Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#1081 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

rafanadal írta:Nekem nagyon tetszik egyelőre amit csinál. Észből zajlik az egész. Megnézi őket, kialakít egy taktikát, majd aszerint kölcsönadja azokat akiknek nem jutna szerep, de tovább szeretné fejleszteni őket, ezért olyan helyekre mennek ahol van is verseny, de sokszor is pályára léphetnek. Most már csak arra leszek kíváncsi valami átigazolások lesznek-e. Egyelőre sokkal jobban tetszik ez, mint a Mourinho-féle küldjük fel ugyan azt a 11 embert, hajtsuk ki a szart is belőlük és aztán lesz ami lesz.
De Ivanovic nála is játszik, nem? Szóval akkor mégse csinálta annyira rosszul José sem, hiszen nem lehet véletlen, hogy egymás után két neves edzőnél is kezdő a szerb.
*remélem a stílusparódia leesik mindenkinek
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Antonio Conte

#1082 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nekem nagyon tetszik egyelőre amit csinál. Észből zajlik az egész. Megnézi őket, kialakít egy taktikát, majd aszerint kölcsönadja azokat akiknek nem jutna szerep, de tovább szeretné fejleszteni őket, ezért olyan helyekre mennek ahol van is verseny, de sokszor is pályára léphetnek. Most már csak arra leszek kíváncsi valami átigazolások lesznek-e. Egyelőre sokkal jobban tetszik ez, mint a Mourinho-féle küldjük fel ugyan azt a 11 embert, hajtsuk ki a szart is belőlük és aztán lesz ami lesz.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
szogi
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 18:50
Kedvenc játékos: Ashley Cole
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Antonio Conte

#1083 Hozzászólás Szerző: szogi »

[SAJTÓKONFERENCIA]:
Antonio Conte: Nagyon felmentek az árak, muszáj türelmesnek lennünk az átigazolásokkal..
-
Megtörtént Conte első Premier League mérkőzés előtti sajtókonferenciája, ahol több dologra is kitért..
-
- "Minden topcsapatnál nagyok az elvárások, úgy ahogy nálunk is. Fontos, hogy ne felejtsük el a tavalyi rossz szezont, de még fontosabb, hogy együtt felépítsünk egy szép jövőt.."
- "Nagyon sok nagy klub van a PL-ben, aki harcolni fog a bajnoki címért.. Ez egy igazi nagy csata lesz, készen állunk!"
- "Hogy kipihent vagyok-e? Nem, nem vagyok! Ez az első olyan új csapat számomra, ahol másik ligában és országban szerepelhetek. Egy menedzsernek meg kell próbálnia javítani a játékosok különböző képességein"
- " A csapat kissé elvesztette önbizalmát az elmúlt szezonban, amin még most is dolgozunk. A múltamban 3, vagy 4 védős rendszerrel játszottak csapataim, fontos, hogy megtaláljuk a legjobb formációt. Jelenleg két variáció van a tarsolyunkban, de ez a jövőben még változhat. Remélem nagyon hamar megtaláljuk a helyes taktikát."
- "Az átigazolási piacon jelenleg őrültek az árak, így muszáj türelmesnek lennünk, hogy megfelelően javítsunk a keret minőségén.."
- "Matic fontos nekem, és ő ezt jól tudja. Semmi problémánk nincs egymással, Nemanja a Chelsea játékosa.."
- "Bertrand Traoré nagyon jó játékos, így jobbnak láttuk, ha minden mérkőzésen pályára lép a szezonban.." - tért ki a kölcsönadására..
- "Nagyon kemény mérkőzés vár ránk hétfőn, egy erős csapattal nézünk szembe. Jó az edzőjük, a keretük tele van gyors, erős, ügyes játékosokkal.. Ez egy igazi derbi lesz, amit már nagyon várunk, bízom benne, hogy ki tudjuk elégíteni a szurkolóinkat.."

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#1084 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Conte: "It’s important not to forget about last season because it will give us more strength. But also, we must look to the present."

"I speak to the club every day, we have a plan. This transfer market is crazy and we must be patient. It’s important to improve."

