Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Antonio Conte

#1161 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Antonio Conte is planning to overhaul #Chelsea's style and use a system with two strikers and two wingers in the PL this season. [Times]
6+8+5+4+1+1+2+1

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Antonio Conte

#1162 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

emsanya írta:Mondjuk Diego-nak betol egy ilyet, az elég meleg pite lesz...
Vagy Hazardnak, amikor az első edzésnapon megjelenik a sörpocakjával. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#1163 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:
emsanya írta:Mondjuk Diego-nak betol egy ilyet, az elég meleg pite lesz...
Ha Diego fullba nyomja a kretént, akkor remélem nem "ilyet" tol be neki.
Egy verekedést megnéznék a saját kispadunknál.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Antonio Conte

#1164 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:Mondjuk Diego-nak betol egy ilyet, az elég meleg pite lesz...
Ha Diego fullba nyomja a kretént, akkor remélem nem "ilyet" tol be neki.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#1165 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mondjuk Diego-nak betol egy ilyet, az elég meleg pite lesz...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#1166 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Alig várom, hogy elkezdje a munkát :D Remélem a szart is kiveri a csapatból.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#1167 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2016 ... aign=nsofb" onclick="window.open(this.href);return false;

Remélem nálunk is ezt a mentalitást mutatja majd :D

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Antonio Conte

#1168 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nem tudom mi a baj Ogbonnaval, szerintem utcalany jo vedo volt iden a WHU-ban. En is inkabb ot tettem volna be, mint egy Romagnolit akar. Verratti, Marchisio nelkul valoszinuleg sokaig nem fognak jutni, de ha mar nagyagyukrol van szo, jobban orulnek, ha ok nyernek mint pl a nemetek vagy a spanyolok. Jah, es megmondom oszinten, Balotellit behivtam volna. A valogatottban nagyon golerzekeny es jobban is fekszik neki az a jatek mint a Liverpoole. Eder vagy Immobile helyett megprobaltam volna. A serultek mellett ot es Giovincot hianyolom, a kozeppalyan talan Bonaventurat.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Antonio Conte

#1169 Hozzászólás Szerző: Dante »

Lehet hogy hamar végezni akar az EB-n. :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#1170 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Szabi írta: Persze, nem azt mondom, hogy el vannak eresztve klasszisoktól (az említett sérültek azok) és egyetértek veled, de azért van pár kérdőjeles és nevetséges húzás, ahogy írtam.

Szerintem Sirigu helyett nyugodtan vihette volna Donnarummát, úgy se fog védeni, de legalább beleszagolhatott volna a légkörbe, mert legmeredekebb esetben 2, de emberi számítás szerint 4 év múlva már ő lesz a válogatott kezdőkapusa szerintem. A védelemben kevés a fullback/wingback, Ogbonnanal bármikor jobb Astori (aki kimaradt végül) vagy Romagnoli. Jorginho kihagyása érthetetlen számomra is, de Bonaventura mellőzését sem értem, hasonló emberekre szükségük lenne a középpályán, aki tud szervezni. De Sturaro is minek van ott, mikor a Juvéban se alapember. A középszerű szélsőkkel is tele a keret, Giaccherini kb. Pedro rosszabb kiadásban, de Candrevanak is inkább a hírneve nagy, nem a játéktudása. Előre pedig Berardi vagy Gabbiadini alap lenne az Éder meg Immobile féle kétballábas bohócok helyett, de még Sansone is technikásabb mint a csodaszélsőik nagy része. Valóban, Vázquez is elférne, nem vagy egyedül vele.

Ezért írom, hogy lehetne jobbat.
Gabbiadinit elfelejtettem, pedig imádom, ja, igen, őt vihette volna. Berardi kérdéses, én őt nem látom, hova-milyen szerepkörbe illene az olaszok jelenlegi játékában, annyira meg azért nem futott jó szezont, hogy kihagyhatatlan legyen. Éder és Immobile a két igazi, megmagyarázhatatlan bekerülő, meg talán az általad említett Sturaro, viszont ennyit bármelyik keretben találsz, másrészt tényleg fontos részlet, hogy kulcsembereket veszített el az amúgy sem acélos névsorból. Úgy azért utcalány nehéz.

