Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#781 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:
Pityee írta:Conte: "Meg kell kérnem a klubomat, hogy változtassák meg a technikai zónát. Mindössze két méter, ez így nagyon nehéz nekem."
Ave Antonioo! :mrgreen: :mrgreen:
Egyszer van pingetek! Tegnap Megyó, ma te. Még hogy a szabad és gyors információáramlás korában élünk :lol: No offense, csak vicces, srácok :D
Bocsesz, volt már? :roll: :D Én csak azért tettem ki, mert NSO-n ma láttam :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#782 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta:Conte: "Meg kell kérnem a klubomat, hogy változtassák meg a technikai zónát. Mindössze két méter, ez így nagyon nehéz nekem."
Ave Antonioo! :mrgreen: :mrgreen:
Egyszer van pingetek! Tegnap Megyó, ma te. Még hogy a szabad és gyors információáramlás korában élünk :lol: No offense, csak vicces, srácok :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#783 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Conte: "Meg kell kérnem a klubomat, hogy változtassák meg a technikai zónát. Mindössze két méter, ez így nagyon nehéz nekem."
Ave Antonioo! :mrgreen: :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Antonio Conte

#784 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Norbertoo írta:
Bubi írta: Kell neki 1 év PL kölcsön, ha nem szarja a gólokat akkor mehet amerre lát.
Ezzel a felfogással egyesek nagyon fel tudnak baszni. Fél éve nincs itt az arc, de azért mehet lassan, amerre lát. Annyira magyar futballfelfogás ez. Ha nem hozza egyből az eredményeket, már mehet is a francba... Kész vicc

Ez nem magyar felfogás, sokszor ilyen a profi foci. Nem is értem miért magyarozol. Csak hogy egy-két nevet említsek:Di Maria, Robbie Keane, Ibrahimovic(Barca), Chygrynskiy, Cuadrado, De Bruyne fél-egy éven belül repültek a csapatukból mert nem váltak be, edzőkről már nem is beszélve.. Csak nálunk hány olyan edző volt aki fél évnél nem húzta tovább? Villas-Boas, Grant, Di Matteo, Scolari.. Hatalmas pénz van a fociban, egy top csapatnál nincs sok esélyed..

Ezzel nem azt akarom mondani hogy zavarjuk el Batshuayi-t, szeirntem nagyon jó kis játékos, de ki kell használnia a kínálkozó lehetőségeket. Amikor aláírt nagyon jól tudta hogy Costa az elmúlt két év egyik legjobb PL-csatára(talán Harry Kane és Agüero akik több gólt lőttek ebben a két évben), nem egyszerű mellette érvényesülni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#785 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:
Norbertoo írta:Ezzel a felfogással egyesek nagyon fel tudnak baszni. Fél éve nincs itt az arc, de azért mehet lassan, amerre lát. Annyira magyar futballfelfogás ez. Ha nem hozza egyből az eredményeket, már mehet is a francba... Kész vicc
Inkább maradjon a padon, mert neked szimpatikus...

Figyelj, ha lehetőséget kap ugyan nem szar, de semmi extra. Egyelőre Remy szintjét sem éri el. Ezért írtam, hogy ha 1, max 2 év pl kölcsön alatt nem teljesít, mehet amerre lát. Minek maradjon? Ebben az esetben nem a PL az ő szintje.
Michy szerintem simán PL szintű csatár, csak balszerencséjére van előtte egy Costa aki élete legjobb formájában focizgat mostanában. De ha belegondolsz a szezon elején Michy is nagyon jó formában volt, viszont az állandó padozás kicsit leépíthette az önbizalmát.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#786 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Norbertoo írta:
Bubi írta: Kell neki 1 év PL kölcsön, ha nem szarja a gólokat akkor mehet amerre lát.
Ezzel a felfogással egyesek nagyon fel tudnak baszni. Fél éve nincs itt az arc, de azért mehet lassan, amerre lát. Annyira magyar futballfelfogás ez. Ha nem hozza egyből az eredményeket, már mehet is a francba... Kész vicc
Inkább maradjon a padon, mert neked szimpatikus...

