Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#481 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kazomester írta:
chaoskid18 írta:AC Milan are hoping to appoint Antonio Conte as their new manager in June, according Corriere dello Sport.
Nem tetszik, hogy állandóan erről kell olvasni... Nem is emlékszem hirtelen, volt az utóbbi években olyan edzőnk, akiről folyamat azt írkálták, hogy lelép? Mármint önszántából. :|
Sajnos, nincs ráutalva sem a Chelsea kaliberére, sem a pénzre, amit adunk neki. Ő már "sebezhetetlen". Azt és ott dolgozik, ahol akar. :/

Ezért kellene majd Chelsea legenda/szurkoló edző, aki nem akar lelépni, mert szeret itt lenni. Majd meglátjuk, év végéig úgysem megy el.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#482 Hozzászólás Szerző: kazomester »

chaoskid18 írta:AC Milan are hoping to appoint Antonio Conte as their new manager in June, according Corriere dello Sport.
Nem tetszik, hogy állandóan erről kell olvasni... Nem is emlékszem hirtelen, volt az utóbbi években olyan edzőnk, akiről folyamat azt írkálták, hogy lelép? Mármint önszántából. :|

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Antonio Conte

#483 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

AC Milan are hoping to appoint Antonio Conte as their new manager in June, according Corriere dello Sport.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Antonio Conte

#484 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kazomester írta:1 esetben fogadnám el Conte lelépését, ha drasztikus változás követné a klubot irányító emberek személyét illetően. Mármint lehet végre észbe kapnának, hogy ha a jelenleg elérhető legjobb edzőt is sikerül elüldözni, akkor talán vmi nem kóser feléjük. Á, de nem hiszem, hogy van ennyi önkritikájuk :)
Én sem hiszem, előbb rúgják ki a világ összes managerét, mint hogy maguk között keresnék a probléma forrását. Igazából meg is értem őket, nekik marmint a board tagjainak ez a munkahelyük, saját magukkal meg nem basznak ki, inkább kirúgják mindig azt akit lehet cserélgetni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#485 Hozzászólás Szerző: kazomester »

1 esetben fogadnám el Conte lelépését, ha drasztikus változás követné a klubot irányító emberek személyét illetően. Mármint lehet végre észbe kapnának, hogy ha a jelenleg elérhető legjobb edzőt is sikerül elüldözni, akkor talán vmi nem kóser feléjük. Á, de nem hiszem, hogy van ennyi önkritikájuk :)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Antonio Conte

#486 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Antonio Conte will leave Chelsea at the end of the season, according to sources close to the manager. (Source: Sunday Times)
nem értem ezeket a pletykákat, mert anno úgy volt, hogyha a családja Angliába költözik akkor ő is hosszú távon tervez majd.
csak arra leszek kíváncsi ha igaz a hír, akkor majd ki fog leülni a padra, mert egy jobb opció sincs jelenleg és ilyen Tuchel félékkel meg nem lenne előrébb a klub.
lehet itt is az van a háttérben mint anno a Juve-nal, hogy nem kapja meg azokat a játékosokat akikre neki szüksége van!

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Antonio Conte

#487 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

emsanya írta:Antonio Conte will leave Chelsea at the end of the season, according to sources close to the manager. (Source: Sunday Times)
Ne kelljen már ilyeneket olvasnom. Végre megvan a Chelsea történetének egyik legjobb edzője erre ilyen pletykák röppennek fel és ez már nem is az első.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#488 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Antonio Conte will leave Chelsea at the end of the season, according to sources close to the manager. (Source: Sunday Times)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#489 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szvsz Ancsa lesz az AC-nál a befutó.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Antonio Conte

#490 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Nem pánikot szeretnék kelteni, sem bizonygatni, hogy távozik a szezon végén, csupán Conte-hoz tartozó hír és bemásoltam. A honvágyas nyilatkozata után meg pláne van benne racionalitás.

"AC MILAN have contacted Chelsea manager about replacing under-fire manager Vincenzo Montella, according to reports in Italy.

