Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Antonio Conte

#701 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Lenyomta Conte a szokásos pre-match sajtótájékoztatót, szokás szerint sok érdekesség nem volt benne. Mindenki bevethető holnap.

Állítása szerint Dembele érkezéséről szó sem volt, Gordon-t viszont megpróbáltuk leigazolni a Celtic-től.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Antonio Conte

#702 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Annyira (dél) olasz, borzasztó :D Nem tudom miért, de az összes eddigi Chelsea edző közül - aki jelen volt, amikor én követtem a klubot - ő tűnik a leginkább hétköznapi embernek. Valószínűleg mondjuk ebben közrejátszik az a tény, hogy vannak pont ilyen olasz haverjaim :D Nem tudom elképzelni, hogy vajon milyen lehet egy edzése

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#703 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#704 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:Október és november után decemberben is Conte a hónap managere, három 100%-os hónappal.
Ezzel pedig rekordot is döntött, hiszen eddig még senkinek sem sikerült egymás után háromszor megnyerni ezt a díjat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Antonio Conte

#705 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Október és november után decemberben is Conte a hónap managere, három 100%-os hónappal.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#706 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bandi írta:
kazomester írta:- Conte indicates he will play Batshuayi from the start on Sunday and it is a good opportunity for him. Na, pótszilveszter volt tegnap, vagy mi?
- Conte says Kurt Zouma will start on Sunday and he is ready and deserves to do so. VÉGRE!
Fasza hogy pont ezt a meccset nem fogjuk látni...
Én még mindig reménykedem benne, hogy vki közvetít a lelátóról. :? De a legfontosabb, hogy Zouma és Misi jól telejsítsenek (+ ki tudja még ki kap lehetőséget) így talán láthatjuk őket majd a tvben is :)

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Antonio Conte

#707 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kazomester írta:- Conte indicates he will play Batshuayi from the start on Sunday and it is a good opportunity for him. Na, pótszilveszter volt tegnap, vagy mi?
- Conte says Kurt Zouma will start on Sunday and he is ready and deserves to do so. VÉGRE!
Fasza hogy pont ezt a meccset nem fogjuk látni...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#708 Hozzászólás Szerző: kazomester »

- Conte indicates he will play Batshuayi from the start on Sunday and it is a good opportunity for him. Na, pótszilveszter volt tegnap, vagy mi?
- Conte says Kurt Zouma will start on Sunday and he is ready and deserves to do so. VÉGRE!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Antonio Conte

#709 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:
Szabi írta:
emsanya írta:Várhidi Péter tegnap azt mondta a Sport 1-en, hogy várja hogy Conte mikor vezeti be a 3 védős rendszert a chelsea-nél, amit a válogatottnál is alkalmazott :D.
Ez komoly? :lol: Bár nem mintha többet várnék tőlük... És senki se szólt ennek a kóklernek, hogy mekkora ökörséget beszél?
Én se hittem el, de igy volt :D. Ja és késöbb megjegyezte, hogy Isco jobb játékos, mint Hazard, igy nem is lenne értelme leigszolniuk :D.
Mindenképp utánanézek, hogy mikor ismétlik a műsort. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Antonio Conte

#710 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:
Szabi írta:
emsanya írta:Várhidi Péter tegnap azt mondta a Sport 1-en, hogy várja hogy Conte mikor vezeti be a 3 védős rendszert a chelsea-nél, amit a válogatottnál is alkalmazott :D.
Ez komoly? :lol: Bár nem mintha többet várnék tőlük... És senki se szólt ennek a kóklernek, hogy mekkora ökörséget beszél?
Én se hittem el, de igy volt :D. Ja és késöbb megjegyezte, hogy Isco jobb játékos, mint Hazard, igy nem is lenne értelme leigszolniuk :D.
ezek nagyon ostobák, Isco nem rossz játékos de közelébe nem ér Hazard-nak és ráadásul más a posztjuk is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#711 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta:
emsanya írta:Várhidi Péter tegnap azt mondta a Sport 1-en, hogy várja hogy Conte mikor vezeti be a 3 védős rendszert a chelsea-nél, amit a válogatottnál is alkalmazott :D.
Ez komoly? :lol: Bár nem mintha többet várnék tőlük... És senki se szólt ennek a kóklernek, hogy mekkora ökörséget beszél?
Én se hittem el, de igy volt :D. Ja és késöbb megjegyezte, hogy Isco jobb játékos, mint Hazard, igy nem is lenne értelme leigszolniuk :D.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Antonio Conte

