Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Antonio Conte

#161 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azért azzal a "simán bekerülhetnénk a top4-be" nem tekinteném egyértelműnek. City, Mu rengeteget költött, ott is vannak az élmezőnyben, a city parádés játékkal, az MU meg hát hozta a kötelezőt, nyert rangadókat sok 1-0 meg vert egy csomo kiscsapatot is.
Maradt 2 hely amiért mi, a pool, a tottenham meg végülis az arsenal is harcol. Ebből az arsenal elvérzett, de a pool remek igazolásokkal, remek támadójátékkal és megerősitett védelemmel igencsak jól teljesítenek, a tottenhamet tavaly erősebbnek tartottam, de idén is bivaly erősek, viszont harry kane kidőlésével egyedül őket hiszem, hogy megelőzhetjük. De az, hogy nekünk ott lenne a helyünk a top 4-be erősen kérdőjelezem, miért? A board szarul igazolt, a játékosoknak formahanyatlásaik voltak, voltak/vannak sérülések, morata, luiz, barkley (kit érdekel), igen persze conte is hibás, de ki nem fásulna bele egy ilyen romhalmazba. A világ balfaszai leszünk ha elküldjük Contet, de csak tessék, nalunk ez a módi, ami nem megy nem megjavitani kell, hanem kidobni és venni egy újat... modern kori társadalmi felfogás.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Antonio Conte

#162 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pilgrim írta:Sajnos realisnak tartom Conte tavozasat, ami szomoru, mert egy remek edzot es embert ismerhettunk meg szemelyeben. Persze bizzom benne, hogy marad hiszen szamomra az egyik legnagyobb erositesnek szamitana a maradasa.
A ket ev alatt ket arcat mutatta, az elso evben szerintem kivetel nelkul mindenki birta, de szerintem abban egyeterthetunk, hogy ebben a szezonban egy masik arcat mutatja, ami miatt megosztobb lett.
Szerintem ha a top4-et nem hozza ossze, akkor jogos ha ugy dont Abra, hogy megvalik tole. Egy Contenal nagyobb legendat is elkuldott siman, nem lenne o sem kivetel. Ha a Chelsea nem tudja elerni a BL helyezesek egyiket az az edzo bukasa, en ugy gondolom nincs top keretunk teny es valo, de az elso 4 helyre azert oda lehet erni ezzel is, nem lenne nagy csoda. Nem a bajnoki cimet varjuk/vartuk tole, csak egy minimalis elvaras teljesiteset. Persze meg meglehet a dolog, remelem ossze is jon.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Antonio Conte

#163 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Sajnos realisnak tartom Conte tavozasat, ami szomoru, mert egy remek edzot es embert ismerhettunk meg szemelyeben. Persze bizzom benne, hogy marad hiszen szamomra az egyik legnagyobb erositesnek szamitana a maradasa.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#164 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Paris Saint-Germain have opened talks with Antonio Conte’s representatives in an attempt to convince the Italian to leave #Chelsea this summer. [Guardian]
The Italy job would be another option for Antonio Conte, but it is thought that he would prefer to remain in club football. [Guardian]
Paris Saint-Germain would be able to offer Antonio Conte a small increase in salary and the initial talks were positive. [Guardian]
Na itt valszeg megkapná azokat a játékosokat akiket szeretne.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#165 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Paris Saint-Germain have opened talks with Antonio Conte’s representatives in an attempt to convince the Italian to leave #Chelsea this summer. [Guardian]
The Italy job would be another option for Antonio Conte, but it is thought that he would prefer to remain in club football. [Guardian]
Paris Saint-Germain would be able to offer Antonio Conte a small increase in salary and the initial talks were positive. [Guardian]

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Antonio Conte

#166 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Dízel írta:
Gallion írta:Több helyen is olvastam Twitter bejegyzések és francia lapokra hivatkozva, hogy a PSG letett Luis Enrique megszerzéséről, mert már elvileg megegyezett a következő klubjával, amit nyártól átvesz.
Remélem ez nem azt jelenti hogy hozzánk jön. Azért hihetletlen lenne, hogy egy edzőt simán idehozunk, a régit kibasszuk, de topjátékosokat nem vagyunk képesek igazolni.
Ha ez megtortenik (remelem nem) akkor biztosra veszem, hogy nem kirugas, hanem kozos megegyezes lesz a hatterben. Conten sem azt latom, hogy minden aron maradni akar.
211! NEW RECORD!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Antonio Conte

