Antonio Conte

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Antonio Conte

#241 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szerintem nem drasztikus valtoztatasra vagy hibara gondolt o, hanem Baka-Fabre csere meg meg nem merte berakni Giroudt, nem erezte kesznek. Remelem Morata lassan felepul es Giroudal dolgoznak most ebben a 3 napban kulon, ivelgetunk eleg sokat es elengedhetetlen egy magas ember elore.
Fabregas pedig akarhogy nem tud vedekezni egyedul o az aki tud szervezni, meg ha felpasszoljak ra nem eladja hanem el tudja osztogatni a labdakat.
Teljesen mas mikor o jatszik, mert elkeri allandoan es tud szervezni. Ami sokszor hiba, hogy nem nagyon van kinek adni, keves a mozgas.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Antonio Conte

#242 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Felállás váltásnál én kipróbálnám azt amit elején próbálgatott, 4-2-4-et. Két belső csatárral (Hazard-Giroud vagy Morata -Giroud később).

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Antonio Conte

#243 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szerintem van mit kipihenni, elég durva volt az elmúlt 1-2 hónap, bőven benne lehet a rossz teljesítményben a mentális fáradtság.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Antonio Conte

#244 Hozzászólás Szerző: Apinho »

kecske01 írta: +Conte három nap pihenőt adott a játékosainak a tegnapi vereség után. A @BBCSport szerint egyelőre fel sem merült a kirúgása
Mit pihennek ki? A nagy semmit? Le se izzadtak :D Mehetnének a kőbányába követ törni! Meg jó páran a kispadra, vagy oda se!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Antonio Conte

#245 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Szinte minden meccsünk után - ha nyerünk, ha veszítünk - meg szoktam nézni a post-match interjúját Conte-nak, amit a skysports-nak/ bbc-nek ad, nyilván ezek leginkább a vesztes meccsek után érdekesek. A tegnapi nyilatkozata eleddig kivételesre sikeredett, én még ilyen arrogánsan nem láttam őt nyilatkozni, mióta az edzőnk. A Bournemouth elleni 0-3 után sem volt éppenséggel kellemes kamera elé állni, de ott még tök nyugodtan válaszolgatott. Sokszor tesznek fel neki bicskanyitogató, felhúzós kérdéseket sajtótájékoztatókon is, de azokat mindig jól lereagálta vagy terel. Tegnap viszont egy Barkley-val és a hibás kezdő tizeneggyel való kérdést követően is nagyon ingerülten válaszolt, pikírten visszakérdezett, ez nem rá vall alap esetben. Az arca pedig tényleg mindent elárult meccs közben, a nemtörődöm megtörtnél jobb jelzőt nem lehetne rá találni.

Csak, hogy tisztába tegyük, írta valaki, hogy Mourinho-t tavasszal küldték el, ez nem igaz, december közepén köszönték meg a munkáját. Nyilván a két eset annyiból biztosan nem összehasonlítható, hogy ott akkoriban a kiesés ellen menekültünk, meg kellett lépni, itt azért még nincs akkora baj pozíciót tekintve, jelenleg is BL-t érő helyen állunk.

Mindenképp kelleni fog egy frissítés, egy formációváltás, nagyon belefásult mindenki már ebbe (leginkább Moses), az ellenfelek kiismerték. Eddig legalább hoztuk a clean sheet-eket a gyengébb támadójátékot ellensúlyozva, most már ez sincs, Christensen hiánya ide vagy oda. Szerencsére lehet ezzel az állománnyal mást is játszatni, Azpi visszatérhetne jobb oldalra, ahogy Marcos és Emerson is tud klasszikus balbekket játszani, valamit meg kell próbálni változtatni, egy 4-3-3-at vagy 4-2-3-1-et nem hiszem, hogy akkora rizikó lenne bevállalni.

Negyedrészt meg ezerszer meg még ötszázszor lerágott téma, hogy nem költünk, stb. Tudni kell jól igazolni, pl. Sané egy tízessel volt drágább mindössze egy évvel korábban, mint most Drinkwater, de írhatnám Bakayoko-t is. Az egyik a leendő bajnokcsapat egyik legjobbja (ha nem rúgják le, mint legutóbb), hat emberen lazán átmegy, nálunk a felsoroltak meg lefele lógnak ki. Sérült embereket igazolunk nem egy esetben horror pénzekért, egy Bailey-ért meg mondjuk 20-nál többet nem adunk, mert zsugoriak vagyunk. Írhatnám a fórumon megforduló neveket is, mint Fekir vagy Malcom, hamár Sané és Schalke, nekem Harit is nagy kedvencem, na ezek az emberek tuti nem kerülnek világrekord összegbe, csak valamiért nem érdekel minket a minőség. Hazard elég előre, mint kreatív ember, meg a kéthavonta a bombagóljaival megmenekülő, a hullaszegény teljesítményét ezzel elrejtő Pedro. A sérültek persze megérik a dupláját. Aki meg csak 15-ért jött (Barkley), május óta játszott nagyjából egy mérkőzésnyit, mielőtt újra összeszedett valamit.