Figyelj, ha lehetőséget kap ugyan nem szar, de semmi extra. Egyelőre Remy szintjét sem éri el. Ezért írtam, hogy ha 1, max 2 év pl kölcsön alatt nem teljesít, mehet amerre lát. Minek maradjon? Ebben az esetben nem a PL az ő szintje.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Antonio Conte

#787 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Bubi írta: Kell neki 1 év PL kölcsön, ha nem szarja a gólokat akkor mehet amerre lát.
Ezzel a felfogással egyesek nagyon fel tudnak baszni. Fél éve nincs itt az arc, de azért mehet lassan, amerre lát. Annyira magyar futballfelfogás ez. Ha nem hozza egyből az eredményeket, már mehet is a francba... Kész vicc

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#788 Hozzászólás Szerző: Bubi »

3-5-2-ben Hazardnak max középen, 10es poszton lenne helye, esetleg asszimmetrikusan játszhatna Costa mellett, de akkor Batshuayi padozik. Nem hiszem, hogy a közeljövőben lenne nálunk 3-5-2. Hazardt és Williant beáldozni Batshuayi kedvéért... A többiekről nem is beszélve. Ha meg Hazardra megint ráterhelnek egy halom védekező feladatot mer mondjuk megkapná a teljes baloldalt, akkor egyrészt biztos távozik a nyáron, másrészt megint nem fog többet érni a játéka mint egy akármilyen 5-10 milliós szélsőnek.

Nem hiszem, hogy Bats nagy fejtörést jelentene Conténak. Ha olyan szinten játszana akkor minden meccsen minimum kapna 30 perceket, normális esetben pedig rotálná Costával. Kell neki 1 év PL kölcsön, ha nem szarja a gólokat akkor mehet amerre lát.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Antonio Conte

#789 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Megyó írta:Egyébként azt sem ártana fixálni, hogy milyen lesz a felállásunk.

Valószínűleg 3-5-2 lesz az amit Conte hosszú távon ki akar építeni. Utalt rá a szezon előtt is, és pár hete is mondta hogy jelenleg a keret alkalmasabb 3-4-3-ra, de most is látszik hogy próbálgatja. Az MU és a Leicester ellen is Pedro helyére jött Chalobah, így két ember maradt elöl, három középső középpályás és a wingbackek mögöttük. Ha ez megvalósul akkor lesz helye Batshuayinak a csapatban.

Arra leszek kíváncsi a következő hetekben hogy Willian milyen teljesítményt nyújt majd. José rendszerébe ő nagyon beleillett, mert marhára tudott melózni, rengeteget segített hátra. Most viszont Moses és Azpilicueta is mögötte van, nem kell annyira védekeznie, viszont ő nem az a fajta szélső aki fossa a gólokat és a gólpasszokat és konstans veszély a kapu előtt. Pedro hiába sokkal fogalmatlanabb csapatjátékban, a kapu előtt veszélyes tud lenni. Ha nem is a spanyol lesz a megoldás de lehet hogy jobb oldalra is olyan játékost fog keresni Conte aki gólveszélyesebb.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Antonio Conte

#790 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem az lehet az oka hogy Costa az egyik legjobb játékosunk.(egyelőre a PL legjobbja is a gólok alapján) Szerintem a srác türelmes, el fog jönni az ideje, én nem aggódok érte.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#791 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Egyébként azt sem ártana fixálni, hogy milyen lesz a felállásunk. Nyilván nem kell ragaszkodni valami kreált szabályhoz, de régebben megvolt minden csapatnak a maga stílusa. Nekünk is...
Én nyáron nagyon pártoltam volna (persze látatlanba) a 3 védős felállást. Akkor kb mindenki azt mondta, hogy szélső védők nélkül nem lehet játszani a PL-ben. Nyilván a felállások és posztok nem annyira kőbevésettek, mint a Fifa játékban, de nekem nagyon tetszik ez a mostani 3 védős játékrendszer. Sokkal könnyebb így támadni, uralni a középpályát a létszámfölény miatt. Középen szinte lehetetlen átjátszani minket, a beadások meg na bumm... Adják be, majd kifejelik a védők. Ibra se tudta gólra váltani, hogy néha lefejelte a védőinket, mert amikor maga elé vette már ott voltak 3-an.
Nálam a 3 védős felállás a modern, bátor, gólra törő, közönségszórakoztató futball megfelelője. Remélem marad ez a felállás és ezt fogjuk tökéletesíteni.
Nekem már tényleg csak egy kérdésem lenne Contéhoz: Mi a terve Michyvel? Miért nem játszik? Miért nem cseréli be legalább 20 percre? stb.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Antonio Conte

#792 Hozzászólás Szerző: béla »

AwayRoller írta:
Николаевич írta:Kizártnak tartom hogy Azpilicueta wingback legyen.. Nem olyan a mozgása, nem olyan fürge. Vészmegoldásként játszhat ott, szvsz lehozná korrekten, de olyan teljesítményeket mint Moses a Leicester ellen nem tudna hozni.
Egyetértek, hogy 'csak' egy átlag szintet hozna le talán, de CB-ként elég könnyű elnyomni, ahogy azt Ibra meg is tette. Egy jobb formában levő center simán legyűri. Kell a helyére egy gyors CB(Christensen lééccciiiii) és ki kell őt feltétlenül próbálni jobb wingen.

