Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Antonio Conte

#601 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Antonio Conte:

"I won't do another year at Chelsea without my family"

'My objective is to lay the foundations so Chelsea can continue to win,' Conte told La Repubblica newspaper.
'This is already a big club, but it's inconsistent. They won the Champions League, then went out in the first round. They won the Premier League and then finished 10th. Chelsea need to find stability at the top.
'I will speak to Roman Abramovich soon.'
'It's not all happiness and light. The arrival was, but the journey wasn't. With my wife Elisabetta in January we decided that Vittoria would finish school in Turin, even if she was already registered to start in London.
'However, if I am to stay, then they will come and stay with me. It will be a great opportunity for my daughter to live in a foreign country. I'll tell you one thing for sure, I won't have another year on my own.'
'The lads accepted new methods: very intense training sessions, the diet, the video analysis and importance of details,' he added.
'I feel fortified. I remain intransigent in my work, but I am more flexible. I learned to turn a blind eye to certain things, like players eating scrambled eggs before a game… You have to accept the traditions of a country.
'You also need to speak the language, out of respect. I had studied it at school, but had a two-week intensive course. Learning English felt like climbing a mountain: with strong motivation, nothing is insurmountable.
'The language is irrelevant if you don't know how to transmit emotion: many university professors are not good teachers.'

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Antonio Conte

#602 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Riporter: Antonio, tudtad hogy Diego a félidőben bejött a sajtószobába enni? Tudtál erről?
Conte: És mit evett? (nevetés) Ez fontos!
Riporter: Csokitortát.
Conte: Ebben az esetben nagyon haragszom rá, mert nekem nem hozott.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#603 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Egész jól sikerült Conte hajbeültetése:

Kép

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#604 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

emsanya írta:INTER STILL WANT CONTE

Inter Milan remain hopeful of persuading Chelsea coach Antonio Conte to become their new manager.

Forrás: a mai Gazzetta
Én is nagyon szeretnék Anna Nyströmmel és Emily Ratajkowskival édeshármasozni, de ez ritkán elég hozzá.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#605 Hozzászólás Szerző: emsanya »

INTER STILL WANT CONTE

Inter Milan remain hopeful of persuading Chelsea coach Antonio Conte to become their new manager.

Forrás: a mai Gazzetta

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Antonio Conte

#606 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Felfogni nem tudom egyáltalán, hogy is jöhetett szoba a távozása. Legelső évben csak azok az edzők szoktak elmenni akivel nincsenek megelégedve, de még általában azok is kapnak egy 2. esélyt. A mi esetünkben ilyenről szó sincs, ezért sem értem miért van róla szó... Ugyan az, mint Hazard távozása, persze lehet pótolni, de minek pótolni amikor ő tökéletes nekünk?!...

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Antonio Conte

#607 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Az egyetlen érv Conte távozása mellett a családja lehet, akik ugye nem költöztek vele Angliába és azért hosszútávon ez így nem nagyon fenntartható családmodell. De reméljük pár héten belül aláírja az új szerződést és akkor nem kell tovább izgulnunk.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Antonio Conte

#608 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:Nagyon meglepődnek, ha Conte egy ilyen sikeres szezon után lelépne egy olyan csapathoz (Inter), aki jövőre nem BL induló. Ugyanis idén is sokszor hangoztatta, hogy mennyire fontos számára a BL és kötve hiszem, hogy kibírna még egy szezont BL indulás nélkül, ráadásul ott is teljesen az alapokról kéne felépíteni egy csapatot és még úgy sem biztos, hogy jövőre kiharcolnák a BL indulást. Arról nem is beszélve, hogy jelenleg a Chelsea sokkal csábítóbb minden játékos számára, mint az Inter. Azt meg végképp nem hiszem, hogy Conte szemei eurókban csillognának és lelépne a magasabb fizetésért, nem mellesleg szerintem Abra is megfogja adni neki azt a gázsit, amit kér. +Juve legenda :)