#167 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gallion írta:Több helyen is olvastam Twitter bejegyzések és francia lapokra hivatkozva, hogy a PSG letett Luis Enrique megszerzéséről, mert már elvileg megegyezett a következő klubjával, amit nyártól átvesz.
Remélem ez nem azt jelenti hogy hozzánk jön. Azért hihetletlen lenne, hogy egy edzőt simán idehozunk, a régit kibasszuk, de topjátékosokat nem vagyunk képesek igazolni.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Antonio Conte

#168 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Több helyen is olvastam Twitter bejegyzések és francia lapokra hivatkozva, hogy a PSG letett Luis Enrique megszerzéséről, mert már elvileg megegyezett a következő klubjával, amit nyártól átvesz.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#169 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Igazad van :) én csak a 2 legesélyesebb forgatókönyv jóslatomat vázoltam, elnagyolt formában. :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Antonio Conte

#170 Hozzászólás Szerző: Dante »

A klopp által irányított pool ezerszer ambíciózususabb, mint mi jelenleg. Másodikok a bajnokságban és a BL legjobb 8 csapata között vannak. Az idei igazolásaink inkább a West Ham, Watford, Southampton szinten vannak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2018. március 9., péntek 18:56-kor.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#171 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dante írta:Ahogy azt valaki írta, előbb annak kell kiderülnie, hogy mik a klub tervei. Lerázni Conte-t és ott folytatni, ahol az eddigi években, vagy teljes politika váltás.
Ezen gondolkodok tegnap óta. A kérdés amúgy egyetlen egy: akarunk-e imázst/márkát építeni, vagy sem?
Ha igen, akkor lehet jön egy Guardiola szerű edző és megnyílnak a csapok. Azt kell kiszámolniuk, hogy megtérül-e ez a befektetés.
Ha nem, akkor top edző biztos nem fog jönni és az igazolási politika is marad.
Vagy City 2.0 leszünk, vagy Liverpool 2.0 maradunk, ez alá nem hiszem, hogy mennénk, ahhoz már túl ismert a márkanév, hogy hagyják lesüllyedni.

Nyáron eldől.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Antonio Conte

#172 Hozzászólás Szerző: Dante »

Lampard-nak megvan egyáltalán a FIFA licence? Ne romantizaljuk ennyire túl a dolgokat, bármennyire szép lenni, még abszolút nincs itt az ideje hogy Lamps, vagy Terry legyen a csapat edzője, 0 tapasztalattal.
Ahogy azt valaki írta, előbb annak kell kiderülnie, hogy mik a klub tervei. Lerázni Conte-t és ott folytatni, ahol az eddigi években, vagy teljes politika váltás. Ezen belül is lehet az utánpótlásra támaszkodni, de jöhetnek a középszerű játékosok is.
Idenre mindenből jutott, szóval nem egyszerű kiigazodni a dolgokon. Én az igények leadására abszolút hajlanak, ha az lenne a hosszútávú cél, hogy egy erős, egységes csapat állna össze 3-4 éven belül, nem szopatva magunkat, konzisztens döntésekkel, atigazolasokkal és kihasználva a most meglévő lehetőségeket. (Loan army felfüggesztése, használható játékosok beépítése)

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Antonio Conte

#173 Hozzászólás Szerző: Gallion »

kecske01 írta:
Gallion írta:
Николаевич írta:Volt játékosunkról van szó egyébként. Én adnám, talán jó választás lenne egy fiatal, kevésbé neves edző, csak hagyni kéne dolgozni kicsit. Ezerszer inkàbb ő mint Tuchel.
Ha már ezeknél tartunk, hogy kevésbé neves edző és klubhoz fűződő szálak, akkor nálam ezerszer inkább Lampard mint ő. Hazard, Kurti és jövőre BL nélkül nem lenne rajta olyan hatalmas teher, szerintem kiváló alkalom lenne elkezdeni az építkezést.
Csak, ha meg nem jól sül el akkor meg egy újabb legendánkat marunk el magunktól, aki ráadásul a személyes kedvencem.
Persze én se dobnám be a mélyvízbe, hogy nagyot kelljen villantania. Épp ezért írtam, ha már arról van szó, hogy kevésbé neves edző, fiatal és még kötődik is a klubhoz, valamint jövőre BL, Hazard és Kurti nélkül maradunk, talán ilyen feltételek mellett kézenfekvő lehetne Lampardot megpróbálni, hiszen nem lehetne reális elvárás ezek mellett a bajnoki cím.

