Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#981 Hozzászólás Szerző: Megyó »

AwayRoller írta: RdM óta az első igazán szerethető edzőnk. Ahogy együtt él a játékkal, ahogy hajtja ezt a foshalmazt, amennyire megtesz mindent, hogy integrálódjon(angol nyelv pl.)... én imádtam JM első ittlétét, de Conte ezt lassan felülmúlja pár hónap alatt. Egy térdencsúszós vagy stadionkörberohangálós BL meccs azért még hiányzik :D
Nekem nagyon szimpatikus volt (még most is) Ancelotti. Amikor elkezdtem a focival foglalkozni, akkor ő és a Milan legyőzhetetlen volt és ez nagyon megmaradt bennem. No meg elég intelligens kultúrlénynek tűnik a viselkedése alapján. Viszont nekem a karakteres, "pót-apa", leaderi egyéniség jön be: Conte, Simeone. Jómagam is erőnléti edzőként dolgozom és én sem ismerem a lógást, az alibizést, a hitetlen hozzáállást. Hamar helyre szoktam rakni az embereket és elvárom a tudatos, kemény munkát. Egy életünk van, a színes partik reggelre véget érnek, a pénzt elköltöd, a kocsid leamortizálódik, de a hozzáállás és a lelkierő örökké megmarad. Ez tesz minket azzá, akik vagyunk.

Remélem ma Costa olyan gólt lő a Poolnak, hogy a monitor előtt ülve elkezdjek tapsolni. Hajrá Chelsea!

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Antonio Conte

#982 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta:
bNc írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... -at-cobham

"I prefer to kill him" Hatalmas fazon :D
szerk: Egész korrekt interjút tud már adni így 3 hónap után. Van még hova fejlődni de szerintem ez már korrekt.
RdM óta az első igazán szerethető edzőnk. Ahogy együtt él a játékkal, ahogy hajtja ezt a foshalmazt, amennyire megtesz mindent, hogy integrálódjon(angol nyelv pl.)... én imádtam JM első ittlétét, de Conte ezt lassan felülmúlja pár hónap alatt. Egy térdencsúszós vagy stadionkörberohangálós BL meccs azért még hiányzik :D
Ma jon az elso rangadonk, ugyhogy lehet, hogy tol majd valami hasonlot, meg ha nem is BL :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#983 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

bNc írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... -at-cobham

"I prefer to kill him" Hatalmas fazon :D
szerk: Egész korrekt interjút tud már adni így 3 hónap után. Van még hova fejlődni de szerintem ez már korrekt.
RdM óta az első igazán szerethető edzőnk. Ahogy együtt él a játékkal, ahogy hajtja ezt a foshalmazt, amennyire megtesz mindent, hogy integrálódjon(angol nyelv pl.)... én imádtam JM első ittlétét, de Conte ezt lassan felülmúlja pár hónap alatt. Egy térdencsúszós vagy stadionkörberohangálós BL meccs azért még hiányzik :D

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Antonio Conte

#984 Hozzászólás Szerző: bNc »

http://www.skysports.com/football/news/ ... -at-cobham" onclick="window.open(this.href);return false;

"I prefer to kill him" Hatalmas fazon :D
szerk: Egész korrekt interjút tud már adni így 3 hónap után. Van még hova fejlődni de szerintem ez már korrekt.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Antonio Conte

#985 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Norbertoo írta:
mikel12 írta:Conte:
-Fábregas elkepeszto munkat vegez - igy nagyon nehez kijelolni a kezdot
On Friday, Team to face #LFC:
Courtois-Ivanovic (c), Cahill, Luiz, Azpilicueta-Kanté, Matic, Oscar, Willian, Hazard-Costa

...
Javítva :wink:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#986 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Norbertoo írta: On Friday, Team to face #LFC:
Courtois-Ivanovic, Cahill, Luiz, Azpilicueta-Kanté, Matic, Oscar, Willian, Hazard-Costa

...
Most nincs StevieG, hogy segítsen, de Kalas-Demba Ba-val postáztuk őket, ahogy az előszezonban is(amikor még kb. a tavalyi csapat voltunk). A Swans elleni eredmény pedig csak még motiváltabbá teszi a játékosokat(hope so), úgyhogy behúzzuk. 3-1 a tippem.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Antonio Conte