Lényegében arra akarok kilyukadni, hogy én sem tartom tökéletesnek, közel sem, viszont semmivel se látom problémásabbnak, mint a többi keretet, ha a körülményeket is figyelembe veszem. (most olvasom az utolsó mondatod, ja, így már egyetértünk, csak nálam az "elég szar" és a "lehetne jobb" között van különbség :D)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Antonio Conte

#1171 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta: Kiket kellett volna kivinnie? Én nem ismerem annyira a Serie A-t mint te, de nekem most hirtelen nem ugranak be nagy nevek akik kimaradtak.
Eggyel lejjebb kifejtettem, de ha megnézzük, az is aggasztó, hogy fiatalt szinte egyáltalán nem visz ki Bernardeschi kivételével. Azért ha ennyi az idősödő középszer, lehetne a keretbe legalább bedobálni pár feltörekvőt (Berardi pl.). Ezt csak a mi fiataljaink esélyeit illetően jegyzem meg, persze lehet nem kell komolyabb következtetést levonni belőle.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Antonio Conte

#1172 Hozzászólás Szerző: Szabi »

dankodavid írta: Én nem tartom annyira tragikusnak. Persze vannak kérdőjeles döntései, viszont azt is látni kell, jelenleg az olasz játékosok zömében vagy szürke és középszerű játékosok (Parolo, Candreva és társaik) vagy pedig nagyon random, hogy kijön-e a lépés (Insigne), ráadásul elveszítette a keret két legjobb játékosát Marchisio és Verratti személyében, ennél szebb indikátora meg nincs annak szvsz, hogy mennyire híján van az egész válogatott a sztároknak. Egyedül Jorginho kihagyása fura, illetve én elvittem volna Vázquezt is, de ez már csak szerintem én vagyok.


Persze, nem azt mondom, hogy el vannak eresztve klasszisoktól (az említett sérültek azok) és egyetértek veled, de azért van pár kérdőjeles és nevetséges húzás, ahogy írtam.

Szerintem Sirigu helyett nyugodtan vihette volna Donnarummát, úgy se fog védeni, de legalább beleszagolhatott volna a légkörbe, mert legmeredekebb esetben 2, de emberi számítás szerint 4 év múlva már ő lesz a válogatott kezdőkapusa szerintem. A védelemben kevés a fullback/wingback, Ogbonnanal bármikor jobb Astori (aki kimaradt végül) vagy Romagnoli. Jorginho kihagyása érthetetlen számomra is, de Bonaventura mellőzését sem értem, hasonló emberekre szükségük lenne a középpályán, aki tud szervezni. De Sturaro is minek van ott, mikor a Juvéban se alapember. A középszerű szélsőkkel is tele a keret, Giaccherini kb. Pedro rosszabb kiadásban, de Candrevanak is inkább a hírneve nagy, nem a játéktudása. Előre pedig Berardi vagy Gabbiadini alap lenne az Éder meg Immobile féle kétballábas bohócok helyett, de még Sansone is technikásabb mint a csodaszélsőik nagy része. Valóban, Vázquez is elférne, nem vagy egyedül vele.

Ezért írom, hogy lehetne jobbat.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Antonio Conte

#1173 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szabi írta:Nyilván nem célszerű ilyen dolgokból feltétlenül kiindulni, de Conte elég sz*r keretet válogatott össze az EB-re...