Ez a három nap pihi meg mindenkinek jól jön, nézzenek magukba, hátha a ligautolsó West Brom ellen már úgy mennek fel a pályára, ahogy illene ilyen helyzetben.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#246 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Conte elmondta, hogy hibázott a kezdőcsapatot illetően. Gondolom arra gondolt, hogy nem gondolta, hogy tényleg így fognak beleszarni páran. Kíváncsi leszek a west brom elleni keretre.

Fun fact: west brom utáni meccsen szokott edzőváltás jönni nálunk.

+Conte három nap pihenőt adott a játékosainak a tegnapi vereség után. A @BBCSport szerint egyelőre fel sem merült a kirúgása

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Antonio Conte

#247 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Akárki akármit mond, de az tény, hogy az ilyen löttyedt, kedvtelen csapatot olyan játékosok tudnák feldobni, mint Batyu, Musonda, Odoi, Sterling....hiába fiatalok, de bennük van akarás és harci szellem, tegnap nem a tudás hiányzott, hanem ez!!! Ha ezekből a játékosokból legalább 2-3 ott lett volna, nem ez a vége.
Az nem igaz, hogy ez nem látszik edzéseken, csak tökösnek kéne lenni és berakni őket....és persze nem kellett volna elküldeni Batyut meg Musondat.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Antonio Conte

#248 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Nem tudom lehet-e fokozni a szenvedést de ha igen akkor Rodgers vagy Rafa legyen a kövi edzőnk...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#249 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Marina a felelős mindezért, kitúrta szegény Emenalot !! Marina takarodj%%%!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Antonio Conte

#250 Hozzászólás Szerző: Chester »

Már csak kívülről figyelem az eseményeket, de a véleményeteket olvasva elég deja vum van, Mourinho reloaded. Csak mert ha jól tudom Emenalo már rég nincs itt, de ahogy olvasgatok véleményeket nem sok minden változott a boardban, innentől nem tudom mit lehetne tenni. :D Conte mindig katonákat akar, de ha Drinkwater > Loftus-Cheek, akkor haljon meg a foci.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Antonio Conte

#251 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kazomester írta:Nem vagyok az az "én megmondtam" ember, de én előre szóltam, hogy ez lesz. Nyár óta rinyál Conte az igazolások miatt (teljesen jogosan), várható volt, hogy összeomlás lesz a vége. Lelkileg belerokkant ebbe az egész hercehurcába, komolyan tegnap amilyen képet vágott, a szívem megszakadt érte... :cry: Ő is hibázott/hibázik sokat, túl makacs és önfejű (Costa, Luiz), ezt aláírom. Nem akarok mindent levenni a válláról, de úgy gondolom, hogy a legnagyobb felelős a board ebben a történetben. Úgyhogy én kimondom: el kell takarodnia a vezetésnek Abrával egyetemben. Ez így nem mehet tovább ebben a formában. Nincs hosszútávú elképzelés, nincs építkezés, csak eszetlen költekezés hulladék, középszerű játékosokra. Itt volt a lehetőség egy kiváló edzővel felépíteni valamit hosszútávon, de ők cserbenhagyták Conte-t. Tudom van ennek a történetnek egy gazdasági aspektusa is, de engedjétek meg, hogy szarjak rá. Én nem pozitív gazdasági mutatókat akarok látni, hanem focit. Röviden: mindhárom fél hibás ebben a sztoriban: Conte, Abra és a játékosok egy része is. Meg kell tisztítani a klubot.
Ugyanezt megcsinálták Mouval is aki legenda volt itt,most ugyanez Conteval is,vele már elment ez a hajó úgy érzem,látszott a játékosokon ők nem akarnak semmit tenni amíg itt a Conte

