Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4792
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#721 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

https://www.youtube.com/watch?v=jvp-oIilWqc" onclick="window.open(this.href);return false;
<3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#722 Hozzászólás Szerző: kazomester »

zzzzz írta:
kazomester írta: - Conte says he may change other players due to the tight schedule this week. He will review fitness data before making a decision.

Kiváncsi leszek :roll:
Ivanovic Moses helyett? :D
Ne, ezt még viccből se. :(
adrian1989 írta:remélem, hogy Kenedy Zouma Batshuayi és Chalobah is kapnak legalább 1-1 félidőt, de Batshuayi akár az egész meccset is végig játszhatná.
Reálisan nézve csak Misi és Chalobah játszatására van/lehet esély. De persze örülnék ha meglepne.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Antonio Conte

#723 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

zzzzz írta:
kazomester írta: - Conte says he may change other players due to the tight schedule this week. He will review fitness data before making a decision.

Kiváncsi leszek :roll:
Ivanovic Moses helyett? :D
remélem, hogy Kenedy Zouma Batshuayi és Chalobah is kapnak legalább 1-1 félidőt, de Batshuayi akár az egész meccset is végig játszhatná.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Antonio Conte

#724 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

kazomester írta: - Conte says he may change other players due to the tight schedule this week. He will review fitness data before making a decision.

Kiváncsi leszek :roll:
Ivanovic Moses helyett? :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#725 Hozzászólás Szerző: kazomester »

- Antonio Conte reports that Eden Hazard has trained today and is fit for tomorrow's game. He has not yet decided whether he starts.
- Conte says he may change other players due to the tight schedule this week. He will review fitness data before making a decision.

Kiváncsi leszek :roll:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#726 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mondjuk nálam 1000 x inkább a labdatartós tikitaka, mintsem a beszari "11 ember a kapuba" taktika. Mesteri védelem nálam az, ha 5 max 6 elsősorban védekező felfogású emberrel valósul ez meg és nincs negatív hatással a támadó játékra. Pl Atletico Madrid, nagyon kemény a védelem és könyörtelenek a kontráik.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#727 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megyó írta:Ez volna a foci, a faszom ki volt már a védekező taktikával és "valahogy majd beakad egy gól" mentalitással. Unalmas kidobott 90 percek+ egy szöglet gól. Szánalmas...
A foci csapatjáték, amit gólra játszanak. Megnézném a Barca ki ellen áll ki védekező taktikával... Igenis fel kell vállalni, hogy kikaphatunk, ha a másik jobban játszik.
Teljesen rendbe van a kommented, de ezzel a részével nem értek egyet. Én kifejezetten szerettem Zsozé buszos taktikáját, hiszen azt is ugyanolyan nehéz betanulni és megvalósítani, akárcsak a többi taktikát. Pont a barszaimádók szoktak köpködni meg fröcsögni, hogy azért nyertek mert betolták a buszt, na és??? Talán tilos kifejleszteni egy ilyen mesterien védekező taktikát? Pont ezért szép a foci mert ezerféle edzőhöz ezerféle taktika párosul. Nekem pl. a gárdiola féle tiki-taka az nem foci, az hogy passzoljuk 600-szor körbe a labdát a tizenhatoson kívül majd egészen hátra a kapusig és megint vissza, az maga a dögunalom. Sokkal inkább nézek 11 embert aki a pályán csúszva-mászva védekezik az eredmény megtartásáért. A 2012-es BL menetelésünk után rengeteg csapat próbálta azt a védekező taktikát leutánozni és "betolni a buszt", mégse ment nekik olyan szinten mint anno nekünk. Én ugyanolyan híve vagyok a védekező focinak is, mint a támadónak, abszolút nem vetem meg azokat akik Zsozé módszereihez nyúlnak, az is ugyanúgy a focihoz tartozik. Mindig inkább egy kiszenvedett és kivédekezett döntetlen, mint egy vereség.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#728 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Szerintem, ami a legjobb meglátása volt Conténak, amit már mi is észrevettünk, hogy hiányzik a csapatszellem a mai fociból. Nem a csapatért és a kollektív győzelemért küzdenek a játékosok. Miért akar mindenki gólt lőni és nagyszerűsködni? Ez az egy, amiért nem bántom Contét a Maticba vetett hite miatt, mivel középre pont olyan emberek kellenek, mint akik most játszanak. Védekezzen, szerezzen labdát, darálja be az ellenfelet és adja oda utána Hazardnak. Costa se tudna így csillogni, ha nem arra lenne kifuttatva a játékék, hogy mindenki azt teszi, amit kell és visszük fel szisztematikusan a labdát.

Észrevettétek pl mennyi akciógólt szerzünk? Végre!