By DAVID WRIGHT" [Express]

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Antonio Conte

#491 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Nyáron hozta Londonba a családját, kétlem, hogy rövid időn belül távozni akarna. Hiányzik neki Olaszország, és EGYSZER vissza akar majd térni? Nahát, ki gondolta volna? Az pedig, hogy ugródeszka lenne neki a Chelsea, az elég nevetséges feltételezés, az egész világ látta, honnan hozta fel a Juventust Európa élmezőnyébe, majd hogyan vitte el Eb-negyeddöntőig az utóbbi idők legrosszabb olasz válogatottját, nem kell bizonyítania semmit, ha Benitez vagy Moyes a közelmúltban irányíthatta a világ talán két legnépszerűbb csapatát, akkor őt is bárhova tárt karokkal várnák. Persze, én sem gondolom, hogy itt lesz 10 évig, ezen a szinten már a 4 év is nagyon hosszú idő, de amíg így hozza az eredményeket a csapattal és ennyire az látszik rajta, hogy bármit megtenne a csapatért, addig én pont leszarom, hogy pár szenzációhajhász újságíró egy nem is angol nyelvű interjút hogyan próbál eladni (pláne, hogy most oldódott meg a Costa-ügy és sínen is vagyunk, szóval nincs min csámcsogni).

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Antonio Conte

#492 Hozzászólás Szerző: laczze »

És még így is van azért bőven elkötelezett játékosunk.
Cahill,Azpi,Alonso,Luiz de Kanté és Hazard is ilyen szerintem. Mindenki meg egyszerűen nem lehet olyan nem létezik.
Egyszer el fog jönni Lampard/Terry inkebb elöbbi edzői karrierje nálunk. Na akkor nem kell aggódni az edző elkötelezettsége iránt. De addig is a legjobb kezekben vagyunk
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#493 Hozzászólás Szerző: Megyó »

White írta:Nálam betelt a zsoldosokkal a pohár,akinek nem a Chelsea a legfontosabb,csomagoljon.
Akkor kb mindenki csomagolhatna :)

A Chelsea nem egy csapat, hanem egy márkanév, ami mögé megéri beállni. Minden erre épül, a marketingre. Csak nézzétek a politikát, ott pont úgy váltogatnak oldalt és nézetet az emberek, mint ahogy Lukaku lenyilatkozta, hogy a Manchesteri szerződés volt az álma mindig is.

Őszintén, Conténak milyen kötődése van a Chelseahez? Semmi. A pénzről szól minden, illetve az önös érdekekről. A Chelseahez megéri jönni, legyen az board tag, vagy játékos, akár edző, mert több a pénz és nagyobb a sikerre a lehetőség, mint mondjuk az Ajax-nál.


Ismét nem akarom egy szívtelen, megamegmondó látszatát kelteni, aki szórja itt a tutit, de sajnos ilyen az élet. Srácok, a Mu szerződtette a Chelsea volt legsikeresebb edzőjét, a PSG úgy gondolta 1 nyár alatt épít egy Barca keretet és még sorolhatnám. Ilyen az élet... Pénz és önös érdekek, minden más csak blabla a népnek, hogy elrejtsék a valódi célokat. (politika, multi cégek, stb)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#494 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Engem a kezdetektől fogva zavar, hogy így gondolkozik, de elfogadtam, hogy ő nem lesz olyan kékvérű, mint pl. néhány korábbi játékosunk. Viszont amíg láthatóan mindent belead és megtesz a győzelemért, addig nem lehet nagy gond. ha netán 2 éven belül BL-t is nyerünk, akkor nyugodt szívvel fog továbbállni. Aztán jöhetnek Lampard-ék :P
Hát én meg pont belőle néztem ki a viselkedése alapján, hogy idővel ő is lehet olyan kékvérű és nem csak ideiglenes buszmegállóként tekint ránk. Elszomorít, de egyébként sajnos nincs ebben semmi meglepő... Utoljára sajnos Di Matteon látszott, hogy tényleg szívügye ez a csapat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#495 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Engem a kezdetektől fogva zavar, hogy így gondolkozik, de elfogadtam, hogy ő nem lesz olyan kékvérű, mint pl. néhány korábbi játékosunk. Viszont amíg láthatóan mindent belead és megtesz a győzelemért, addig nem lehet nagy gond. ha netán 2 éven belül BL-t is nyerünk, akkor nyugodt szívvel fog továbbállni. Aztán jöhetnek Lampard-ék :P