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Antonio Conte

#252 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Ma reggel nem tették meg. Amúgy sajnálom, mert sokakkal egyetemben hamar megkedveltem. Nagyon szimpatikus volt, ahogy örült a sikereinknek. Sajnos vmi elromlott. José-val ugyanez volt. Már novemberben pedzegették, hogy ez+az után a meccs után kivágják. Nem tették. Hanem csak tavasszal. Most megint tök fölösleges várni. Mire? Jobb úgyse lesz. A barcától is kiszívunk rendesen. Vagy mi kell még, egy ötös otthon?
Takarítsák el a füstölgő romokat, és kezdjék el az építkezést. Abra helyett is el tudnék képzelni inkább vmi sejket, aki virítana is lóvét, hogy legyen végre eredményes foci!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Antonio Conte

#253 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Egyébként még annyi kiegészítés, hogy ha nem vágják ki, akkor viszont elvárnám, hogy a következő meccsre drasztikusan változtasson mind a taktikán, mind az összeállításon. Meg kell próbálnia, különben részben jogosan fogják kivágni.
Háromvédős rendszer OUT...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#254 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Egyébként még annyi kiegészítés, hogy ha nem vágják ki, akkor viszont elvárnám, hogy a következő meccsre drasztikusan változtasson mind a taktikán, mind az összeállításon. Meg kell próbálnia, különben részben jogosan fogják kivágni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Antonio Conte

#255 Hozzászólás Szerző: kecske01 »


Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Antonio Conte

#256 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem vagyok az az "én megmondtam" ember, de én előre szóltam, hogy ez lesz. Nyár óta rinyál Conte az igazolások miatt (teljesen jogosan), várható volt, hogy összeomlás lesz a vége. Lelkileg belerokkant ebbe az egész hercehurcába, komolyan tegnap amilyen képet vágott, a szívem megszakadt érte... :cry: Ő is hibázott/hibázik sokat, túl makacs és önfejű (Costa, Luiz), ezt aláírom. Nem akarok mindent levenni a válláról, de úgy gondolom, hogy a legnagyobb felelős a board ebben a történetben. Úgyhogy én kimondom: el kell takarodnia a vezetésnek Abrával egyetemben. Ez így nem mehet tovább ebben a formában. Nincs hosszútávú elképzelés, nincs építkezés, csak eszetlen költekezés hulladék, középszerű játékosokra. Itt volt a lehetőség egy kiváló edzővel felépíteni valamit hosszútávon, de ők cserbenhagyták Conte-t. Tudom van ennek a történetnek egy gazdasági aspektusa is, de engedjétek meg, hogy szarjak rá. Én nem pozitív gazdasági mutatókat akarok látni, hanem focit. Röviden: mindhárom fél hibás ebben a sztoriban: Conte, Abra és a játékosok egy része is. Meg kell tisztítani a klubot.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Antonio Conte

#257 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Chester írta:Hali, roviden es egyszeruen: valaki osszefoglalna, hogy mi a fasz van ezzel a csapattal mar megint? :D
CONTE OUT és minden oké lesz :)

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Antonio Conte

#258 Hozzászólás Szerző: Ricco »

Chester írta:Hali, roviden es egyszeruen: valaki osszefoglalna, hogy mi a fasz van ezzel a csapattal mar megint? :D
Szokásos edzőbuktatás. Nincs itt semmi újdonság.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Antonio Conte

#259 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Gyenge a keret. Nincs kreatív ember elöl Hazardot leszámítva. Nincs normális befejezőnk, Kanté egyedül van a középpályán és Cahill rohadt gyenge. Hab a tortán, hogy rossz a formánk is, azon a cseresznye hogy az újságok szét cincálják a csapatmorált a "Conte távozik" pletykákkal.
Gyenge a keret.. Oké, nem tudjuk tartani a lépést a City-vel, de azért ne nyaljunk már le 0-3-ra a Bournemouthtól(erős a gyanúm hogy senkit nem vertek mèg meg három góllal idegenben a PL-ben törtènetük során) meg 4-1-re a Watfordtól, ez kurvára nem indokolt. Tejesen szét van esve a társaság. Ezek után ki hibàztatná Courtoist meg Hazardt ha Madrid felé veszik az irányt?

Baromira unom hogy ennyi bipolàris a csapat. Bajnoki cím, 10. hely, BL-győzelem, edzőbuktatás, rekordok, kirúgások..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Antonio Conte

#260 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gyenge a keret. Nincs kreatív ember elöl Hazardot leszámítva. Nincs normális befejezőnk, Kanté egyedül van a középpályán és Cahill rohadt gyenge. Hab a tortán, hogy rossz a formánk is, azon a cseresznye hogy az újságok szét cincálják a csapatmorált a "Conte távozik" pletykákkal.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Lezárt