Ez volna a foci, a faszom ki volt már a védekező taktikával és "valahogy majd beakad egy gól" mentalitással. Unalmas kidobott 90 percek+ egy szöglet gól. Szánalmas...
A foci csapatjáték, amit gólra játszanak. Megnézném a Barca ki ellen áll ki védekező taktikával... Igenis fel kell vállalni, hogy kikaphatunk, ha a másik jobban játszik. Klassz a csapategységünk és jó, hogy nincs kiemelve senki, se a pályán, se azon kívül, hogy ha nyerünk miatta van, ha vesztünk meg az egész csapat miatt.

Most jó minden :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#729 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szerintem sok edzőnek pont az nem tetszik Conte-ban, hogy ennyire együtt él a játékkal, mert azt hiszik így produkálja magát. Mi tudjuk, hogy ez nem igaz, hiszen ez csak azt mutatja, hogy tiszta szívből csinálja az egészet. Nyilván mellette még az is böki az edzők csőrét, hogy ami nekik egy-két vagy több évig tartott, az Conte-nak újoncként olyan könnyedén ment és illeszkedett be a PL közegbe, hogy már-már irritálja őket, ez van szokják meg. Elhiszem, hogy ez néha idegesíti őket, de inkább tanuljanak tőle, mert ilyen egy igazi edző. Zsozéapunak szerintem az volt a baja, hogy meg lett szégyenítve a "saját" csapata előtt. Gondolom azt taglalta Conte-nak, hogy neki se esne jól ha egy olyan csapatnál ahol ő mennyi mindent elért(pl.juve), így megaláznák őt, mert ugye Conte még heccelte is a közönséget. Dehát ez ugyan miért érdekelné Contet? Kurvára nincs hozzá közé, ő csak tette azt amihez ért és taktikailag felfalta Zsozéaput :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Antonio Conte

#730 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem lényeges, de mintha "va bene"-t lattam volna, szerintem olaszul beszélt Poch Contehez, de lehet rosszul lattam. Mindenesetre szerintem itt nem a sértődöttség volt az ok, jose meg csak rinyalt.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Antonio Conte

#731 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta:Jut eszembe, nem tudja valaki Pochettino mit magyarázott Conténak? Conte pont úgy nézett mint amikor José "okította".
Conte annyit mondott a meccs után hogy az egyik stábtagunkkal veszett össze Pochettino, de nem volt semmi komoly.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#732 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Lehet, hogy pochettino csak hülyült vele és tényleg nem értette. Félreérthetően mutogatott neki az ujjával.:)

Amúgy conte szerintem nem az a fajta aki leállna vitatkozni olyanokkal akik indulatból támadják, leszarja mert nem kell neki leállnia.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Antonio Conte

#733 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta:
Bubi írta:Jut eszembe, nem tudja valaki Pochettino mit magyarázott Conténak? Conte pont úgy nézett mint amikor José "okította".
Nem tudom, de befejezhetnék már a magyarázást. Előbb verjenek meg minket, aztán lehet pofázni. Kicsit olyan érzésem van, mintha mindenki meg akarná neki mondani, hogy viselkedjen, mert ez a PL... Conte meg persze tűri, mert új fiú még.
Szerintem itt nem volt semmi rossz :)
A végén mind2en mosolyogtak, Conte sztem azért vágott ilyen fejet mert ugye az angolja még nem perfekt, és keményen próbált mindent megérteni

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#734 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Jut eszembe, nem tudja valaki Pochettino mit magyarázott Conténak? Conte pont úgy nézett mint amikor José "okította".
Nem tudom, de befejezhetnék már a magyarázást. Előbb verjenek meg minket, aztán lehet pofázni. Kicsit olyan érzésem van, mintha mindenki meg akarná neki mondani, hogy viselkedjen, mert ez a PL... Conte meg persze tűri, mert új fiú még.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#735 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jut eszembe, nem tudja valaki Pochettino mit magyarázott Conténak? Conte pont úgy nézett mint amikor José "okította".
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4792
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#736 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Hmmm... Egy Kante-Wili kp-t megnéznék elől egy Hazard-Costa-Fabre trióval. Fabre, Wili pedig játékhelyzettől függően cserélgetné a helyét. Back to reality - nincs nagy indok a kezdő változására.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#737 Hozzászólás Szerző: kazomester »

- 'All my players are available this weekend.' 8)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#738 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... award.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Conte papa lett a hónap menedzsere! 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#739 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kép

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#740 Hozzászólás Szerző: kazomester »

- Antonio Conte reports that Fabregas and Zouma started to train with the team this week after injury.
- Conte says they will be available for selection after the international break.
- Conte confirms Zouma will play in the @CheckatradeTrpy game v Oxford at Stamford Bridge on Tuesday.
:)

Lezárt