Moses elég jól teljesít, de a ló alatt sem kell átmásznunk. Egyelőre jól megoldja a szerepkörét és mivel Azpi személyében hátul lett +1 gyors emberkénk ezért nem kapunk gólokat. Tehát csapatként jobban működünk így, de szerintem egyik meccsen sem mutatott semmi többet, mint Alonso(akit itt páran előszeretettel átlagoznak).
Abban egyetértek,hogy lesznek meccsek,amikor a fizikuma hátrányt jelenthet.
De ez még nem jelenti azt,hogy ne játszhatna legalább annyit középen,mint a szélen. Zouma és majd Christensen esetleges visszatérésével meglesz a mélység a keretben,hogy nagydarab centerekkel játszó csapatok ellen több izom kerüljön a védőhármasba, kombinatívabb,futósabb,alacsony emberekkel játszó csapatok ellen meg több gyorsaság.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#793 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Николаевич írta:Kizártnak tartom hogy Azpilicueta wingback legyen.. Nem olyan a mozgása, nem olyan fürge. Vészmegoldásként játszhat ott, szvsz lehozná korrekten, de olyan teljesítményeket mint Moses a Leicester ellen nem tudna hozni.
Egyetértek, hogy 'csak' egy átlag szintet hozna le talán, de CB-ként elég könnyű elnyomni, ahogy azt Ibra meg is tette. Egy jobb formában levő center simán legyűri. Kell a helyére egy gyors CB(Christensen lééccciiiii) és ki kell őt feltétlenül próbálni jobb wingen.

Moses elég jól teljesít, de a ló alatt sem kell átmásznunk. Egyelőre jól megoldja a szerepkörét és mivel Azpi személyében hátul lett +1 gyors emberkénk ezért nem kapunk gólokat. Tehát csapatként jobban működünk így, de szerintem egyik meccsen sem mutatott semmi többet, mint Alonso(akit itt páran előszeretettel átlagoznak).

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#794 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:Kizártnak tartom hogy Azpilicueta wingback legyen.. Nem olyan a mozgása, nem olyan fürge. Vészmegoldásként játszhat ott, szvsz lehozná korrekten, de olyan teljesítményeket mint Moses a Leicester ellen nem tudna hozni.
Egyetértek, Azpiból hamarabb lesz CB, mint wingback.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Antonio Conte

#795 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:Kizártnak tartom hogy Azpilicueta wingback legyen.. Nem olyan a mozgása, nem olyan fürge. Vészmegoldásként játszhat ott, szvsz lehozná korrekten, de olyan teljesítményeket mint Moses a Leicester ellen nem tudna hozni.
Jaja,én is így gondolom. Valahogy nem tudom elképzelni róla,hogy két ember közt megindul befelé,mint Moses

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Antonio Conte

#796 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Kizártnak tartom hogy Azpilicueta wingback legyen.. Nem olyan a mozgása, nem olyan fürge. Vészmegoldásként játszhat ott, szvsz lehozná korrekten, de olyan teljesítményeket mint Moses a Leicester ellen nem tudna hozni.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Antonio Conte

#797 Hozzászólás Szerző: béla »

AwayRoller írta: Szvsz idén marad az Alonso-Cahill/Zouma-Luiz-Azpi-Moses ötös. Heti 1 meccsel ezt minimális rotációval bírniuk is kell. Aztán jövőtől visszatér a támadóbb felfogású Baba+Kenedy(aki ebben a rendszerben nagy király lehet) meg Christensen. Akkor Azpi visszakerülhet jobbra, főleg ha még egy KH érkezik és Moses lesz a cseréje.
Szerintem egyáltalán nem biztos,hogy Azpi visszakerül a szélére. Elmegy támadásban,de azért nem egy Dani Alves, 3-4-3-ban nem biztos,hogy hozzá tudja adni azt a pluszt a támadásokhoz,amit kellene.
A legnagyobb erőssége KH-ként a gyorsasága, a vasárnapi meccsen is sokszor segített ki a szélére a Moses mögé betett labdáknál.
Az Azpi-Luiz páros a védelem két oldalán-középen valakivel,aki elirányítja őket- nekem nagyon tetszene