Conte: "In England you have the habit of playing music in the dressing room. It’s fantastic!"
Q: What music would you choose? - Conte: "I would choose disco music, boom boom!" :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Antonio Conte

#1085 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Chester írta:
kakas19 írta:Majd megnezed ha jon az ujabb edzobuktatas!
Itt nem lesz edzőbuktatás, Conte azonnal felmondana, ha ennek egy kis jelét is érzi. Máig nem tiszta, miért hagyta el a Juventust, de ott ha nem is edzőbuktatás volt, de nem érezte azt, hogy a játékosok hallgatnak rá, ezért felállt a kispadról, ugyanezt csinálta az olaszokkal is, ezért lehet most a mi edzőnk. Lehet primadonnának nevezni, de valamelyest igaza van, de ha a kis g*cik hozzáállása miatt elmegy, akkor én tényleg kib*sznám az egész keretet, aztán irány a champo.
nem lesz más választás muszáj lesz a lázadókat elküldeni, mert már nincs olyan top edző aki elvállalná a csapat irányítását.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Antonio Conte

#1086 Hozzászólás Szerző: Chester »

kakas19 írta:Majd megnezed ha jon az ujabb edzobuktatas!
Itt nem lesz edzőbuktatás, Conte azonnal felmondana, ha ennek egy kis jelét is érzi. Máig nem tiszta, miért hagyta el a Juventust, de ott ha nem is edzőbuktatás volt, de nem érezte azt, hogy a játékosok hallgatnak rá, ezért felállt a kispadról, ugyanezt csinálta az olaszokkal is, ezért lehet most a mi edzőnk. Lehet primadonnának nevezni, de valamelyest igaza van, de ha a kis g*cik hozzáállása miatt elmegy, akkor én tényleg kib*sznám az egész keretet, aztán irány a champo.

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Antonio Conte

#1087 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

Majd megnezed ha jon az ujabb edzobuktatas!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#1088 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Tripla edzések, finom, megnéztem volna a semmirekellők arcát, amikor ezt a nap elején közölte velük :D:D Imádom.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#1089 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ó, de bírom ezt a tagot!!! :D :D :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Antonio Conte

#1090 Hozzászólás Szerző: Dante »

Francesc Fabregas 4 írta:http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/377 ... _a_chelsea

Hát ez rá fog férni pár emberre.Hazard biztos rosszul van :D
Egyébként a tegnapi edzésen érdemes összehasonlítani őt meg Fabregast. Utóbbinak nem nagyon volt kedve (és elég finoman fogalmaztam) még a belga pörgött rendesen.
A meccseken is elég jó volt a hozzáállása, lehet tetszik neki az új játékrendszer.

Avatar
Francesc Fabregas 4
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2016. május 11., szerda 12:32
Kedvenc játékos: Fabregas
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Antonio Conte

#1091 Hozzászólás Szerző: Francesc Fabregas 4 »

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/377 ... _a_chelsea" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát ez rá fog férni pár emberre.Hazard biztos rosszul van :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Antonio Conte

#1092 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta:
Dízel írta:
kecske01 írta:Antonio Conte message to Chelsea fans at open training session today: "Fight. Fight together to the end" #CFC
Én meg azt üzenem neki: Igazoljon klasszis hátvédet, mert ugy kitömnek minket ibráék meg agüeroék, mint a karácsonyi pulykát.
Sajnos nem csak rajta múlik, hidd el.
Én elhiszem, tudom hogy kompromisszumokat kell kötnie a vezetőkkel, de el nem hiszem, hogy ha az asztalra csapna és azt mondaná hogy ha valamit elakarunk érni akkor márpedig minőségi igazolásra lenne szükség, nem kapná meg a megfelelő forrást...
Minden új menedzser kap egy bizonyos összeget amivel kb megvalósíthatja az elképzeléseit, nem hiszem el hogy ő csak ennyit kapott...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#1093 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta:
kecske01 írta:Antonio Conte message to Chelsea fans at open training session today: "Fight. Fight together to the end" #CFC
Én meg azt üzenem neki: Igazoljon klasszis hátvédet, mert ugy kitömnek minket ibráék meg agüeroék, mint a karácsonyi pulykát.
Sajnos nem csak rajta múlik, hidd el.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Antonio Conte

#1094 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta:Antonio Conte message to Chelsea fans at open training session today: "Fight. Fight together to the end" #CFC
Én meg azt üzenem neki: Igazoljon klasszis hátvédet, mert ugy kitömnek minket ibráék meg agüeroék, mint a karácsonyi pulykát.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#1095 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Antonio Conte message to Chelsea fans at open training session today: "Fight. Fight together to the end" #CFC