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Antonio Conte

#496 Hozzászólás Szerző: White »

Pethy írta:Szerintem meg többet gondoltok ebbe a nyilatkozatba mint kéne, anno Jose is elmondta, szeretne majd Portugál válogatott irányítani, akkor nem volt ekkora szájtépés. Conte elmondta a jövőben ez lehet 5-10 év múlva kb mik a tervei, erre sokan már itt árulóként tekintenek rá.
De ha így is gondolja,fogja be az olasz szép száját,és ha nyilatkozni kell az olasz rádió-ban vagy nem tudom én hol,akkor arról dumáljon hogy mi lesz a taktika az Atleti ellen,ne arról hogy hazavágyik.
SAF hányszor vágyott haza Aberdeen-be? Wenger mikor akar vissza menni a Monaco-hoz?
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Antonio Conte

#497 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Szerintem meg többet gondoltok ebbe a nyilatkozatba mint kéne, anno Jose is elmondta, szeretne majd Portugál válogatott irányítani, akkor nem volt ekkora szájtépés. Conte elmondta a jövőben ez lehet 5-10 év múlva kb mik a tervei, erre sokan már itt árulóként tekintenek rá.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#498 Hozzászólás Szerző: Bubi »

White írta:Na srácok azért álljunk meg igy picit..ez nagyon nagy gáz. Elfogadom én ,fájó szívvel,hogy minden átigazolási szezonban pár játékos visszautasít,hiszen vannak nagyobb nevek a foci világban mint mi,nincs is ezzel baj.

Elfogadom azt is ,hogy Hazard-ot ,vagy bárki mást aki kétszer egyeneset rúg a labdába ,szóba hozzák a Barcá-val ,Real-al stb.Elfogadtam Costát is hogy hazavágyott,nem egy észlény szegény,menjen.Elfogadom azt is vannak olyan játékosok aki ugyanugy tenne,de...

Azt nagyon nagyon NEM fogadom el hogy az edzonk is ugykezel minket mint egy állomás,mint egy épitésznek egy ház,ami ha kész,otthagyja és épití a másikat.Ez NEM elfogadható,és tiszteletlen minden szurkoló-val szemben.

Nálam betelt a zsoldosokkal a pohár,akinek nem a Chelsea a legfontosabb,csomagoljon.Lehet az bárki,Conte vagy Hazard nekem most már tényleg elég. Drogbaék-ban soha nem éreztem ugy hogy a játékosok ne lennének maguk is szurkolók,elég csak megnézni hogy szegények majdnem minden adandó alkallommal itt vannak amikor tehetik (konkrétan Drogba neje nyilatkozta ,hogyha játszik a Chelsea otthon azt nézni kell).
Nem hiszem ,hogy majd a mélyen tisztelt Antonio,pár év mulva Chelsea meccseket fog nézni...mint egy magán ember.

Csalódott vagyok.
Ennyi. Ennek a sportnak lételeme a lojalitás, hiszen szurkolókból él, akik kijárnak a meccsekre rendszeresen és végignézik a TVben a sok retkes reklámot a félidő alatt. Milyen üzenete van egy ilyen nyilatkozatnak azok felé, akik évről évre megveszik a szezon bérletet és a mezeket? Ki az az Antonio Conte, hogy nem elég neki a lehetőség, siker, elismerés és gázsi amit mi nyújtunk neki? Ilyenkor úgy érzem magam, mintha a csajom közölné, hogy "jól érzem veled magam, sokat tanulok tőled, de nem szerepelsz a jövőbeli terveimben. Annyi, hogy Contéval MÉG nem feküdtem le.