#987 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

mikel12 írta:Conte:
-Fábregas elkepeszto munkat vegez - igy nagyon nehez kijelolni a kezdot
On Friday, Team to face #LFC:
Courtois-Ivanovic, Cahill, Luiz, Azpilicueta-Kanté, Matic, Oscar, Willian, Hazard-Costa

...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#988 Hozzászólás Szerző: kazomester »

mikel12 írta:Mai sajtotajekoztaton amik elhangzottak:
-Luiz holnap kezdeni fog.
-RLC-re csatarkent szamit.
-Nem zavarja, hogy Costa sok sarga lapot kap, Michyben is maximalisan megbizik.
-Alonso igeretes. Az o debutalasat a Leicester ellen realisabbnak tartja mint holnap.
-Fábregas elkepeszto munkat vegez - igy nagyon nehez kijelolni a kezdot
RLC-nek télen dobbantania kell (kölcsönbe), ha idén játszani akar, meg úgy egyáltalán el akarja kezdeni érdemben a karrierjét.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Antonio Conte

#989 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Mai sajtotajekoztaton amik elhangzottak:
-Luiz holnap kezdeni fog.
-RLC-re csatarkent szamit.
-Nem zavarja, hogy Costa sok sarga lapot kap, Michyben is maximalisan megbizik.
-Alonso igeretes. Az o debutalasat a Leicester ellen realisabbnak tartja mint holnap.
-Fábregas elkepeszto munkat vegez - igy nagyon nehez kijelolni a kezdot
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#990 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Atápai írta:Most láttam az összf, 2. gól után, Cahill fölrúgása, lazán csak a fejét vakargatta!Olasz létére. A többi , 19 PL edző biztos, hogy a 4. biró fejét vakargatta volna. Nem állt ki:1 Cahill, 2 csapata mellett! Meg a cseréit is elkurta. -2 pont, felirva Tóni!
A labda nem p!na. Nem simogatod, főleg hátul nem. Ha ez edzőn múlik akkor már elvan minden szúrva.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Antonio Conte

#991 Hozzászólás Szerző: broduer »

Atápai írta:Most láttam az összf, 2. gól után, Cahill fölrúgása, lazán csak a fejét vakargatta!Olasz létére. A többi , 19 PL edző biztos, hogy a 4. biró fejét vakargatta volna. Nem állt ki:1 Cahill, 2 csapata mellett! Meg a cseréit is elkurta. -2 pont, felirva Tóni!
Ha a bíró se tudta rendesen megítélni ,akkor valószínűleg a kispadnál sem látták egyértelműen az esetet és a szabálytalanságot . Vagy lehet csak azért vakargatta a fejét mert nem tudta ,hogy a bíróval vagy Cahillel kellene ordítania :D A cseréket viszont én is hamarabb küldtem volna be , de úgy látszik ez valami olasz betegség (lsd. Ancelottti).

Atápai
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2016. augusztus 8., hétfő 19:32
Kedvenc játékos: TERRY
Kedvenc exjátékos: LAMPARD

Re: Antonio Conte

#992 Hozzászólás Szerző: Atápai »

Most láttam az összf, 2. gól után, Cahill fölrúgása, lazán csak a fejét vakargatta!Olasz létére. A többi , 19 PL edző biztos, hogy a 4. biró fejét vakargatta volna. Nem állt ki:1 Cahill, 2 csapata mellett! Meg a cseréit is elkurta. -2 pont, felirva Tóni!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#993 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hala istennek h Conte is birozik, ezeket a szerencsetlen barmokat utni-vagni kell es hatha ennek hatasara nem kuldik ezt a gyokeret (igen a birozasnak ilyen pozitiv hatasa is lehet). Minden forduloban van 3-4 olyan rohejes hiba, hogy meccseket dontenek el. Persze tet nelkul tehetik, nyilatkozniuk nem kell, jovo heten ujra meccset vezetnek...