Kicsit off lesz, de azért kifejtem, ha már szóba hoztam.
A kapusposzt (Gianluigi Buffon (Juventus), Federico Marchetti (Lazio), Salvatore Sirigu (Paris Saint-Germain)
) elmegy, bár ott is kérdőjeles, hogy a szezont a padon koptató Sirigu mit keres ott egyáltalán. De erre azt mondom, hogy nem számít, mert úgyis Buffon véd.

A védőknél már vannak gondok, De Sciglio egy gyenge Milanban volt csere, erre Darmian mellett ő az egyetlen szélsővédő, ha Florenzit nem vesszük ide. Na meg Ogbonna se egy klasszis finoman szólva...

A középpálya már tragikusabb, rettentő sok szélső van (összesen 6 db, aminek a fele középszer), emellett igazi szervező nincs is, és egy kaptafára menő játékosokkal is tele a padlás.

A csatársor meg egyenesen rettenetes, Éder szerintem fél év alatt gólt se lőtt az Interben, de Immobile is elég nevetséges. Zaza negyedik számú csatár, és Pellé pedig alapember a válogatottban, de a Sotonban tavasszal már nem igazán volt az. Jó, mondjuk itt nincs könnyű dolga centerposzton, mert elég vékony a felhozatal, nade ez a vicc kategória, Éder... :lol:

Kiket kellett volna kivinnie? Én nem ismerem annyira a Serie A-t mint te, de nekem most hirtelen nem ugranak be nagy nevek akik kimaradtak.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#1174 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Szabi írta:Nyilván nem célszerű ilyen dolgokból feltétlenül kiindulni, de Conte elég sz*r keretet válogatott össze az EB-re...

Kicsit off lesz, de azért kifejtem, ha már szóba hoztam.
A kapusposzt (Gianluigi Buffon (Juventus), Federico Marchetti (Lazio), Salvatore Sirigu (Paris Saint-Germain)
) elmegy, bár ott is kérdőjeles, hogy a szezont a padon koptató Sirigu mit keres ott egyáltalán. De erre azt mondom, hogy nem számít, mert úgyis Buffon véd.

A védőknél már vannak gondok, De Sciglio egy gyenge Milanban volt csere, erre Darmian mellett ő az egyetlen szélsővédő, ha Florenzit nem vesszük ide. Na meg Ogbonna se egy klasszis finoman szólva...

A középpálya már tragikusabb, rettentő sok szélső van (összesen 6 db, aminek a fele középszer), emellett igazi szervező nincs is, és egy kaptafára menő játékosokkal is tele a padlás.

A csatársor meg egyenesen rettenetes, Éder szerintem fél év alatt gólt se lőtt az Interben, de Immobile is elég nevetséges. Zaza negyedik számú csatár, és Pellé pedig alapember a válogatottban, de a Sotonban tavasszal már nem igazán volt az. Jó, mondjuk itt nincs könnyű dolga centerposzton, mert elég vékony a felhozatal, nade ez a vicc kategória, Éder... :lol:
Én nem tartom annyira tragikusnak. Persze vannak kérdőjeles döntései, viszont azt is látni kell, jelenleg az olasz játékosok zömében vagy szürke és középszerű játékosok (Parolo, Candreva és társaik) vagy pedig nagyon random, hogy kijön-e a lépés (Insigne), ráadásul elveszítette a keret két legjobb játékosát Marchisio és Verratti személyében, ennél szebb indikátora meg nincs annak szvsz, hogy mennyire híján van az egész válogatott a sztároknak. Egyedül Jorginho kihagyása fura, illetve én elvittem volna Vázquezt is, de ez már csak szerintem én vagyok.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Antonio Conte

#1175 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szabi írta:Nyilván nem célszerű ilyen dolgokból feltétlenül kiindulni, de Conte elég sz*r keretet válogatott össze az EB-re...

Kicsit off lesz, de azért kifejtem, ha már szóba hoztam.
A kapusposzt (Gianluigi Buffon (Juventus), Federico Marchetti (Lazio), Salvatore Sirigu (Paris Saint-Germain)
) elmegy, bár ott is kérdőjeles, hogy a szezont a padon koptató Sirigu mit keres ott egyáltalán. De erre azt mondom, hogy nem számít, mert úgyis Buffon véd.