#712 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Várhidi Péter tegnap azt mondta a Sport 1-en, hogy várja hogy Conte mikor vezeti be a 3 védős rendszert a chelsea-nél, amit a válogatottnál is alkalmazott :D.
Ez komoly? :lol: Bár nem mintha többet várnék tőlük... És senki se szólt ennek a kóklernek, hogy mekkora ökörséget beszél?
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Antonio Conte

#713 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

emsanya írta:Várhidi Péter tegnap azt mondta a Sport 1-en, hogy várja hogy Conte mikor vezeti be a 3 védős rendszert a chelsea-nél, amit a válogatottnál is alkalmazott :D.
Jól van b@zdmeg, nem mindenkinek van előfizetése a Spíler tévére :lol: :lol: :lol:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#714 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Várhidi Péter tegnap azt mondta a Sport 1-en, hogy várja hogy Conte mikor vezeti be a 3 védős rendszert a chelsea-nél, amit a válogatottnál is alkalmazott :D.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Antonio Conte

#715 Hozzászólás Szerző: almos »

Kép
LAMPARD#8

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Antonio Conte

#716 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nem lehet nem imádni az NSO kreatív címeit:

Conte hiába próbálta felállítani – mindenki nevetett

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... tt-2543263" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#717 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta:Miért van az az érzésem, hogy mégsem fog kezdeni Misi :roll:
Mert az utóbbi években hozzaszoktál a JM agyfaszokhoz :lol: Keep calm, this is Antonio!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#718 Hozzászólás Szerző: kazomester »

- Conte says it gives him the possibility to play some players who haven't played as much, or to find another solution.
- Conte says it's not easy to arrive in this league as a young player from another country and adapt straight away.
- Conte: 'Michy is working very well. We must be patient with him. The next step for him is to play more this season.

Miért van az az érzésem, hogy mégsem fog kezdeni Misi :roll: Megértem, hogy óvatoskodik, de nem lehet a végtelenségig babusgatni, be kell dobni többször, és ha sosem képes élni a lehetőséggel, akkor kölcsön kell adni vmi PL csapathoz, hogy belerázódjon az ottani közegbe.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#719 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Norbertoo írta:
Nagyon hiányzott ez a "lazaság", ez az odaadás, legszebb szóval talán a nagybetűs Passion az egész klubból évek óta. Én ezt tartom Conte igazi sikerének, hogy ezt a hiányt be tudta tömni. Én az EL győzelem után kezdtem el nem követni a csapatot úgy igazán - ez lehet összefügg a Digisporttal, illetve Mourinho újbóli érkezésével -, most viszont nem tudom elképzelni, hogy ne érdekeljen az, hogy mi történik itt.
Nekem az emberi szó jut róla leginkább eszembe.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Antonio Conte

#720 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Nagyon hiányzott ez a "lazaság", ez az odaadás, legszebb szóval talán a nagybetűs Passion az egész klubból évek óta. Én ezt tartom Conte igazi sikerének, hogy ezt a hiányt be tudta tömni. Én az EL győzelem után kezdtem el nem követni a csapatot úgy igazán - ez lehet összefügg a Digisporttal, illetve Mourinho újbóli érkezésével -, most viszont nem tudom elképzelni, hogy ne érdekeljen az, hogy mi történik itt.

Lezárt