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#1096 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Николаевич írta:Simán benne van hogy mi is rengeteget dolgozunk a háttérben egy nagy igazoláson, mert nem akarunk "ha nincs ló jó a szamár is" elven igazolni.
Legyen így, de nem is kell olyan messzire mennünk az időben, hogy ennek pont az ellenkezőjét lássuk, ezért vagyok borúlátó.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#1097 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta:
emsanya írta: Ez leginkább a védelem miatt aggasztó, ott az összeszokottság a legfontosabb. Ha most kezdünk el igazolni, mire összeszoknak, na ez nem hangzik túl jól.
A tavalyi összeszokott védelem produkciója után ez szerintem irreleváns. Vagy, hogy házon belül maradjak, 2004 augusztusában sem rendelkeztünk egy összeszokott védelemmel. A legjobb módja, hogy összeverődjenek, hogy meccseket játsszanak. Legrosszabb esetben 5 meccs után már egy húron pendülnek, azt pedig bőven bevállalhatjuk mostmár.
Akkor maradjunk annyiban, elony ha minnel elobb tudnak egyutt keszulni, mert ennel a csapatresznel fontos (sok komminikacio, helyezkedes stb). Persze ha kozel azonos nemzetuek, még jobb. Most mar valoszinu az elso par fordulo elmegy erre.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#1098 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: Ez leginkább a védelem miatt aggasztó, ott az összeszokottság a legfontosabb. Ha most kezdünk el igazolni, mire összeszoknak, na ez nem hangzik túl jól.
A tavalyi összeszokott védelem produkciója után ez szerintem irreleváns. Vagy, hogy házon belül maradjak, 2004 augusztusában sem rendelkeztünk egy összeszokott védelemmel. A legjobb módja, hogy összeverődjenek, hogy meccseket játsszanak. Legrosszabb esetben 5 meccs után már egy húron pendülnek, azt pedig bőven bevállalhatjuk mostmár.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#1099 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:Antonio Conte: "My ideas are very clear now, but first I must talk about these ideas with the club."

Tippek?
Ez leginkább a védelem miatt aggasztó, ott az összeszokottság a legfontosabb. Ha most kezdünk el igazolni, mire összeszoknak, na ez nem hangzik túl jól.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Antonio Conte

#1100 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta:Ismerve a vezetőséget, most beszélik át, hogy ki megy, ki marad és kiket kell igazolni. Ugye átlag 3 hétbe beletelik, mire egyáltlaán ajánlatot teszünk vkiért, szóval az utolsó pár napban lesz nagy fennforgás kétes kimenettel... Na jó, megpróbálom nem ilyen borúsan látni :D

Oké de ha belegondolsz ez így is van rendben.. Conte dolgozott egy hónapot a csapattal, most tudja megmondani hogy mit akar ezzel a kerettel. Ki tetszik neki, kit akar elzavarni, hova kell még mindenképp játékos. Persze jó lett volna július első napjaiban igazolni már, de ő akkor még az EB-n irányította a digókat.

Most az a legfontosabb hogy csípjünk el minimum egy negyedik helyet és átgondolt döntéseket hozzunk a kerettel kapcsolatban amikkel hosszú távon erősödünk..

Pl Abraham kölcsönadása is nagyon elhúzódott. Elment a kerettel Amerikába, és csak 1-2 nappal az első forduló előtt került Bristol-ba, de úgy tűnik ez is nagyon átgondolt döntés volt, olyan helyre került ahol nagyon örülnek neki:

Lee Johnson (Bristol City): "We put an awful lot of work into signing Tammy Abraham, meeting his parents and convincing #Chelsea.“ [Sky]

Lee Johnson (Bristol City): "We felt Tammy Abraham was worth waiting for. I am looking forward to helping a top young player improve.“ [Sky]

Simán benne van hogy mi is rengeteget dolgozunk a háttérben egy nagy igazoláson, mert nem akarunk "ha nincs ló jó a szamár is" elven igazolni.
Megyó írta: Szerintem megvesszük Bonuccit és Kulit is. 3-5-2 lesz a felállás. Elmegy Matic, Oscar, Mikel, Pedro, Remy és jön Dyabala és Lukaku is.


:D

Lezárt