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... et-2568999" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#609 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nagyon meglepődnek, ha Conte egy ilyen sikeres szezon után lelépne egy olyan csapathoz (Inter), aki jövőre nem BL induló. Ugyanis idén is sokszor hangoztatta, hogy mennyire fontos számára a BL és kötve hiszem, hogy kibírna még egy szezont BL indulás nélkül, ráadásul ott is teljesen az alapokról kéne felépíteni egy csapatot és még úgy sem biztos, hogy jövőre kiharcolnák a BL indulást. Arról nem is beszélve, hogy jelenleg a Chelsea sokkal csábítóbb minden játékos számára, mint az Inter. Azt meg végképp nem hiszem, hogy Conte szemei eurókban csillognának és lelépne a magasabb fizetésért, nem mellesleg szerintem Abra is megfogja adni neki azt a gázsit, amit kér. +Juve legenda :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Antonio Conte

#610 Hozzászólás Szerző: laczze »

Szerintem sincs semmi búcsú szaga ennek.
Bár alapvetően hülyeség ez az egész hogy elmegy, csak a rosszakarók kitalálták néhányan meg bekajáltákm
Felesleges aggódni.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#611 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Én nem érzem búcsúzkodásnak. Nyilván nem jelent sokat, de az fb oldala pont tegnap délután (tehát meccs előtt jóval) kelt életre, töltöttek fel képeket, borító és profilképet is változtattak rajta, mindkettőn ott a Chelsea címer is. Nekem nem úgy tűnik, mintha távozna.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Antonio Conte

#612 Hozzászólás Szerző: Gallion »

kazomester írta:Antonio Conte
1 órája ·

"We started the season mired in difficulty, but it ended in a single word: VICTORY!
A heartfelt thanks to my players, to my staff, to all the people working Chelsea Football Club who have contributed in a silent, but fundamental way.
To the Club and our splendid fans who have always sustained us and believed in our team.
Thanks to Betta and Vittoria for the sacrifices made this year, trying to make me always feel at home despite the distance.
Now we are ready for the next match, which is always the most important one!
Blue is the colour, football is the game!"
Sok mostanában a pletyka, de csak nekem van kicsit búcsúüzenet beütése? :cry:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#613 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Antonio Conte
1 órája ·

"We started the season mired in difficulty, but it ended in a single word: VICTORY!
A heartfelt thanks to my players, to my staff, to all the people working Chelsea Football Club who have contributed in a silent, but fundamental way.
To the Club and our splendid fans who have always sustained us and believed in our team.
Thanks to Betta and Vittoria for the sacrifices made this year, trying to make me always feel at home despite the distance.
Now we are ready for the next match, which is always the most important one!
Blue is the colour, football is the game!"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Antonio Conte

#614 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Megyó írta:
Bubi írta:de ott is a Dybala féle kamu 10es pozíció lenne neki a testhezálló
Pontosan, nincs már Kakáféle 10-es pozíció, hanem ez a fake csatár szerepkör van csak.
Középen nem fér már bele ez... Elég csak megnézni a tegnapi Realt. Ezeket a meccseket nem Ronaldo nyeri meg, hanem Kroos és Modric...
Meg Kassai :D

Amúgy ha már Real középpályások akkor nekem Casemiro a szívszerelmem. Amikor először került kölcsönbe a Real-ba láttam párszor és nagyon tetszett, utána a Porto-ban is elképesztő dolgokat művelt. Sokáig padozott, sajnos most Zidane rájött hogy zseniális forma, nincs esély rá hogy elpasszolják.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#615 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Bubi írta:de ott is a Dybala féle kamu 10es pozíció lenne neki a testhezálló
Pontosan, nincs már Kakáféle 10-es pozíció, hanem ez a fake csatár szerepkör van csak.
Középen nem fér már bele ez... Elég csak megnézni a tegnapi Realt. Ezeket a meccseket nem Ronaldo nyeri meg, hanem Kroos és Modric...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#616 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem értek egyet, de szerintem Hazard sem. Ő 10es pozícióba szeretett volna játszani mindig is. Amikor ideigazolt elvileg be is ígértük neki. Sok góljára, gólpasszára és keypasszára emlékszem amit a 10es területére húzódva hozott össze. Már a felezőtől kezdve befelé cselez, nem szeret sokat futni, nem használja ki a végsebességét, inkább a kezdősebességével veri meg az embereit. Nagyon is jó lehetne középen, élvezné is a játekot, de ott is a Dybala féle kamu 10es pozíció lenne neki a testhezálló, tehát ha azt csinál amit akar mint most. Annyiban lenne jobb a helyzet hogy több labda menne rajta keresztül, ami szerintem szinteket dobna a tamadójátékunkon.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Antonio Conte