Sajnaltam en is a tegnapi meccset, mert gyozelmet erdemeltunk volna.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#994 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... d-decision
Korrekt értékelés Conte részéről. Egyébként az tényleg embertelen amilyen szinten a bírók engedik szétrúgni Costát. Igen olyan amilyen tudjuk, de azért a többiekre is ugyanazok a szabályok vonatkoznak. Kb. amit Costa kap, ha Agüeróval csinálnák vagy más csatárral, akk három játékost kiszórtak volna érte. Le a kalappal Costa előtt, hogy úgy ahogy tudja tűrtőztetni magát. Mondjuk abban is valami, hogy sajnos ő vívta ki maga ellen ezt az ellenszenvet, de szánalmas dolognak tartom, hogy nem egyenlő mércével nézik őt és a többieket.
Azert sok jatekost kiszoktak szorni rola. Arsenal ellen remelem megint el fog valakit intezni. :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#995 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.skysports.com/football/news/ ... d-decision" onclick="window.open(this.href);return false;
Korrekt értékelés Conte részéről. Egyébként az tényleg embertelen amilyen szinten a bírók engedik szétrúgni Costát. Igen olyan amilyen tudjuk, de azért a többiekre is ugyanazok a szabályok vonatkoznak. Kb. amit Costa kap, ha Agüeróval csinálnák vagy más csatárral, akk három játékost kiszórtak volna érte. Le a kalappal Costa előtt, hogy úgy ahogy tudja tűrtőztetni magát. Mondjuk abban is valami, hogy sajnos ő vívta ki maga ellen ezt az ellenszenvet, de szánalmas dolognak tartom, hogy nem egyenlő mércével nézik őt és a többieket.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#996 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta:- Miért várt 15 percet az első cserével?
- Miért nem álltunk át egyből 2 csatárra?
- Miért 5 perccel a vége előtt jön Misi?
:?:
Szurkolóként én is így látom, és a meccs hevében kb. ugyanezeket üvöltöztem, de utólag azért a nagyja védhető.
- Ugyanúgy el is lehet bukni a meccset, ha kiegyenlítünk, mint megnyerni. Azért 30 perccel a vége előtt még nem lehet egy balansz nélküli csapattal rohamozni.
- Oszi és Hazard próbált felváltva valami árnyékéket lehozni.
- Ez full jogos számonkérés :)

(A többi PL topik)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#997 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:Későn cserélt ez igaz, de legalább a faszlábú már a padon maradt ma.
Sovány vigasz, egy másik ugyanúgy kezdett...

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#998 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Bandi írta:
kiskacsa08 írta:
kazomester írta:- Miért várt 15 percet az első cserével?
- Miért nem álltunk át egyből 2 csatárra?
- Miért 5 perccel a vége előtt jön Misi?
:?:
José out!
Pedig tényleg előbb meg kellett volna húzni ezeket. A Watford ellen is sokat várt, akkor ugyan bejött, de nem lehet elvárni Cesc-től hogy minden ilyen helyzetben 15 perc alatt fordítsa meg a meccset. A 2. gól és a cserék között kb semmi nem történt, szóval ott elvesztegettünk 10 percet...
Ez azért érdekes, mert én úgy láttam, hogy amikor rászánta magát a cserékre nagyon elkezdtünk nyomni, sorban jöttek a helyzetek. Kemény döntés ilyenkor behozni padról valakit olyan helyett aki felpörgött a pályán. Bár az igaz, hogy a Matic - Fabregas cserét már a meccs előtt 5 perccel meg kellett volna lépnie.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Antonio Conte

#999 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Későn cserélt ez igaz, de legalább a faszlábú már a padon maradt ma.
6+8+5+4+1+1+2+1

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Antonio Conte

#1000 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kiskacsa08 írta:
kazomester írta:- Miért várt 15 percet az első cserével?
- Miért nem álltunk át egyből 2 csatárra?
- Miért 5 perccel a vége előtt jön Misi?
:?:
José out!
Pedig tényleg előbb meg kellett volna húzni ezeket. A Watford ellen is sokat várt, akkor ugyan bejött, de nem lehet elvárni Cesc-től hogy minden ilyen helyzetben 15 perc alatt fordítsa meg a meccset. A 2. gól és a cserék között kb semmi nem történt, szóval ott elvesztegettünk 10 percet...

Lezárt