Kicsit erős a példa, de Én nem tudom elfogadni, hogy sokan már úgy kezelik ezt a sportot mint egy munkát a helyi közértben amit lazán ott hagysz ha találsz egy közelebbi közértet a paneledhez (bár hozzáteszem ez se normális).
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Antonio Conte

#499 Hozzászólás Szerző: White »

Na srácok azért álljunk meg igy picit..ez nagyon nagy gáz. Elfogadom én ,fájó szívvel,hogy minden átigazolási szezonban pár játékos visszautasít,hiszen vannak nagyobb nevek a foci világban mint mi,nincs is ezzel baj.

Elfogadom azt is ,hogy Hazard-ot ,vagy bárki mást aki kétszer egyeneset rúg a labdába ,szóba hozzák a Barcá-val ,Real-al stb.Elfogadtam Costát is hogy hazavágyott,nem egy észlény szegény,menjen.Elfogadom azt is vannak olyan játékosok aki ugyanugy tenne,de...

Azt nagyon nagyon NEM fogadom el hogy az edzonk is ugykezel minket mint egy állomás,mint egy épitésznek egy ház,ami ha kész,otthagyja és épití a másikat.Ez NEM elfogadható,és tiszteletlen minden szurkoló-val szemben.

Nálam betelt a zsoldosokkal a pohár,akinek nem a Chelsea a legfontosabb,csomagoljon.Lehet az bárki,Conte vagy Hazard nekem most már tényleg elég. Drogbaék-ban soha nem éreztem ugy hogy a játékosok ne lennének maguk is szurkolók,elég csak megnézni hogy szegények majdnem minden adandó alkallommal itt vannak amikor tehetik (konkrétan Drogba neje nyilatkozta ,hogyha játszik a Chelsea otthon azt nézni kell).
Nem hiszem ,hogy majd a mélyen tisztelt Antonio,pár év mulva Chelsea meccseket fog nézni...mint egy magán ember.

Csalódott vagyok.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#500 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pethy írta:
Bubi írta:...
Szerintem az az ember igencsak egoista, aki egy ekkora klubról úgy beszél mint egy ugródeszkáról, főleg úgy, hogy itt minden elismerést és anyagi támogatást megkap.

Kiváncsi leszek, hogy tényleg hazatér-e, ill. hogy ha igen akkor meddig marad ott, mert egy inter nem igazán jelent előrelépést, sőt inkább kettőt hátra. Ha viszont az interbe megy, akkor visszaszívom amit írtam.
Te jó isten mit olvasok. Honvágya van az emberünknek, ebből pont az ellenkezője jön le, hiába nagyobb kihívás Anglia, szíve hazahúzza. Nem gondolod komolyan, hogy egy Chelsea ugródeszka vissza az olaszba... Édes istenem.
Ki ne kattanj...

Ez a mondata megvan? "Edzői szempontból nagyon jó helyen vagyok, és rengeteget tanulhatok itt, egyszer szeretnék is majd sportigazgató lenni. "

Ha megelégszik azzal, hogy a lealjasodott olasz ligában élvezkedjen, akkor mi a francnak akarna tanulni, fejlődni? Ott volt neki a Juventus, aki még hosszú ideig a legjobb lesz hazájában, de ő felmondott és eljött tanulni angliába... Ezek után majd szerinted visszamegy az Interbe harcolni a dobogóért, vagy a Milanba europa ligázni...?

Ha igen, ismétlem, visszaszívok mindent, de engedd már meg, hogy kifejezzem nemtetszésemet amikor az eddig Én felőlem is bálványozott edzőnk közli, hogy ez csak egy megálló a számára... Sok edzőnek a chelsea lehetne a csúcs!

Laci, oké, de most a BLen törje a fejét, a mi jövőnkkel tödőrjön. Ez olyan mint amikor Moses lenyilatkozta az ideigazolása napján, hogy az álma, hogy Barca játékos legyen. Ezt is nagy nyugalommal konstatáltátok? Még csak egy éve van itt és van még mit elérnie és letennie az asztalra, amiért nem kell még máson törnie az eszét. Vagy törje felőlem, de ne hangoztassa.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Lezárt