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#798 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta:- Abraham is a young player, he is the future for Chelsea for sure. He has great potential. The Academy is working very well.
- Conte names Chalobah, Aina, Solanke and Loftus-Cheek as young players he is happy to work with now - 'that's fantastic'.
- Tomorrow we want to win. Then if I decide to put some young players in the starting XI it's because I trust them.
Bocs a dupláért, egy kis plusz Conte:
- Terry fit és 'good shape', de holnap dönti el a kezdőt
- Nehéz meccsre számít, tudja, hogy a két csapat rivális, de jó hangulatot vár
- Iva tegnap óta a csapattal edz
- Cesc még nincs jól, várni kell még, míg bevethető lesz
- Örül Zouma visszatérésének, 'very soon' kerül a csapat közelébe, de kiemelte, hogy a 'very soon' nála azután van, hogy már a csapattal melózik
- Fontosnak tartja a sorozatot, de úgy gondolja hogy emellett a fiatalok/többiek is esélyt érdemelnek, szóval lesz pár változás az alap kezdőhöz képest
- A José-s cuccra annyit mondott, hogy nem tartja fontosnak, hogy jelenleg olyan meccsről beszéljünk amely neki, a játékosoknak, a klubnak már a múlt. Most a West Hamre kell koncentrálni és a jelenre :lol:
- Ugyanez a skyos köcsög feszegette tovább a témát és kérdezte nem kéne egy West Ham elleni rivális meccsen inkább nyugodtnak maradnia a partvonal mellett. Erre tiszteletet kért a munkája iránt, elmondta, hogy ő mindig önmagát adta és neki ez a normális, így marad közel a játékosaihoz. 'My history speaks for me' oltás a köbön:D :mrgreen:
- 3-4-3-ban Moseshez hasonlóan más is kaphat idegen poszton meglepetés-lehetőséget, a lényeg számára, az intensity(lehet inni, aki még játszik :roll: ), letámadás, gyors labdaszerzés, mert ha ez megmarad, akkor mindegy milyen formációban toljuk
- Tegnapi edzésen már nehéz volt az üvöltözés a meccs után, de holnap már újra üvöltőképes lesz :lol:
- A West Ham teknikai zónája nagyobb, gondolkozik, hogy a Bridge-n is kérvényezzen egy nagyobbat :lol:
- Willi készen áll szellemileg, hogy pályára lépjen. Jó játékosnak tartja, de mindenek előtt egy jó embernek
- Michy-nek magabiztosnak kell maradnia, fiatal, sokat fejlődhet technikailag és fizikailag is. Bízik benne, hogy amikor lehetőséget kap él is vele, úgy gondolja hasznára válik, hogy Diegoval dolgozik.
- Tammy csatlakozásáról a kerethez azt mondta az még a jövő, de fantasztikusnak érzi, hogy jelenleg is 4 saját neveléssel dolgozhat és aki megérdemli, az meg fogja kapni az esélyt, mert nem ajándéként adja, hanem bizalomból.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#799 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta:
AwayRoller írta:Szvsz idén marad az Alonso-Cahill/Zouma-Luiz-Azpi-Moses ötös. Heti 1 meccsel ezt minimális rotációval bírniuk is kell. Aztán jövőtől visszatér a támadóbb felfogású Baba+Kenedy(aki ebben a rendszerben nagy király lehet) meg Christensen. Akkor Azpi visszakerülhet jobbra, főleg ha még egy KH érkezik és Moses lesz a cseréje.
Gondolod, hogy Babának még van jövője a csapatnál? Én nem tennék rá sok pénzt.
Ha 4-4-2-ben túl támadó felfogású, akkor 3-4-3-ban épp tökéletes :D Komolyra fordítva: eddig sajnos egyikőjük sem rúgta rá az ajtót a csapatára. Abban bízok, hogy őket azért küldtük kölcsönbe, mert számolunk velük legalább a +1 esély szintjén és nem azért mert szabadulni akarnánk tőlük. Aké... :cry:

Conte rápróbált a tavalyi team-re a saját felfogása mellett és bár lassan, de biztosan szórja ki a selejteket. Nyáron, ha minden jól megy, már egy működő mag köré kell embereket beépíteni, ami jóval hálásabb feladatnak bizonyulhat. Remélhetőleg BL indulás is meglesz, tehát a mély keret is szükségessé válik. Emiatt vagyok optimista, hogy a 'talent'-jeink kapnak legalább egy nyarat bizonyítani az elszántságukat és Peon mivoltukat (work-work).

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#800 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:Szvsz idén marad az Alonso-Cahill/Zouma-Luiz-Azpi-Moses ötös. Heti 1 meccsel ezt minimális rotációval bírniuk is kell. Aztán jövőtől visszatér a támadóbb felfogású Baba+Kenedy(aki ebben a rendszerben nagy király lehet) meg Christensen. Akkor Azpi visszakerülhet jobbra, főleg ha még egy KH érkezik és Moses lesz a cseréje.
Gondolod, hogy Babának még van jövője a csapatnál? Én nem tennék rá sok pénzt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Lezárt