A védőknél már vannak gondok, De Sciglio egy gyenge Milanban volt csere, erre Darmian mellett ő az egyetlen szélsővédő, ha Florenzit nem vesszük ide. Na meg Ogbonna se egy klasszis finoman szólva...

A középpálya már tragikusabb, rettentő sok szélső van (összesen 6 db, aminek a fele középszer), emellett igazi szervező nincs is, és egy kaptafára menő játékosokkal is tele a padlás.

A csatársor meg egyenesen rettenetes, Éder szerintem fél év alatt gólt se lőtt az Interben, de Immobile is elég nevetséges. Zaza negyedik számú csatár, és Pellé pedig alapember a válogatottban, de a Sotonban tavasszal már nem igazán volt az. Jó, mondjuk itt nincs könnyű dolga centerposzton, mert elég vékony a felhozatal, nade ez a vicc kategória, Éder... :lol:
na látod pont ezért nem nézek olasz focitXD

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Antonio Conte

#1176 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nyilván nem célszerű ilyen dolgokból feltétlenül kiindulni, de Conte elég sz*r keretet válogatott össze az EB-re...

Kicsit off lesz, de azért kifejtem, ha már szóba hoztam.
A kapusposzt (Gianluigi Buffon (Juventus), Federico Marchetti (Lazio), Salvatore Sirigu (Paris Saint-Germain)
) elmegy, bár ott is kérdőjeles, hogy a szezont a padon koptató Sirigu mit keres ott egyáltalán. De erre azt mondom, hogy nem számít, mert úgyis Buffon véd.

A védőknél már vannak gondok, De Sciglio egy gyenge Milanban volt csere, erre Darmian mellett ő az egyetlen szélsővédő, ha Florenzit nem vesszük ide. Na meg Ogbonna se egy klasszis finoman szólva...

A középpálya már tragikusabb, rettentő sok szélső van (összesen 6 db, aminek a fele középszer), emellett igazi szervező nincs is, és egy kaptafára menő játékosokkal is tele a padlás.

A csatársor meg egyenesen rettenetes, Éder szerintem fél év alatt gólt se lőtt az Interben, de Immobile is elég nevetséges. Zaza negyedik számú csatár, és Pellé pedig alapember a válogatottban, de a Sotonban tavasszal már nem igazán volt az. Jó, mondjuk itt nincs könnyű dolga centerposzton, mert elég vékony a felhozatal, nade ez a vicc kategória, Éder... :lol:
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Antonio Conte

#1177 Hozzászólás Szerző: bNc »

kecske01 írta:Azért remélem Conte most hosszú évekig marad itt, nyilván ehhez címeket is kell nyernie, de ha ne adj isten kirúgnánk két év múlva akkor nagy bajba lennénk mert nem tudnánk már kit ide hozni.
Mindig lesz valaki akit el tudunk hozni. Én aggódom a miatt, hogy Conte stílusa ami sok munkát és nagy odaadás igényel mennyire fog tetszeni a londoni királylányoknak. Remélem a vezetőség végre észhez tért és most végre nem a játékosok pártján fog állni ha erre kerül a sor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#1178 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Azért remélem Conte most hosszú évekig marad itt, nyilván ehhez címeket is kell nyernie, de ha ne adj isten kirúgnánk két év múlva akkor nagy bajba lennénk mert nem tudnánk már kit ide hozni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#1179 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Antonio Conte has already told his new squad that he will demand 100% commitment & effort, and will not tolerate anything less.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Antonio Conte

#1180 Hozzászólás Szerző: Anti »

AwayRoller írta:Antika kösd fel a gatyád, lesz dolgod bőven!

Rendben, köszi a tippet :)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Lezárt