Szerk.: De el kell dönteni mit akar a board és Abra papa. Már jövőre újra összekapni és potenciális bajnok esélyes csapatot összetenni a nyáron, nagy edzővel, nagyobb nevekkel. Vagy belemenni egy akár 2-3 éves építkezésbe is, ami Lampard alatt főleg az akadémista fiatalokról szólna, valamint a kölcsönben lévőkről és beépíteni őket a csapatba. Én nagyon adnám az utóbbit, ha a fentebb leírtak betkövetkeznének.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#174 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gallion írta:
Николаевич írta:Volt játékosunkról van szó egyébként. Én adnám, talán jó választás lenne egy fiatal, kevésbé neves edző, csak hagyni kéne dolgozni kicsit. Ezerszer inkàbb ő mint Tuchel.
Ha már ezeknél tartunk, hogy kevésbé neves edző és klubhoz fűződő szálak, akkor nálam ezerszer inkább Lampard mint ő. Hazard, Kurti és jövőre BL nélkül nem lenne rajta olyan hatalmas teher, szerintem kiváló alkalom lenne elkezdeni az építkezést.
Csak, ha meg nem jól sül el akkor meg egy újabb legendánkat marunk el magunktól, aki ráadásul a személyes kedvencem.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Antonio Conte

#175 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Николаевич írta:Volt játékosunkról van szó egyébként. Én adnám, talán jó választás lenne egy fiatal, kevésbé neves edző, csak hagyni kéne dolgozni kicsit. Ezerszer inkàbb ő mint Tuchel.
Ha már ezeknél tartunk, hogy kevésbé neves edző és klubhoz fűződő szálak, akkor nálam ezerszer inkább Lampard mint ő. Hazard, Kurti és jövőre BL nélkül nem lenne rajta olyan hatalmas teher, szerintem kiváló alkalom lenne elkezdeni az építkezést.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#176 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sessegnont a Poolhoz írják mostanság.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Antonio Conte

#177 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Fulham boss Slavisa Jokanovic has emerged as a surprise contender to take over at Chelsea if Antonio Conte leaves Stamford Bridge this summer.

Volt játékosunkról van szó egyébként. Három éve ő juttatta fel a Watfordot, most a Fulhammel is nagyot megy. Én adnám, talán jó választás lenne egy fiatal, kevésbé neves edző, csak hagyni kéne dolgozni kicsit. Ezerszer inkàbb ő mint Tuchel. Sessegnonnal együtt jöhetne :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#178 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Both Arsenal and Chelsea are battling Bayern Munich for Thomas Tuchel, according to Bild, while Kicker claim that Real Madrid are also in the mix.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Antonio Conte

#179 Hozzászólás Szerző: Gallion »

"PSG have targeted Antonio Conte as their replacement for Unai Emery when he leaves the club at the end of the season.
And reports in France claim that contact has already been established with Chelsea manager Antonio Conte, who is expected to leave Stamford Bridge at the end of the season.
L'Equipe claim that the French giants have held talks with the Italian's brother, Gianluca, and report that his agent, Federico Pastorello, will be in Paris next Tuesday.
The newspaper's front page says, under the headline 'Path to Conte', that the management behind the scenes is under pressure and that the team needs rebuilding."
[DailyMail]

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Antonio Conte

#180 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

DrAd írta:Azt azért ne feledjétek, hogy Conte védekezni rakta fel Pedrot és Williant, és egyáltalán nem volt támadó szerepkörük, és szélsőhöz képest szépen ellátták a védekező feladatokat, szűkítették a területet. Az már más kérdés, hogy ez nekünk nem tetszett, és a kontrák egyből meghaltak, de kiállhattunk volna 9 védővel + Hazard, mindegy mit csináltunk volna a City meg a Barca ellen, mondjuk megpróbálni mindig meg lehet...
Egy védekező szellemű játékostól is, szerintem bármely poszton elvárható, hogy pontosan passzoljon...

Lezárt