#617 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

dankodavid írta: Ezt az állítást vitatnám. Szerintem alapvetően neki nem preferált pozíciója, hanem szerepköre van

Jogos, ez pontosabb megfogalmazás.

De én most azt látom Hazard-on hogy nagyon jól érzi magát ebben a rendszerben. Alonso-val baromi jól mozognak együtt, segítik egymást támadásban és védekezésben. Pedro-val is jól elvannak, cserélgetik a helyeiket. Szintén baromi sokszor viszi le az alapvonalig a labdát és tör be onnan vagy adja be. Ezek a dolgok mind elvesznének illetve megváltoznának ha tízesbe kéne játszania. Másik probléma hogy távolról nagyon ritkán lövöldözik Hazard. Mata vagy Oscar jobb napjain a csatár mögül baromi veszélyes volt távolról, ebben a belga nem biztos hogy túl erős lenne.

A klasszikus tízes poszt eléggé kikopóban van most, nem is tudom melyik csapat játszik így. Real, Barca, Atleti, Juve, Bayern, Monaco vagy mi nem. A pár éve menő emberek(Özil, Mata, Oscar stb) mind leseggeltek, nem kapkodnak értük a nagyobb csapatok.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Antonio Conte

#618 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Szerintem ez a hosszabbítás sima béremelés más néven. Természetesen jó lenne ha maradna 4-5 évig, szerintem ez csak a vezetőségen múlik.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Antonio Conte

#619 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

GereZsolt írta:
Amazing24 írta:
chaoskid18 írta:http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... er-fun-off

A hírek szerint a vezetőség új szerződést készül ajánlani Conténak
Meg 2 ev van hatra a szerzodesebol, szerintem a kovetkezo szezon vegen raernenk uj szerzodest kinalni neki. Remelem marad Conte vagy 10 evig, de ismerve Abra turelmet, konnyen elkepzelheto hogy meg a mostani szerzodeset sem tolti ki. Ne essunk abba a hibaba mint mourinhonnal. O is uj szerzodest kapott, fel ev mulva kirakta Abra es 20 milliot kellett fizetni.
Csak a mostani teljesítményhez képest harmatos a fizuja, tekintve Gárdióla meg a special 5th szerződését.
Abszulot jogos. En azt se bannam ha 10 eves szerzodest kapna de akkor toltse is ki. Nagyon megkedveltem Contet, fantasztikus ember es edzo. A leheto legjobb ember ul a kispadunkon. Ancelotti ota nem kedveltem igy senkit, pedig se Contenak se Ancelottinak nem nagyon orultem mikor ide jott.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Antonio Conte

#620 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Amazing24 írta:
chaoskid18 írta:http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... er-fun-off

A hírek szerint a vezetőség új szerződést készül ajánlani Conténak
Meg 2 ev van hatra a szerzodesebol, szerintem a kovetkezo szezon vegen raernenk uj szerzodest kinalni neki. Remelem marad Conte vagy 10 evig, de ismerve Abra turelmet, konnyen elkepzelheto hogy meg a mostani szerzodeset sem tolti ki. Ne essunk abba a hibaba mint mourinhonnal. O is uj szerzodest kapott, fel ev mulva kirakta Abra es 20 milliot kellett fizetni.
Csak a mostani teljesítményhez képest harmatos a fizuja, tekintve Gárdióla meg a special 5th szerződését.

Lezárt