükkel mire képesek?

Nem értem miért kell ragaszkodni a Kante-Matic-Oscar nulla kreatív középcsapatszintű középpályához? Fabregas nélkül nincs folyamatos labdatartás az ellenfél térfelén, nyomáshelyezés, labdafelhozatal. Kante a Leszterben box-box középpályást játszott mellette Drinkwater volt a mélyirányító, nálunk Kante feladata a labdafelhozatal és elosztása és Maticék a B-t-b középpályások, amikor Fabre beáll ő veszi át Kante helyét aki pedig mehet feljebb oda-vissza robotolni amiben a legjobb.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#969 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nah, nálam 1 esélyt kap még arra, hogy bebizonyítsa, hogy nem Mou és Hiddink szerelemgyerekét tisztelhetjük benne, hanem egy tökös és jó edzőt. A hétközi kupameccs irreleváns, opt amúgyis tartalékopsan állnánk fel, de ha 1 hét múlva nem lesz legalább 3 csere a kezdőben, ne adj isten formációváltás is, akkor egyértelmű, hogy puhapöcsű.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#970 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Engem ezekkel a késői cseréivel fog kikészíteni a mesterünk :| Mégis mi a pélóra várt????
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Antonio Conte

#971 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Bandi írta:Kapd össze magad Antonio, mert nem lesz ennek így jó vége...
Nem értem mi az édes anyjáért vár 83 percig a cserével és mit lát ebben a két félkegyelmű fattyú szerbben. Remélem decemberig gödörbe kerülünk, addigra talán rájön ez a marha, hogy ezt a két rohadt féket tüntesse el Londonból.

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Antonio Conte

#972 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Kapd össze magad Antonio, mert nem lesz ennek így jó vége...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Antonio Conte

#973 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

broduer írta:Lehet Conte megint rákapott a tippmixre . :D
Akkor remélem az első félidőt poolra tette de a vége Chelsea győzelem.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Antonio Conte

#974 Hozzászólás Szerző: broduer »

Lehet Conte megint rákapott a tippmixre . :D

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Antonio Conte

#975 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bandi írta:De mi az Istenért nem cserél??? Kb a 10. percben lehetett látni hogy ezzel a kezdővel fel fogják törölni velünk a padlót. A félidő végén pedig Matic továbbra is ott alibizik a pálya közepén, ez felfoghatatlan...
A 2. félidőben megmutathatja Conte hogy milyen tökös.
Amúgy az egész csapat olyan mint tavaly.Costa annyit mozog mint egy nyugdíjas öregasszony a védelem hozza a szokásosat.elől pedig Hazard és Willian nem fogják megváltani a világot.
Csípem Contet de ha ezt a kezdőt fogja nyomatni akkor nem jósolok neki sokat,mert ez a kezdő erre képes.

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Antonio Conte

#976 Hozzászólás Szerző: Bandi »

De mi az Istenért nem cserél??? Kb a 10. percben lehetett látni hogy ezzel a kezdővel fel fogják törölni velünk a padlót. A félidő végén pedig Matic továbbra is ott alibizik a pálya közepén, ez felfoghatatlan...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4800
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#977 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta:
langidave írta:kellene amúgy valami ivós játékot kitalálni, hogy ahányszor lenyilatkozza Conte hogy mennyire számol Fabregassal akkor lehúzol egy felest.
Meg ahányszor használja a fantastic, important, (h)appy, work szavakat :D
Passion, enthusiasm, very :D
De ő fejlődik, szóval sokáig nem fog tartani ez a játék. Ha tartós beb*szást akartok, akkor Brendan Rodgers + character/great character az ideális kombó :wink: :lol:
Szerk. Wenger + (eeeeeerrrrrr) se rossz

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#978 Hozzászólás Szerző: kazomester »

langidave írta:kellene amúgy valami ivós játékot kitalálni, hogy ahányszor lenyilatkozza Conte hogy mennyire számol Fabregassal akkor lehúzol egy felest.
Meg ahányszor használja a fantastic, important, (h)appy, work szavakat :D

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Antonio Conte

#979 Hozzászólás Szerző: langidave »

kellene amúgy valami ivós játékot kitalálni, hogy ahányszor lenyilatkozza Conte hogy mennyire számol Fabregassal akkor lehúzol egy felest.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#980 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Megyó írta:
AwayRoller írta: RdM óta az első igazán szerethető edzőnk. Ahogy együtt él a játékkal, ahogy hajtja ezt a foshalmazt, amennyire megtesz mindent, hogy integrálódjon(angol nyelv pl.)... én imádtam JM első ittlétét, de Conte ezt lassan felülmúlja pár hónap alatt. Egy térdencsúszós vagy stadionkörberohangálós BL meccs azért még hiányzik :D
Nekem nagyon szimpatikus volt (még most is) Ancelotti. Amikor elkezdtem a focival foglalkozni, akkor ő és a Milan legyőzhetetlen volt és ez nagyon megmaradt bennem. No meg elég intelligens kultúrlénynek tűnik a viselkedése alapján. Viszont nekem a karakteres, "pót-apa", leaderi egyéniség jön be: Conte, Simeone. Jómagam is erőnléti edzőként dolgozom és én sem ismerem a lógást, az alibizést, a hitetlen hozzáállást. Hamar helyre szoktam rakni az embereket és elvárom a tudatos, kemény munkát. Egy életünk van, a színes partik reggelre véget érnek, a pénzt elköltöd, a kocsid leamortizálódik, de a hozzáállás és a lelkierő örökké megmarad. Ez tesz minket azzá, akik vagyunk.

Remélem ma Costa olyan gólt lő a Poolnak, hogy a monitor előtt ülve elkezdjek tapsolni. Hajrá Chelsea!
Én egy Hazard póksarkot várok. :lol:

Lezárt